Patrz, a mnie się wydaje, że jakby Zlatana nie było to zagrali byśmy z VFB zdecydowanie lepiej i pewnie osiągnęli ten sam wynik albo i lepszy. A ja komentuję tak dużo bo lubię tępić idiotyzmy ;)
A i jeszcze jedno skąd wiesz, że o mnie wiedzą na rm ?
Mea culpa. Naprawdę bardzo uważam na to żeby pisać poprawnie stylistycznie, ortograficznie itp. Mam nadzieję, że uniknę błędów w kolejnych postach ;) Do reszty się nie odnoszę bo już mi się dzisiaj nie chce.
Tak uważasz ? A ja uważam, że nawet DM Sergio stara się szarpać w tym sezonie bo z przodu nie ma do kogo podawać. Każdy chce coś na własną rękę wykombinować albo na skrzydle z Alvesem bądź też Maxwellem/Abidalem.
Jeśli miałbym wybrać grę z Ibrą albo grę w 10 to chyba wiesz na co stawiam ? ;)
witja nie oglądałeś meczu to o czym my w ogóle rozmawiamy ? To ile meczów oglądałeś w tym sezonie ? W ogóle oglądasz mecze Barcy czy nie ? Bo ja widziałem wszystkie i Ibra to jest hamulec tej drużyny, która wcale nie gra źle.
Człowieku masz klapki na oczach. Nie widziałeś co się wczoraj stało jak Szweda nie było na boisku ? Totalna odmiana. Wszystko wychodziło, zabrakło jednej słabszej interwencji Alvesa. Na prawdę tego nie zauważyłeś ?
Tak. Eto'o nie pasuje do Interu, tak samo jak Ibra do Barcy ! Bo liga włoska jest strasznie wolna. Bo tam się gra długimi piłkami, gdzie On nie ma szans do Nich dochodzić.
Kolego sympatyczny. Chcesz to prześledź sobie archiwum. Nigdy, ale to nigdy nie rozpływałem się nad grą Szweda. Strzelił bramkę, ok spoko, przydało się drużynie. Ale nigdy, powtarzam nigdy nie uważałem, że wnosi on do drużyny coś od siebie, a dodatkowo nie potrafi wykorzystać walorów kolegów.
Po drugie. Cała drużyna jest bez formy ? Ale która drużyna ? Bo chyba nie Barcelona ? Pozostali zawodnicy po czerwonej kartce dla Ibry pokazali dobitnie, że Oni są w formie tylko coś im tam z przodu przeszkadza. Tym czymś jest właśnie Szwed. Jakoś kiedy zszedł Messi i Pedro mieli zaraz dużo więcej miejsca z przodu na akcje kombinacyjne, na grę z klepki.
Po trzecie. Co Ty ściemniasz, że do Ibry potrzebnych jest minimum dwóch obrońców ? Jeszcze nie widziałem żeby Go kryła para stoperów, a jeśli już podbiega podwojenie krycia to wtedy, kiedy Szwed zatrzyma się z piłką w miejscu i stara się czarować.
Nie wiem jak z Tobą rozmawiać. Każdy ściąga na siebie obrońców. Xavi, Messi, Iniesta. Ściągał na siebie też obrońców Eto'o. I jakoś nikt nie pisze po meczach "O jak świetnie Messi ściąga na siebie obrońców", "O ilu Eto'o na siebie ściągnął obrońców". Prawda jest taka, że już Wam brakuje argumentów i szukacie jakichś fikcyjnych zasług Szweda ;)
Nie, zmienił. Na początku w nowym środowisku chciał się pokazać, trochę nawet biegał, znalazł się w paru sytuacjach w polu karnym, wykorzystał je. A teraz to już jest typowe oblicze nieociosanego, chamskiego klocuszka ;) Przepraszam za takie określenie, ale jakoś tak mi się podoba i dobrze oddaje rzeczywistość ;)
I jeszcze jedno. To jest napastnik numer 9! w najlepszym zespole świata. Drugi najdroższy piłkarz w historii piłki nożnej. 20- 30 bramek na sezon to on powinien ładować z zamkniętymi oczami. Ludzie zrozumcie, że On był ściągany jako mega gwiazda, za mega pieniądze, a okazuje się, że w tym sezonie Pedro Rodriguez, nikomu szerzej nie znany wnosi do zespołu dużo, dużo więcej od naszej skandynawskiej mega gwiazdy
Po pierwsze nie twierdzę, że to największy łamaga.
