Misiaczku kibicuję Barcelonie od tych 10 lat i wcale nie uważam, że to jakiś fantastyczny staż. I na prawdę bardzo chciałbym cieszyć się z gry, ale w tym sezonie niestety nie jest mi to dane przez takiego jednego postawnego pana, który został sprowadzony na pozycję wysuniętego napastnika. Jego niesamowita mobilność, cudowna technika i fenomenalna wręcz gra w powietrzu, które były zapowiadane nijak się mają do rzeczywistości gdzie Szwed rusza się jak mucha w smole, po druga piłka odskakuje mu od nogi, a walcząc w powietrzu notorycznie fauluje rywali. Przez to Barcelona w ofensywie wiele traci ponieważ napastnicy nie tak często i szybko jak w ubiegłym sezonie wymieniają się pozycjami (przez to, że Ibra na skrzydle praktycznie nie istnieje) nie ma do kogo grać prostopadłych piłek itd.
Nie, nie pisałem tego samego bo Henriego lubię i jest wielkim piłkarzem, nie będąc przy tym wielką gwiazdą. A Ibra jest dużo "mniejszym" piłkarzem, a przy tym większą gwiazdą... I dlatego śmieszy mnie coś takiego bo jak Henry miał problemy z plecami to nie grał, a na 90% Zlatan wybiegnie na boisku w meczu z Almerią.
Oby coś wyskoczyło przed meczem, na prawdę proszę (jakby ktoś nie zrozumiał to jest pół żartem pół serio). Niech Zlatan sobie posiedzi na ławce, odpocznie skoro jest schorowany. Ja się po prostu o Niego troszczę ;)
I nie mów mi, że nie dorosłem bo przez 10lat kibicowania temu klubowi na prawdę przeżywałem już wszystko i oglądałem różnych piłkarzy i różne transfery. A to jest niewypał na dużą skalę ;)
O nas można powiedzieć, że kiepsko gramy z mocnymi drużynami ?
Sevilla 4:0
Real 1:0
Inter 2:0, 0:0 na wyjeździe
Valencia 0:0
Czy to są takie straszne wyniki z mocnymi rywalami w tym sezonie ? Nie powiedział bym. Z potentatami nie straciliśmy jeszcze nawet bramki nie licząc meczy z Sevillą w CdR
To odeprzyj w jakiś konkretny sposób nasze argumenty człowieku. A nie piszesz tylko puste slogany... Nie pomyślałeś, że może jakby Valdes został by wzięty do reprezentacji i w jakimś meczu towarzyskim zagrał bajecznie to nastąpił by problem ? Bo jak by wytłumaczono opinii publicznej, że gra słabszy Casillas ? A tak to jest spokój i zawsze można powiedzieć, że Valdes nie wytrzymał by reprezentacyjnej presji.
To oglądasz te mecze z jakimś kiepskim kibicem ;) Osobiście nie pamiętam kiedy Valdes minął się z piłką na przedpolu albo wybił ją prosto w rywala tzn pamiętam jedno takie zagranie na przestrzeni dwóch sezonów, a Ikerowi mógłbym wymienić tak na szybko minimum 5 (z ostatnich dwóch sezonów)
Nie byłem jakiś mega fanem Ronaldinho i życzę Messiemu jak najlepiej, ale uważam, że Roni miał najlepsze cechy Messiego i Cristiano (tak porównując do dzisiejszych gwiazd). Roni umiał sam przedryblować pół drużyny jak Messi, ale i potrafił się genialnie kiwać w miejscu jak Cristiano, tyle że jeszcze magiczniej ;d No i zawsze cieszył się grą, to było piękne ;)
Ja też szczególnie, że ostatnio pokazał, że wcale nie gra tak źle. Po prostu w Barcelonie grają kosmiczni zawodnicy i Hleb się nie wyróżniał, ale uważam, że poziom trzymał całkiem rozsądny
Mądrego po szkole aż miło posłuchać ;) Nie no oczywiście pół żartem pół serio żeby nie było, że tak piszę tylko dlatego, że mnie popierasz. Argumentacja, obalenie "wypocin" "przeciwnika" ;) Na tym polega dyskusja.
