0

Na prawdę ? Chciał 12 ? A mi się wydaje czy brutto ? Poza tym nawet jeśli chciał 12 mln netto to usłyszałeś to z Jego ust, było to fragmentem Jego wypowiedzi ? nie ? No właśnie.

0

Nie nazywaj mnie dzieckiem, skoro mnie nie znasz. To po pierwsze. Po drugie zważ na to, że rozmowy z Interem były prowadzone bardzo długo, nie była to kwestia końca okienka transferowego.

Po trzecie racz zauważyć, że nie podpisywanie kontraktu to wcale nie była inicjatywa Eto'o, tylko klubu. Eto'o chciał podpisać kontrakt z miejsca tylko z wyższymi zarobkami. Na co klub się nie zgodził, po czym wykazał się niesamowitą hipokryzją dając takie zarobki o jakie postulował Eto'o Zlatanowi...

0

Akinfiejew nie zgodzi się na ławkę więc odpada

0

Balcer9

No i już przeczytałem. Nie zgadzam się z panem trenerem chociażby co do "najlepszego zmysłu strzeleckiego". To jest po prostu wolny żart. No ale nie chce mi się już o tym rozpisywać bo zaraz mi się informatyka kończy ;) Także pozdro i ja już o tym na razie nie rozmawiam

0

No więc przyjmij do wiadomości, że nie każdy wierzy w brednie wypisywane przez brukowce ;)

Ja na przykład nie wierzę, a wydaje mi się, że tym co napisałeś ośmieszyłeś się w oczach większości kibiców.

0

Balcer9

Nawet nie czytałem tamtego newsa. Może zaraz to zrobię jak już mnie tak podpuszczasz.

0

W tym roku jeszcze do pomocy mamy Seville ;) Ale nie wiadomo jak daleko zajdą Andaluzyjczycy, podobnie jak nie wiadomo jak daleko zajdziemy my

0

Jest bardzo dobrym zmiennikiem jednak wydaje mi się, że klub chce poszukać kogoś młodszego aby mógł przy Victorze nabierać doświadczenia ;)

0

Victor żadnej rywalizacji nie przegrywa (to do Srebny).

A co do samego artykułu to Vicente chce się spotkać z Valdesem bo widzi, że wokół tej sprawy jest za duży szum. Na pewno spyta się Go czy nie będzie "psuł" atmosfery i "siał fermentu" po wpadkach Ikera. Jestem o tym przekonany. Del Bosque widzi, że Casillasowi osuwa się grunt pod nogami i dlatego takie ruchy. W innym wypadku w ogóle by tej sprawy nie poruszał.

0

Balcer9

Nie, nie pisałem. Postanowiłem Wam jeden temat odpuścić bo już miałem dość w kółko pisania tego samego ;)

0

"polityka transferowa Barcy jest taka ,że jeszcze za piłkarza nie dali więcej niż 46mln"

Chciałem kolegom przypomnieć za właśnie do tego zdania się odnosiłem. A jest ono wierutnym kłamstwem. Bo w przypadku nie sprzedawania Eto'o na 99% została by z Nim podpisana nowa umowa. A Jego wartość rynkowa oscylowała w granicach 25-30mln euro. Dlatego też kompletną bzdurą jest pisanie iż najdroższy transfer Barcy opiewał na 46 mln euro.

I dalej, ja nigdzie nie napisałem, że nowo kupieni piłkarze nie pomogli w wywalczeniu 6 pucharów bo po to między innymi byli sprowadzeni. Ale nie można pisać, że byli to piłkarze znani i uważani za gwiazdy bo nie byli. Poza tym duża kwota z naszych transferów to nabytki przyszłościowe lub asekuracyjne (Henrique w razie przeciągającej się nieobecności Milito) dlatego takie porównania wydatków Barcy i Realu nie mają sensu.

0

Za Zlatana zagra Bojan bo Henry prawdopodobnie jest lekko kontuzjowany. I niestety ale mecz z Valencia nie będzie wyznacznikiem bo na VFB wraca Zlatan ;//////

0

Różnica jest też taka, że pieniądze na transfery w Barcelonie rozłożyły się na dwa lata mniej więcej w podobnych proporcjach, a Real rzucił kasą w jeden - dwa tygodnie. Dlatego tak to wszystkich zszokowało i zniesmaczyło. Poza tym Barca kupuje zawodników raczej nieznanych, z przyszłością (duży wyjątek Zlatan, mały wyjątek Hleb, Maxwell). A Real stawia na już mega znane nazwiska. To jest ta zasadnicza różnica.

A i jeszcze jedno sprostowanie do xelnaij.

Barca za Zlatana zapłaciła ~70mln +/- a nie 46.

