Ta informacja o Ibrze powinna być akurat w plusach... Barca bez Niego gra o wiele pięknej, z polotem i finezją. Minus dla mnie to dzisiaj stosunkowo kiepska postawa Messiego.
Piękna lekcja historii i jednak pewna potwarz dla zwolenników Sandro ;)
Ja właśnie dzisiaj przeglądałem stare zdjęcia i zobaczyłem siebie jak miałem 8 lat (1998) w koszulce Barcelony ;) Od tamtego czasu niezmiennie z naszą ekipą. Sympatie do reprezentacji się zmieniały, ale klubowe nigdy - zawsze Barca :)
Jest trzecim skrzydłowym bo podpadł Guardioli co jest tajemnicą poliszynela... Kiedy gra jest niesamowicie przydatny i doświadczony. A poza tym widać, że się stara ..
Pierdolicie Hipolicie... Przepraszam za wyrażenie. Jakie 80% strat... W takim razie miałby około 80 strat, a jak Ibra miał 17 to było mega dużo. Nie uważam, żeby Sergio jakoś bardzo negatywnie odstawał na tle całego zespołu..
Szczególnie, że Tusk nie kandyduje ;) No, ale generalnie wiemy o co chodzi. To tak jak powiedzieć, że jednocześnie zagłosuje się na skrajną prawicę i skrajną lewicę ;)
"tym bardziej, że real jest o klase lepszym zespołem" - a gdzie Ty tutaj "kolego" napisałeś, że jest o klasę lepszy niż był sezon temu ? To co napisałeś wygląda tak jakbyś sadził, że jest o klasę lepszy od Barcelony... I nie pisz o moim kwiczeniu bo na razie to Ty tu kwiczysz o tym, że Real nie będzie tracił punktów co jest oczywistą parodią bo nie da się nie stracić punktów przez 17 kolejek... A poza tym co to za "świńska" retoryka z kwikami ?
No to, że Real jest o klasę lepszym zespołem to jest przecież śmiech na sali... Poza tym jeszcze się zdziwisz jak pogubią punkty, też nie są niepokonani, każdy ma gorsze momenty. Barca przegrała PIERWSZY mecz w lidze i tak uważam, że nic się nie stało, a co więcej dobrze się stało bo skończy się głupia nagonka na nieprzegranie meczu w lidze przez cały sezon...
Jeśli socio zagłosują na Rosella przez to, że teraz mamy plagę kontuzji tzn że są ciemną masą, do której z resztą też się zaliczasz... 3 razy liga, 2 LM, CdR itd. i nagle nic się nie liczy bo mamy pecha w postaci kilku kontuzji w tym samym czasie ?! No ku***. Odkryte talenty, trafne transfery, uporządkowana polityka finansowa klubu, pogłębienie działalności charytatywnej i co ? Wszystko to jest nic bo mamy plagę kontuzji, która jest niezależna od nikogo ?
Najgorsze po meczu ? Czepianie się Sergio Busquets'a ... Wcale nie zagrał tragicznych zawodów. Byli zawodnicy grający gorzej.. Nie ma się co rozwodzić. Trzeba zapomnieć i grać dalej ;)
Nie o to chodzi, że Barca potrzebuje dobrej obrony po to żeby się bronić i coś tam strzelać czasami tylko po to żeby sobie spokojnie podawać do tyłu i usypiać przeciwnika. A dzisiaj spokoju w tyle nie było w ogóle. Atletico doskonale wiedziało jaką mamy sytuację w obronie i mocniej na nas wsiedli i tak to się skończyło ;/ Ale mecz ma także swoje plusy. Momentami podobał mi się Ibra dzisiaj. Grał tak jak ja bym od Niego oczekiwał. Ale niestety nie starczyło to aby pociągnąć drużynę, przy słabszej grze Xaviego i czasami zbyt samolubnej Messiego. Żałuję bardzo, że Pep chyba ostatnio pokłócił się z Titim ;/ No nic się nie zrobi. Nie ma się co załamywać. Gramy dalej ! :)
Takie trochę bydlęce myślenie. Nieważne jaki ma program, nie ważne kim jest, kim był, nie ważne, że chce rozpieprzyć projekt Laporty. Ważne, że ludzie chcą na Niego głosować to na pewno jest dobry...
