Na nic się nie będę "przeżucał" ;) Życiowy nieudacznik ? Ciekawe, fajnie się czegoś o sobie dowiedzieć, nigdy nie jest za późno na naukę.
Jeśli dałbyś mi bana to znaczy, że nie nadajesz się na bycie moderatorem ;) Bo ja się wyrażam kulturalnie, przekleństwa gwiazdkuję i używam języka polskiego, w przeciwieństwie do niektórych ;)
Ale czy mi się wydaje, czy napisałeś nie na temat, a ja Ci musiałem nie na temat odpisać, dbając o swoje dobre imię ?
A kto Ci powiedział, że nie mam szacunku do piłkarza ? Po prostu 50% waszej krytyki opiera się na słowach które mi wkładacie w usta...
Pingwinek
No nie mówi mi stary, że to zagranie plecami wymagało super techniki! Każdy piłkarz jest w stanie tak zagrać, tylko nie każdy by o tym pomyślał i tu tkwi jedyna wyjątkowość tego zagrania...
I czy na prawdę jeszcze raz muszę pisać, że według mnie Zlatan wczoraj nie zagrał jakoś strasznie źle, po prostu dobrze ? Ale śmieszą mnie takie artykuły i już okrzyknięty wielki "come back" bo to gówno prawda.
Nie no zagranie nie było przypadkowe, widać, że się do niego "składał". Ale czy było aż takie fenomenalne ? Jeśli o maestrii technicznej miały by zaświadczać dwa zagrania na sezon to byśmy mieli samych wirtuozów na świecie, nawet w lidze polskiej (o zgrozo)
Oglądałeś mecz ? Takie chaosu w końcówce to dawno już nie widziałem... Może to, że się Barca broniła to za dużo powiedziane, ale na pewno odpuściła i to mocno
Też tak uważam. Remis byłby jak najbardziej sprawiedliwy i nie moglibyśmy mieć pretensji do sędziego czy kogokolwiek innego. No, ale z wiadomych powodów cieszę się, że stało się tak jak się stało
Czemu niby lepiej żeby nie zagrał ? Chociaż jedna połowa mu się należy. Powiedzmy coś na podobieństwo Beckhama na Old Trafford. Chociaż i tak bym wolał żeby zagrał cały mecz, wracając do korzeni z Londynu czyli na szpicy.
Masz rację ;) Dokładnie o tym to świadczy ;) Ale na pewno nie o tym, że Barcelona rozegrała dobry mecz, a na pewno nie świetny czy genialny. Mecz dobrze się oglądało bo był wyrównany dość i dynamiczny, ale Barcelona wcale nie zagrała wielkich zawodów
Nikt nie mówi, że wygrana nie jest cenna. Tyle, że mecz wcale nie był taki ładny, pomijając dynamikę. Mallorca stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych niż my ! To o czymś świadczy
Potwierdza się trend obserwowany od początku kariery trenerskiej Pepa na ławce pierwszego zespołu - po słabszych meczach mówi, że zagraliśmy fenomenalnie/genialne, natomiast po bardzo dobrych/genialnych meczach wytyka najmniejsze błędy i stwierdza niedociągnięcia. Sprytna gra psychologiczna, ale chyba każdy już to przejrzał ;)
A ja tym razem zupełnie się nie zgadzam z najlepsze/najgorsze. Najlepszy był zdecydowanie Valdes i 3 punkty. Bardzo dobra była także oprawa kibiców, fajne przyśpiewki słyszałem. Najgorszy natomiast moim zdaniem sędzia, który przeszkadzał obu drużynom w płynnej grze.
Teraz dopiero przeczytałem pełną relację ze spotkania... Jak można nie zauważyć w pierwszej sytuacji obrony Victora i w drugiej sparowania na słupek ? Po prostu nie ogarniam tego ... ;/
Przekonałeś mnie co do oceny Gabiego, z Maxwellem się nie kłóciłem. Ale na Ibrahimovica patrzysz chyba przez inny pryzmat niż ja. Ja patrzę przez pryzmat 70 milionów, a Ty chyba tak jakby kosztował jakieś grosze i nie był drugim najlepiej zarabiającym piłkarzem drużyny ...
Fajnie, że forma rośnie bo strzela te bramki i bardzo dobrze, tyle że dalej jak grał tak gra (w sensie zaangażowania, biegania).
Elementarny szacunek dziecko. Znajdź sobie co znaczą te dwa słowa na początku.
Stiffmeister zostawiam Cię samego na linii frontu :D Oczy mnie już bolą ;) Jak ktoś chce się umówić na meczyk to bykunn@poczta.onet.pl Może coś uda się ogarnąć chociaż nie obiecuję
Ile razy można tłumaczyć. Jakbym siedział na Camp Nou albo miał okazję pogadać ze Zlatanem to bym powiedział "dawaj Zlatan nie poddawaj się / opcjonalnie z trybun razem z innymi Zlatan!Zlatan!.. Ale to co piszę tutaj nie ma na Niego żadnego wpływu, więc piszę jak ja to widze. Nie dorabiajcie do tego filozofii, że przez to Szwed gra gorzej ..