0

azures

Tak jest. Uczmy się na błędach rywala, a nie je powielajmy (chociaż ja się akurat o to aż tak bardzo nie boje, jednak lekka obawa jest). Wczoraj to było wczoraj. Chwilowe uniesienie, potem chwila refleksji i już. Teraz mamy dziś i trzeba się skupić na sobie ;)

0

I tak było mnóstwo komentarzy pod innymi newsami, więc jak najbardziej się przyda ;)

0

Życzę dobrze hiszpańskiej piłce ale darłem się głośniej niż jak Barca strzeliła na 1:1 z VFB :D

0

Czemu śmiech na sali ? Najlepszy team najbardziej elitarnego sportu świata. Wygrał w sezonie, przed którym został powołany do życia. To też jest coś. Mimo to uważam, że Barca jednak osiągnęła coś bardziej wyjątkowego ;)

0

Przepraszam, że pod tym tematem, ale tylko taka uwaga co do meczu Realu. Wydaje mi się, że Real jednak wygra, a wnioskuję to po ustawieniu jakim wyszli. Cristiano na skrzydle i sam Igła na szpicy. Boje się, że pokażą kawał dobrej piłki.

0

No tak, ale wiesz dobrze, że to nie o taką reklamę chodzi. Koszulki dla takiego zespołu muszą być jakiejś firmy (a nie szyte ręcznie :D), a wiadomo że ta firma umieszcza na nich swój nadruk. Inaczej niestety być nie może ;)

0

Nie dlatego, że ja się nie zgadzam. Po prostu dla mnie nie jest normalne jak ktoś popiera takie zachowania i przymyka oczy na takie rzeczy. No, ale spoko każdy ma inny system wartości.

0

Didon

To zostań może przy swoich Wiśle, Legii czy Lechu. Nie chcę żeby Camp Nou z tego słynęło i mam nadzieję, że Twoje poglądy nie znajdują wielu zwolenników. "Bić się na ustawkach" albo z policją ?! Zabijać kibiców Realu?! To jest dla Ciebie normalne ?

No jeśli takie są Twoje standardy to chyba nie mamy o czym rozmawiać i trzeba Cię skierować na jakieś badania psychiatryczne (bez urazy takie moje zdanie).

Napiszę Ci tylko, że Polska słynie także z najlepszych kibiców siatkówki na świecie, z najlepszego dopingu w Zakopanem na skokach i jakoś nie słychać żeby się tam zabijali albo nawet bili...

0

challenger

Popieram. BN to plaga, która została na szczęście zatrzymana przed murami Camp Nou i nigdy nie powinna na stadion powrócić. W pełni też zgadzam się co do innej kultury hiszpańskich kibiców.

Co do artykułu. Widać, że kolega jest zwolennikiem zarządu (ja również) i teraz fajnie by było jakby ktoś kto niespecjalnie przepada za zarządem napisał swoisty "kontrartykuł" aby można było porównać dwa spojrzenia. Osobiście podpisuję się rękoma i nogami pod tym i nie mam z czym dyskutować ;)

0

wodzoo

To w takim razie chodzi Ci o znaczek "Nike", którego nie da się uniknąć chyba, że klub założy sobie prywatną firmę odzieżową ;)

0

wroner

I jak tu dyskutować ? Pewnie i tak mi nie uwierzysz, że piszę z marszu. To prawda, niektóre wyrazy sprawdzam w słowniku, ale nie widzę w tym nic złego. A to, że piszę posty 40min można szybko zweryfikować przez obejrzenie kilku tematów, w których prowadziłem dyskusję post za post.

Co do bynajmniej, nie chcę dalej polemizować. Możliwe, że tylko w moim środowisku używa się go w innym znaczeniu niż słownikowe. W takim razie jak najbardziej, przyznaję się, popełniłem błąd.

Niestety mój post nie będzie na tematy sportowe bo po prostu nie mam się do czego odnieść ;)

0

Bruno87

A to źle jeśli ktoś identyfikuje się z klubem ? Wiadomo, że jest to pewne uproszczenie, ale ja nie widzę w tym nic złego. Sam tak piszę bo ten klub to dla mnie cały piłkarski świat.

No i od kiedy to chodzenie na mecze jest wyznacznikiem tego jakim ktoś jest kibicem ? A może np jest niepełnosprawny lub po prostu nie mieszka w Katalonii i nie może chodzić na mecze ? Ja jak najbardziej uważam się za kibica, mimo że z ubolewaniem stwierdzam, że meczu na żywo jeszcze nie widziałem.

0

Czym ? ;)

0

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś ... Chciałem tylko napisać, że to, że mamy 19-20 lat nie czyni nas gorszymi od tych, którzy mają 20-30-40.

I na prawdę jakbyś przejrzał posty z którymi polemizowałem ( większość) to Twój był napisany bardzo starannie. Nie było w tym ironii

Pozdrawiam ;)

0

Wręcz przeciwnie ;)

0

Jeśli pijesz do mnie to byliście ;) A co do polskich ekip to praktycznie w ogóle nie obchodzi mnie piłka z rodzimego podwórka. Kibicowałem okręgowej drużynie Lechia Tomaszów, no ale to jak każdy w moim mieście za młodu. Teraz z racji mieszkania we Wrocławiu śledzę wyniki Śląska. Moimi ulubionymi klubami są Lech i Lechia Gdańsk ;)

Ale co to ma wspólnego z prawdziwym kibicowaniem ? ;)

0

Za to Ty popisałeś się niesłychanie mądrym, typowo sportowym komentarzem. Co do "bynajmniej" to definicja słownika jedno, a potoczny użytek w mowie drugie. Posłuchaj czy nie natkniesz się na używanie Go w ten sposób w jaki ja to zrobiłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?