No hanc aż żałuję, że nie mam takiej pamięci jak Ty ;) Jak ja się ciesze, że obrońcami i zwolennikami Valdesa są tak kompetentni ludzie jak Ty. Ja nic więcej nie dodaję. W sprawie Victora podpisuję się pod każdym Twoim postem.
Jutro rano zajrzę zobaczyć co wypocili obrońcy Ikera.
Zaraz będzie nagonka jak na Henriego haha xd Ludzie dobrzy jesteście, taki jest sport. Powinien dostać drugą żółtą i wylecieć z boiska, ale nie dostał. Zdarza się ;)
Ludzie w naszym kraju za bardzo ufają gazetom ;) Nie wiecie, że każda gazeta w zależności od tego czy jest "pro-Barca" czy "pro-Arsenal" tak napisze swojego newsa żeby wynikały z niego odpowiednie wnioski ?
Równie dobrze ta wypowiedź Cesca mogła brzmieć "Jeszcze nie postanowiłem co zrobię latem, możliwe że wrócę do Barcelony, jednak sądzę, że Arsenal zasługuje na trochę więcej szacunku". No i wiadomo, że gazety hiszpańskie będą cytowały początek wypowiedzi, a angielskie koniec ;) I takie to błędne koło. Nie dajmy się ogłupić. Cesc nie jest głupi wie co robi, to dojrzały piłkarz.
Na koniec takie zdanie ode mnie - na każdy artykuł w gazecie czy komentarz w telewizji nakładajcie sobie pewną "kalkę" i nie patrzcie na to co jest napisane jak zwierzęta na jedzenie ;)
Bardzo mądre zachowanie piłkarza. My sobie tutaj w komentarzach czy na forum możemy dyskutować czy przyjdzie czy nie. Komentować newsy w gazetach. Natomiast bardzo dobrze, że klub (jeden i drugi) jak i sam piłkarz odcinają się od tej sprawy. Chociaż dziwi mnie trochę atak Arsenalu na Barcę bo przecież jest Ona Bogu ducha winna.
Cesc jest profesjonalistą co właśnie pokazuje bo uważam, że mu też od naszych piłkarzy wymagamy żeby w trakcie sezonu zajęli się grą, a nie spekulacjami. Tak na prawdę to co myśli Cesc i jakie ma plany okaże się za jakieś 2, może 3 miesiące i nie ma w tym nic dziwnego ;)
Mundo Deportivo to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii o czym już z resztą pisałem... Nie wiem co Wy do niej macie. Pewnie w życiu nawet w rękach Jej nie mieliście, a piszecie, że jest zwykłym "szmatławcem"... A to nie prawda.
A słowa piłkarzy na prawdę czasami bierzecie zbyt na poważnie. Co ma teraz w połowie sezonu powiedzieć ? Przecież nie może stwierdzić, że już ma w du*** Arsenal i jest myślami w Barcelonie... Z drugiej strony nie można też wierzyć we wszystko co piszą gazety, mimo że czasami mają na prawdę dobre "dojścia". Radzę się wstrzymać z osądami jeszcze chociaż z miesiąc.
Bardzo fajnie, że Jeffren przedłużył kontrakt. Moim zdaniem niesamowicie utalentowany zawodnik.