Po drugie to nie największe zło tego świata, ale w tym sezonie największe zło dla Barcelony. To tak jakby z idealnie pracującej maszyny wyjąć dobrze naoliwiony tryb, a zamiast niego wrzucić drobinkę piasku...
Nie uważam żeby Ibra był w dołku, On po prostu tak gra. Wydaje mi się, że to ja jestem bliżej prawdy ;) Ale to się pewnie okaże. Mam tylko nadzieję, że Barca nie popełni błędu i nie zacznie przestawiać swojego stylu pod Szweda.
I jeszcze jedno, myślisz, że na prawdę będę triumfował jeśli wyjdzie na moje ? To będzie oznaczało prawdopodobnie dla Barcy pożegnanie się z minimum jednym tytułem jeśli nie ze wszystkimi. A jeszcze bardziej będzie mnie bolało, że Barca zmarnowała ten rok na kiepskiej grze ;/ No, ale nic na to nie poradzę. Na forum pewnie będzie nagonka, że macie co chcieliście.
Nie, nie jestem ;) Ale uważam, że przy stylu gry Barcy nie będzie mógł ich zademonstrować. I obym się nie mylił bo chcę oglądać piękną grę, a nie drugą ligę włoską w Katalonii ;)
Ha :D Jakie zalety prezentuje Ibra w Barcelonie ? :D Nie rozśmieszaj mnie ;) Do wracanie się za akcjami potrzeba tylko zaangażowania, hartu i ochoty do gry.
Tak, żeby popisywać się techniką musi grać indywidualnie, masz rację. A nie wydaje Ci się, że mógłby popisać się chociaż szczyptą tej techniki przyjmując piłkę ? :O Albo odgrywając pod nogi partnera, a nie przeciwnika ? :O Mógłby czasami kiwnąć jednego czy dwóch obrońców ? :O Na prawdę nie potrzeba do tego nie wiem jak indywidualnej gry. Jakoś Messi jest bajeczny technicznie co udowadnia na każdym kroku, a drużyna nie gra pod Niego. To samo Xavi czy Iniesta.
A co do szpicy. To w takim razie porównanie do Eto'o. On jakoś wracał się za każdą akcją, a jak szła kontra to już był tam gdzie powinien być. Magia ?
Ale mnóstwo Jego bramek jest wyrazem Jego genialnej techniki. Poza tym pokazuje ją też w innych aspektach jakimi są genialne dryblingi, nieprzewidywalne dokładne podania i świetne przyjęcia piłki ;)
A u Zlatana nic z tego nie występuje, a przychodził tutaj mając pozycję "boga techniki".
Z tego w jaki sposób porusza się po boisku. Z gestykulacji. Z brutalnych wejść w przeciwników. Z mimiki twarzy. To wszystko widać, jakbyś się przypatrzył to byś dostrzegł, że zupełnie inną minę ma zawodnik, który się stara, a zupełnie inną ma Zlatan.
Poza tym nie podbiega do przeciwnika po stracie piłki, wraca się pod pole karne właściwie tylko wtedy kiedy są rzuty wolne/rożne, nie stosuje pressingu.
Nie, nie liczą się tylko ładne bramki, ale te są wyrazem techniki zawodnika, którą to przecież Zlatan ma genialną prawda ?
Czemu tak uogólniasz ? Na początku sezonu nie rozumiał się z drużyną, ale jeszcze walczył, a teraz ani się nie rozumie, ani nie walczy. Rozumiem, że chcielibyście Barcelonę zmienić pod Niego no bo jeśli On odejdzie to Wy też odejdziecie, ale tak się nie da.
Czemu nie odnosisz się do konkretnych argumentów, nie zbijasz ich czymś sensownym ?
