Czy gówno się znam na piłce to już nie Tobie rozsądzać.
Jeśli w wieku 8 lat korzystałeś z nocnika to chyba coś było z Tobą nie w porządku.
Oczywiście, że wtedy nie za dobrze jarzyłem co to spalony itp, ale mecze od czasu do czasu już na pewno oglądałem. Nie każ mi sobie przypominać co robiłem i jak myślałem mając 8lat! Nie kibicowałem wcześniej żadnej drużynie, Barca jest pierwsza i na zawsze.
Wiem co to znaczy dostać koszulkę z La Botigi bo byłem i sprawdzałem ceny. Są dość kosmiczne, więc każdy prezent stamtąd jest jak skarb, nawet jeśli nie do końca kocha się Barcelonę.
I widzisz, dochodzimy do tego że oglądasz mecze z racji wieku dłużej ode mnie. I stawia Cię to w uprzywilejowanej sytuacji ? W pewien sposób tak bo miałeś okazję oglądać na żywo (choć wątpię, że to robiłeś z powodu innych czasów, mniejszej dostępności meczy itp.) wydarzenia o których ja mogłem tylko czytać i czytałem. A czy x lat więcej oglądania robi z Ciebie lepszego "znawcę" piłki nożnej ? Niekoniecznie.
W takim razie po ch** pisałeś o koszulce Barcelony ? No po co, skoro to nie jest żadna data graniczna w kibicowaniu, ani nawet w oglądaniu meczu. No powiedz po co nas uszczęśliwiłeś tą wiadomością ? Jeśli już to napisałeś to wywnioskowałem, że jest to jakaś ważna data/wydarzenie dlatego potem się do tego odnosiłem. Przykro mi, wróżką nie jestem ;)
Czy Ty wiesz o czym my piszemy ? O pisowni! PISOWNI! A nie o tym jak się dany wyraz wymawia... Jest co prawda kilka wyrazów w języku polskim, których formy fonetyczne zostały dopuszczone do pisowni jak np Szekspir zamiast Shakespeare, ale nic mi nie wiadomo o tym żeby do grona tych wyrazów zaliczono także "Barca" ...
Kiepska oferta. Miejsce też nie za dobre. Za bramką to do przeżycia, ale tak nisko ? ;/ Lipnica trochę. Tzn fajne do oceny bramkarskich interwencji, ale nic poza tym (no i oczywiście atmosfera). No i cena. 6500 złotych ? Trochę przeginka. Dla bogatych.. Kto jedzie na mecz i jednocześnie śpi w pięciogwiazdkowym hotelu ? :D
No bo merytoryczne już są wydaje mi się zbite ;) Nie ma takiej formy jak "Barsie"... Język polski jak słusznie napisał karpik, ma to do siebie, że większość wyrazów inaczej się pisze, a inaczej czyta. Formy odmiany nazwy własnej Barca (niestety nie wiem jak na klawiaturze zrobić c z ogonkiem u dołu) w języku polskim brzmią Barca bądź Barcy (używane i w mianowniku i w dopełniaczu).
Dokładnie cule. Może na hiszpańskim/katalońskim się znasz, ale widać, ze z polskiego już masz pewne braki, pewnie ze względu zbyt długiego przebywania za granicą. (bez urazy)
A ja sądzę, że to Ibra nie pasuje do filozofii Barcy, a nie ja ;) Bo ten transfer był wbrew wszelkiemu rozsądkowi i historii... Poza tym jeśli moje komentarze miały był choćby 1% szansy dotarcia do Szweda to by ich nie było. Już to wielokrotnie pisałem... Od tego jest forum żeby oceniać, a jak się pojedzie na mecz to wtedy należy wspierać. Pisanie "IBra jesteśmy z Tobą" na forum nic nie zmieni, ani też nic nie zmieni krytyka.
Do Pingwinka się już nie odnoszę nawet bo szkoda mi czasu. Tylko jedna uwaga: 19 lat dość oryginalny wiek na rozpoczęcie kibicowania :D
Nigdzie nie powiedział kiedy chce odejść, a już na pewno nie powiedział, że nie chce "dograć" kontraktu z Barcy. Poza tym to pisał Pyrzo, Henry ma według wszelkich znaków na niebie świetny kontakt z młodymi i mogą się jeszcze wiele od Niego nauczyć
To pudło bo ja swoją koszulkę Barcelony dostałem w wieku 8 lat, a więc w 1998 ;) Pamiętam do dziś. No, ale jak już pisałem, wiek to żaden wyznacznik.
