No to w takim razie dalej będę drażniący ;) Może to dla Pana dziwne, ale ja nie zmienię swojego zdania bo nie jestem chorągiewką. Jak Zlatan mnie przekona do siebie to wtedy przyznam to na forum - doczekasz tej chwili, napiszę - tak, myliłem się. A jako również dorosły oczekuję szacunku w stosunku do mojej osoby. Ty mi Go nie okazałeś, ja Tobie również.
Chcesz się bić bo się kłócimy na forum o formę zawodnika ? haha :D Śmiech to zdrowie. Ja się nie będę z nikim ustawiał, porządnym studentem jestem :D Dobra koniec, nie odpisuję już.
Balcer ucz się od jojko ;) Tak się prowadzi rozmowę na poziomie ;) Koleś umie czytać nie to co Ty i Twój kumpel kibic Realu ;) Ja wierzę w Ibrę, nie mam nadziei ale wciąż wierzę. Dla dobra klubu
Szwed w piłkę grać umie jak w zespole jest jedyną gwiazdą, wszyscy grają pod Niego. Może się kiwać bo nikt mu nie zarzuci, że stracił piłkę bo jest "Bogiem" którego się czci. Nie musi latać w odbiorze bo On ma strzelać bramki. Niestety ale Barcelona to nie jest takie miejsce, tutaj musi zapieprzać jak każdy i szanować pracę kolegów bo bynajmniej nie jest w Katalonii największą gwiazdą.
Oj Henry mijał rywali jeden na jeden, tylko nie w taki sposób jak Messi. On ich mijał tak na boczek i lufa ! Ale nie ma się co kłócić, w poprzednim sezonie wszyscy trzej byli genialni. Obyśmy w następnym lub najdalej za dwa sezony zobaczyli atak Pedro/Jeffren - Torres - Messi.
masq a kto odstawał w ostatnim sezonie bo jakoś tego nie widzę ;)
Jeśli to prawda to się nawet nawrócę :D Wypieprzyć Szweda do Anglii (tam się sprawdzi, silny fizycznie, dużo gra się dośrodkowaniami na wysokich z przodu, a w dodatku gra ostro, a w Anglii bardzo pobłażają w tej kwestii) i dawać nam tu genialnego Torresa, który byłby jak znalazł do stylu Barcy!
Wszyscy w tych osobistych wywiadach mówią o ważnych i szlachetnych rzeczach. Najbardziej podoba mi się wypowiedź Henriego i Lamparda ;) Kaka wydaje się jakby czytał ten tekst z kartki, ale pewnie po prostu ważył każde słowo, niemniej brzmiało dość sztucznie.
O kilan zgadzam się, z tym że ja bym zostawił jeszcze Henriego do końca kontraktu (jeszcze jeden sezon) żeby młodzi mieli się na kim wzorować. A potem to już sami będą wzorami do naśladowania. No i sprzedał bym w pizdu Ibrę, ale to się nie spełni ;d
Bo Henry to wielki piłkarz, a nie Jego winą jest, że ludzie rzucili się po tej sytuacji z taką nagonką... Messi zdobył nawet ręką bramkę! Drogba przewracał się w polu karnym Barcy w dwumeczu z Chelsea symulując karne to też są zachowania niesportowe, a jednak nikt wokół tego nie zrobił szumu. I bardzo dobrze bo to część piłki nożnej, tak jak ręką Henriego ;)
A kto Ci powiedział, że ja dużo w piłkę nie grałem ? Co z tego na jakim poziomie rozgrywkowym. Wszędzie zasady są takie same. Oglądam mecze, obserwuję zawodników, przez to że sam gram jestem w stanie powiedzieć które zagrania są wyjątkowe, a które w miarę przeciętne, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydawało by się inaczej. Co do fauli to można je interpretować różnie i ja z tego przywileju korzystam. I znowu bardzo uogólniasz. Każdy kto grał w piłkę uważa, że Ibra jest geniuszem ? To jest co najmniej śmieszne. Popatrz sobie na wyniki sondy. Dla 30% kibiców na tej stronie Ibra nie gra dobrze w Barcelonie. To wcale nie jest mało
On promuje Pepsi, a nie Mistrzostwa ziomuś ;) Poza tym jakbyśmy przyjęli takie kryterium to praktycznie żaden piłkarz nie mógłby zagrać w reklamie. Bo każdy ma na swoim koncie jakieś niesportowe zachowania, a z tej szóstki minimum połowa. A jakoś mówi się tylko o ręce Henriego.
