0

Trzecia setka ! Bravo Ibra !

0

Ibra coraz lepiej widzę...

0

Hahahahahahahahahhahahahahhahahahaha xD

0

Ładnie sobie na klatkę przyjął co ? :D A za to Sergio zagrał przecież beznadziejne w uliczkę do Alvesa!

0

Spoko ;) Ja się nie gniewam. Dobra pogadamy po meczu, teraz nie ma sensu. Za duży tłok i trzeba patrzeć na grę

0

Tylko ten chłopak nam ratuje mecze !

0

qbarca

Żałosny Sergio ? Chyba oglądamy inne mecze... Najlepszy z pomocników

0

krytyka = ocena. Krytyka nie oznacza czegoś negatywnego ;) Ale popieram, wpuścić Henriego

0

"Twoje wypociny" - to jest ocena moich postów, więc krytyka ;)

0

A ja mam w d*** Twoją krytykę ;)

0

To Wy się nie napinajcie jaki to On świetny i jak to Go krytykować nie można ;)

0

master1792

Tylko że Eto'o umiał do nich wychodzić... A Ibra przed chwilą znów był na spalonym... Najczęściej będący na spalonym zawodnik ligi eh.

0

Messi564

Już obrońcy Zlatana gubią się w zeznaniach :D Jak mówiłem, że nie ma rozgrywać to było "przecież to jest też Jego zadanie na boisku". Teraz piszesz, że absolutnie nie powinien rozgrywać. Po drugie przecież Ibra to jest "najlepszy napastnik na świecie, nie potrzebuje podań od Iniesty/Xaviego, to tylko ten durny Eto'o był taki słaby, że sam grać nie umiał." A teraz widać jaki jest Ibra bezradny. No i krząta się po boisku, biega do tych obrońców czasami, ale w taki sposób, że dziecko by to odczytało z zamkniętymi oczami ;/ Ogólnie porażka na chwilę obecną

0

FanBarcaa

Jak zamiast Zlatana wejdzie Henry to będzie dobrze ;) Już miałem nadzieję dzisiaj napisać, że mi się Ibra podobał i może ta ławka mu pomogła... Ale niestety tak nie jest ;/

0

Zamiast podać do Messiego w tempo... Eh...

0

Chyba tamten finał oglądałeś będąc niespełna świadom tego, że właśnie oglądasz tv. Jednak stawiał bym na to, że w ogóle go nie oglądałeś. Stwierdzenie, że Barca w końcówce grała w przewadze zawodnika jest dość absurdalne biorąc pod uwagę, że faul Lehmanna i czerwona kartka miały miejsce w minucie 18nastej ;)

Także pozdro koleżko, ale tutaj nie masz czego szukać

0

bzuwa

Hmm jaki to był mecz, nie pamiętam. W każdym razie bramka Zlatana po dokładnym, pięknym prostopadłym zagraniu Sergio. Nawet lepsze niż to do którego podałeś link.

Nie chcę się tu kłócić który jest lepszy. Ja preferuję Sergio, ale nie zapominam o Yaya bo zrobił dla nas wiele i zrobi jeszcze więcej. W tym meczu okazało się, że nasi pomocnicy są mega uniwersalni i wcale niekoniecznie Yaya musi się zmieniać tylko z Sergio, pokazali, że jak grają obaj wcale nie wygląda to gorzej ;)

0

Tak jest. Jimmy Jump już mu pokazał co o Nim w Barcelonie myślimy ;) Takich rzeczy się nie zapomina, ta twarz zawsze mi się będzie źle kojarzyła i wywoływała dziwne odruchy

0

Tak, tak bo Oni mają taką słabą psychikę że łykają wszystko co powiedzą media mimo świetnej atmosfery w drużynie. Na pewno ;)

0

Ha! Niesamowite te zdjęcia. Atmosfera jak na rodzinnym zjeździe, a nie na treningu teoretycznie obcych sobie ludzi. Serce rośnie panowie. Serce rośnie jak się na coś takiego patrzy. Poza tym inwencja Pepa i innych trenerów też jest niesamowita :D Żeby urozmaicić ćwiczenia

0

Ja nie chcę strzelać wyniku, ale jedno wiem. Nie dostaniemy na pewno 4:0. To jest fizycznie niemożliwe. Zobacz sobie od jak dawna Barce nie przegrała więcej niż jedną bramką. Na pewno za czasów Guardioli ani razu, więc byłbym spokojny. Myślę, że może być albo goleada w jednym i w drugim meczu (jedno albo dwustronna) albo scenariusz z tamtego roku, pierwszy spokój - drugi atak. Ale to tylko przypuszczenia ;)

0

Oj z tym Manchesterem to bym taki pewny nie był ;) Ja myślę, że Francuzi sprawią niespodziankę o ile Anglicy nie potkną się wcześniej na Bayernie.

0

Mądrego asystenta ma nasz Josep ;) Przecież w tamtym sezonie mieliśmy pierwsze mecze u siebie i o niczym to nie zadecydowało. Mądrze też uniknął dywagacji na temat Cesca. I bardzo dobrze ;)

0

endriuuu to jeszcze za dalekie wybieganie w przyszłość. Ale te dwa sezony jeden po drugim to by było coś nie z tej galaktyki. Jak patrzę na tę drużynę to serce się raduje, że mam szansę ich oglądać. Jestem pełen obaw, ale podskórnie czuję, że dokonają rzeczy jeszcze większych niż do tej pory ! ;)

0

Czemu ma nie być finału z Bordeaux ?

0

Na razie na papierze wszystko wskazuje na powtórkę z zeszłego roku. Ale mi się marzy Barca - Bordoaux :D To by był finał niesamowity, niezapomniany, niespotykany, zaskakujący i oby zwycięski.

Ale na razie "hold our horses". Tak jak powiedział Dani, następny mecz jest najważniejszy.

0

"wiele bardziej lepsza" ? :D

0

Super losowanie ! Trafiliśmy do teoretycznie trudniejszej części drabinki i lepiej ! Bardzo mnie cieszy konfrontacja z Arsenalem choć szkoda, że już w ćwierćfinale. No, ale nic. Od dawna czekałem na ten mecz ;)

0

Moim zdaniem na focie ma minę jak "sfochana" nastolatka... Poza tym czemu On miałby być smutny przez kibiców ? Przecież dostał bardzo ciepłe przyjęcie w środowym meczu. Także na to nie może narzekać.

0

No masakra koleś. Nie dość, że jeszcze nie doszedł w pełni do siebie Keita, kontuzjowany jest Xavi, to Ty się martwisz, że Sergio nie wypadł na dłużej. Prawda jest taka, że obaj z Toure grają bardzo dobrze. Lepiej mieć problem w tę stronę niż w drugą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?