Znowu ta śpiewka o tym, że Eto'o nie chciał przedłużyć kontraktu. Ale skąd to wiesz ? Od Niego to usłyszałeś ? Chciał po prostu wyższej pensji, to wszystko. Podobnej jaką teraz dostaje Zlatan, więc nie widzę powodów dla których Eto'o miałby kontraktu nie przedłużyć.
Statystyk poszukam, ale nie teraz bo muszę spadać na zajęcia, może gdzieś znajdę wieczorem. Niemniej na pewno nie wykażą one przeciętności każdego zawodnika bo nikt nie był tak często na spalonym jak Zlatan, a prawdopodobnie także nikt tak często źle nie przyjmuje piłki. Co do niedokładnych podań to kreatorzy gry mają ich pewnie więcej z racji pełnionej funkcji i udziału w akcjach jaki biorą. Z resztą tak jak już napisałem same statystyki nie grają. Nie widzieć, że Szwed w większości meczy asystuje tylko przy meczu, a nie w nim uczestniczy jest hipokryzją.
Nikt nie mówi, że w skali ogólnej to przeciętniak. W Barcelonie jest to przeciętniak co nie jest adekwatne do pieniędzy jakie zespół na Niego wyłożył + (jeśli nie chce pisać, że było to 70mln) oddał jednego z architektów dwóch pucharów LM i sukcesów Barcy ostatniego pięciolecia... Nie wyzywaj też nas od dzieci bo sam pewnie dużo starszy nie jesteś, a nawet jeśli to wiek jest słabym argumentem za/przeciw. Możesz spotkać super inteligentnego 16latka, jak i 30letniego matoła.
"Tak wielkiego gracza jak Ibra". No sorry, ale w Barcy nie pokazuje swojej wielkości, a to się dla mnie liczy bo temu klubowi kibicuje ! Nie zawodnikowi ! KLUBOWI!
No i statystyki. Wiesz pewnie, że statystyki nie grają, ani nie oddają całej prawdy. Co prawda Ibra ma Je nad podziw dobre, jednak liczą się też inne elementy piłkarskiego rzemiosła. Gra nie ogranicza się do bramek i asyst. Przytocz statystyki spalonych (!), fauli, niedokładnych przyjęć/podań, strat piłki (większość niewymuszonych). Wreszcie miejmy w pamięci chamskie zachowania Ibry, których w tym sezonie już uzbierało by się na 3 czerwone kartki, skończyło się na jednej...
Jeśli chciałbyś się wysilić to zobaczył byś, że nasza krytyka wcale nie jest bezpodstawna.
Może nie ma takiej opcji by został na następny sezon w "Barsie", ale na pewno jest opcja, że zostanie w Barcy/Barcelonie opcjonalnie polska wersja Barcie... Na pewni nie Barsie :D Tak na marginesie ;)
8 ? Czyli nie można od Niego już wymagać dużo więcej tak ? Fajnie wiedzieć. Martwi słaby mecz Yaya. Fajnie, że oceniający widzieli obie interwencje Valdesa, a nie słupki jak niektórzy forumowicze.
Oceny młodziaków z przodu moim zdaniem niesprawiedliwe, na pewno zrobili dużo więcej niż na 5. Obaj powinni dostać 6, jeśli Ibra dostał 7. Moim zdaniem wszyscy zagrali tak samo, czyli na 6, a Ibra 7 za bramkę. I to tyle. Reszta chyba słuszna. Tzn Iniesta też w sumie nie zagrał tak źle, chyba sam bym postawił 5, no ale subiektywnie.
"I Barça i Real ostatnio nie pokazują porywającej piłki ale cisną ptk jak źli." - Zdanie klucz ! ;)
Także chciałbym, żeby Gran Derby było porywające, już nawet nie tak ważne jakim wynikiem się skończy (chociaż chciałbym kontynuować serię wygranych GD albo chociaż nie-przegranych). No, ale zobaczymy.
Plotki, plotki, plotki! Poza tym pisanie, że pierwszy sezon Henriego był słaby też jest wielką przesadą. Był jednym z lepszych zawodników tamtejszej drużyny, tylko że sezon był do d*** więc i Jego grę ocenia się nisko. Ten sezon niestety nie tak dobry, ale i występy nieregularne ku mojemu ubolewaniu ;/ Świetny napastnik, bardzo się cieszę, że był członkiem Magic Teamu Guardioli i na pewno na długo zapamiętam Jego obecność w Barcelonie.