Każdy kto ma czelność skrytykować Ibrę powinien w piłce osiągnąć to co On ! Dysponować tą samą lub porównywalną techniką, szybkością, wzrostem. To jest to ! Myślę, że to dobry tok myślenia ;)
Dobra Ty możesz sobie myśleć w ten sposób, a ja i tak dalej Go będę krytykował (piszę jakbyś nie wiedział ocena=krytyka, nawet jeśli jest pozytywna).
Tak dalej tak uważam, jednak z tych bardziej znanych i osiągających sukcesy wszyscy byli piłkarzami, na różnym poziomie, ale jednak. Na pewno nie wszyscy trenerzy byli piłkarzami, o tym mogę Cię zapewnić ;)
A co do dziennikarzy, wiesz że ludzie czasami szkolą się w różnych dziedzinach ? Studiuję stosunki międzynarodowe, ale za pół roku pewnie pójdę także na dziennikarstwo. A im więcej praktyki tym lepiej ;)
Teraz akurat tak jest ;) Ale potrafię się także kłócić z ludźmi którzy mają takie samo zdanie jak ja, jednak jest to trudniejsze ;) Dalej uciekasz od odpowiedzi. Czy dziennikarze sportowi byli piłkarzami ? A jeśli nie to czy zabronisz im krytyki ?
Dobra tak jak napisałem większość trenerów była kiedyś piłkarzami, większość średniakami ale jednak. Ale meritum tej wypowiedzi dotyczyło dziennikarzy, którzy to głównie krytykują piłkarzy, a ten fragment jakoś skrzętnie pominąłeś ;)
Jakim ja faktom zaprzeczam ? Kiedy powiedziałem, że jestem lubiany tylko i wyłącznie dlatego, że idę pod prąd ? Od kiedy to powiedzenie "jestem lubiany w swoim środowisku" jest jakimś przejawem braku skromności ?
Bardzo ładnie gratulację ;) Ja też grałem w lidze halówki w swoim mieście, ale bez większych sukcesów. I czy to jest taki dużo wyższy poziom ? ;) Śmiem wątpić, ale nie ujmuję Ci niczego. Dopiero na 2 roku studiów będę miał wf więc kto wie może także dostanę się do reprezentacji studenckiej ;)
1. Już napisałem, że gram dla przyjemności, nie jest to żadna liga, po prostu treningi z kumplami.
2. Czy na prawdę trzeba być piłkarzem żeby móc oceniać zawodników ukochanego klubu ? Czy każdy dziennikarz sportowy ma za sobą karierę piłkarską ? Nawet nie każdy trener był w przeszłości piłkarzem, a jednak jest w stanie prowadzić drużynę futbolową.
3. Jeśli jest to już dla Was takie ważne to pochwalcie się swoimi osiągnięciami sportowymi
Dalej tak uważam bo oczywiście, że go nie było. Uderzenie głową w piłkę nie jest w futbolu zakazane ;)
Tak mało gram w piłkę, że tak powiem trawiastą. Więcej czasu spędzam na hali, właśnie jako bramkarz i co z tego ? To mnie czyni niezdolnym do prowadzenia dyskusji. Uważam Valdesa za najlepszego obecnie bramkarza świata, samemu grając na Jego pozycji. Ale w ogóle to czemu piszesz o Valdesie w tym temacie ?
Tak lubię się sprzeczać bo tylko kłótniami da się osiągnąć jakiś postęp, a nie siedzeniem i biernym zgadzaniem się na wszystko.