Napisałem, że Ibra od początku sezonu zanotował 2 ładne asysty i 3 ładne bramki. No i może do tego jeszcze ze dwie dość ważne. I co? I to wszystko. Odnieś się do tego, a nie piszesz kolejne porcje frazesów.
Yes, I am ;) Studiuję pierwszy rok stosunków międzynarodowych, a za pół roku zaczynam socjologię albo dziennikarstwo ;) Jak człowieka coś interesuje to się nie musi dużo uczyć ;)
Masz rację, od jutra zaczyna się nowy tydzień i trzeba będzie chodzić na zajęcia dlatego dopiero wieczorem Was ponękam ;) A jeśli można w nieskończoność wypisywać peony na temat Szweda to można Go też opieprzać. A akurat mam dużo czasu i pół serca poświęcam temu klubowi ;)
Ja już dzisiaj po prostu wymiękam ;) Ale to nic, mam moralną satysfakcję ;) W nocy odpocznę.
Pyrzo
No masz rację, pewnie Pep da mu jeszcze jeden sezon szans, co moim zdaniem będzie czasem straconym. Ale o rękę chcę się zakładać jeśli Szwed wypełni 5 lat kontraktu ;) Co jest w moim odczuciu nierealne.
0
Nie tempić baranie, tylko tępić ;)
0
Że ja niby jestem szpiegiem rm.pl ? :D Ha ! Od dawna to mówiłem. Jestem szpiegiem Realu, który ma zniszczyć Barcelonę !
Nie no poziom rozmówców zszedł już na za niski poziom. Idę spać. Dobranoc
0
Patrz, a mnie się wydaje, że jakby Zlatana nie było to zagrali byśmy z VFB zdecydowanie lepiej i pewnie osiągnęli ten sam wynik albo i lepszy. A ja komentuję tak dużo bo lubię tępić idiotyzmy ;)
A i jeszcze jedno skąd wiesz, że o mnie wiedzą na rm ?
0
Jestem na pewno prawdziwszym kibicem od Ciebie ;)
0
Pewnie, że tak ;) Jak Wy Go wychwalacie co news, to ja będę jechał ;)
Ale to nie jest news ani o Zlatanie, ani o mnie ;)
0
Mea culpa. Naprawdę bardzo uważam na to żeby pisać poprawnie stylistycznie, ortograficznie itp. Mam nadzieję, że uniknę błędów w kolejnych postach ;) Do reszty się nie odnoszę bo już mi się dzisiaj nie chce.
0
Tak uważasz ? A ja uważam, że nawet DM Sergio stara się szarpać w tym sezonie bo z przodu nie ma do kogo podawać. Każdy chce coś na własną rękę wykombinować albo na skrzydle z Alvesem bądź też Maxwellem/Abidalem.
0
Haha to kto Twoim zdaniem w tym sezonie jest hamulcem ? Bo widać wyraźnie, że gramy wolniej i statyczniej.
0
Jeśli miałbym wybrać grę z Ibrą albo grę w 10 to chyba wiesz na co stawiam ? ;)
witja nie oglądałeś meczu to o czym my w ogóle rozmawiamy ? To ile meczów oglądałeś w tym sezonie ? W ogóle oglądasz mecze Barcy czy nie ? Bo ja widziałem wszystkie i Ibra to jest hamulec tej drużyny, która wcale nie gra źle.
0
Człowieku masz klapki na oczach. Nie widziałeś co się wczoraj stało jak Szweda nie było na boisku ? Totalna odmiana. Wszystko wychodziło, zabrakło jednej słabszej interwencji Alvesa. Na prawdę tego nie zauważyłeś ?
0
vitja
Teraz Ci tego nie sprawdzę bo statystyki nie działają, ale Ibra ma 6 albo 7 asyst.
0
boolo
Tak. Eto'o nie pasuje do Interu, tak samo jak Ibra do Barcy ! Bo liga włoska jest strasznie wolna. Bo tam się gra długimi piłkami, gdzie On nie ma szans do Nich dochodzić.
