Jeśli socio zagłosują na Rosella przez to, że teraz mamy plagę kontuzji tzn że są ciemną masą, do której z resztą też się zaliczasz... 3 razy liga, 2 LM, CdR itd. i nagle nic się nie liczy bo mamy pecha w postaci kilku kontuzji w tym samym czasie ?! No ku***. Odkryte talenty, trafne transfery, uporządkowana polityka finansowa klubu, pogłębienie działalności charytatywnej i co ? Wszystko to jest nic bo mamy plagę kontuzji, która jest niezależna od nikogo ?
Najgorsze po meczu ? Czepianie się Sergio Busquets'a ... Wcale nie zagrał tragicznych zawodów. Byli zawodnicy grający gorzej.. Nie ma się co rozwodzić. Trzeba zapomnieć i grać dalej ;)
Nie o to chodzi, że Barca potrzebuje dobrej obrony po to żeby się bronić i coś tam strzelać czasami tylko po to żeby sobie spokojnie podawać do tyłu i usypiać przeciwnika. A dzisiaj spokoju w tyle nie było w ogóle. Atletico doskonale wiedziało jaką mamy sytuację w obronie i mocniej na nas wsiedli i tak to się skończyło ;/ Ale mecz ma także swoje plusy. Momentami podobał mi się Ibra dzisiaj. Grał tak jak ja bym od Niego oczekiwał. Ale niestety nie starczyło to aby pociągnąć drużynę, przy słabszej grze Xaviego i czasami zbyt samolubnej Messiego. Żałuję bardzo, że Pep chyba ostatnio pokłócił się z Titim ;/ No nic się nie zrobi. Nie ma się co załamywać. Gramy dalej ! :)
Takie trochę bydlęce myślenie. Nieważne jaki ma program, nie ważne kim jest, kim był, nie ważne, że chce rozpieprzyć projekt Laporty. Ważne, że ludzie chcą na Niego głosować to na pewno jest dobry...
No hanc aż żałuję, że nie mam takiej pamięci jak Ty ;) Jak ja się ciesze, że obrońcami i zwolennikami Valdesa są tak kompetentni ludzie jak Ty. Ja nic więcej nie dodaję. W sprawie Victora podpisuję się pod każdym Twoim postem.
Jutro rano zajrzę zobaczyć co wypocili obrońcy Ikera.
Zaraz będzie nagonka jak na Henriego haha xd Ludzie dobrzy jesteście, taki jest sport. Powinien dostać drugą żółtą i wylecieć z boiska, ale nie dostał. Zdarza się ;)
Ludzie w naszym kraju za bardzo ufają gazetom ;) Nie wiecie, że każda gazeta w zależności od tego czy jest "pro-Barca" czy "pro-Arsenal" tak napisze swojego newsa żeby wynikały z niego odpowiednie wnioski ?
Równie dobrze ta wypowiedź Cesca mogła brzmieć "Jeszcze nie postanowiłem co zrobię latem, możliwe że wrócę do Barcelony, jednak sądzę, że Arsenal zasługuje na trochę więcej szacunku". No i wiadomo, że gazety hiszpańskie będą cytowały początek wypowiedzi, a angielskie koniec ;) I takie to błędne koło. Nie dajmy się ogłupić. Cesc nie jest głupi wie co robi, to dojrzały piłkarz.
Na koniec takie zdanie ode mnie - na każdy artykuł w gazecie czy komentarz w telewizji nakładajcie sobie pewną "kalkę" i nie patrzcie na to co jest napisane jak zwierzęta na jedzenie ;)
Bardzo mądre zachowanie piłkarza. My sobie tutaj w komentarzach czy na forum możemy dyskutować czy przyjdzie czy nie. Komentować newsy w gazetach. Natomiast bardzo dobrze, że klub (jeden i drugi) jak i sam piłkarz odcinają się od tej sprawy. Chociaż dziwi mnie trochę atak Arsenalu na Barcę bo przecież jest Ona Bogu ducha winna.
Cesc jest profesjonalistą co właśnie pokazuje bo uważam, że mu też od naszych piłkarzy wymagamy żeby w trakcie sezonu zajęli się grą, a nie spekulacjami. Tak na prawdę to co myśli Cesc i jakie ma plany okaże się za jakieś 2, może 3 miesiące i nie ma w tym nic dziwnego ;)
Mundo Deportivo to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii o czym już z resztą pisałem... Nie wiem co Wy do niej macie. Pewnie w życiu nawet w rękach Jej nie mieliście, a piszecie, że jest zwykłym "szmatławcem"... A to nie prawda.
