Widac, że nie śledzisz tematu. Barca i Espanyol zostały by w lidze BBVA to chyba logiczne. Dobra nie będę się zagłębiał w tą problematykę. Dla mnie też zobaczenie kiedyś niepodległej Katalonii jest marzeniem ;)
Nie zgadzam się co do Bojana. W tym sezonie właśnie może w raptem jednym czy dwóch meczach CdR nie wykorzystał danej mu szansy. W innych spotkaniach kiedy grał widać było znaczne ożywienie w ataku. No i udowodnił, że jest typem zawodnika podobnym do Eto'o tzn grającym na szpicy, ale dobrze czującym się także na skrzydłach kiedy może sobie do środka schodzić do prostopadłych piłek
Dobra jeszcze jedno do Jima bo wydaje się pisać sensownie. To ja napisałem, że Sergio dysponuje lepszą techniką od Ibry ponieważ chodziło o zawodników o podobnym wzroście. I chodziło mi o to, że Sergio nie odskakuje piłka od nogi przy co drugim przyjęciu, potrafi zagrać doskonałe, precyzyjne piłki oraz minąć dwóch, trzech rywali czego u Ibry jeszcze w tym sezonie nie widziałem.
Jutro będę wieczorem, pewnie znowu dadzą jakiś temat do dyskusji. A to o Victorze, a to o Zlatanie, a to o Sergio, a to o wyborach ;) No nic na razie, do jutra
Ja w tym co pisałem nie widzę nic co wskazywało by na brak skromności. Może mamy inne standardy. Dobranoc, nie mam siły z Tobą dyskutować. Uznaj sobie, że wygrałeś jeśli chcesz.
Nie wiem gdzie się wykazałem brakiem skromności ;) Nikomu też się nie podlizuję, piszę po prostu to co myślę. Dobra chyba nie ma sensu już pisać bo w ogóle nie masz ochoty pisać już o sporcie.
Niestety dobrnąłem tylko do połowy i nie wytrzymałem dalej ;/ Ale sądząc po tym co przeczytałem z resztą też bym się zgodził. Bardzo dobre podsumowanie.
Ja jak najbardziej wszystkich szanuję, a wyrażam to podobnie jak Ty pisząc takie formy jak "Ty, Wy" itp wielką literą. Jednak to co piszesz nie przysparza Ci w moich oczach szacunku bo jest to ciągły atak, bez argumentów na ludzi, którzy potrafią bronić swojego zdania i są przeciw większość. Doceń to, bo to niełatwe. A co Ty mnie prosiłeś ? O to żebym przestał ? Jak ciągle piszesz głupoty to ciągle muszę na nie odpowiadać bo potem powiesz, że ugiąłem się pod falą Twoich miażdżących argumentów ;)
Ale ja się nie załamuje w żadnej mierze ;) Wręcz przeciwnie, miałem co robić popołudniu i wieczorem, a do tego się uśmiałem ;) I zobaczyłem, że z dyskusją nie jest u mnie tak najgorzej, szczególnie porównując do innych szanownych bywalców tego forum (oczywiście niektórych, do niektórych mam ogromny szacunek).
