Głupi jesteś człowieku. Bojan by się nigdy w tak chamski sposób nie zachował i nie odepchnął by zawodnika kiedy piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki.
Nie uważam, że też nie oglądali meczów Messiego i wybrali Go najlepszym bo takie po prostu były oczekiwania "tłumu". Moim zdaniem Złotą Piłkę dostał nie ten zawodnik który powinien, ale to tylko moje zdanie ;)
Moim zdaniem nie wszyscy się mylą bo niektórzy na Victora głosowali ;)
No i ja Ci mogę napisać, że Zlatan zagrał lepiej niż zawsze, chociaż pod sam koniec meczu wyszło z Niego klasyczne prostactwo, które zapobiegło strzeleniu przez nas trzeciej bramki.
Leo zagrał całkiem fajnie, czasami trochę zbyt egoistycznie, ale generalnie powiedział bym, że dobry mecz. No i przy bramce znalazł się tam gdzie powinien być Zlatan, który nie wiem gdzie się zaplątał.
Sergio zagrał dobre zawody, starał się klepać z pierwszej piłki, mijał fajnie rywali, miał mniej pracy w defensywie ponieważ byliśmy przy piłce przez prawie 80% meczu.
No bramek strzela bardzo dużo i regularnie co ważne ;) Jednak nie da już rady dorównać Eto'o w częstotliwości strzelania bramek. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Eto'o to klasyczna "9". Mam nadzieję, że Leo będzie najlepszym strzelcem klubu
Znowu mam się powtarzać na jakiej zasadzie są organizowane te plebiscyty ? Każdy bazuje na opinii, nikt nie ogląda wszystkich meczów danych bramkarzy/zawodników tylko te spektakularne no i LM. Dlatego właśnie Kaka znalazł się w piątce najlepszych zawodników świata w roku 2009, a Iker został najlepszym bramkarzem...
Uważam, że teraz tylko Messi wnosi coś niepowtarzalnego i zaczyna to robić także Pedro. Ibra nie wnosi zupełnie nic ciekawego do naszej gry. Ani tej swojej mitycznej bajecznej techniki, ani domniemanej genialnej gry w powietrzu... Co drugi Jego wyskok do piłki kończy się faulem.
No ja jednak uważam, że jeszcze nie jest czas żeby pozbywać się ze skrzydła tak doświadczonego zawodnika. Bo opisana trójka jest świetna, ale brakuje Im jeszcze z jednego sezonu ogrania. Nie twierdzę, że Henry ma zostać i jakoś bardzo dużo grać, ale dawać jeszcze spokój i "uczyć" chłopaków na treningach ;)
Ale Pedro moim zdaniem ma jeszcze czasami przestoje w grze, co wskazywać by mogło na to, że nie zawsze jest gotowy na pełne 90min. Myślę, że Henry jednak powinien (i bardzo tego chcę) wypełnić kontrakt i dopiero wtedy oddać miejsce już ogranemu Pedro ;)
Nie chcę mi się czytać całej dyskusji, ale akurat Ibra nie zdobył bramki prawidłowo więc jak dla mnie ten błąd odpada. Żółta dla Pique no kurde za kłótnie z sędzią tak się zdarza, a powiedział bym nawet, że Gerard specjalnie aż tak gestykulował żeby się wyzerować.
A czy to czasem nie del Bosque mówił, że w Realu na pewno nie stawiał by na Ikera gdyby nie było to narzucone z góry ? ;) Nie jestem pewien czy to akurat Vicente powiedział, ale któryś z trenerów na pewno.
Waszego zdania nie zmienie, wpatrujcie się dalej w Casillasa jak w świętą krowę i żyjcie sobie w świecie gdzie jest według Was najlepszym bramkarzem świata ;) A my z naszym najlepszym bramkarzem świata będziemy sobie grali piękną piłkę i zdobywali tytuły.
Jeśli według Ciebie druga połowa była niesamowita tzn że kibicujesz od tego sezonu... Wcale nie była jakaś niewiarygodna, ładna ale bez przesady.
