0

No, ale Eto'o nie dostała kartek za chamstwo bo po prostu był innym typem człowieka. Co do Dmytro to jak zwykle rację ma Pyrzo. Młodego obrońcy nie kupuje się, żeby grał z miejsca kiedy ma się Pique, Puyola, Marqueza, Milito. Ma się od Nich uczyć specyfiki ligi, a potem godnie zastąpić.

0

Jeśli większą korzyścią będzie sprzedać go po sezonie ( a będzie to większą korzyścią) to trzeba przełknąć te 20-30 mln straty i nie wahać się nawet sekundy ze sprzedażą. Bo 20-30 milionów się wypracuje, a straconych kolejnych sezonów nie. Powiedzmy sobie szczerze, Ibra nie będzie grał w Barcelonie lepiej niż gra teraz bo nie jest do tego przystosowany, że tak powiem "genetycznie". Koniec, kropka. Ileż jeszcze będziemy rozpamiętywać tę bramkę z Realem ? Dobra fajnie, że strzelił i co z tego ? Czy wydaje się 70mln żeby gracz przyszedł i zdobył jedną ważną bramkę ?! Ludzie opamiętajcie się. Nie brońcie tego chama bo tym samym się ośmieszacie.

0

janek_centrum

Henry-Ibra-Messi ?

Chyba chciałeś napisać Messi-Henry-Pedro prawda ? Powiedz, że tak właśnie chciałeś napisać ?

0

FCB para siempre

No otóż nie wiem czy tak wszyscy piali z zachwytu po bramce w Gran Derby, no ale to już pozostawię Twojej wszechwiedzącej opinii ;) Nie uważam też żeby Zlatan nadal grał w pierwszym składzie. Jeszcze jedna czerwona kartka, mam nadzieję, że jak najszybsza i Pep nie wytrzyma i wyrzuci Go na ławkę.

I jeszcze jedno Ci powiem. Może nasze "żale" że Eto'o już nie ma nic nie zmienią, ale tak samo nic nie zmieni bronienie tutaj drewniaczka jak i Jego krytyka bo te głosy po prostu do Barcelony nie dochodzą ;)

0

szyszy

Ja nie twierdzę, że Real wygrał wczoraj fartownie, jak najbardziej zasłużenie. To Sevilla fartownie strzeliła dwie bramki. Tzn kłamię. Sevilla nie strzeliła żadnej bramki. To Alonso i Casillas sobie strzelili po bramce bo chcieli zaistnieć chyba :D

Ale z resztą nie mogę się zgodzić. Sędziowie Barcie tak samo przeszkadzają jak i pomagają. To samo ma miejsce w wypadku Realu.

Mecz z Chelsea jest słabym przykładem bo jeśli Chelsea należały się 3 karne to nam należały się minimum 2 (z tym akcji które pamiętam na teraz) i czerwona kartka dla Balacka w pierwszym meczu ;) Także czy to było aż takie stronnicze ? No nie wiem.

0

Zlatan gra wybitnie słabo. I wcale nie uważam żeby cały zespół oprócz Leo grał słabo. Wczoraj słabo zagrali Toure (to On zgubił krycie przy pierwszej bramce), no i ewentualnie Puyol, ale On jak zawsze był walczakiem, trochę mu wczoraj nie wychodziło. Zlatan zagrał katastrofalnie. Reszta zagrała in plus moim zdaniem.

0

No ja i Pyrzo_Barca też tam pewnie czasowo za bardzo nie odstawaliśmy :d

0

harnas88_ck

Może troszkę brutalnie napisane (ale lubię taki styl), ale niestety sama prawda.

0

Grali w połowie rezerwami, ale przecież mają lepszą ławkę rezerwowych od nas ! My w tamtym roku rezerwami wygraliśmy cały CdR, a oni się tymi mega galaktycznymi rezerwami potknęli na trzecioligowcu (oczywiście w 1 meczu bo w drugim grali już optymalnym składem)

0

No to nie odpisywać im już na temat tego kto powinien być pierwszy w tabeli tylko zgłaszać do moderacji. Jak się nie chce przeczytać tego co już było dziesiątki razy pisane to trudno

0

katalonczyk, mario, jacus zgłoszeni do moderacji...