Wiedziałem, że nie zrozumiesz tego co napisałem ;) Widać Cię to przerasta jak można potrafił argumentować coś w co się nie wierzy, a jednak się da. Jeśli to jest dla Ciebie cytat dnia to pochwal się nim przed znajomymi, pewnie Ci rozsądniejsi Cię wyśmieją ;)
Głupi jesteście, że aż głowa boli. Nie dość, że zacząłem zdanie od "ośmielę się" to jeszcze nie macie prawa wiedzieć czy jestem lubiany czy nie. I chciałem zauważyć, że "środowisko" nie tyczy się tylko społeczności forum :O Może Wasz świat poza forum nie istnieje, ale mój na pewno tak. I wcale nie uważam, że zawsze mam rację, czasami kłócę się tylko i wyłącznie po to żeby zobaczyć czy starczy mi argumentów do obronienia czegoś w co tak na prawdę nie wierzę... Ale Was to pewnie przerasta i tego nie zrozumiecie
Odważę się powiedzieć, że jestem bardzo lubiany w swoich środowiskach bo może nie wiesz ale taka "zadziorność" jest ceniona. Bo chyba nie masz wątpliwości, że ciężej iść pod prąd niż lepiej z prądem jak stado baranów za przewodnikiem ? (oczywiście nie tyczy się to wszystkich). A jak chcesz inaczej niż na przykładach udowodnić, że Ibra ma technikę bądź Jej nie ma ? Ma bo ma ? Cóż za powalające, merytoryczne stwierdzenie. Ja się nie spieram, że nie był bajecznym technikiem w Interze, w Ajaxie, ale u nas na razie z Jego techniki ukazało się parę ciekawych zagrań (szczególnie podobała mi się bramka nie pamiętam w którym meczu, kiedy strzelił prawą nogą mimo że piłka leciała mu na lewą, świetna bramka), ale w większość przejawami Jego techniki są odskakujące piłki i niedokładne podania ;/ Niestety. Oby zaczęło się to zmieniać
Najlepszym środkowym obrońcą ? Hmm jest bardzo szeroki wybór. Ja bym wybierał z czwórki Puyol, Pique, Vidic, Terry. Co do defensywnego pomocnika, tu sprawa jest ciężka bo nie śledzę meczów poza ligą hiszpańską zbyt dokładnie i wiem tylko ze skrótów i ewentualnie opinii innych jak grają poszczególni zawodnicy. Słyszałem że Mascherano gra ostatnio bardzo słabo. U nas Toure w tym sezonie też nie błyszczy jak dostaje szanse. Lass w Realu też nie gra jakoś fantastycznie, to samo Xavi Alonso. Sergio jeszcze na pewno nie powinien być liczony w takich "konkursach" mimo że jest coraz lepszy. Sam nie wiem na kogo bym postawił, jak mówię nie śledzę za bardzo lig europejskich poza hiszpańską.
No zdecydowany brak obiektywizmu bo Iker po prostu nie ma chwytu co pokazał właśnie na Teneryfie (nie, nie był faulowany). Popełnił błąd nie przyciągając piłki do siebie i to błąd szkolny. Krótkiego rogu nie trzyma prawie nigdy patrz bramki Messiego i Pique w Gran Derby. Gra 1 na 1 też jest zdecydowanie domeną Victora. Nie ma sobie w tym równych na świecie.
Nie to, że nie dam się przegadać tylko na wszystko mam kontrę. Jak nie będę miał czym skontrować tego co piszecie to przyznam Wam rację i będzie po dyskusji ;)
Balcer wiesz mam taką irytującą cechę, że zawsze jestem w opozycji do większości ;) I zawsze jakoś potrafię znaleźć argumenty do dyskusji. Wiesz dlaczego ? Bo każda sprawa ma dwie strony przysłowiowego medalu. A skoro uważasz, że Ibra jest dobry technicznie (powtarzam - podczas gry w Barcelonie) to podaj przykłady! To będzie z czym się spierać. A jak Ty mówisz, że ja jestem dzieckiem gier komputerowych i rzucasz hasłami - jest genialny technicznie bo tak, to z czym jak mam dyskutować ?
Człowieku uwierz, że biegam za piłką, a właściwie to nie za wiele bo stoję na bramce. Dla przyjemności, nie dostaję za to kasy. Wiesz, że mnie to mało obchodzi, że nie ma lepszych zawodników tego wzrostu technicznie ? Obchodzi mnie to, że Zlatan jakiego wzrostu by nie był to obecnie odstaje technicznie od praktycznie każdego członka naszej drużyny. A nie mów mi, że wysoki zawodnik nie może grać dobrze technicznie bo w naszej drużynie widzę już dwóch zawodników obecnie lepszych technicznie od Zlatana - Sergio i Henry, obaj mają podobny wzrost do Szweda, a jakoś piłka nie odskakuje im przy niemal każdym kontakcie.