0
vitja
Kolego sympatyczny. Chcesz to prześledź sobie archiwum. Nigdy, ale to nigdy nie rozpływałem się nad grą Szweda. Strzelił bramkę, ok spoko, przydało się drużynie. Ale nigdy, powtarzam nigdy nie uważałem, że wnosi on do drużyny coś od siebie, a dodatkowo nie potrafi wykorzystać walorów kolegów.
Po drugie. Cała drużyna jest bez formy ? Ale która drużyna ? Bo chyba nie Barcelona ? Pozostali zawodnicy po czerwonej kartce dla Ibry pokazali dobitnie, że Oni są w formie tylko coś im tam z przodu przeszkadza. Tym czymś jest właśnie Szwed. Jakoś kiedy zszedł Messi i Pedro mieli zaraz dużo więcej miejsca z przodu na akcje kombinacyjne, na grę z klepki.
Po trzecie. Co Ty ściemniasz, że do Ibry potrzebnych jest minimum dwóch obrońców ? Jeszcze nie widziałem żeby Go kryła para stoperów, a jeśli już podbiega podwojenie krycia to wtedy, kiedy Szwed zatrzyma się z piłką w miejscu i stara się czarować.
0
30 mln euro - otwieram licytację za buty Alvesa. Kto da więcej ?
0
boolo
Nie wiem jak z Tobą rozmawiać. Każdy ściąga na siebie obrońców. Xavi, Messi, Iniesta. Ściągał na siebie też obrońców Eto'o. I jakoś nikt nie pisze po meczach "O jak świetnie Messi ściąga na siebie obrońców", "O ilu Eto'o na siebie ściągnął obrońców". Prawda jest taka, że już Wam brakuje argumentów i szukacie jakichś fikcyjnych zasług Szweda ;)
0
Nie, zmienił. Na początku w nowym środowisku chciał się pokazać, trochę nawet biegał, znalazł się w paru sytuacjach w polu karnym, wykorzystał je. A teraz to już jest typowe oblicze nieociosanego, chamskiego klocuszka ;) Przepraszam za takie określenie, ale jakoś tak mi się podoba i dobrze oddaje rzeczywistość ;)
0
I jeszcze jedno. To jest napastnik numer 9! w najlepszym zespole świata. Drugi najdroższy piłkarz w historii piłki nożnej. 20- 30 bramek na sezon to on powinien ładować z zamkniętymi oczami. Ludzie zrozumcie, że On był ściągany jako mega gwiazda, za mega pieniądze, a okazuje się, że w tym sezonie Pedro Rodriguez, nikomu szerzej nie znany wnosi do zespołu dużo, dużo więcej od naszej skandynawskiej mega gwiazdy
0
Po pierwsze nie twierdzę, że to największy łamaga.
Po drugie to nie największe zło tego świata, ale w tym sezonie największe zło dla Barcelony. To tak jakby z idealnie pracującej maszyny wyjąć dobrze naoliwiony tryb, a zamiast niego wrzucić drobinkę piasku...
Nie uważam żeby Ibra był w dołku, On po prostu tak gra. Wydaje mi się, że to ja jestem bliżej prawdy ;) Ale to się pewnie okaże. Mam tylko nadzieję, że Barca nie popełni błędu i nie zacznie przestawiać swojego stylu pod Szweda.
0
I jeszcze jedno, myślisz, że na prawdę będę triumfował jeśli wyjdzie na moje ? To będzie oznaczało prawdopodobnie dla Barcy pożegnanie się z minimum jednym tytułem jeśli nie ze wszystkimi. A jeszcze bardziej będzie mnie bolało, że Barca zmarnowała ten rok na kiepskiej grze ;/ No, ale nic na to nie poradzę. Na forum pewnie będzie nagonka, że macie co chcieliście.
0
Nie, nie jestem ;) Ale uważam, że przy stylu gry Barcy nie będzie mógł ich zademonstrować. I obym się nie mylił bo chcę oglądać piękną grę, a nie drugą ligę włoską w Katalonii ;)
0
Hahaha xD Koleś za 70 milionów euro ma się aklimatyzować w drużynie sezon ? A może dwa sezony ? A może wywalmy Go na zbity pysk ?