0

Możliwe, że czeka nas taki finisz, że walka będzie zacięta. Możliwe też, że Real odskoczy albo Barca odskoczy. Ja wiem jedno, analogia do poprzedniego sezonu jest tylko w straconych punktach. Nie ma żadnego odniesienia do stylu jaki prezentowaliśmy i jaki prezentujemy ;/

0

To nie boks, tylko piłka nożna. A Zlatan jest chamem.

0

Nie straciliśmy wszystkich punktów*

Lynx400m

Sergio jest wyraźnie gorszy od Yaya ? Toure w kolejnym meczu, w którym dostaje szansę udowadnia, że w tym sezonie jest cieniem samego siebie

0

lopezinho

Nie zgodzę się z dwoma ocenami. Maxwella chociaż tutaj nie mam większych zastrzeżeń i Victora. Czemu Go oceniłeś na 4 ? Przy żadnej bramce nie zawinił, a po raz kolejny dzięki niemu nie tracimy punktów (do spółki z Messim)

0

Obecnie to Madryt jest liderem bo nie został rozegrany pełen dwumecz. Dopiero jeśli Barca wygra dwumecz to będzie on decydował o tym kto będzie pierwszy w tabeli przy takiej samej ilości punktów. Na razie liczą się bramki

0

Od kiedy wszedł VdV to już wiedziałem, że wygrają. Trzeba się tylko cieszyć, że nie stawiają tam na Niego w każdym meczu. Po wejściu VdV i Gutiego Real zaczął coś grać.

0

Dwa razy ? Trzy razy mniej. Przecież Ibra kosztował 70mln, a Henry 24. Niebo a ziemia. Henry nigdy nie był boiskowym chamem...

0

jogas

Nie, On mnie po prostu zna i sobie zażartował ;)

0

gczoo77

Bo ludzie na prawdę pomyślą że jestem sezonowcem :D

0

Oczywiście, że opieprzać. Jakbyś mnie znal to byś w ogóle nie zadał tego pytania ;)

0

Jak ktoś chce ze mną sensownie podyskutować to zapraszam po 12 do tematu który pewnie powstanie do tego czasu ;) Tutaj jest za duży śmietnik. Pozdrawiam ;)

0

A mówiłem że sędzia kupiony ? :D Wiedział co zrobić żeby Barca grała lepiej xD Haha

0

To jest lis pola karnego, a nie ten ociężały klocek !

0

Bardzo mi przykro bo mój ukochany klub pewnie przegra, między innymi przez to, ale dobrze, że się to wreszcie stało. Cholerny cham, wreszcie się doigrał

0

Niesamowicie pewnie smutna chwila dla Puyola ;/

0

Komentator powiedział właśnie ciekawą rzecz. Ibra był w tym sezonie La Liga łapany 42 razy na spalonym co jest największą liczbą spośród wszystkich graczy

0

Jeśli mam być szczery to sędzia jest kupiony :D

0

Ależ oczywiście, że mogę oceniać występy Ibry pod kątem tego co powinien robić środkowy napastnik w Barcelonie (pod kątem tego co się do tej pory sprawdzało). Jeśli Pep ma inną koncepcję to niech ją wytłumaczy. Ja się nie sugeruje tym co mówi na konferencjach bo na konferencjach zawsze wszyscy są mili i wyzbyci krytyki, ważne jest to co mówi w szatni. Jeśli na prawdę Ibra spełnia oczekiwania Guardioli to nie wiem co o naszym trenerze myśleć. Po co chciał zmienić coś co funkcjonowało idealnie ? A jeśli chciał zmienić na coś co jest obecnie to jest to bardzo chybiona decyzja i nie boję się tego napisać.

0

No to już się wszystko wyjaśniło ;) Moim zdaniem ten egoizm w ostatnich meczach był spowodowany słabszą formą reszty. Dzisiaj się okaże czy miałem rację czy to stała tendencja w grze Messiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?