I uważam Del Bosque za dobrego trenera, w końcu to On nie chciał stawiać na Casillasa będąc trenerem Realu, a robił to tylko pod presją opinii publicznej. Uważam też, że w reprezentacji Iker ma niezagrożoną pozycję dopóki nie przegra jakiejś ważnej imprezy Hiszpanom (oczywiście wszyscy uważają, że Puchar Konfederacji to nieistotny turniej). Co nie zmienia faktu, że Valdes jest lepszy, a nie dostaje powołania z powodów jakie już wymieniałem w tamtym temacie
Nie, teraz akurat kłócę się o coś w co wierze. Tamto zdanie, które uznałeś za cytat dnia nie odnosiło się do tej kłótni.
Van Gaala nie wywołałem ja, tylko ktoś inny, już nie pamiętam czy Ty, nie chce mi się od nowa przeglądać dyskusji.
A jeśli chodzi o tą nieszczęsną technikę, niech ją sobie ma, tylko niech to zaprezentuje na boisku w barwach Barcelony, nie mogę się doczekać.
A co do sondy, to wiele razy padały tutaj zdania, że jesteśmy w mniejszość, że stajemy przeciwko całemu forum. To prawda jesteśmy w mniejszości, ale jak widać nie jest ona wcale taka mała ;)
0
No to w takim razie dalej będę drażniący ;) Może to dla Pana dziwne, ale ja nie zmienię swojego zdania bo nie jestem chorągiewką. Jak Zlatan mnie przekona do siebie to wtedy przyznam to na forum - doczekasz tej chwili, napiszę - tak, myliłem się. A jako również dorosły oczekuję szacunku w stosunku do mojej osoby. Ty mi Go nie okazałeś, ja Tobie również.
0
Chcesz się bić bo się kłócimy na forum o formę zawodnika ? haha :D Śmiech to zdrowie. Ja się nie będę z nikim ustawiał, porządnym studentem jestem :D Dobra koniec, nie odpisuję już.
0
Hahaha xD Wrocław przez 80% czasu w roku :D
0
Haha jeszcze mnie straszy ziomuś ;D No tego jeszcze nie widziałem xD Hahahahahaha :D
0
Balcer ucz się od jojko ;) Tak się prowadzi rozmowę na poziomie ;) Koleś umie czytać nie to co Ty i Twój kumpel kibic Realu ;) Ja wierzę w Ibrę, nie mam nadziei ale wciąż wierzę. Dla dobra klubu
0
Szwed w piłkę grać umie jak w zespole jest jedyną gwiazdą, wszyscy grają pod Niego. Może się kiwać bo nikt mu nie zarzuci, że stracił piłkę bo jest "Bogiem" którego się czci. Nie musi latać w odbiorze bo On ma strzelać bramki. Niestety ale Barcelona to nie jest takie miejsce, tutaj musi zapieprzać jak każdy i szanować pracę kolegów bo bynajmniej nie jest w Katalonii największą gwiazdą.
0
A powiedz mi czemu Zlatana sobie nie stwarza tyle okazji skoro ma za sobą tak samo genialnych partnerów jakich miał za sobą Eto'o ? Hmm ?
0
A ja w Niego wierzę, ale nie mam nadziei ;) I moim zdaniem nic do zespołu nie wnosi ale nie mam zamiaru następnego wieczoru się o to wykłócać ;)
0
No jak to 60 mln to powiedzmy Zlatan i dorzucić z 15-20. Przeboleli byśmy pewnie, no ale tak, wiem że to nierealne ;)
0
Oj Henry mijał rywali jeden na jeden, tylko nie w taki sposób jak Messi. On ich mijał tak na boczek i lufa ! Ale nie ma się co kłócić, w poprzednim sezonie wszyscy trzej byli genialni. Obyśmy w następnym lub najdalej za dwa sezony zobaczyli atak Pedro/Jeffren - Torres - Messi.
0
masq a kto odstawał w ostatnim sezonie bo jakoś tego nie widzę ;)
Jeśli to prawda to się nawet nawrócę :D Wypieprzyć Szweda do Anglii (tam się sprawdzi, silny fizycznie, dużo gra się dośrodkowaniami na wysokich z przodu, a w dodatku gra ostro, a w Anglii bardzo pobłażają w tej kwestii) i dawać nam tu genialnego Torresa, który byłby jak znalazł do stylu Barcy!