Ja osobiście stawiam na tę ostatnią opcję ;) I skoro nawet obrońcy Ibry nie potrafią mi wymienić Jego zalet w Barcelonie to jestem górą ;)
0
Ha :D Jakie zalety prezentuje Ibra w Barcelonie ? :D Nie rozśmieszaj mnie ;) Do wracanie się za akcjami potrzeba tylko zaangażowania, hartu i ochoty do gry.
0
Tak, żeby popisywać się techniką musi grać indywidualnie, masz rację. A nie wydaje Ci się, że mógłby popisać się chociaż szczyptą tej techniki przyjmując piłkę ? :O Albo odgrywając pod nogi partnera, a nie przeciwnika ? :O Mógłby czasami kiwnąć jednego czy dwóch obrońców ? :O Na prawdę nie potrzeba do tego nie wiem jak indywidualnej gry. Jakoś Messi jest bajeczny technicznie co udowadnia na każdym kroku, a drużyna nie gra pod Niego. To samo Xavi czy Iniesta.
A co do szpicy. To w takim razie porównanie do Eto'o. On jakoś wracał się za każdą akcją, a jak szła kontra to już był tam gdzie powinien być. Magia ?
0
Ale mnóstwo Jego bramek jest wyrazem Jego genialnej techniki. Poza tym pokazuje ją też w innych aspektach jakimi są genialne dryblingi, nieprzewidywalne dokładne podania i świetne przyjęcia piłki ;)
A u Zlatana nic z tego nie występuje, a przychodził tutaj mając pozycję "boga techniki".
0
Z tego w jaki sposób porusza się po boisku. Z gestykulacji. Z brutalnych wejść w przeciwników. Z mimiki twarzy. To wszystko widać, jakbyś się przypatrzył to byś dostrzegł, że zupełnie inną minę ma zawodnik, który się stara, a zupełnie inną ma Zlatan.
Poza tym nie podbiega do przeciwnika po stracie piłki, wraca się pod pole karne właściwie tylko wtedy kiedy są rzuty wolne/rożne, nie stosuje pressingu.
Nie, nie liczą się tylko ładne bramki, ale te są wyrazem techniki zawodnika, którą to przecież Zlatan ma genialną prawda ?
0
boolo
Czemu tak uogólniasz ? Na początku sezonu nie rozumiał się z drużyną, ale jeszcze walczył, a teraz ani się nie rozumie, ani nie walczy. Rozumiem, że chcielibyście Barcelonę zmienić pod Niego no bo jeśli On odejdzie to Wy też odejdziecie, ale tak się nie da.
Czemu nie odnosisz się do konkretnych argumentów, nie zbijasz ich czymś sensownym ?
Napisałem, że Ibra od początku sezonu zanotował 2 ładne asysty i 3 ładne bramki. No i może do tego jeszcze ze dwie dość ważne. I co? I to wszystko. Odnieś się do tego, a nie piszesz kolejne porcje frazesów.
0
Nie łudził bym się :D
0
Yes, I am ;) Studiuję pierwszy rok stosunków międzynarodowych, a za pół roku zaczynam socjologię albo dziennikarstwo ;) Jak człowieka coś interesuje to się nie musi dużo uczyć ;)
0
karpik
Masz rację, od jutra zaczyna się nowy tydzień i trzeba będzie chodzić na zajęcia dlatego dopiero wieczorem Was ponękam ;) A jeśli można w nieskończoność wypisywać peony na temat Szweda to można Go też opieprzać. A akurat mam dużo czasu i pół serca poświęcam temu klubowi ;)
0
Ja już dzisiaj po prostu wymiękam ;) Ale to nic, mam moralną satysfakcję ;) W nocy odpocznę.
Pyrzo
No masz rację, pewnie Pep da mu jeszcze jeden sezon szans, co moim zdaniem będzie czasem straconym. Ale o rękę chcę się zakładać jeśli Szwed wypełni 5 lat kontraktu ;) Co jest w moim odczuciu nierealne.