I nie widzę nic złego w ocenianiu zawodnika po połowie sezonu bo nie oceniam Go za cały sezon tylko za to co obecnie i od początku sezonu prezentuje
No wiem, tylko że tu się można jeszcze kłócić czy Iker nie ma faktycznie lepszego. Niemniej to nie jest słaba strona Victora. Tych moim zdaniem na ten moment już się pozbył
Balcer nie chce mi się z Tobą dyskutować. Za dużo czasu spędzasz przy PESie i FIFIe gdzie Zlatana potrafi pewnie przejść sam pół obrony i strzelić prawą powieką. Ja nie gram w gry piłkarskie na konsolach, ani na pececie i nadal twierdzę, że Zlatana gra w tej chwili mizerię techniczną.
Uważam, że jesteś mądrym człowiekiem, uważam że nie powinieneś o mnie pisać, że jestem za młody żeby coś zrozumieć.
Siebie także uważam, że w miarę rozsądnego i wierz mi lub nie, jeśli Ibra zacznie grać tak jak ja bym to widział i przy Jego grze Barca powróci do swojej dynamiki, wymienności pozycji itp to będę tym który będzie Go chwalił za to że potrafił się wkomponować mimo przeciwności, trudnego sezonu itp. Możesz mi także wierzyć lub nie, ale ja na prawdę w Niego wierzę. Skoro już zostały wydane tak ogromne pieniądze to na prawdę jestem za tym żeby Szwed zaczął grać na swoich najwyższych obrotach, dla Barcelony.
I jeszcze jedna kwestia. Do kogo mam Go porównać skoro nie do Eto'o ? Przecież grają na tej samej pozycji. Oceniając grę Ibry nie sposób uniknąć porównań do Samuela, którego jak już wcześniej pisałem, nie byłem wielkim fanem. Prawda jest taka, że za czasów Eto'o w Barcelonie gra układała się tak fantastycznie, że teraz ciężko wymagać czegoś innego od zawodnika który Go zastąpił. Rozumiesz o co mi chodzi ? Może jestem trochę uprzedzony w stosunku do Ibry, powiem więcej nigdy Go nie lubiłem, nie oglądałem Jego popisów, ale staram się zachować maksimum obiektywizmu. Jeśli dalej uważasz, że jestem nieobiektywny to przykro mi, ale na więcej mnie nie stać. Uważam, że na przykładach tak ja jak i kolega Pyrzo pokazuje o co nam chodzi i o co mamy pretensje. Jeśli to do Was nie trafia i dalej myślicie, że nasze posty wynikają tylko i wyłącznie z uwielbienia dla Eto'o i nienawiści do Zlatana to ja tego nie zmienię.
No Katalończyk jest zdecydowanie lepszy, podobnie jak w przypadku bramkarzy ;) Nie chcesz czytać to nie czytaj. Ja mam mocne argumenty za tym, że Valdes jest ostatnio lepszy. Ty nie masz żadnego na to, że Iker jest lepszy oprócz tego, że gra w reprezentacji co nie jest argumentem ;)
0
choczajku
Widac, że nie śledzisz tematu. Barca i Espanyol zostały by w lidze BBVA to chyba logiczne. Dobra nie będę się zagłębiał w tą problematykę. Dla mnie też zobaczenie kiedyś niepodległej Katalonii jest marzeniem ;)
0
zbiku
Nie zgadzam się co do Bojana. W tym sezonie właśnie może w raptem jednym czy dwóch meczach CdR nie wykorzystał danej mu szansy. W innych spotkaniach kiedy grał widać było znaczne ożywienie w ataku. No i udowodnił, że jest typem zawodnika podobnym do Eto'o tzn grającym na szpicy, ale dobrze czującym się także na skrzydłach kiedy może sobie do środka schodzić do prostopadłych piłek
0
Ciekawi mnie jedno. Z ankiety wynika, że na stronie jest ponad 2500 zwolenników Rosella. Czemu żaden tu nie wszedł i nie skomentował te newsa ? ;)
0
Dobra jeszcze jedno do Jima bo wydaje się pisać sensownie. To ja napisałem, że Sergio dysponuje lepszą techniką od Ibry ponieważ chodziło o zawodników o podobnym wzroście. I chodziło mi o to, że Sergio nie odskakuje piłka od nogi przy co drugim przyjęciu, potrafi zagrać doskonałe, precyzyjne piłki oraz minąć dwóch, trzech rywali czego u Ibry jeszcze w tym sezonie nie widziałem.