A słowa piłkarzy na prawdę czasami bierzecie zbyt na poważnie. Co ma teraz w połowie sezonu powiedzieć ? Przecież nie może stwierdzić, że już ma w du*** Arsenal i jest myślami w Barcelonie... Z drugiej strony nie można też wierzyć we wszystko co piszą gazety, mimo że czasami mają na prawdę dobre "dojścia". Radzę się wstrzymać z osądami jeszcze chociaż z miesiąc.
Bardzo fajnie, że Jeffren przedłużył kontrakt. Moim zdaniem niesamowicie utalentowany zawodnik.
A co do przywoływania meczu z Chelsea i mówienia, że potrzebni nam są silni fizycznie zawodnicy to absolutnie się nie zgadzam co do liczby mnogiej. Potrzebny nam jest jeden silny Yaya na Dmie do zmieniania z Sergio. Co więcej uważam, że Sergio właśnie dlatego teraz gra trochę więcej od Yaya bo jak przyjdzie do meczów z Anglikami to Toure będzie miał więcej szans na grę. A przecież wiemy jak było z Chelsea w tamtym sezonie. Gdyby w 5 minucie pierwszego meczu sędzia podyktował karny za rękę Balacka w polu karnym cały dwumecz potoczył by się inaczej. Chelsea musiała by atakować i została by wypunktowana ;)
Czy ja mówię, że Chelsea nie była klubem znanym ? Ja tylko twierdzę, że nie była i dla wciąż nie jest klubem renomowanym... Kolego JaCule, Chelsea dochodzi do półfinałów LM właśnie od kiedy do kluby spłynęła ruska gotówka... W jedynym w swojej historii finale LM była już za czasów Abramovica. Przypominam, że kolega Roman przyszedł do klubu w 2003 roku.
Co do znany piłkarzy, zgadzam się, wiem kto tam grał, poczytałem trochę, znalazłem te same nazwiska, ale jak na tak długą historię klubu na prawdę nie jest ich wiele.
Idę spać więc jeszcze tylko cytacik na potwierdzenie moich słów ;)
"Yaya Touré powiedział, że swoją przyszłość wiąże tylko z FC Barceloną i nie chce nawet słyszeć o ofertach z innych klubów, szczególnie z Anglii. Odniósł się w ten sposób do plotek, łączących go z Arsenalem lub Manchesterem City. Dodał, ze chciałby po raz kolejny pomóc swojemu klubowi w walce o trofea. Dmitri Seluk, agent piłkarza, wciąż przekazuje piłkarzowi oferty z zagranicznych klubów, jednak on sam ignoruje je."
Coś Ci powiem kolego, ja jak piszę na jakiś temat to najpierw sięgam do opracowań na ten temat bo nie piszę o tym o czym nie mam pojęcia. Chelsea 8 ze swoich 20 pucharów (cóż za wynik !) zdobyła już za Abramovica... Ze swoimi 3 zwycięstwami ligi Chelsea plasuje się wśród takich zespołów jak Wolverhampton Wanderers, Leeds United, Blackburn Rovers czy Huddersfield Town. Dopiero kiedy przyszła rosyjska kasa Chelsea zaczęła się w lidze angielskiej liczyć.
A co do zdobywania renomy poprzez PZP to nie powiesz mi chyba, że takie zespoły jak KV Mechelen, Slovan Bratysława, FC Magdeburg, Dinamo Tbilisi czy Aberdeen FC są klubami renomowanymi ? Bo One także wygrywały PZP ;)
Nie zrobiłeś tego o co Cię prosiłem ;) To jest g*** prawda, że coś widać jak na dłoni. Dostają mniej więcej równą ilość szans na grę, a po prostu widzicie tak ogromną różnicę bo w poprzednim sezonie grał tylko Yaya. Sergio lepiej wykorzystuje swoje szanse więc gra minimalnie więcej.
