0

Ale tutaj większość jest z Barcą na dobre i na złe. Ale Zlatan to nie jest synonim słowa Barca ;)

0

Nie da się grać już gorzej ! A nawet jakbyś ktoś gorzej przystosował się do naszego stylu gry (co jest nierealne) to na pewno nie miał by tak jak to kolega dobrze niżej określił, tak słabego charakteru jak Zlatan ;)

A i nie rozumiem jak przykładają się nasze komentarze na formę psychiczną zawodnika ? Chyba Zlatan nie czyta polskich stron o Barcelonie ? Już to kiedyś mówiłem, jakby mój komentarz miał jakiekolwiek szanse dojść do Zlatana to bym Go wspierał bo reprezentuje jednak FCB (chociaż niegodnie...). Ale tutaj pisze prawdę.

0

No będzie ciężko bo jestem pewien, że Ibra kontraktu nie wypełni. Daje sobie rękę uciąć i możecie to sobie gdzieś zapisać.

0

Midin

Nie było ? Ile to razy wieszało się psy na Eto'o, Henrim, Sergio, Dmytro czy innych zawodnikach ? Ja wyrażam się niepochlebnie o Szwedzie bo na to w 100% zasługuje.

0

Jak to nic tego nie zmieni ? Wystarczy jeden transfer. Tu nie jest potrzebny jakiś wielki cud ;) A co do Twoich poglądów to radzę wrócić do tych wcześniejszych bo właśnie teraz całe chamstwo i wszystkie negatywne cechy Szweda wyszły na jaw. Teraz kiedy już pomyślał, że znów jest gwiazdą, którą nigdy nie był.

0

madritista bardzo dobrze pisze ;) Cieszy mnie, że kibic Realu chce dla Barcy jednak jak najlepiej ;)

Rozwad też już o tym wspomniałem. Liczba spalonych to 42 ;)

0

Czemu to Guardiola ma zmieniać utrwaloną i genialnie sprawdzającą się taktykę 4-3-3 dla jednego zarozumiałego chama ? Nie lepiej wymienić ten jeden przeszkadzający element i grać tak jak w zeszłym roku ?

0

Dodał bym jeszcze do takiego artykułu o Zlatanie informację o tym, że jest to zawodnik najczęściej w lidze hiszpańskiej łapany na spalonym (42 razy).

Tak to artykuł dobry i niestety obrazujący rzeczywistość.

0

Zwykła plotka. Alves powiedział, że nigdzie się z Barcelony nie rusza.

0

Chlebek myślisz, że nie czytam artykułów z tej strony ? Bardzo ładnie przekopiowałeś to co napisał jeden z redaktorów. Nie wiem czy nie powinien on wystąpić o naruszenie praw autorskich bo nie podałeś ani autentycznego autora tych słów, ani nie dałeś tego w cudzysłów.

Jak na 17latka to jesteś na prawdę mało inteligentny.

Pozdrawiam

0

Nie koleś. Nie odpisuję więcej na Twoje posty. To jest bełkot małolata. Przyznaj się ile masz lat (nie to żeby to było dla mnie kryterium, ale po prostu jesteś idiotą). W ogóle nie da się już w żaden sposób na Twój post odpowiedzieć bo ja nie wiem o czym Ty w ogóle piszesz.

0

Ibra ma asyst więcej niż bramek ? Co Ty palisz człowieku ?

0

Piszesz bez ładu i składu kolego.

Zacznijmy od końca. Henry przyszedł do nas jako zawodnik grający na szpicy, a został rzucony na lewe skrzydło gdzie bardzo szybko się odnalazł. W dodatku był dynamiczny i się starał. Ibra przychodzi jako napastnik ze szpicy i gra na szpicy, a już któryś miesiąc nie potrafi się dostosować do gry Barcy. Poza tym nie jest ani dynamiczny, ani waleczny. Nic mu się nie chce.

Druga sprawa - jedna bramka jest dla Ciebie ważniejsza niż 5 meczów i czerwona kartka ? Mamy inne priorytety kolego. Dla mnie ważniejsze by było jakby nie strzelił żadnej bramki w sezonie a zapieprzał jak mrówka robotnica dla zespołu. Starał się zgrać z kolegami, stosował pressing, dobrze przyjmował piłki, unikał chamstwa. Bramki nie są w sporcie najważniejsze.

No i po trzecie co wiąże się pośrednio z drugim punktem. Cały czas krzyczycie żeby nie porównywać Ibry do Eto'o a sami to co chwila robicie. Ale jeśli już chcesz ich porównywać to spójrz jaką jakość dawał drużynie Eto'o. Jaką dynamikę, jaki pressing. Była możliwa wymienność pozycji w ataku bo Eto'o potrafił także przez swoją szybkość grać na skrzydle. Wypracowywał sobie ogrom sytuacji, z których wiele marnował, ale Xavi, Iniesta, Messi, Alves mieli do kogo podawać w "uliczki". W tym momencie gra prostopadłymi podaniami praktycznie nie istnieje bo najzwyczajniej nie ma do kogo podawać.

0

Powiedz co głupiego napisałem. Czym się skompromitowałem ? Stwierdzeniem suchych faktów, że Barca ze Szwedem gra źle ? Że ma chamski charakter i się wyżywa na przeciwnikach ? No przecież to są faktu ludzie.