0
Lamparda*
0
Messi wymiatacz :D A ta mina Lamparta jak wpada bramka ? Bezcenne :D
0
Jutro będę wieczorem, pewnie znowu dadzą jakiś temat do dyskusji. A to o Victorze, a to o Zlatanie, a to o Sergio, a to o wyborach ;) No nic na razie, do jutra
0
Ja w tym co pisałem nie widzę nic co wskazywało by na brak skromności. Może mamy inne standardy. Dobranoc, nie mam siły z Tobą dyskutować. Uznaj sobie, że wygrałeś jeśli chcesz.
0
Nie wiem gdzie się wykazałem brakiem skromności ;) Nikomu też się nie podlizuję, piszę po prostu to co myślę. Dobra chyba nie ma sensu już pisać bo w ogóle nie masz ochoty pisać już o sporcie.
0
Niestety dobrnąłem tylko do połowy i nie wytrzymałem dalej ;/ Ale sądząc po tym co przeczytałem z resztą też bym się zgodził. Bardzo dobre podsumowanie.
0
Ja jak najbardziej wszystkich szanuję, a wyrażam to podobnie jak Ty pisząc takie formy jak "Ty, Wy" itp wielką literą. Jednak to co piszesz nie przysparza Ci w moich oczach szacunku bo jest to ciągły atak, bez argumentów na ludzi, którzy potrafią bronić swojego zdania i są przeciw większość. Doceń to, bo to niełatwe. A co Ty mnie prosiłeś ? O to żebym przestał ? Jak ciągle piszesz głupoty to ciągle muszę na nie odpowiadać bo potem powiesz, że ugiąłem się pod falą Twoich miażdżących argumentów ;)
0
Ale ja się nie załamuje w żadnej mierze ;) Wręcz przeciwnie, miałem co robić popołudniu i wieczorem, a do tego się uśmiałem ;) I zobaczyłem, że z dyskusją nie jest u mnie tak najgorzej, szczególnie porównując do innych szanownych bywalców tego forum (oczywiście niektórych, do niektórych mam ogromny szacunek).