A do znacznej większości. Jeśli uważacie, że ja i Pyrzo jesteśmy uprzedzeni do Ibry to ja muszę niestety stwierdzić, że Wy jesteście uprzedzeni do Sergio. Chłopak gra chyba najszybciej z naszej pomocy, bardzo często na jeden kontakt. Xavi jak ma piłkę zawsze ją kawałek podciągnie, zrobi sobie kółeczko i dopiero poda. Sergio czasami też pójdzie kawałek do przodu żeby minąć z jednego-dwóch obrońców i dopiero wtedy podaje. Nie widzę w tym nic złego
No, ale Iker nie popełnia błędów (oprócz w pucharze konfederacji) w kadrze, a poza tym nie winił bym aż tak trenera. Nie od dziś wiadomo, że w kadrach narodowych nie tylko trenerzy mają wpływ na to kto gra. Ale nie powołanie Victora na mecze towarzyskie to jest totalna kpina. Ale to nie od nas zależy, w sumie chyba wolę żeby sobie Victor w czasie mistrzostw w RPA odpoczął z rodziną i miał trochę spokoju skoro i tak ma nie być pierwszym bramkarzem
Zgadzam się z zawodnikiem meczu, nie zgadzam się z tym, że Zlatana ma pecha.
A co do Messiego to wydaje mi się, że także oglądałeś mecz z komentarzem polskim, z panem Orłowskim ? ;) Bo mówili dokładnie to samo. Ze Messi nie gra tego samego co w styczniu i że jest przemęczony bo gra 11 spotkań z rzędu po 90 minut.
Santana myślę, że dobrze wiesz jak to jest podważać zdanie trenera bo pewnie o Sergio myślisz to samo co większość na tej stronie. Ja się nie zgadzam w sprawie Zlatana i takie jest moje prawo, każdy popełnia błędy nawet Pep. A już ktoś Ci dobrze odpowiedział, że nie może na konferencji prasowej powiedzieć nic innego o piłkarzu który kosztował taką kasę, a w dodatku był Jego pomysłem
A nie wydaje Ci się, że Pep klaskał Pique dlatego, że właśnie tak ustalili przed meczem w szatni ? Że Gerard dostaje piątą żółtą kartkę bo z Almerią damy sobie bez Niego rade, a żeby potem nie odpadł na jakiegoś ważnego przeciwnika ?
Nie no strzał piętką z woleja pod poprzeczke ledwo wyciągnięty przez bramkarza zdarza się w każdym meczu. Podbicie piłki na jednym rywalem, zachwilę nad drugim, potem efektowne przełożenie sobie piłki między nogami i kółeczko też są mało widowiskowe i każdy jest w stanie to zagrać! Chyba zero zanotowanych strat (ja nie pamiętam żadnej) to też jest mało. Mądre rozrzucanie gry to też jest przecież mało. Ale masz rację Xavi zagrał tylko jedno dobre podanie w tym meczu, sprzedajmy Go!
Santana10
Sergio wcale nie spowalnia gry a wręcz ją ożywia. I nie porównuj mi tu Szweda do Katalończyka bo ten drugi jest dynamiczny, przebojowy i mimo wieku nie boi się iść między obrońców czy też 1 na 1. A Szwed pomimo wieku i doświadczenia nie potrafi kiwnąć na biegu jednego obrońcu, a co dopiero wejść na przebój między kilku...
A no i z VFB. Masz rację najlepszy był Victor Valdes. Sergio był najlepszy z pola, źle się wyraziłem ;)
A jak już się o Ibrze tego wieczora nie wypowiadam. Po co sobie zdrobie psuć. Ja wiem swoje i moim zdaniem moje obserwacje są raczej słuszne.
Eto~
A Ty znowu krytykujesz Sergio, nie wiadomo za co... Zagrał po raz kolejny bardzo dobry mecz, chodził 1 na 1, stwarzał zagrożenie i radził sobie w odbiorze (z czym nie było za dużo roboty), dwa faule taktyczne zabezpieczające przed kontrami. Na początku spotkania pan Orłowski powiedział, że Sergio był najlepszym zawodnikiem Barcy w meczu z VFB i absolutnie się z Nim zgadzam.