Trzeba było powiedzieć, że dla Ciebie liczy się tylko liga ;) A teraz ciekawostka. Sprawdź sobie ile z tych minut Sergio nabił sobie w czasie kiedy Yaya był na PNA ;)
Żebyś się jeszcze nie zdziwił jak za dwa-trzy lata Dmytro będzie warty dwa razy tyle za ile został sprowadzony. To samo tyczy się Keirissona. A Urugwajczyk jest na pewno wart tych 16 mln tylko po prostu w Barcelonie nie ma szans na pierwszy skład. Barca bardzo szanuje pieniądze (oprócz transakcji z Ibrahimoviczem, która była strasznym marnotrawstwem ... ) i dlatego nie chce wykładać takiej kasy za Cesca szczególnie, że i bez Niego nie zabraknie Jej możliwości w pomocy ;)
Słusznie usuwane są Twoje komentarze bo są one po prostu poniżej krytyki, tak pod względem językowym, jak pod względem treściowym... Piszesz o Victorze takie bzdury, że aż się czytać nie chce. A jeśli faktycznie pochodzisz z tego samego miasta co ja to jest mi wstyd, że tak reprezentujesz tomaszowskich kibiców Barcy.
No problem w tym, że Chelsea kolego nie jest szanowanym klubem. Przeze mnie nigdy nie był i nigdy nie będzie. A o marce Chelsea na świecie głośno się zrobiło wraz z przyjściem ruskiego kapitału, wcześnie nie był to tak znany klub właśnie przez to, że nic nie osiągał...
W sprawie Daniego to wszystko jest jasne. Transfer jest niemożliwy ;)
0
czarna wołga
Jeśli socio zagłosują na Rosella przez to, że teraz mamy plagę kontuzji tzn że są ciemną masą, do której z resztą też się zaliczasz... 3 razy liga, 2 LM, CdR itd. i nagle nic się nie liczy bo mamy pecha w postaci kilku kontuzji w tym samym czasie ?! No ku***. Odkryte talenty, trafne transfery, uporządkowana polityka finansowa klubu, pogłębienie działalności charytatywnej i co ? Wszystko to jest nic bo mamy plagę kontuzji, która jest niezależna od nikogo ?
0
Najgorsze po meczu ? Czepianie się Sergio Busquets'a ... Wcale nie zagrał tragicznych zawodów. Byli zawodnicy grający gorzej.. Nie ma się co rozwodzić. Trzeba zapomnieć i grać dalej ;)
0
Nie o to chodzi, że Barca potrzebuje dobrej obrony po to żeby się bronić i coś tam strzelać czasami tylko po to żeby sobie spokojnie podawać do tyłu i usypiać przeciwnika. A dzisiaj spokoju w tyle nie było w ogóle. Atletico doskonale wiedziało jaką mamy sytuację w obronie i mocniej na nas wsiedli i tak to się skończyło ;/ Ale mecz ma także swoje plusy. Momentami podobał mi się Ibra dzisiaj. Grał tak jak ja bym od Niego oczekiwał. Ale niestety nie starczyło to aby pociągnąć drużynę, przy słabszej grze Xaviego i czasami zbyt samolubnej Messiego. Żałuję bardzo, że Pep chyba ostatnio pokłócił się z Titim ;/ No nic się nie zrobi. Nie ma się co załamywać. Gramy dalej ! :)
0
Kur** zwód, zwód, strzał, brama tak ma grać Ibra! A nie się czaić na 30 metrze ! Niech gra tam cały czas i Go nawet lubić zaczne
0
Najgorsze możliwe rozwiązanie z tych dobrych ... Strzela ten drewniaczek ... ;/// No, ale dobrze, że strzela !
0
Jak czasami się z Tobą nie zgadzam to teraz pozostaje tylko napisać - couldn't agree more.
0
Takie trochę bydlęce myślenie. Nieważne jaki ma program, nie ważne kim jest, kim był, nie ważne, że chce rozpieprzyć projekt Laporty. Ważne, że ludzie chcą na Niego głosować to na pewno jest dobry...
Oczywiście Alfons Godall.
0
No hanc aż żałuję, że nie mam takiej pamięci jak Ty ;) Jak ja się ciesze, że obrońcami i zwolennikami Valdesa są tak kompetentni ludzie jak Ty. Ja nic więcej nie dodaję. W sprawie Victora podpisuję się pod każdym Twoim postem.
Jutro rano zajrzę zobaczyć co wypocili obrońcy Ikera.
Pozdrawiam, dobranoc
0
Haha :D Tak jakby każdy nie mógł wygrać z każdym w BBVA ... Moim zdaniem liga hiszpańska jest dużo silniejsza i dużo piękniejsza.
