0

karpik

Masz rację, od jutra zaczyna się nowy tydzień i trzeba będzie chodzić na zajęcia dlatego dopiero wieczorem Was ponękam ;) A jeśli można w nieskończoność wypisywać peony na temat Szweda to można Go też opieprzać. A akurat mam dużo czasu i pół serca poświęcam temu klubowi ;)

0

Ja już dzisiaj po prostu wymiękam ;) Ale to nic, mam moralną satysfakcję ;) W nocy odpocznę.

Pyrzo

No masz rację, pewnie Pep da mu jeszcze jeden sezon szans, co moim zdaniem będzie czasem straconym. Ale o rękę chcę się zakładać jeśli Szwed wypełni 5 lat kontraktu ;) Co jest w moim odczuciu nierealne.

0

No, a jednak dostał. Bo zakładam, że były osoby, które jednak oceniły Jego grę na 0 albo 1. Czyli musiał też dostawać wyższe oceny, żeby średnia wyszła 2.3

0

Obyś się mylił ;) I sam sobie zinterpretuj co mam na myśli ;) Ja wolę żeby czas na strzelanie ładnych bramek dostali Pedro, Bojan i Jeffren.

0

No, a któż by nie wymagał więcej od Zlatana niż od Eto'o skoro kosztował 70mln ? Któż by nie patrzył na Niego inaczej niż na innych skoro jest najdroższym zawodnikiem w historii Barcy ?

0

Cóż za miażdżący argument na koniec dyskusji. Z zaprezentowanego materiału widać wyraźnie, że Zlatan do tej pory w Barcelonie strzelił ładne trzy bramki - z Atletico, z Rubinem i ten wolny na pałę walnięty no, ale powiedzmy, że ładny. Zanotował też dwie ładne asysty - jedną niepokazaną na filmie do Pique, drugą do Pedro na wysunięcie. That's it !

0

Pajo

To powiedz nam czego oczekuje Guardiola ? Żeby gra była brzydsza niż rok temu ? Żeby była wolniejsza ? Żeby nie było wymienności w ataku ? A wiem, może chce wygrać konkurs na zawodnika, który zostanie najwięcej razy złapany na spalonym ? Czy też może na najbardziej chamskie zachowanie ?

0

Nie da się po prostu czytać tego co piszesz "kolego". Nawet nie mówię tu już o wulgaryzmach z poprzedniego posta. Ale Ty po prostu piszesz nie po Polsku. Ortografia to dla Ciebie zagadka, o interpunkcji pewnie nawet nie słyszałeś. Powiem Ci coś nie ważne ile człowiek ma lat (co już też Ci wcześniej napisałem), ale co ma w głowie. Ja mimo, że mam 19lat mam w głowie dużo więcej niż Ty, a na pewno więcej niż wynikało by z naszej różnicy wieku. Jesteś idio**, który potrafi tylko krzyczeć, nie reprezentując sobą kompletnie nic.

I już napisałem. Jeśli Ibra dokończy swój kontrakt to daję sobie rękę uciąć. Ktoś chętny o zakład ?

0

Nie Henry mi pasował bo się starał, był dynamiczny, próbował się przystosować. Co najważniejsze ! Został rzucony na nieznaną sobie pozycję, a mimo to nie stracił ochoty do gry !

A argumentami nie będę się przerzucał z kimś takim jak Ty bo musiał bym rzucać o ścianę, która nie odpowie bo nie ma czym

0

Znowu to samo. Wszechogarniające zidiocenie społeczeństwa. Napisałem przecież w pierwszym zdanie, że to nie jest news o Zlatanie tylko o cenach czytelników Sportu...

0

Wszystkie komentarze, w których jest napisane, że jest błąd w tabeli od razu zgłaszam do moderacji. To tyle z mojej strony. Temat był wałkowany tyle razy, że trzeba być idiotą żeby tego dalej nie kumać

0

Nie kolego, zupełnie mnie nie znasz.

Henry pasował mi od początku. Nieważne co ludzie myśleli ja zawsze powtarzałem, że to krok w dobrą stronę.

Ibra od początku mi nie pasował, też zawsze to powtarzałem, nieważne co ludzie myśleli. Jeśli zacznie grać dobrze to powoli zacznę zmieniać zdanie, ale od razu Ci powiem, że wiem iż nie zacznie grać dobrze.

To samo było z Valdesem. Wszyscy na Niego jechali jak pojeb*** i był taki okres gdzie chyba tylko ja i hanc Go broniliśmy.

A teraz co ? Jakiego to wspaniałego bramkarza mamy, och i ach.

Ja poglądów nie zmieniam chyba, że ktoś ciężką pracą na to zapracuje lub mnie przekona, że się mylę.

0

Chlebek

Yo yo Rychu Peja ziom! Widze jesteś ta sama ekipa. Słownictwo całkiem podobne, zupełny brak manier, chamstwo, nieumiejętność wypowiadania się po polsku. Więcej już nie napiszę. Wstyd mi, że ktoś taki może mianować się cule. To powinno być karalne.

0

boolo

Ty możesz mnie najwyżej uczyć jak to się robi żeby ślepo bronić zawodnika, która ewidentnie na pasuje do zespołu i nawet nie próbuje się dostosować.

Nie to żebym bronił OSA bo Jego komentarz już został zgłoszony do moderacji...