A co do przywoływania meczu z Chelsea i mówienia, że potrzebni nam są silni fizycznie zawodnicy to absolutnie się nie zgadzam co do liczby mnogiej. Potrzebny nam jest jeden silny Yaya na Dmie do zmieniania z Sergio. Co więcej uważam, że Sergio właśnie dlatego teraz gra trochę więcej od Yaya bo jak przyjdzie do meczów z Anglikami to Toure będzie miał więcej szans na grę. A przecież wiemy jak było z Chelsea w tamtym sezonie. Gdyby w 5 minucie pierwszego meczu sędzia podyktował karny za rękę Balacka w polu karnym cały dwumecz potoczył by się inaczej. Chelsea musiała by atakować i została by wypunktowana ;)
Czy ja mówię, że Chelsea nie była klubem znanym ? Ja tylko twierdzę, że nie była i dla wciąż nie jest klubem renomowanym... Kolego JaCule, Chelsea dochodzi do półfinałów LM właśnie od kiedy do kluby spłynęła ruska gotówka... W jedynym w swojej historii finale LM była już za czasów Abramovica. Przypominam, że kolega Roman przyszedł do klubu w 2003 roku.
Co do znany piłkarzy, zgadzam się, wiem kto tam grał, poczytałem trochę, znalazłem te same nazwiska, ale jak na tak długą historię klubu na prawdę nie jest ich wiele.
0
Ta informacja o Ibrze powinna być akurat w plusach... Barca bez Niego gra o wiele pięknej, z polotem i finezją. Minus dla mnie to dzisiaj stosunkowo kiepska postawa Messiego.
0
Titi gol ! :D Świetna sprawa ;) A i mówiłem, że Sergio powinien grać jako ofensywny pomocnik ? Moim zdaniem dzisiaj świetne zawody jak na razie
0
Piękna lekcja historii i jednak pewna potwarz dla zwolenników Sandro ;)
Ja właśnie dzisiaj przeglądałem stare zdjęcia i zobaczyłem siebie jak miałem 8 lat (1998) w koszulce Barcelony ;) Od tamtego czasu niezmiennie z naszą ekipą. Sympatie do reprezentacji się zmieniały, ale klubowe nigdy - zawsze Barca :)
0
Ludzie przecież to są stare dane... I Puyol i Iniesta zarabiają już więcej. To samo tyczy się Xaviego i Messiego..
hanc Ty prześmiewco ;d Fakt faktem Fabiański zagrał nieprzeciętny mecz ;)
0
Jest trzecim skrzydłowym bo podpadł Guardioli co jest tajemnicą poliszynela... Kiedy gra jest niesamowicie przydatny i doświadczony. A poza tym widać, że się stara ..
0
Zgadzam się, że Iniesta nie rzucał się w oczy na minus, a Sergio miał jednak te 4 straty, a że jest DMem to zawsze są one niebezpieczne
0
Piszecie, że Sergio zagrał minimalnie lepiej niż inny pomocnicy, a oni dostali 4 i 5. To czemu narzekacie na 5 Sergio, a nie na 5 Iniesty ?
0
Pierdolicie Hipolicie... Przepraszam za wyrażenie. Jakie 80% strat... W takim razie miałby około 80 strat, a jak Ibra miał 17 to było mega dużo. Nie uważam, żeby Sergio jakoś bardzo negatywnie odstawał na tle całego zespołu..
0
Dobre to o Forlanie i Valdesie. No i ciekawe jest to (nie zauważyłem), że w każdym przegranym meczu bramki strzelał Ibra.
0
Spoko jasna sprawa :D
0
Szczególnie, że Tusk nie kandyduje ;) No, ale generalnie wiemy o co chodzi. To tak jak powiedzieć, że jednocześnie zagłosuje się na skrajną prawicę i skrajną lewicę ;)
0
"tym bardziej, że real jest o klase lepszym zespołem" - a gdzie Ty tutaj "kolego" napisałeś, że jest o klasę lepszy niż był sezon temu ? To co napisałeś wygląda tak jakbyś sadził, że jest o klasę lepszy od Barcelony... I nie pisz o moim kwiczeniu bo na razie to Ty tu kwiczysz o tym, że Real nie będzie tracił punktów co jest oczywistą parodią bo nie da się nie stracić punktów przez 17 kolejek... A poza tym co to za "świńska" retoryka z kwikami ?