0
Zaraz będzie nagonka jak na Henriego haha xd Ludzie dobrzy jesteście, taki jest sport. Powinien dostać drugą żółtą i wylecieć z boiska, ale nie dostał. Zdarza się ;)
0
"strzelone bramki, celne podania, udane dryblingi oraz asysty zaliczone przez piłkarzy podczas spotkań Primera Division od początku sezonu."
Tak trudno przeczytać ?
0
Mógłbym jeśli w niedziele też nie będziesz mogła oglądać ;) Bo właśnie wtedy jest mecz; )
0
Ludzie w naszym kraju za bardzo ufają gazetom ;) Nie wiecie, że każda gazeta w zależności od tego czy jest "pro-Barca" czy "pro-Arsenal" tak napisze swojego newsa żeby wynikały z niego odpowiednie wnioski ?
Równie dobrze ta wypowiedź Cesca mogła brzmieć "Jeszcze nie postanowiłem co zrobię latem, możliwe że wrócę do Barcelony, jednak sądzę, że Arsenal zasługuje na trochę więcej szacunku". No i wiadomo, że gazety hiszpańskie będą cytowały początek wypowiedzi, a angielskie koniec ;) I takie to błędne koło. Nie dajmy się ogłupić. Cesc nie jest głupi wie co robi, to dojrzały piłkarz.
Na koniec takie zdanie ode mnie - na każdy artykuł w gazecie czy komentarz w telewizji nakładajcie sobie pewną "kalkę" i nie patrzcie na to co jest napisane jak zwierzęta na jedzenie ;)
0
Bardzo mądre zachowanie piłkarza. My sobie tutaj w komentarzach czy na forum możemy dyskutować czy przyjdzie czy nie. Komentować newsy w gazetach. Natomiast bardzo dobrze, że klub (jeden i drugi) jak i sam piłkarz odcinają się od tej sprawy. Chociaż dziwi mnie trochę atak Arsenalu na Barcę bo przecież jest Ona Bogu ducha winna.
Cesc jest profesjonalistą co właśnie pokazuje bo uważam, że mu też od naszych piłkarzy wymagamy żeby w trakcie sezonu zajęli się grą, a nie spekulacjami. Tak na prawdę to co myśli Cesc i jakie ma plany okaże się za jakieś 2, może 3 miesiące i nie ma w tym nic dziwnego ;)
Bravo panie Fabregas ! Nasza szkoła ! ;)
0
Mundo Deportivo to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii o czym już z resztą pisałem... Nie wiem co Wy do niej macie. Pewnie w życiu nawet w rękach Jej nie mieliście, a piszecie, że jest zwykłym "szmatławcem"... A to nie prawda.
A słowa piłkarzy na prawdę czasami bierzecie zbyt na poważnie. Co ma teraz w połowie sezonu powiedzieć ? Przecież nie może stwierdzić, że już ma w du*** Arsenal i jest myślami w Barcelonie... Z drugiej strony nie można też wierzyć we wszystko co piszą gazety, mimo że czasami mają na prawdę dobre "dojścia". Radzę się wstrzymać z osądami jeszcze chociaż z miesiąc.
0
Bardzo fajnie, że Jeffren przedłużył kontrakt. Moim zdaniem niesamowicie utalentowany zawodnik.
A co do przywoływania meczu z Chelsea i mówienia, że potrzebni nam są silni fizycznie zawodnicy to absolutnie się nie zgadzam co do liczby mnogiej. Potrzebny nam jest jeden silny Yaya na Dmie do zmieniania z Sergio. Co więcej uważam, że Sergio właśnie dlatego teraz gra trochę więcej od Yaya bo jak przyjdzie do meczów z Anglikami to Toure będzie miał więcej szans na grę. A przecież wiemy jak było z Chelsea w tamtym sezonie. Gdyby w 5 minucie pierwszego meczu sędzia podyktował karny za rękę Balacka w polu karnym cały dwumecz potoczył by się inaczej. Chelsea musiała by atakować i została by wypunktowana ;)
0
Czy ja mówię, że Chelsea nie była klubem znanym ? Ja tylko twierdzę, że nie była i dla wciąż nie jest klubem renomowanym... Kolego JaCule, Chelsea dochodzi do półfinałów LM właśnie od kiedy do kluby spłynęła ruska gotówka... W jedynym w swojej historii finale LM była już za czasów Abramovica. Przypominam, że kolega Roman przyszedł do klubu w 2003 roku.