Nasunąłeś mi jeszcze na myśl coś o czym wcześniej nie pisałem, a mianowicie to, że Victor przez swoje wyjścia daleko przed pole karne kasuje bardzo dużo sytuacji w których powiedziało by się, że bramkarz nie ma szans ;)
Haha argumentami za tym, że Casillas jest lepszy ostatnimi czasy jest opinia jaką wyrobił sobie kiedyś i to jak ludzie o Nim mówią ? :D Dobra nie mam z kim dyskutować ;)
Hmm może po prostu klucz do rozwiązania zagadki brzmi - ja po prostu oglądam Valdesa co tydzień, a Ci Twoi eksperci pewnie z 5-10 razy w roku. To samo tyczy się też innych bramkarzy.
A właśnie w pesie Valdes jest zrobiony bardzo słaby bo bazują na Jego opinii ;/ Dlatego nie liczę się podczas rozgrywek z kumplami grając Barcą bo Victor w grze wpuszcza wszystko co w Niego leci. Natomiast jeśli wyjdziesz poza świat gier zobaczysz, że Victor łapie na prawdę atomowe strzały bez mrugnięcia powieką ;)
Chwyt Casillas pokazuje niemal przy każdym strzale, nawet niegroźnym, który zamiast łapać wybija. Victor łapie czasami tak niesamowite piłki, że aż mi się wierzyć nie chce. I potem zwykły "obserwator" twierdzi, że Victor nie broni ciężkich strzałów no bo przecież wszystkie wyłapuje...
A gra nogami i poza polem karnym faktycznie nie jest wymagana. Szczególnie w Gran Derbi 2:6, które Casillas przegrał Realowi bo w drugiej połowie wpuścił trzy klasyczne babole ;)
Jakich ekspertów człowieku ? Nie wiesz jak są ustalane reprezentacje ? Nie wiesz jak się odbywa głosowanie w takich plebiscytach ? Przecież nie głosują eksperci tylko ludzie związani z piłką, którzy nie mają pojęcia o obecnej formie Ikera i Victora.. A IFFHS robi swoje rankingi na podstawie tego kto ile zdobył wyróżnień i dlatego wygrywa w Nich Iker, proste ?
Do drugiego kolegi. Nie wiem jak można być takim hipokrytą, ale nikt Ci tego nie zabroni ;)
Oczywiście, że nie chcę przyznać, że nie zasługuje skoro prawda jest inna ;)
Właśnie parę razy oglądałem tą akcję i ja żadnego faulu nie widzę. Casillas zamiast "przytulić" piłkę do klatki piersiowej trzymał ją na wyciągniętych rękach i został skarcony.
No i chyba brakuje Ci argumentów skoro na moje odpowiadasz zwykłym pieprzeniem, że nie umiem przyznać ;)
No zdecydowanie świetny chwyt Casillas pokazał na Teneryfie ;) Albo w grę nogami LM z Lyonem ;) Mistrzunio po prostu. A to przykłady z ostatniego okresu.
A jeśli według Ciebie wyjścia poza pole karne i trzymanie krótkiego rogu nie należą do techniki to powiedz do czego należą ? W takim razie "w tym czymś" Casillas jest słabszy od Valdesa.
Powiedzą tak bo nie oglądają żadnego z tych bramkarzy i opierają swój osąd na tym co kiedyś usłyszeli... Przecież już nawet większość komentatorów polskich wycofuje się ze swoich głupich słów z przeszłości i docenia Victora. Ostatnio bodajże w Cafe Football ktoś wyśmiał to, że Victor jest za słaby do Barcelony.
madryt~ wydaje mi się, że mamy prawo wygłaszać swoje opinie i sądy prawda ? Moim zdaniem Valdes technicznie, pod względem wyszkolenia zawsze był dużo lepszy od Casillasa i Reiny. Po prostu nie radził sobie z presją, był nieskoncentrowany czy co tam jeszcze. Po prostu nie umiał się odnaleźć... A teraz znalazł spokój w swojej grze i jest najlepszy na świecie. Popełnia obecnie najmniej błędów ze światowej czołówki i prezentuje najrówniejszą formę. A ostatnie mecze (Atletico, VFB) wytrącają powoli argument, że ma mało strzałów w światło bramki.
I żeby było wszystko jasne. Wiem, że Valdes nie będzie bramkarzem nr 1 w kadrze bo Casillas oprócz jednego meczu w Pucharze Konfederacji nie popełnia w niej błędów, a tego co dobrze funkcjonuje się nie zmienia (na ważne mecze). Jednak w meczach towarzyskich powinno się Valdesa sprawdzić, jak poradził by sobie z bądź co bądź nową dla siebie sytuacją. Ale taka jest już gra reprezentacyjna. Nie jedzie ten kto zasługuje tylko ten za którym jest silniejsze lobby i nie piszcie mi, że tak nie jest.