No więc moim zdaniem zagraliśmy dzisiaj na prawdę bardzo dobry meczy ;) Pierwszy raz od dawna na prawdę się uśmiechałem przed monitorem. Bardzo mnie cieszy postawa naszych zawodników którzy grali ambitnie i widać, że zależało im na zwycięstwie.
Nie chcę się na razie rozpisywać na temat poszczególnych zawodników, napiszę tylko kto moim zdaniem zagrał na mały plus, kto na duży plus, kto na 0, kto na minus. Tak więc moim zdaniem
Valdes - mały plus (mały błąd przy bramce,ale i na początku meczu świetnie wybroniony strzał). 6
Alves - mega duży plus, Barca z Nim to zupełnie inna drużyna 8
Puyol - duży plus bardzo pewnie 7
Pique - mały plus 6
Maxwell - duży plus/mały plus, skłaniając się jednak bardziej ku dużemu 7
Xavi - mega plus tak jak Dani(jedynie to nie przytrzymanie linii działa na Jego niekorzyść) 9
Iniesta - 0 jak dla mnie jeden z najsłabszych na boisku 5/6
Sergio - mały plus 7
Messi - mały plus, ciągle się stara, ale czegoś brakuje, ważna bramka 7
Ibra - dałbym 0 bo było lepiej niż ostatnio, nawet trochę pobiegał, ale kolejny przejaw debilizmu przy nieuznanej bramce na 3:1. Piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki, a ten ..... popycha Wellingtona. dlatego minus. 5 gdyby nie to chamstwo - 4
Pedro - fajnie szarpał, bardzo ruchliwy, zmieniał pozycje, super bramka - duzy plus 8
zmiennicy
Bojan - fajnie pokazał się na skrzyle przy nieuznanej bramce, piękna piłka w tempo - mały plus 6
Kurde no nie byłem właśnie tego pewny. I próbuję odgrzebać z mroków niepamięci jakąś Jego bramkę głową i nie mogę :( Eh no każdy jest zawodny. Ale skoro mówisz, że strzelił to w takim razie Jego wzrost przydaje się w minimalnym stopniu (zamiast w ogóle) ;)
A kto Ci powiedział, że ja mu nie kibicuje ? Jest częścią drużyny więc mu kibicuje, to chyba logiczne. Ale nie wierzę w to, że dostosuje się do systemu gry Barcy, ale na prawdę bardzo, bardzo chciałbym się mylić.
I racz zauważyć, że nie tylko ja tak oceniam Jego grę, a Ty tym komentarzem potwierdziłeś, że jednak nie mam z kim dyskutować. Cały swój post poświęciłeś na wyśmiewanie się ze mnie i generalnie mnie to nie boli, poza tym że nie mam z kim poprzerzucać się argumentami.
A, no i oczywiście nie uważam, że moje argumenty są najtrafniejsze. Są moje więc ciężko żebym teraz napisał, że są słabe. Jak do Ciebie nie przemawiają to trudno, ja się staram pisać z sensem ;)
0
Oczywiście, że Xavi.
0
Nie wiem z kim Ty rozmawiasz ? Jakoś komentatorzy nie mieli wątpliwości, że bramka padła po faulu Zlatana.
0
Głupi jesteś człowieku. Bojan by się nigdy w tak chamski sposób nie zachował i nie odepchnął by zawodnika kiedy piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki.
0
Nie uważam, że też nie oglądali meczów Messiego i wybrali Go najlepszym bo takie po prostu były oczekiwania "tłumu". Moim zdaniem Złotą Piłkę dostał nie ten zawodnik który powinien, ale to tylko moje zdanie ;)
Moim zdaniem nie wszyscy się mylą bo niektórzy na Victora głosowali ;)
0
No wiesz może po prostu kibice Barcelony oglądają mecze Dumy Katalonii i wiedzą jak Valdes aktualnie gra ?