Btw. Mam nadzieję, że Jego przygoda ze stolicą Katalonii potrwa jeszcze rok, do końca kontraktu
No, ale czy ja mówię, że Barca gra dobrze. Przecież napisałem, że większość meczy ku mojemu ubolewaniu było wygranych po przeciętnej grze. Ale twierdze też, że przynajmniej dzisiaj (nie miałem przyjemności oglądać poprzednich meczów) zagrał dość bezbarwnie. A ich obrona + Iker to już w ogóle temat na inną opowieść ostatnio.
Także ja widzę, że w obozie katalońskim nie dzieje się najlepiej, ale też niespecjalnie się tym martwię bo Real wcale zabójczej formy nie prezentuje.
Źle mnie zrozumieliście... Nie są mniej ważne i dały Realowi zwycięstwo. Ale kolega napisał, że jak Real zagra choćby 30min jak z Atletico to nam włoży 5 bramek ? A ja się pytam w którym momencie był ten Real, który włożył by nam choć jedną bramkę?
Jak które 30 minut z Atletico ? Bo ja nie widziałem tam dobrze grającego Realu. Tylko druga bramka na prawdę ładna, choć możliwe, że ze spalonego. Trzecia to podanie od defensywy gości, a pierwsza no to nie trzeba mówić, stały fragment ...
W takim razie, po tym co piszesz, wierzę, że to Wasze (a właściwie nasze) dane są pewne. W takim razie w drugą stronę - nie godzi się, żeby oficjalna strona Barcy miała złe informacje.
Natomiast jak przed chwilą sprawdziłem fcbarcelona.com podaje 195cm... ;/ Tak więc proszę redakcję o jakąś weryfikację danych w jedną lub w drugą stronę bo nie godzi się, aby najlepsza strona fanowska Barcelony w Polsce miała rozbieżne dane z fcbarcelona.com ...
Może się mylę, ale wzrost to jest taki parametr z którym się nie dyskutuje lol :D W pewnym wieku wzrost przestaje być zmienną i staje się stałą wartością ;)
Ale w tym miejscu mea culpa ! Teraz sam poszperałem i widzę, że faktycznie są różne dane na temat Jego wzrostu... Dlatego przepraszam Cię drogi kolego. Za to nie rozumiem jak mogą być rozbieżności jak wzrost...
W takim razie Zlatan nawet nie ma jeszcze gdzie wisieć, przynajmniej w Barcelonie. Skoro na boisku się nie odpoczywa to powinien grzać ławę od dawna... Oczywiście, że gra się na 100% i nie sądzę, żeby Messi nie walczył, ale można przymknąć oko na dwa mecze bez błysku (co nie znaczy, że nie grał na 100%) bo przedtem zanotował serie kosmicznych występów. Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś zawodnik dostał ocenę 10 dwa mecze pod rząd... Poza tym kogo Ty ze sobą porównujesz ? Messiego i Zlatana ? Litości...
Messi sobie przez ostatnie 4 mecze (w których strzelił 8 bramek!) zapracował na te 1.5 meczu przerwy. A Zlatan jedyne na co zapracował to kop w d*** na rozpęd.
Atletico gra bardzo umiejętnie. W środku pola ostro przyciskają Białych, lekko szturchają, bez brutalności, ale nie dają im płynnie pograć piłką. Realni mnóstwo niedokładności, no i myślę, że na jeszcze jedną kontrę się nadzieją. Tak na prawdę to Oni w większości grają na stałe fragmenty i z tego pada im mnóstwo bramek
0
Czy gówno się znam na piłce to już nie Tobie rozsądzać.
Jeśli w wieku 8 lat korzystałeś z nocnika to chyba coś było z Tobą nie w porządku.
Oczywiście, że wtedy nie za dobrze jarzyłem co to spalony itp, ale mecze od czasu do czasu już na pewno oglądałem. Nie każ mi sobie przypominać co robiłem i jak myślałem mając 8lat! Nie kibicowałem wcześniej żadnej drużynie, Barca jest pierwsza i na zawsze.