Głupi jesteś człowieku. Bojan by się nigdy w tak chamski sposób nie zachował i nie odepchnął by zawodnika kiedy piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki.
Nie uważam, że też nie oglądali meczów Messiego i wybrali Go najlepszym bo takie po prostu były oczekiwania "tłumu". Moim zdaniem Złotą Piłkę dostał nie ten zawodnik który powinien, ale to tylko moje zdanie ;)
Moim zdaniem nie wszyscy się mylą bo niektórzy na Victora głosowali ;)
No i ja Ci mogę napisać, że Zlatan zagrał lepiej niż zawsze, chociaż pod sam koniec meczu wyszło z Niego klasyczne prostactwo, które zapobiegło strzeleniu przez nas trzeciej bramki.
Leo zagrał całkiem fajnie, czasami trochę zbyt egoistycznie, ale generalnie powiedział bym, że dobry mecz. No i przy bramce znalazł się tam gdzie powinien być Zlatan, który nie wiem gdzie się zaplątał.
Sergio zagrał dobre zawody, starał się klepać z pierwszej piłki, mijał fajnie rywali, miał mniej pracy w defensywie ponieważ byliśmy przy piłce przez prawie 80% meczu.
0
co druga*
Poza tym Szwed popisuję się także niesamowitym wręcz chamstwem, które zademonstrował nam w dwóch ostatnich meczach.
0
Misiaczku kibicuję Barcelonie od tych 10 lat i wcale nie uważam, że to jakiś fantastyczny staż. I na prawdę bardzo chciałbym cieszyć się z gry, ale w tym sezonie niestety nie jest mi to dane przez takiego jednego postawnego pana, który został sprowadzony na pozycję wysuniętego napastnika. Jego niesamowita mobilność, cudowna technika i fenomenalna wręcz gra w powietrzu, które były zapowiadane nijak się mają do rzeczywistości gdzie Szwed rusza się jak mucha w smole, po druga piłka odskakuje mu od nogi, a walcząc w powietrzu notorycznie fauluje rywali. Przez to Barcelona w ofensywie wiele traci ponieważ napastnicy nie tak często i szybko jak w ubiegłym sezonie wymieniają się pozycjami (przez to, że Ibra na skrzydle praktycznie nie istnieje) nie ma do kogo grać prostopadłych piłek itd.
0
Nie, nie pisałem tego samego bo Henriego lubię i jest wielkim piłkarzem, nie będąc przy tym wielką gwiazdą. A Ibra jest dużo "mniejszym" piłkarzem, a przy tym większą gwiazdą... I dlatego śmieszy mnie coś takiego bo jak Henry miał problemy z plecami to nie grał, a na 90% Zlatan wybiegnie na boisku w meczu z Almerią.
0
Oby coś wyskoczyło przed meczem, na prawdę proszę (jakby ktoś nie zrozumiał to jest pół żartem pół serio). Niech Zlatan sobie posiedzi na ławce, odpocznie skoro jest schorowany. Ja się po prostu o Niego troszczę ;)
I nie mów mi, że nie dorosłem bo przez 10lat kibicowania temu klubowi na prawdę przeżywałem już wszystko i oglądałem różnych piłkarzy i różne transfery. A to jest niewypał na dużą skalę ;)
0
O nas można powiedzieć, że kiepsko gramy z mocnymi drużynami ?
Sevilla 4:0
Real 1:0
Inter 2:0, 0:0 na wyjeździe
Valencia 0:0
Czy to są takie straszne wyniki z mocnymi rywalami w tym sezonie ? Nie powiedział bym. Z potentatami nie straciliśmy jeszcze nawet bramki nie licząc meczy z Sevillą w CdR
0
No niestety... Gwiazda wielkiego formatu, coś strzyknie coś zaboli i nie można trenować. Ciekawe co na to powiedzieli klubowi lekarze.
0
A skąd Wisła ma wziąć 4 miliony na piłkarza ? :D Lol. Wszystkie kluby ekstraklasy w okienku zimowym łącznie wydały 2mln xd
0
To odeprzyj w jakiś konkretny sposób nasze argumenty człowieku. A nie piszesz tylko puste slogany... Nie pomyślałeś, że może jakby Valdes został by wzięty do reprezentacji i w jakimś meczu towarzyskim zagrał bajecznie to nastąpił by problem ? Bo jak by wytłumaczono opinii publicznej, że gra słabszy Casillas ? A tak to jest spokój i zawsze można powiedzieć, że Valdes nie wytrzymał by reprezentacyjnej presji.