0
Wiedziałem, że nie zrozumiesz tego co napisałem ;) Widać Cię to przerasta jak można potrafił argumentować coś w co się nie wierzy, a jednak się da. Jeśli to jest dla Ciebie cytat dnia to pochwal się nim przed znajomymi, pewnie Ci rozsądniejsi Cię wyśmieją ;)
0
Ciekawi mnie ile Ty masz kolego lat skoro wiek jest dla Ciebie takim ważnym wyznacznikiem ludzkiego poziomu ;)
0
Głupi jesteście, że aż głowa boli. Nie dość, że zacząłem zdanie od "ośmielę się" to jeszcze nie macie prawa wiedzieć czy jestem lubiany czy nie. I chciałem zauważyć, że "środowisko" nie tyczy się tylko społeczności forum :O Może Wasz świat poza forum nie istnieje, ale mój na pewno tak. I wcale nie uważam, że zawsze mam rację, czasami kłócę się tylko i wyłącznie po to żeby zobaczyć czy starczy mi argumentów do obronienia czegoś w co tak na prawdę nie wierzę... Ale Was to pewnie przerasta i tego nie zrozumiecie
0
niż lecieć*
0
Odważę się powiedzieć, że jestem bardzo lubiany w swoich środowiskach bo może nie wiesz ale taka "zadziorność" jest ceniona. Bo chyba nie masz wątpliwości, że ciężej iść pod prąd niż lepiej z prądem jak stado baranów za przewodnikiem ? (oczywiście nie tyczy się to wszystkich). A jak chcesz inaczej niż na przykładach udowodnić, że Ibra ma technikę bądź Jej nie ma ? Ma bo ma ? Cóż za powalające, merytoryczne stwierdzenie. Ja się nie spieram, że nie był bajecznym technikiem w Interze, w Ajaxie, ale u nas na razie z Jego techniki ukazało się parę ciekawych zagrań (szczególnie podobała mi się bramka nie pamiętam w którym meczu, kiedy strzelił prawą nogą mimo że piłka leciała mu na lewą, świetna bramka), ale w większość przejawami Jego techniki są odskakujące piłki i niedokładne podania ;/ Niestety. Oby zaczęło się to zmieniać
0
Najlepszym środkowym obrońcą ? Hmm jest bardzo szeroki wybór. Ja bym wybierał z czwórki Puyol, Pique, Vidic, Terry. Co do defensywnego pomocnika, tu sprawa jest ciężka bo nie śledzę meczów poza ligą hiszpańską zbyt dokładnie i wiem tylko ze skrótów i ewentualnie opinii innych jak grają poszczególni zawodnicy. Słyszałem że Mascherano gra ostatnio bardzo słabo. U nas Toure w tym sezonie też nie błyszczy jak dostaje szanse. Lass w Realu też nie gra jakoś fantastycznie, to samo Xavi Alonso. Sergio jeszcze na pewno nie powinien być liczony w takich "konkursach" mimo że jest coraz lepszy. Sam nie wiem na kogo bym postawił, jak mówię nie śledzę za bardzo lig europejskich poza hiszpańską.
0
No zdecydowany brak obiektywizmu bo Iker po prostu nie ma chwytu co pokazał właśnie na Teneryfie (nie, nie był faulowany). Popełnił błąd nie przyciągając piłki do siebie i to błąd szkolny. Krótkiego rogu nie trzyma prawie nigdy patrz bramki Messiego i Pique w Gran Derby. Gra 1 na 1 też jest zdecydowanie domeną Victora. Nie ma sobie w tym równych na świecie.
0
Nie to, że nie dam się przegadać tylko na wszystko mam kontrę. Jak nie będę miał czym skontrować tego co piszecie to przyznam Wam rację i będzie po dyskusji ;)
0
Balcer wiesz mam taką irytującą cechę, że zawsze jestem w opozycji do większości ;) I zawsze jakoś potrafię znaleźć argumenty do dyskusji. Wiesz dlaczego ? Bo każda sprawa ma dwie strony przysłowiowego medalu. A skoro uważasz, że Ibra jest dobry technicznie (powtarzam - podczas gry w Barcelonie) to podaj przykłady! To będzie z czym się spierać. A jak Ty mówisz, że ja jestem dzieckiem gier komputerowych i rzucasz hasłami - jest genialny technicznie bo tak, to z czym jak mam dyskutować ?
0
Człowieku uwierz, że biegam za piłką, a właściwie to nie za wiele bo stoję na bramce. Dla przyjemności, nie dostaję za to kasy. Wiesz, że mnie to mało obchodzi, że nie ma lepszych zawodników tego wzrostu technicznie ? Obchodzi mnie to, że Zlatan jakiego wzrostu by nie był to obecnie odstaje technicznie od praktycznie każdego członka naszej drużyny. A nie mów mi, że wysoki zawodnik nie może grać dobrze technicznie bo w naszej drużynie widzę już dwóch zawodników obecnie lepszych technicznie od Zlatana - Sergio i Henry, obaj mają podobny wzrost do Szweda, a jakoś piłka nie odskakuje im przy niemal każdym kontakcie.