0
No i ja Ci mogę napisać, że Zlatan zagrał lepiej niż zawsze, chociaż pod sam koniec meczu wyszło z Niego klasyczne prostactwo, które zapobiegło strzeleniu przez nas trzeciej bramki.
Leo zagrał całkiem fajnie, czasami trochę zbyt egoistycznie, ale generalnie powiedział bym, że dobry mecz. No i przy bramce znalazł się tam gdzie powinien być Zlatan, który nie wiem gdzie się zaplątał.
Sergio zagrał dobre zawody, starał się klepać z pierwszej piłki, mijał fajnie rywali, miał mniej pracy w defensywie ponieważ byliśmy przy piłce przez prawie 80% meczu.
0
No bramek strzela bardzo dużo i regularnie co ważne ;) Jednak nie da już rady dorównać Eto'o w częstotliwości strzelania bramek. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Eto'o to klasyczna "9". Mam nadzieję, że Leo będzie najlepszym strzelcem klubu
0
Znowu mam się powtarzać na jakiej zasadzie są organizowane te plebiscyty ? Każdy bazuje na opinii, nikt nie ogląda wszystkich meczów danych bramkarzy/zawodników tylko te spektakularne no i LM. Dlatego właśnie Kaka znalazł się w piątce najlepszych zawodników świata w roku 2009, a Iker został najlepszym bramkarzem...
0
A ja się zgadzam z fcb-kat.
Uważam, że teraz tylko Messi wnosi coś niepowtarzalnego i zaczyna to robić także Pedro. Ibra nie wnosi zupełnie nic ciekawego do naszej gry. Ani tej swojej mitycznej bajecznej techniki, ani domniemanej genialnej gry w powietrzu... Co drugi Jego wyskok do piłki kończy się faulem.
0
No ja jednak uważam, że jeszcze nie jest czas żeby pozbywać się ze skrzydła tak doświadczonego zawodnika. Bo opisana trójka jest świetna, ale brakuje Im jeszcze z jednego sezonu ogrania. Nie twierdzę, że Henry ma zostać i jakoś bardzo dużo grać, ale dawać jeszcze spokój i "uczyć" chłopaków na treningach ;)
0
Otóż mylisz się kolego. Nie wszyscy wiedzą, że Casillas jest lepszy Valdesa bo po prostu nie jest ;)
0
Ale Pedro moim zdaniem ma jeszcze czasami przestoje w grze, co wskazywać by mogło na to, że nie zawsze jest gotowy na pełne 90min. Myślę, że Henry jednak powinien (i bardzo tego chcę) wypełnić kontrakt i dopiero wtedy oddać miejsce już ogranemu Pedro ;)
0
Nie chcę mi się czytać całej dyskusji, ale akurat Ibra nie zdobył bramki prawidłowo więc jak dla mnie ten błąd odpada. Żółta dla Pique no kurde za kłótnie z sędzią tak się zdarza, a powiedział bym nawet, że Gerard specjalnie aż tak gestykulował żeby się wyzerować.
0
A czy to czasem nie del Bosque mówił, że w Realu na pewno nie stawiał by na Ikera gdyby nie było to narzucone z góry ? ;) Nie jestem pewien czy to akurat Vicente powiedział, ale któryś z trenerów na pewno.
Waszego zdania nie zmienie, wpatrujcie się dalej w Casillasa jak w świętą krowę i żyjcie sobie w świecie gdzie jest według Was najlepszym bramkarzem świata ;) A my z naszym najlepszym bramkarzem świata będziemy sobie grali piękną piłkę i zdobywali tytuły.
0
lukas2008
Jeśli według Ciebie druga połowa była niesamowita tzn że kibicujesz od tego sezonu... Wcale nie była jakaś niewiarygodna, ładna ale bez przesady.