0
To oglądasz te mecze z jakimś kiepskim kibicem ;) Osobiście nie pamiętam kiedy Valdes minął się z piłką na przedpolu albo wybił ją prosto w rywala tzn pamiętam jedno takie zagranie na przestrzeni dwóch sezonów, a Ikerowi mógłbym wymienić tak na szybko minimum 5 (z ostatnich dwóch sezonów)
0
Nie byłem jakiś mega fanem Ronaldinho i życzę Messiemu jak najlepiej, ale uważam, że Roni miał najlepsze cechy Messiego i Cristiano (tak porównując do dzisiejszych gwiazd). Roni umiał sam przedryblować pół drużyny jak Messi, ale i potrafił się genialnie kiwać w miejscu jak Cristiano, tyle że jeszcze magiczniej ;d No i zawsze cieszył się grą, to było piękne ;)
0
Ja też szczególnie, że ostatnio pokazał, że wcale nie gra tak źle. Po prostu w Barcelonie grają kosmiczni zawodnicy i Hleb się nie wyróżniał, ale uważam, że poziom trzymał całkiem rozsądny
0
Mądrego po szkole aż miło posłuchać ;) Nie no oczywiście pół żartem pół serio żeby nie było, że tak piszę tylko dlatego, że mnie popierasz. Argumentacja, obalenie "wypocin" "przeciwnika" ;) Na tym polega dyskusja.
Nasunąłeś mi jeszcze na myśl coś o czym wcześniej nie pisałem, a mianowicie to, że Victor przez swoje wyjścia daleko przed pole karne kasuje bardzo dużo sytuacji w których powiedziało by się, że bramkarz nie ma szans ;)
0
Haha argumentami za tym, że Casillas jest lepszy ostatnimi czasy jest opinia jaką wyrobił sobie kiedyś i to jak ludzie o Nim mówią ? :D Dobra nie mam z kim dyskutować ;)
0
A jeśli nie brak Ci argumentów to zaprezentuj je ;) Bo argument, że wszyscy tak mówią to nie jest argument tylko brak swojego zdania
0
Hmm może po prostu klucz do rozwiązania zagadki brzmi - ja po prostu oglądam Valdesa co tydzień, a Ci Twoi eksperci pewnie z 5-10 razy w roku. To samo tyczy się też innych bramkarzy.
A właśnie w pesie Valdes jest zrobiony bardzo słaby bo bazują na Jego opinii ;/ Dlatego nie liczę się podczas rozgrywek z kumplami grając Barcą bo Victor w grze wpuszcza wszystko co w Niego leci. Natomiast jeśli wyjdziesz poza świat gier zobaczysz, że Victor łapie na prawdę atomowe strzały bez mrugnięcia powieką ;)
0
Chwyt Casillas pokazuje niemal przy każdym strzale, nawet niegroźnym, który zamiast łapać wybija. Victor łapie czasami tak niesamowite piłki, że aż mi się wierzyć nie chce. I potem zwykły "obserwator" twierdzi, że Victor nie broni ciężkich strzałów no bo przecież wszystkie wyłapuje...
A gra nogami i poza polem karnym faktycznie nie jest wymagana. Szczególnie w Gran Derbi 2:6, które Casillas przegrał Realowi bo w drugiej połowie wpuścił trzy klasyczne babole ;)
0
Jakich ekspertów człowieku ? Nie wiesz jak są ustalane reprezentacje ? Nie wiesz jak się odbywa głosowanie w takich plebiscytach ? Przecież nie głosują eksperci tylko ludzie związani z piłką, którzy nie mają pojęcia o obecnej formie Ikera i Victora.. A IFFHS robi swoje rankingi na podstawie tego kto ile zdobył wyróżnień i dlatego wygrywa w Nich Iker, proste ?
Do drugiego kolegi. Nie wiem jak można być takim hipokrytą, ale nikt Ci tego nie zabroni ;)
0
Oczywiście, że nie chcę przyznać, że nie zasługuje skoro prawda jest inna ;)
Właśnie parę razy oglądałem tą akcję i ja żadnego faulu nie widzę. Casillas zamiast "przytulić" piłkę do klatki piersiowej trzymał ją na wyciągniętych rękach i został skarcony.