I nie widzę nic złego w ocenianiu zawodnika po połowie sezonu bo nie oceniam Go za cały sezon tylko za to co obecnie i od początku sezonu prezentuje
0
No wiem, tylko że tu się można jeszcze kłócić czy Iker nie ma faktycznie lepszego. Niemniej to nie jest słaba strona Victora. Tych moim zdaniem na ten moment już się pozbył
0
Balcer nie chce mi się z Tobą dyskutować. Za dużo czasu spędzasz przy PESie i FIFIe gdzie Zlatana potrafi pewnie przejść sam pół obrony i strzelić prawą powieką. Ja nie gram w gry piłkarskie na konsolach, ani na pececie i nadal twierdzę, że Zlatana gra w tej chwili mizerię techniczną.
0
I jaki skromniacha :D To przypadek, że Barca grała słabiej, a ja byłem kontuzjowany xd tjaaaa
0
1. Gra na przedpolu
2. Gra poza polem karnym
3. Gra nogami
4. Chwyt
5. Wyłapywanie dośrodkowań
6. 1 vs 1
7. Trzymanie krótkiego kąta
To są moje argumenty
0
Uważam, że jesteś mądrym człowiekiem, uważam że nie powinieneś o mnie pisać, że jestem za młody żeby coś zrozumieć.
Siebie także uważam, że w miarę rozsądnego i wierz mi lub nie, jeśli Ibra zacznie grać tak jak ja bym to widział i przy Jego grze Barca powróci do swojej dynamiki, wymienności pozycji itp to będę tym który będzie Go chwalił za to że potrafił się wkomponować mimo przeciwności, trudnego sezonu itp. Możesz mi także wierzyć lub nie, ale ja na prawdę w Niego wierzę. Skoro już zostały wydane tak ogromne pieniądze to na prawdę jestem za tym żeby Szwed zaczął grać na swoich najwyższych obrotach, dla Barcelony.
I jeszcze jedna kwestia. Do kogo mam Go porównać skoro nie do Eto'o ? Przecież grają na tej samej pozycji. Oceniając grę Ibry nie sposób uniknąć porównań do Samuela, którego jak już wcześniej pisałem, nie byłem wielkim fanem. Prawda jest taka, że za czasów Eto'o w Barcelonie gra układała się tak fantastycznie, że teraz ciężko wymagać czegoś innego od zawodnika który Go zastąpił. Rozumiesz o co mi chodzi ? Może jestem trochę uprzedzony w stosunku do Ibry, powiem więcej nigdy Go nie lubiłem, nie oglądałem Jego popisów, ale staram się zachować maksimum obiektywizmu. Jeśli dalej uważasz, że jestem nieobiektywny to przykro mi, ale na więcej mnie nie stać. Uważam, że na przykładach tak ja jak i kolega Pyrzo pokazuje o co nam chodzi i o co mamy pretensje. Jeśli to do Was nie trafia i dalej myślicie, że nasze posty wynikają tylko i wyłącznie z uwielbienia dla Eto'o i nienawiści do Zlatana to ja tego nie zmienię.
0
Zgadzam się ;) Wbrew pozorom miło się rozmawiało. Ja też na Niego liczę bo jednak kibicuję Hiszpanii ;) Do usłyszenia
0
No Katalończyk jest zdecydowanie lepszy, podobnie jak w przypadku bramkarzy ;) Nie chcesz czytać to nie czytaj. Ja mam mocne argumenty za tym, że Valdes jest ostatnio lepszy. Ty nie masz żadnego na to, że Iker jest lepszy oprócz tego, że gra w reprezentacji co nie jest argumentem ;)
0
Genialny tekst ;) Trafia w sedno. Barca ma być Barcą, a nie klonem klubów z Premiership. Wielki plus dla pana Godalla za tę wypowiedź.