A do znacznej większości. Jeśli uważacie, że ja i Pyrzo jesteśmy uprzedzeni do Ibry to ja muszę niestety stwierdzić, że Wy jesteście uprzedzeni do Sergio. Chłopak gra chyba najszybciej z naszej pomocy, bardzo często na jeden kontakt. Xavi jak ma piłkę zawsze ją kawałek podciągnie, zrobi sobie kółeczko i dopiero poda. Sergio czasami też pójdzie kawałek do przodu żeby minąć z jednego-dwóch obrońców i dopiero wtedy podaje. Nie widzę w tym nic złego
0
No, ale Iker nie popełnia błędów (oprócz w pucharze konfederacji) w kadrze, a poza tym nie winił bym aż tak trenera. Nie od dziś wiadomo, że w kadrach narodowych nie tylko trenerzy mają wpływ na to kto gra. Ale nie powołanie Victora na mecze towarzyskie to jest totalna kpina. Ale to nie od nas zależy, w sumie chyba wolę żeby sobie Victor w czasie mistrzostw w RPA odpoczął z rodziną i miał trochę spokoju skoro i tak ma nie być pierwszym bramkarzem
0
sieman
Zgadzam się z zawodnikiem meczu, nie zgadzam się z tym, że Zlatana ma pecha.
A co do Messiego to wydaje mi się, że także oglądałeś mecz z komentarzem polskim, z panem Orłowskim ? ;) Bo mówili dokładnie to samo. Ze Messi nie gra tego samego co w styczniu i że jest przemęczony bo gra 11 spotkań z rzędu po 90 minut.
0
Santana myślę, że dobrze wiesz jak to jest podważać zdanie trenera bo pewnie o Sergio myślisz to samo co większość na tej stronie. Ja się nie zgadzam w sprawie Zlatana i takie jest moje prawo, każdy popełnia błędy nawet Pep. A już ktoś Ci dobrze odpowiedział, że nie może na konferencji prasowej powiedzieć nic innego o piłkarzu który kosztował taką kasę, a w dodatku był Jego pomysłem
0
Ty też nie jesteś kimś żeby oceniać, a patrząc na ilość tych "emotek" dochodzę do wniosku, że Twój wiek nie jest zbyt wygórowany.
0
peter13
A nie wydaje Ci się, że Pep klaskał Pique dlatego, że właśnie tak ustalili przed meczem w szatni ? Że Gerard dostaje piątą żółtą kartkę bo z Almerią damy sobie bez Niego rade, a żeby potem nie odpadł na jakiegoś ważnego przeciwnika ?
0
vares999
Nie no strzał piętką z woleja pod poprzeczke ledwo wyciągnięty przez bramkarza zdarza się w każdym meczu. Podbicie piłki na jednym rywalem, zachwilę nad drugim, potem efektowne przełożenie sobie piłki między nogami i kółeczko też są mało widowiskowe i każdy jest w stanie to zagrać! Chyba zero zanotowanych strat (ja nie pamiętam żadnej) to też jest mało. Mądre rozrzucanie gry to też jest przecież mało. Ale masz rację Xavi zagrał tylko jedno dobre podanie w tym meczu, sprzedajmy Go!
Santana10
Sergio wcale nie spowalnia gry a wręcz ją ożywia. I nie porównuj mi tu Szweda do Katalończyka bo ten drugi jest dynamiczny, przebojowy i mimo wieku nie boi się iść między obrońców czy też 1 na 1. A Szwed pomimo wieku i doświadczenia nie potrafi kiwnąć na biegu jednego obrońcu, a co dopiero wejść na przebój między kilku...
A no i z VFB. Masz rację najlepszy był Victor Valdes. Sergio był najlepszy z pola, źle się wyraziłem ;)
0
A jak już się o Ibrze tego wieczora nie wypowiadam. Po co sobie zdrobie psuć. Ja wiem swoje i moim zdaniem moje obserwacje są raczej słuszne.