Ale to nierealne eh ;/
0
Wszyscy w tych osobistych wywiadach mówią o ważnych i szlachetnych rzeczach. Najbardziej podoba mi się wypowiedź Henriego i Lamparda ;) Kaka wydaje się jakby czytał ten tekst z kartki, ale pewnie po prostu ważył każde słowo, niemniej brzmiało dość sztucznie.
0
O kilan zgadzam się, z tym że ja bym zostawił jeszcze Henriego do końca kontraktu (jeszcze jeden sezon) żeby młodzi mieli się na kim wzorować. A potem to już sami będą wzorami do naśladowania. No i sprzedał bym w pizdu Ibrę, ale to się nie spełni ;d
0
Bo Henry to wielki piłkarz, a nie Jego winą jest, że ludzie rzucili się po tej sytuacji z taką nagonką... Messi zdobył nawet ręką bramkę! Drogba przewracał się w polu karnym Barcy w dwumeczu z Chelsea symulując karne to też są zachowania niesportowe, a jednak nikt wokół tego nie zrobił szumu. I bardzo dobrze bo to część piłki nożnej, tak jak ręką Henriego ;)
0
A kto Ci powiedział, że ja dużo w piłkę nie grałem ? Co z tego na jakim poziomie rozgrywkowym. Wszędzie zasady są takie same. Oglądam mecze, obserwuję zawodników, przez to że sam gram jestem w stanie powiedzieć które zagrania są wyjątkowe, a które w miarę przeciętne, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydawało by się inaczej. Co do fauli to można je interpretować różnie i ja z tego przywileju korzystam. I znowu bardzo uogólniasz. Każdy kto grał w piłkę uważa, że Ibra jest geniuszem ? To jest co najmniej śmieszne. Popatrz sobie na wyniki sondy. Dla 30% kibiców na tej stronie Ibra nie gra dobrze w Barcelonie. To wcale nie jest mało
0
On promuje Pepsi, a nie Mistrzostwa ziomuś ;) Poza tym jakbyśmy przyjęli takie kryterium to praktycznie żaden piłkarz nie mógłby zagrać w reklamie. Bo każdy ma na swoim koncie jakieś niesportowe zachowania, a z tej szóstki minimum połowa. A jakoś mówi się tylko o ręce Henriego.
0
Bardzo mądry chłopak ;) Obyś został z Nami do końca pięknie zapowiadającej się kariery.
0
Każdy kto ma czelność skrytykować Ibrę powinien w piłce osiągnąć to co On ! Dysponować tą samą lub porównywalną techniką, szybkością, wzrostem. To jest to ! Myślę, że to dobry tok myślenia ;)
Dobra Ty możesz sobie myśleć w ten sposób, a ja i tak dalej Go będę krytykował (piszę jakbyś nie wiedział ocena=krytyka, nawet jeśli jest pozytywna).
0
Tak dalej tak uważam, jednak z tych bardziej znanych i osiągających sukcesy wszyscy byli piłkarzami, na różnym poziomie, ale jednak. Na pewno nie wszyscy trenerzy byli piłkarzami, o tym mogę Cię zapewnić ;)
A co do dziennikarzy, wiesz że ludzie czasami szkolą się w różnych dziedzinach ? Studiuję stosunki międzynarodowe, ale za pół roku pewnie pójdę także na dziennikarstwo. A im więcej praktyki tym lepiej ;)
0
Teraz akurat tak jest ;) Ale potrafię się także kłócić z ludźmi którzy mają takie samo zdanie jak ja, jednak jest to trudniejsze ;) Dalej uciekasz od odpowiedzi. Czy dziennikarze sportowi byli piłkarzami ? A jeśli nie to czy zabronisz im krytyki ?
0
Dobra tak jak napisałem większość trenerów była kiedyś piłkarzami, większość średniakami ale jednak. Ale meritum tej wypowiedzi dotyczyło dziennikarzy, którzy to głównie krytykują piłkarzy, a ten fragment jakoś skrzętnie pominąłeś ;)
0
To ile znasz ludzi którzy w ogóle nigdy nie grali w piłkę ? ... Dobra idę stąd bo nie da się rozmawiać z Wami.