0

Midin

Proszę Cię napisz chociaż jeden, chociaż pół argumentu. Błagam. Wykaż chociaż trochę intelektu...

Wyjdę na dwór, ale po skokach narciarskich bo kibicuję Adasiowi ;)

0

dostawał*

0

No, ale Eto'o nie dostała kartek za chamstwo bo po prostu był innym typem człowieka. Co do Dmytro to jak zwykle rację ma Pyrzo. Młodego obrońcy nie kupuje się, żeby grał z miejsca kiedy ma się Pique, Puyola, Marqueza, Milito. Ma się od Nich uczyć specyfiki ligi, a potem godnie zastąpić.

0

Jeśli większą korzyścią będzie sprzedać go po sezonie ( a będzie to większą korzyścią) to trzeba przełknąć te 20-30 mln straty i nie wahać się nawet sekundy ze sprzedażą. Bo 20-30 milionów się wypracuje, a straconych kolejnych sezonów nie. Powiedzmy sobie szczerze, Ibra nie będzie grał w Barcelonie lepiej niż gra teraz bo nie jest do tego przystosowany, że tak powiem "genetycznie". Koniec, kropka. Ileż jeszcze będziemy rozpamiętywać tę bramkę z Realem ? Dobra fajnie, że strzelił i co z tego ? Czy wydaje się 70mln żeby gracz przyszedł i zdobył jedną ważną bramkę ?! Ludzie opamiętajcie się. Nie brońcie tego chama bo tym samym się ośmieszacie.

0

janek_centrum

Henry-Ibra-Messi ?

Chyba chciałeś napisać Messi-Henry-Pedro prawda ? Powiedz, że tak właśnie chciałeś napisać ?

0

FCB para siempre

No otóż nie wiem czy tak wszyscy piali z zachwytu po bramce w Gran Derby, no ale to już pozostawię Twojej wszechwiedzącej opinii ;) Nie uważam też żeby Zlatan nadal grał w pierwszym składzie. Jeszcze jedna czerwona kartka, mam nadzieję, że jak najszybsza i Pep nie wytrzyma i wyrzuci Go na ławkę.

I jeszcze jedno Ci powiem. Może nasze "żale" że Eto'o już nie ma nic nie zmienią, ale tak samo nic nie zmieni bronienie tutaj drewniaczka jak i Jego krytyka bo te głosy po prostu do Barcelony nie dochodzą ;)

0

szyszy

Ja nie twierdzę, że Real wygrał wczoraj fartownie, jak najbardziej zasłużenie. To Sevilla fartownie strzeliła dwie bramki. Tzn kłamię. Sevilla nie strzeliła żadnej bramki. To Alonso i Casillas sobie strzelili po bramce bo chcieli zaistnieć chyba :D

Ale z resztą nie mogę się zgodzić. Sędziowie Barcie tak samo przeszkadzają jak i pomagają. To samo ma miejsce w wypadku Realu.

Mecz z Chelsea jest słabym przykładem bo jeśli Chelsea należały się 3 karne to nam należały się minimum 2 (z tym akcji które pamiętam na teraz) i czerwona kartka dla Balacka w pierwszym meczu ;) Także czy to było aż takie stronnicze ? No nie wiem.

0

Zlatan gra wybitnie słabo. I wcale nie uważam żeby cały zespół oprócz Leo grał słabo. Wczoraj słabo zagrali Toure (to On zgubił krycie przy pierwszej bramce), no i ewentualnie Puyol, ale On jak zawsze był walczakiem, trochę mu wczoraj nie wychodziło. Zlatan zagrał katastrofalnie. Reszta zagrała in plus moim zdaniem.

0

No ja i Pyrzo_Barca też tam pewnie czasowo za bardzo nie odstawaliśmy :d

0

harnas88_ck

Może troszkę brutalnie napisane (ale lubię taki styl), ale niestety sama prawda.

0

Grali w połowie rezerwami, ale przecież mają lepszą ławkę rezerwowych od nas ! My w tamtym roku rezerwami wygraliśmy cały CdR, a oni się tymi mega galaktycznymi rezerwami potknęli na trzecioligowcu (oczywiście w 1 meczu bo w drugim grali już optymalnym składem)

0

No to nie odpisywać im już na temat tego kto powinien być pierwszy w tabeli tylko zgłaszać do moderacji. Jak się nie chce przeczytać tego co już było dziesiątki razy pisane to trudno

0

katalonczyk, mario, jacus zgłoszeni do moderacji...

0

Możliwe, że czeka nas taki finisz, że walka będzie zacięta. Możliwe też, że Real odskoczy albo Barca odskoczy. Ja wiem jedno, analogia do poprzedniego sezonu jest tylko w straconych punktach. Nie ma żadnego odniesienia do stylu jaki prezentowaliśmy i jaki prezentujemy ;/

0

To nie boks, tylko piłka nożna. A Zlatan jest chamem.

0

Nie straciliśmy wszystkich punktów*

Lynx400m

Sergio jest wyraźnie gorszy od Yaya ? Toure w kolejnym meczu, w którym dostaje szansę udowadnia, że w tym sezonie jest cieniem samego siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?