Eto~
A Ty znowu krytykujesz Sergio, nie wiadomo za co... Zagrał po raz kolejny bardzo dobry mecz, chodził 1 na 1, stwarzał zagrożenie i radził sobie w odbiorze (z czym nie było za dużo roboty), dwa faule taktyczne zabezpieczające przed kontrami. Na początku spotkania pan Orłowski powiedział, że Sergio był najlepszym zawodnikiem Barcy w meczu z VFB i absolutnie się z Nim zgadzam.
0
Chyba dlatego dzięki Ibrze, że się nie wpieprzył w dwie akcje po których padły bramki :D
0
I jeszcze jedno do vares.
Xavi zagrał kapitalny mecz, co nawet zauważyli redaktorzy zmieniając tytuł tego newsa po meczu. A Ty swoje...
0
No więc moim zdaniem zagraliśmy dzisiaj na prawdę bardzo dobry meczy ;) Pierwszy raz od dawna na prawdę się uśmiechałem przed monitorem. Bardzo mnie cieszy postawa naszych zawodników którzy grali ambitnie i widać, że zależało im na zwycięstwie.
Nie chcę się na razie rozpisywać na temat poszczególnych zawodników, napiszę tylko kto moim zdaniem zagrał na mały plus, kto na duży plus, kto na 0, kto na minus. Tak więc moim zdaniem
Valdes - mały plus (mały błąd przy bramce,ale i na początku meczu świetnie wybroniony strzał). 6
Alves - mega duży plus, Barca z Nim to zupełnie inna drużyna 8
Puyol - duży plus bardzo pewnie 7
Pique - mały plus 6
Maxwell - duży plus/mały plus, skłaniając się jednak bardziej ku dużemu 7
Xavi - mega plus tak jak Dani(jedynie to nie przytrzymanie linii działa na Jego niekorzyść) 9
Iniesta - 0 jak dla mnie jeden z najsłabszych na boisku 5/6
Sergio - mały plus 7
Messi - mały plus, ciągle się stara, ale czegoś brakuje, ważna bramka 7
Ibra - dałbym 0 bo było lepiej niż ostatnio, nawet trochę pobiegał, ale kolejny przejaw debilizmu przy nieuznanej bramce na 3:1. Piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki, a ten ..... popycha Wellingtona. dlatego minus. 5 gdyby nie to chamstwo - 4
Pedro - fajnie szarpał, bardzo ruchliwy, zmieniał pozycje, super bramka - duzy plus 8
zmiennicy
Bojan - fajnie pokazał się na skrzyle przy nieuznanej bramce, piękna piłka w tempo - mały plus 6
0
Ach ta cudowna i fenomenalna gra głową Ibry :D ach i och po prostu ;d
0
Po to żeby się wyzerować i mieć czyste konto na najważniejsze mecze
0
"musi uznać wyższość Casillasa i Reiny, a także, co zaskakujące, Diego Lopeza"
Ja bym napisał inaczej - "Co zastakujące musi uznać wyższość Casillasa, Reiny i Diego Lopeza."
0
Kurde no nie byłem właśnie tego pewny. I próbuję odgrzebać z mroków niepamięci jakąś Jego bramkę głową i nie mogę :( Eh no każdy jest zawodny. Ale skoro mówisz, że strzelił to w takim razie Jego wzrost przydaje się w minimalnym stopniu (zamiast w ogóle) ;)
0
A kto Ci powiedział, że ja mu nie kibicuje ? Jest częścią drużyny więc mu kibicuje, to chyba logiczne. Ale nie wierzę w to, że dostosuje się do systemu gry Barcy, ale na prawdę bardzo, bardzo chciałbym się mylić.
I racz zauważyć, że nie tylko ja tak oceniam Jego grę, a Ty tym komentarzem potwierdziłeś, że jednak nie mam z kim dyskutować. Cały swój post poświęciłeś na wyśmiewanie się ze mnie i generalnie mnie to nie boli, poza tym że nie mam z kim poprzerzucać się argumentami.
A, no i oczywiście nie uważam, że moje argumenty są najtrafniejsze. Są moje więc ciężko żebym teraz napisał, że są słabe. Jak do Ciebie nie przemawiają to trudno, ja się staram pisać z sensem ;)