0
Jakim ja faktom zaprzeczam ? Kiedy powiedziałem, że jestem lubiany tylko i wyłącznie dlatego, że idę pod prąd ? Od kiedy to powiedzenie "jestem lubiany w swoim środowisku" jest jakimś przejawem braku skromności ?
0
Bardzo ładnie gratulację ;) Ja też grałem w lidze halówki w swoim mieście, ale bez większych sukcesów. I czy to jest taki dużo wyższy poziom ? ;) Śmiem wątpić, ale nie ujmuję Ci niczego. Dopiero na 2 roku studiów będę miał wf więc kto wie może także dostanę się do reprezentacji studenckiej ;)
Co do trenerów hmm Jose Mourinho ?
0
Nie no pochwal się, na prawdę czekamy. Nie będzie to odebrane jako brak skromności ;)
Uważam, że się całkowicie mylisz, każdy ma prawo do krytyki, nieważne czym się w życiu zajmuje.
0
To jest po prostu ośmieszanie się z Waszej strony
1. Już napisałem, że gram dla przyjemności, nie jest to żadna liga, po prostu treningi z kumplami.
2. Czy na prawdę trzeba być piłkarzem żeby móc oceniać zawodników ukochanego klubu ? Czy każdy dziennikarz sportowy ma za sobą karierę piłkarską ? Nawet nie każdy trener był w przeszłości piłkarzem, a jednak jest w stanie prowadzić drużynę futbolową.
3. Jeśli jest to już dla Was takie ważne to pochwalcie się swoimi osiągnięciami sportowymi
0
Tobie radzę to samo, piękna dziś pogoda ;) Skąd pewność, że to nie Ty sobie tłumaczysz wszystko pod swoją teorię ? Nie pomyślałeś o tym prawda ?
0
No więc nie wszyscy którzy mają pojęcie o piłce sądzą, że to był faul ;) Ale uważaj jak chcesz.
0
Dalej tak uważam bo oczywiście, że go nie było. Uderzenie głową w piłkę nie jest w futbolu zakazane ;)
Tak mało gram w piłkę, że tak powiem trawiastą. Więcej czasu spędzam na hali, właśnie jako bramkarz i co z tego ? To mnie czyni niezdolnym do prowadzenia dyskusji. Uważam Valdesa za najlepszego obecnie bramkarza świata, samemu grając na Jego pozycji. Ale w ogóle to czemu piszesz o Valdesie w tym temacie ?
Tak lubię się sprzeczać bo tylko kłótniami da się osiągnąć jakiś postęp, a nie siedzeniem i biernym zgadzaniem się na wszystko.
I uważam Del Bosque za dobrego trenera, w końcu to On nie chciał stawiać na Casillasa będąc trenerem Realu, a robił to tylko pod presją opinii publicznej. Uważam też, że w reprezentacji Iker ma niezagrożoną pozycję dopóki nie przegra jakiejś ważnej imprezy Hiszpanom (oczywiście wszyscy uważają, że Puchar Konfederacji to nieistotny turniej). Co nie zmienia faktu, że Valdes jest lepszy, a nie dostaje powołania z powodów jakie już wymieniałem w tamtym temacie
0
Nie, teraz akurat kłócę się o coś w co wierze. Tamto zdanie, które uznałeś za cytat dnia nie odnosiło się do tej kłótni.
Van Gaala nie wywołałem ja, tylko ktoś inny, już nie pamiętam czy Ty, nie chce mi się od nowa przeglądać dyskusji.
A jeśli chodzi o tą nieszczęsną technikę, niech ją sobie ma, tylko niech to zaprezentuje na boisku w barwach Barcelony, nie mogę się doczekać.
A co do sondy, to wiele razy padały tutaj zdania, że jesteśmy w mniejszość, że stajemy przeciwko całemu forum. To prawda jesteśmy w mniejszości, ale jak widać nie jest ona wcale taka mała ;)