0
No to, że Real jest o klasę lepszym zespołem to jest przecież śmiech na sali... Poza tym jeszcze się zdziwisz jak pogubią punkty, też nie są niepokonani, każdy ma gorsze momenty. Barca przegrała PIERWSZY mecz w lidze i tak uważam, że nic się nie stało, a co więcej dobrze się stało bo skończy się głupia nagonka na nieprzegranie meczu w lidze przez cały sezon...
0
czarna wołga
Jeśli socio zagłosują na Rosella przez to, że teraz mamy plagę kontuzji tzn że są ciemną masą, do której z resztą też się zaliczasz... 3 razy liga, 2 LM, CdR itd. i nagle nic się nie liczy bo mamy pecha w postaci kilku kontuzji w tym samym czasie ?! No ku***. Odkryte talenty, trafne transfery, uporządkowana polityka finansowa klubu, pogłębienie działalności charytatywnej i co ? Wszystko to jest nic bo mamy plagę kontuzji, która jest niezależna od nikogo ?
0
Najgorsze po meczu ? Czepianie się Sergio Busquets'a ... Wcale nie zagrał tragicznych zawodów. Byli zawodnicy grający gorzej.. Nie ma się co rozwodzić. Trzeba zapomnieć i grać dalej ;)
0
Nie o to chodzi, że Barca potrzebuje dobrej obrony po to żeby się bronić i coś tam strzelać czasami tylko po to żeby sobie spokojnie podawać do tyłu i usypiać przeciwnika. A dzisiaj spokoju w tyle nie było w ogóle. Atletico doskonale wiedziało jaką mamy sytuację w obronie i mocniej na nas wsiedli i tak to się skończyło ;/ Ale mecz ma także swoje plusy. Momentami podobał mi się Ibra dzisiaj. Grał tak jak ja bym od Niego oczekiwał. Ale niestety nie starczyło to aby pociągnąć drużynę, przy słabszej grze Xaviego i czasami zbyt samolubnej Messiego. Żałuję bardzo, że Pep chyba ostatnio pokłócił się z Titim ;/ No nic się nie zrobi. Nie ma się co załamywać. Gramy dalej ! :)
0
Kur** zwód, zwód, strzał, brama tak ma grać Ibra! A nie się czaić na 30 metrze ! Niech gra tam cały czas i Go nawet lubić zaczne
0
Najgorsze możliwe rozwiązanie z tych dobrych ... Strzela ten drewniaczek ... ;/// No, ale dobrze, że strzela !
0
Jak czasami się z Tobą nie zgadzam to teraz pozostaje tylko napisać - couldn't agree more.
0
Takie trochę bydlęce myślenie. Nieważne jaki ma program, nie ważne kim jest, kim był, nie ważne, że chce rozpieprzyć projekt Laporty. Ważne, że ludzie chcą na Niego głosować to na pewno jest dobry...
Oczywiście Alfons Godall.
0
No hanc aż żałuję, że nie mam takiej pamięci jak Ty ;) Jak ja się ciesze, że obrońcami i zwolennikami Valdesa są tak kompetentni ludzie jak Ty. Ja nic więcej nie dodaję. W sprawie Victora podpisuję się pod każdym Twoim postem.
Jutro rano zajrzę zobaczyć co wypocili obrońcy Ikera.
Pozdrawiam, dobranoc
0
Haha :D Tak jakby każdy nie mógł wygrać z każdym w BBVA ... Moim zdaniem liga hiszpańska jest dużo silniejsza i dużo piękniejsza.
0
Zaraz będzie nagonka jak na Henriego haha xd Ludzie dobrzy jesteście, taki jest sport. Powinien dostać drugą żółtą i wylecieć z boiska, ale nie dostał. Zdarza się ;)
0
"strzelone bramki, celne podania, udane dryblingi oraz asysty zaliczone przez piłkarzy podczas spotkań Primera Division od początku sezonu."
Tak trudno przeczytać ?
0
Mógłbym jeśli w niedziele też nie będziesz mogła oglądać ;) Bo właśnie wtedy jest mecz; )
0
Ludzie w naszym kraju za bardzo ufają gazetom ;) Nie wiecie, że każda gazeta w zależności od tego czy jest "pro-Barca" czy "pro-Arsenal" tak napisze swojego newsa żeby wynikały z niego odpowiednie wnioski ?