Wiem co to znaczy dostać koszulkę z La Botigi bo byłem i sprawdzałem ceny. Są dość kosmiczne, więc każdy prezent stamtąd jest jak skarb, nawet jeśli nie do końca kocha się Barcelonę.
I widzisz, dochodzimy do tego że oglądasz mecze z racji wieku dłużej ode mnie. I stawia Cię to w uprzywilejowanej sytuacji ? W pewien sposób tak bo miałeś okazję oglądać na żywo (choć wątpię, że to robiłeś z powodu innych czasów, mniejszej dostępności meczy itp.) wydarzenia o których ja mogłem tylko czytać i czytałem. A czy x lat więcej oglądania robi z Ciebie lepszego "znawcę" piłki nożnej ? Niekoniecznie.
0
W takim razie po ch** pisałeś o koszulce Barcelony ? No po co, skoro to nie jest żadna data graniczna w kibicowaniu, ani nawet w oglądaniu meczu. No powiedz po co nas uszczęśliwiłeś tą wiadomością ? Jeśli już to napisałeś to wywnioskowałem, że jest to jakaś ważna data/wydarzenie dlatego potem się do tego odnosiłem. Przykro mi, wróżką nie jestem ;)
0
Czy Ty wiesz o czym my piszemy ? O pisowni! PISOWNI! A nie o tym jak się dany wyraz wymawia... Jest co prawda kilka wyrazów w języku polskim, których formy fonetyczne zostały dopuszczone do pisowni jak np Szekspir zamiast Shakespeare, ale nic mi nie wiadomo o tym żeby do grona tych wyrazów zaliczono także "Barca" ...
0
Kiepska oferta. Miejsce też nie za dobre. Za bramką to do przeżycia, ale tak nisko ? ;/ Lipnica trochę. Tzn fajne do oceny bramkarskich interwencji, ale nic poza tym (no i oczywiście atmosfera). No i cena. 6500 złotych ? Trochę przeginka. Dla bogatych.. Kto jedzie na mecz i jednocześnie śpi w pięciogwiazdkowym hotelu ? :D
0
No bo merytoryczne już są wydaje mi się zbite ;) Nie ma takiej formy jak "Barsie"... Język polski jak słusznie napisał karpik, ma to do siebie, że większość wyrazów inaczej się pisze, a inaczej czyta. Formy odmiany nazwy własnej Barca (niestety nie wiem jak na klawiaturze zrobić c z ogonkiem u dołu) w języku polskim brzmią Barca bądź Barcy (używane i w mianowniku i w dopełniaczu).
0
Dokładnie cule. Może na hiszpańskim/katalońskim się znasz, ale widać, ze z polskiego już masz pewne braki, pewnie ze względu zbyt długiego przebywania za granicą. (bez urazy)
0
A ja sądzę, że to Ibra nie pasuje do filozofii Barcy, a nie ja ;) Bo ten transfer był wbrew wszelkiemu rozsądkowi i historii... Poza tym jeśli moje komentarze miały był choćby 1% szansy dotarcia do Szweda to by ich nie było. Już to wielokrotnie pisałem... Od tego jest forum żeby oceniać, a jak się pojedzie na mecz to wtedy należy wspierać. Pisanie "IBra jesteśmy z Tobą" na forum nic nie zmieni, ani też nic nie zmieni krytyka.
Do Pingwinka się już nie odnoszę nawet bo szkoda mi czasu. Tylko jedna uwaga: 19 lat dość oryginalny wiek na rozpoczęcie kibicowania :D
0
Nigdzie nie powiedział kiedy chce odejść, a już na pewno nie powiedział, że nie chce "dograć" kontraktu z Barcy. Poza tym to pisał Pyrzo, Henry ma według wszelkich znaków na niebie świetny kontakt z młodymi i mogą się jeszcze wiele od Niego nauczyć
0
To pudło bo ja swoją koszulkę Barcelony dostałem w wieku 8 lat, a więc w 1998 ;) Pamiętam do dziś. No, ale jak już pisałem, wiek to żaden wyznacznik.
Znowu ta śpiewka o tym, że Eto'o nie chciał przedłużyć kontraktu. Ale skąd to wiesz ? Od Niego to usłyszałeś ? Chciał po prostu wyższej pensji, to wszystko. Podobnej jaką teraz dostaje Zlatan, więc nie widzę powodów dla których Eto'o miałby kontraktu nie przedłużyć.