0

To nie jest kolejny news o tym czy Zlatan będzie "wymiatał" czy nie kolego potok...

Uważam, że drużyna została bardzo niesprawiedliwie skrytykowała bo ja wcale nie widziałem na boisku takich słabych piłkarzy, którzy zasłużyli na oceny poniżej średniej Daniego (która i tak jest zdecydowanie za niska).

Zlatan został natomiast potraktowany zbyt ulgowo. 1.0 to max co bym mu dał.

0

Pajo

Jak tak wielbisz brutalność ligi angielskiej to idź kibicuj innej drużynie kolego. Gra w Hiszpanii jest dużo "błyskawiczniejsza" od gry w Anglii i nie ma to żadnego związku z tym jak często sędzia przerywa grę. Chociażby dlatego, że w Hiszpanii zupełnie inaczej wykonuje się 90% rzutów wolnych bo zawodnikom zależy na czasie.

0

Hahaha tak teraz popatrzyłem na sondę na temat Zlatana jak się zmieniły wyniki po wczorajszym meczu xD To się nazywa bycie chorągiewką ! :D Po prostu nie mogę wytrzymać ze śmiechu :D

0

Nie zgadzam się. Dopóki nie było u nas w drużynie Zlatana każdy z napastników był w stanie wywiązywać się z zadań na każdej pozycji w ataku ;) Dopiero Szwed to popsuł ;/ 4-3-3 !

0

Jak sam napisałeś gra trzech ludzi w pomocy więc dyskusja automatycznie się zamyka. Bo takie schematy mają przedstawiać uproszczony model gry drużyny : obrona - pomoc - atak.

Gramy czterema obrońcami, trzema pomocnikami i trzema napastnikami czy tego chcesz czy nie. A jeśli rysować schemat pod względem tego że każdy ma inne zadania to wyglądał by on tak : 1-1-1-1-1-1-1-1-1-1

0

Kurde zedytowało mi moje piękne drzewko taktyczne ;) No nic, w każdym razie uważam, że się mylisz i moim zdaniem Barca gra systemem bazowym 4-3-3, w którym następuje duża wymienność pozycji

0

Barsa8

Aż naruszę regulamin żeby Ci to rozrysować.

Maxwell Iniesta Henry

Pique

Valdes Yaya Zlatan

Puyol

Xavi

Alves Messi

0

Barsa8

A od kiedy Barca gra takim systemem ? Gramy od zawsze 4-3-3. Teraz Pep dopiero zaczyna coś kombinować ;/ Wczoraj to już zupełnie nie wiem jakim systemem graliśmy. Czasami wydawało mi się, że 4-4-2, czasami że 4-2-4, a czasami że 4-2-1-3...

0

Hinche

Powiem Ci jedno. Nigdy nie krytykowałem Henriego, nigdy nie krytykowałem Valdesa, nigdy nie krytykowałem Eto'o. Jeśli mi się zdarzyło to po jednym czy dwóch słabszych meczach. Zlatana krytykuję od samego początku i będę krytykował do oby jak najszybszego końca

0

Baros1990

Wiesz, że mi to schlebia ;) Nie chcesz ze mną rozmawiać bo się boisz moich argumentów ;)

0

Spoko. Ale nie we wszystkim. Ograniczmy się do tej sprawy. Tzn zakład o honor jak to się przyszło zakładać jak byliśmy młodsi ;) Ale całkiem mi to pasuje, nie lubię zakładów o kasę ;)

Chociaż tak jak napisałem jeśli Zlatan dogra 5 lat kontraktu to daje sobie rękę uciąć.

0

Barsa8

A kto Ci powiedział, że nie wiedziałem ? Czy ja gdzieś napisałem, że to nie jest krycie strefowe ? Jak w każdej strefie (chociażby w piłce ręcznej) każdy zawodnik odpowiada za pewien kawałek tej strefy. Toure był odpowiedzialny za ten fragment strefy przez który przedarł się Cisma, a Carles próbował tylko ratować sytuację. Tak to widzę.

0

Tak tak adrianie jestem sezonowcem. Każdy to wie. Już jestem takim sezonowcem od 10 sezonów. Nic na to nie poradzę. Ibra mam nadzieję, że nie dostanie szansy na zaaklimatyzowanie bo tzn że musiałby u nas grać jeszcze jeden sezon, a to by oznaczało katastrofę... I On nie gra raz lepiej raz gorzej. On gra raz gorzej, raz gorzej... A jeśli zawodnik gra brutalnie tzn że jest boiskowym chamem i prostakiem. I nie da się tego tłumaczyć mentalnością...

0

Midin

Nie odpowiedziałeś mi. O co się zakładamy ?

Co do filmu to gów** mnie obchodzi jak grał Zlatan zanim przyszedł do Barcelony

0

miszczu2006

Powiedz mi jak Carles zawinił przy pierwszej bramce, skoro Jego jedyną winą była nie zdążenie do napastnika, którego w polu karnym zgubił Toure ? Na powtórkach dokładnie widać, że to był zawodnik którego miał kryć Yaya.

0

Tak, krytykuję za to posunięcie Guardiolę i nie boję się tego napisać. Krytykuję Go też za wystawianie Iniesty na skrzydle. Na razie więcej zarzutów nie mam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?