No i chyba brakuje Ci argumentów skoro na moje odpowiadasz zwykłym pieprzeniem, że nie umiem przyznać ;)
0
No zdecydowanie świetny chwyt Casillas pokazał na Teneryfie ;) Albo w grę nogami LM z Lyonem ;) Mistrzunio po prostu. A to przykłady z ostatniego okresu.
A jeśli według Ciebie wyjścia poza pole karne i trzymanie krótkiego rogu nie należą do techniki to powiedz do czego należą ? W takim razie "w tym czymś" Casillas jest słabszy od Valdesa.
0
Powiedzą tak bo nie oglądają żadnego z tych bramkarzy i opierają swój osąd na tym co kiedyś usłyszeli... Przecież już nawet większość komentatorów polskich wycofuje się ze swoich głupich słów z przeszłości i docenia Victora. Ostatnio bodajże w Cafe Football ktoś wyśmiał to, że Victor jest za słaby do Barcelony.
A jest słabszy technicznie bo
1. Gorzej gra nogami
2. Gorzej broni sytuacje 1 vs 1
3. Bardzo często zapomina o kryciu krótkiego rogu
4. Dużo gorszy chwyt
5. Słabsze wyjścia do dośrodkowań
6. Gra poza polem karnym
0
No to widać nie bardzo kolory rozróżniasz ;) Faul był zaje*** ewidentny.
0
madryt~ wydaje mi się, że mamy prawo wygłaszać swoje opinie i sądy prawda ? Moim zdaniem Valdes technicznie, pod względem wyszkolenia zawsze był dużo lepszy od Casillasa i Reiny. Po prostu nie radził sobie z presją, był nieskoncentrowany czy co tam jeszcze. Po prostu nie umiał się odnaleźć... A teraz znalazł spokój w swojej grze i jest najlepszy na świecie. Popełnia obecnie najmniej błędów ze światowej czołówki i prezentuje najrówniejszą formę. A ostatnie mecze (Atletico, VFB) wytrącają powoli argument, że ma mało strzałów w światło bramki.
I żeby było wszystko jasne. Wiem, że Valdes nie będzie bramkarzem nr 1 w kadrze bo Casillas oprócz jednego meczu w Pucharze Konfederacji nie popełnia w niej błędów, a tego co dobrze funkcjonuje się nie zmienia (na ważne mecze). Jednak w meczach towarzyskich powinno się Valdesa sprawdzić, jak poradził by sobie z bądź co bądź nową dla siebie sytuacją. Ale taka jest już gra reprezentacyjna. Nie jedzie ten kto zasługuje tylko ten za którym jest silniejsze lobby i nie piszcie mi, że tak nie jest.
0
Jakby się wysuwał na pozycje to miałby więcej piłek ;)
0
Hahaha :D Za jeden strzał mu się należała Złota Piłka ?
0
Oczywiście, że Xavi.
0
Nie wiem z kim Ty rozmawiasz ? Jakoś komentatorzy nie mieli wątpliwości, że bramka padła po faulu Zlatana.
0
Głupi jesteś człowieku. Bojan by się nigdy w tak chamski sposób nie zachował i nie odepchnął by zawodnika kiedy piłka praktycznie nie miała szans nie wpaść do bramki.
0
Nie uważam, że też nie oglądali meczów Messiego i wybrali Go najlepszym bo takie po prostu były oczekiwania "tłumu". Moim zdaniem Złotą Piłkę dostał nie ten zawodnik który powinien, ale to tylko moje zdanie ;)
Moim zdaniem nie wszyscy się mylą bo niektórzy na Victora głosowali ;)
0
No wiesz może po prostu kibice Barcelony oglądają mecze Dumy Katalonii i wiedzą jak Valdes aktualnie gra ?
0
No i ja Ci mogę napisać, że Zlatan zagrał lepiej niż zawsze, chociaż pod sam koniec meczu wyszło z Niego klasyczne prostactwo, które zapobiegło strzeleniu przez nas trzeciej bramki.
Leo zagrał całkiem fajnie, czasami trochę zbyt egoistycznie, ale generalnie powiedział bym, że dobry mecz. No i przy bramce znalazł się tam gdzie powinien być Zlatan, który nie wiem gdzie się zaplątał.
Sergio zagrał dobre zawody, starał się klepać z pierwszej piłki, mijał fajnie rywali, miał mniej pracy w defensywie ponieważ byliśmy przy piłce przez prawie 80% meczu.