Statystyk poszukam, ale nie teraz bo muszę spadać na zajęcia, może gdzieś znajdę wieczorem. Niemniej na pewno nie wykażą one przeciętności każdego zawodnika bo nikt nie był tak często na spalonym jak Zlatan, a prawdopodobnie także nikt tak często źle nie przyjmuje piłki. Co do niedokładnych podań to kreatorzy gry mają ich pewnie więcej z racji pełnionej funkcji i udziału w akcjach jaki biorą. Z resztą tak jak już napisałem same statystyki nie grają. Nie widzieć, że Szwed w większości meczy asystuje tylko przy meczu, a nie w nim uczestniczy jest hipokryzją.
0
Nikt nie mówi, że w skali ogólnej to przeciętniak. W Barcelonie jest to przeciętniak co nie jest adekwatne do pieniędzy jakie zespół na Niego wyłożył + (jeśli nie chce pisać, że było to 70mln) oddał jednego z architektów dwóch pucharów LM i sukcesów Barcy ostatniego pięciolecia... Nie wyzywaj też nas od dzieci bo sam pewnie dużo starszy nie jesteś, a nawet jeśli to wiek jest słabym argumentem za/przeciw. Możesz spotkać super inteligentnego 16latka, jak i 30letniego matoła.
"Tak wielkiego gracza jak Ibra". No sorry, ale w Barcy nie pokazuje swojej wielkości, a to się dla mnie liczy bo temu klubowi kibicuje ! Nie zawodnikowi ! KLUBOWI!
No i statystyki. Wiesz pewnie, że statystyki nie grają, ani nie oddają całej prawdy. Co prawda Ibra ma Je nad podziw dobre, jednak liczą się też inne elementy piłkarskiego rzemiosła. Gra nie ogranicza się do bramek i asyst. Przytocz statystyki spalonych (!), fauli, niedokładnych przyjęć/podań, strat piłki (większość niewymuszonych). Wreszcie miejmy w pamięci chamskie zachowania Ibry, których w tym sezonie już uzbierało by się na 3 czerwone kartki, skończyło się na jednej...
Jeśli chciałbyś się wysilić to zobaczył byś, że nasza krytyka wcale nie jest bezpodstawna.
0
Armandi
Może nie ma takiej opcji by został na następny sezon w "Barsie", ale na pewno jest opcja, że zostanie w Barcy/Barcelonie opcjonalnie polska wersja Barcie... Na pewni nie Barsie :D Tak na marginesie ;)
0
8 ? Czyli nie można od Niego już wymagać dużo więcej tak ? Fajnie wiedzieć. Martwi słaby mecz Yaya. Fajnie, że oceniający widzieli obie interwencje Valdesa, a nie słupki jak niektórzy forumowicze.
Oceny młodziaków z przodu moim zdaniem niesprawiedliwe, na pewno zrobili dużo więcej niż na 5. Obaj powinni dostać 6, jeśli Ibra dostał 7. Moim zdaniem wszyscy zagrali tak samo, czyli na 6, a Ibra 7 za bramkę. I to tyle. Reszta chyba słuszna. Tzn Iniesta też w sumie nie zagrał tak źle, chyba sam bym postawił 5, no ale subiektywnie.
0
"I Barça i Real ostatnio nie pokazują porywającej piłki ale cisną ptk jak źli." - Zdanie klucz ! ;)
Także chciałbym, żeby Gran Derby było porywające, już nawet nie tak ważne jakim wynikiem się skończy (chociaż chciałbym kontynuować serię wygranych GD albo chociaż nie-przegranych). No, ale zobaczymy.
0
Plotki, plotki, plotki! Poza tym pisanie, że pierwszy sezon Henriego był słaby też jest wielką przesadą. Był jednym z lepszych zawodników tamtejszej drużyny, tylko że sezon był do d*** więc i Jego grę ocenia się nisko. Ten sezon niestety nie tak dobry, ale i występy nieregularne ku mojemu ubolewaniu ;/ Świetny napastnik, bardzo się cieszę, że był członkiem Magic Teamu Guardioli i na pewno na długo zapamiętam Jego obecność w Barcelonie.