Co do znany piłkarzy, zgadzam się, wiem kto tam grał, poczytałem trochę, znalazłem te same nazwiska, ale jak na tak długą historię klubu na prawdę nie jest ich wiele.
0
Idę spać więc jeszcze tylko cytacik na potwierdzenie moich słów ;)
"Yaya Touré powiedział, że swoją przyszłość wiąże tylko z FC Barceloną i nie chce nawet słyszeć o ofertach z innych klubów, szczególnie z Anglii. Odniósł się w ten sposób do plotek, łączących go z Arsenalem lub Manchesterem City. Dodał, ze chciałby po raz kolejny pomóc swojemu klubowi w walce o trofea. Dmitri Seluk, agent piłkarza, wciąż przekazuje piłkarzowi oferty z zagranicznych klubów, jednak on sam ignoruje je."
0
Siła argumentu ;)
0
Też nie chcę się kłócić, ale ostatnio mówił też, że w Barcelonie mu bardzo dobrze i na pewno nie odejdzie do ligi angielskiej ;)
0
Coś Ci powiem kolego, ja jak piszę na jakiś temat to najpierw sięgam do opracowań na ten temat bo nie piszę o tym o czym nie mam pojęcia. Chelsea 8 ze swoich 20 pucharów (cóż za wynik !) zdobyła już za Abramovica... Ze swoimi 3 zwycięstwami ligi Chelsea plasuje się wśród takich zespołów jak Wolverhampton Wanderers, Leeds United, Blackburn Rovers czy Huddersfield Town. Dopiero kiedy przyszła rosyjska kasa Chelsea zaczęła się w lidze angielskiej liczyć.
A co do zdobywania renomy poprzez PZP to nie powiesz mi chyba, że takie zespoły jak KV Mechelen, Slovan Bratysława, FC Magdeburg, Dinamo Tbilisi czy Aberdeen FC są klubami renomowanymi ? Bo One także wygrywały PZP ;)
0
Nie zrobiłeś tego o co Cię prosiłem ;) To jest g*** prawda, że coś widać jak na dłoni. Dostają mniej więcej równą ilość szans na grę, a po prostu widzicie tak ogromną różnicę bo w poprzednim sezonie grał tylko Yaya. Sergio lepiej wykorzystuje swoje szanse więc gra minimalnie więcej.
0
Dokładnie :D Koleś nie dość, że popierał Gasparta to był u Niego od ekonomii haha xd
0
Trzeba było powiedzieć, że dla Ciebie liczy się tylko liga ;) A teraz ciekawostka. Sprawdź sobie ile z tych minut Sergio nabił sobie w czasie kiedy Yaya był na PNA ;)
0
BACA
Pisałem to już tysiąc razy chyba na tej stronie. Yaya nie grzeje ławy ! Nie licząc stycznia kiedy był na PNA zagrał raptem 3 mecze mniej od Sergio ...
0
Żebyś się jeszcze nie zdziwił jak za dwa-trzy lata Dmytro będzie warty dwa razy tyle za ile został sprowadzony. To samo tyczy się Keirissona. A Urugwajczyk jest na pewno wart tych 16 mln tylko po prostu w Barcelonie nie ma szans na pierwszy skład. Barca bardzo szanuje pieniądze (oprócz transakcji z Ibrahimoviczem, która była strasznym marnotrawstwem ... ) i dlatego nie chce wykładać takiej kasy za Cesca szczególnie, że i bez Niego nie zabraknie Jej możliwości w pomocy ;)
0
Słusznie usuwane są Twoje komentarze bo są one po prostu poniżej krytyki, tak pod względem językowym, jak pod względem treściowym... Piszesz o Victorze takie bzdury, że aż się czytać nie chce. A jeśli faktycznie pochodzisz z tego samego miasta co ja to jest mi wstyd, że tak reprezentujesz tomaszowskich kibiców Barcy.
0
No problem w tym, że Chelsea kolego nie jest szanowanym klubem. Przeze mnie nigdy nie był i nigdy nie będzie. A o marce Chelsea na świecie głośno się zrobiło wraz z przyjściem ruskiego kapitału, wcześnie nie był to tak znany klub właśnie przez to, że nic nie osiągał...
W sprawie Daniego to wszystko jest jasne. Transfer jest niemożliwy ;)
0
A jakie sukcesy odnosiła Chelsea przed przyjściem Abramovica i ruskich pieniążków ?
0
Co masz do źródła ? MD to chyba najlepsza sportowa gazeta w Hiszpanii