Równie dobrze ta wypowiedź Cesca mogła brzmieć "Jeszcze nie postanowiłem co zrobię latem, możliwe że wrócę do Barcelony, jednak sądzę, że Arsenal zasługuje na trochę więcej szacunku". No i wiadomo, że gazety hiszpańskie będą cytowały początek wypowiedzi, a angielskie koniec ;) I takie to błędne koło. Nie dajmy się ogłupić. Cesc nie jest głupi wie co robi, to dojrzały piłkarz.
Na koniec takie zdanie ode mnie - na każdy artykuł w gazecie czy komentarz w telewizji nakładajcie sobie pewną "kalkę" i nie patrzcie na to co jest napisane jak zwierzęta na jedzenie ;)
0
Bardzo mądre zachowanie piłkarza. My sobie tutaj w komentarzach czy na forum możemy dyskutować czy przyjdzie czy nie. Komentować newsy w gazetach. Natomiast bardzo dobrze, że klub (jeden i drugi) jak i sam piłkarz odcinają się od tej sprawy. Chociaż dziwi mnie trochę atak Arsenalu na Barcę bo przecież jest Ona Bogu ducha winna.
Cesc jest profesjonalistą co właśnie pokazuje bo uważam, że mu też od naszych piłkarzy wymagamy żeby w trakcie sezonu zajęli się grą, a nie spekulacjami. Tak na prawdę to co myśli Cesc i jakie ma plany okaże się za jakieś 2, może 3 miesiące i nie ma w tym nic dziwnego ;)
Bravo panie Fabregas ! Nasza szkoła ! ;)
0
Mundo Deportivo to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii o czym już z resztą pisałem... Nie wiem co Wy do niej macie. Pewnie w życiu nawet w rękach Jej nie mieliście, a piszecie, że jest zwykłym "szmatławcem"... A to nie prawda.
A słowa piłkarzy na prawdę czasami bierzecie zbyt na poważnie. Co ma teraz w połowie sezonu powiedzieć ? Przecież nie może stwierdzić, że już ma w du*** Arsenal i jest myślami w Barcelonie... Z drugiej strony nie można też wierzyć we wszystko co piszą gazety, mimo że czasami mają na prawdę dobre "dojścia". Radzę się wstrzymać z osądami jeszcze chociaż z miesiąc.
0
Bardzo fajnie, że Jeffren przedłużył kontrakt. Moim zdaniem niesamowicie utalentowany zawodnik.
A co do przywoływania meczu z Chelsea i mówienia, że potrzebni nam są silni fizycznie zawodnicy to absolutnie się nie zgadzam co do liczby mnogiej. Potrzebny nam jest jeden silny Yaya na Dmie do zmieniania z Sergio. Co więcej uważam, że Sergio właśnie dlatego teraz gra trochę więcej od Yaya bo jak przyjdzie do meczów z Anglikami to Toure będzie miał więcej szans na grę. A przecież wiemy jak było z Chelsea w tamtym sezonie. Gdyby w 5 minucie pierwszego meczu sędzia podyktował karny za rękę Balacka w polu karnym cały dwumecz potoczył by się inaczej. Chelsea musiała by atakować i została by wypunktowana ;)
0
Czy ja mówię, że Chelsea nie była klubem znanym ? Ja tylko twierdzę, że nie była i dla wciąż nie jest klubem renomowanym... Kolego JaCule, Chelsea dochodzi do półfinałów LM właśnie od kiedy do kluby spłynęła ruska gotówka... W jedynym w swojej historii finale LM była już za czasów Abramovica. Przypominam, że kolega Roman przyszedł do klubu w 2003 roku.
Co do znany piłkarzy, zgadzam się, wiem kto tam grał, poczytałem trochę, znalazłem te same nazwiska, ale jak na tak długą historię klubu na prawdę nie jest ich wiele.