Btw. Mam nadzieję, że Jego przygoda ze stolicą Katalonii potrwa jeszcze rok, do końca kontraktu
0
Bo komentarze "znikają". Tzn zostaje tylko ileś tam ostatnio napisanych. Dyskutowaliśmy najpierw o Henrym ;)
0
OneBadTrip
No, ale czy ja mówię, że Barca gra dobrze. Przecież napisałem, że większość meczy ku mojemu ubolewaniu było wygranych po przeciętnej grze. Ale twierdze też, że przynajmniej dzisiaj (nie miałem przyjemności oglądać poprzednich meczów) zagrał dość bezbarwnie. A ich obrona + Iker to już w ogóle temat na inną opowieść ostatnio.
Także ja widzę, że w obozie katalońskim nie dzieje się najlepiej, ale też niespecjalnie się tym martwię bo Real wcale zabójczej formy nie prezentuje.
0
Widziałem, w większości meczy co stwierdzam ze smutkiem. I dzisiaj widziałem grający przeciętnie Real, który zdobył 3 punkty. Co w tym dziwnego ?
0
Źle mnie zrozumieliście... Nie są mniej ważne i dały Realowi zwycięstwo. Ale kolega napisał, że jak Real zagra choćby 30min jak z Atletico to nam włoży 5 bramek ? A ja się pytam w którym momencie był ten Real, który włożył by nam choć jedną bramkę?
0
Jak które 30 minut z Atletico ? Bo ja nie widziałem tam dobrze grającego Realu. Tylko druga bramka na prawdę ładna, choć możliwe, że ze spalonego. Trzecia to podanie od defensywy gości, a pierwsza no to nie trzeba mówić, stały fragment ...
0
Ale skur*** nie pokażą takiej kamery żeby było widać linię obrony. Szkoda gadać, dobra ide pograć w H3 bo widzę, że się skończy jak zwykle
0
Oczywiście ku*** to co mówiłem... Granie na stałe fragmenty ;/ Eh
0
Bardzo umiejętnie dają się faulować Realowcom. Na razie wygląda to dobrze. Zobaczymy
0
Głowek
Nobla to co najmniej ! :D Oskara za to Igle za fenomenalne zagranie dramatu :D
0
W takim razie, po tym co piszesz, wierzę, że to Wasze (a właściwie nasze) dane są pewne. W takim razie w drugą stronę - nie godzi się, żeby oficjalna strona Barcy miała złe informacje.
0
Natomiast jak przed chwilą sprawdziłem fcbarcelona.com podaje 195cm... ;/ Tak więc proszę redakcję o jakąś weryfikację danych w jedną lub w drugą stronę bo nie godzi się, aby najlepsza strona fanowska Barcelony w Polsce miała rozbieżne dane z fcbarcelona.com ...
0
justFCB
Może się mylę, ale wzrost to jest taki parametr z którym się nie dyskutuje lol :D W pewnym wieku wzrost przestaje być zmienną i staje się stałą wartością ;)
Ale w tym miejscu mea culpa ! Teraz sam poszperałem i widzę, że faktycznie są różne dane na temat Jego wzrostu... Dlatego przepraszam Cię drogi kolego. Za to nie rozumiem jak mogą być rozbieżności jak wzrost...
0
Pingwinek
W takim razie Zlatan nawet nie ma jeszcze gdzie wisieć, przynajmniej w Barcelonie. Skoro na boisku się nie odpoczywa to powinien grzać ławę od dawna... Oczywiście, że gra się na 100% i nie sądzę, żeby Messi nie walczył, ale można przymknąć oko na dwa mecze bez błysku (co nie znaczy, że nie grał na 100%) bo przedtem zanotował serie kosmicznych występów. Jeszcze nie widziałem, żeby jakiś zawodnik dostał ocenę 10 dwa mecze pod rząd... Poza tym kogo Ty ze sobą porównujesz ? Messiego i Zlatana ? Litości...
0
Twoim zdaniem lol ? :D A ja to wziąłem z oficjalnych statystyk klubu ;O
0
Pingwinek
Messi sobie przez ostatnie 4 mecze (w których strzelił 8 bramek!) zapracował na te 1.5 meczu przerwy. A Zlatan jedyne na co zapracował to kop w d*** na rozpęd.
0
Atletico gra bardzo umiejętnie. W środku pola ostro przyciskają Białych, lekko szturchają, bez brutalności, ale nie dają im płynnie pograć piłką. Realni mnóstwo niedokładności, no i myślę, że na jeszcze jedną kontrę się nadzieją. Tak na prawdę to Oni w większości grają na stałe fragmenty i z tego pada im mnóstwo bramek