Tylko stary dobry Eto'o nie kosztował 70 baniek i podobno był dużo słabszy od Szweda ... I jeszcze jedno. Jak mi pokażesz jakąś akcję gdzie zawodnik mija 15 przeciwników ! i strzela bramkę to Ci kupię mieszkanie i fajną furę :D
0
Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że nie cieszę się z bramki ?
0
Na nic się nie będę "przeżucał" ;) Życiowy nieudacznik ? Ciekawe, fajnie się czegoś o sobie dowiedzieć, nigdy nie jest za późno na naukę.
Jeśli dałbyś mi bana to znaczy, że nie nadajesz się na bycie moderatorem ;) Bo ja się wyrażam kulturalnie, przekleństwa gwiazdkuję i używam języka polskiego, w przeciwieństwie do niektórych ;)
Ale czy mi się wydaje, czy napisałeś nie na temat, a ja Ci musiałem nie na temat odpisać, dbając o swoje dobre imię ?
0
pawelg
sempre znaczy zawsze
0
A kto Ci powiedział, że nie mam szacunku do piłkarza ? Po prostu 50% waszej krytyki opiera się na słowach które mi wkładacie w usta...
Pingwinek
No nie mówi mi stary, że to zagranie plecami wymagało super techniki! Każdy piłkarz jest w stanie tak zagrać, tylko nie każdy by o tym pomyślał i tu tkwi jedyna wyjątkowość tego zagrania...
I czy na prawdę jeszcze raz muszę pisać, że według mnie Zlatan wczoraj nie zagrał jakoś strasznie źle, po prostu dobrze ? Ale śmieszą mnie takie artykuły i już okrzyknięty wielki "come back" bo to gówno prawda.
0
Nie no zagranie nie było przypadkowe, widać, że się do niego "składał". Ale czy było aż takie fenomenalne ? Jeśli o maestrii technicznej miały by zaświadczać dwa zagrania na sezon to byśmy mieli samych wirtuozów na świecie, nawet w lidze polskiej (o zgrozo)
0
gostek
Komentarz jest tak abstrakcyjny, że musi być ironiczny, nie mylę się ?
0
alan
Oglądałeś mecz ? Takie chaosu w końcówce to dawno już nie widziałem... Może to, że się Barca broniła to za dużo powiedziane, ale na pewno odpuściła i to mocno
0
No po prostu tytuł mnie rozpierd*** ! :D Nie potrafię tego inaczej nazwać
0
Też tak uważam. Remis byłby jak najbardziej sprawiedliwy i nie moglibyśmy mieć pretensji do sędziego czy kogokolwiek innego. No, ale z wiadomych powodów cieszę się, że stało się tak jak się stało
0
Jin sensei
Czemu niby lepiej żeby nie zagrał ? Chociaż jedna połowa mu się należy. Powiedzmy coś na podobieństwo Beckhama na Old Trafford. Chociaż i tak bym wolał żeby zagrał cały mecz, wracając do korzeni z Londynu czyli na szpicy.
Fajny wywiad. Mądre odpowiedzi jak zwykle ;)
0
Masz rację ;) Dokładnie o tym to świadczy ;) Ale na pewno nie o tym, że Barcelona rozegrała dobry mecz, a na pewno nie świetny czy genialny. Mecz dobrze się oglądało bo był wyrównany dość i dynamiczny, ale Barcelona wcale nie zagrała wielkich zawodów
0
Nikt nie mówi, że wygrana nie jest cenna. Tyle, że mecz wcale nie był taki ładny, pomijając dynamikę. Mallorca stworzyła sobie więcej sytuacji bramkowych niż my ! To o czymś świadczy
0
Potwierdza się trend obserwowany od początku kariery trenerskiej Pepa na ławce pierwszego zespołu - po słabszych meczach mówi, że zagraliśmy fenomenalnie/genialne, natomiast po bardzo dobrych/genialnych meczach wytyka najmniejsze błędy i stwierdza niedociągnięcia. Sprytna gra psychologiczna, ale chyba każdy już to przejrzał ;)
0
Niesamowite. 55% meczów bez wpuszczonej bramki.
0
A ja tym razem zupełnie się nie zgadzam z najlepsze/najgorsze. Najlepszy był zdecydowanie Valdes i 3 punkty. Bardzo dobra była także oprawa kibiców, fajne przyśpiewki słyszałem. Najgorszy natomiast moim zdaniem sędzia, który przeszkadzał obu drużynom w płynnej grze.
0
Teraz dopiero przeczytałem pełną relację ze spotkania... Jak można nie zauważyć w pierwszej sytuacji obrony Victora i w drugiej sparowania na słupek ? Po prostu nie ogarniam tego ... ;/
0
challenger
Przekonałeś mnie co do oceny Gabiego, z Maxwellem się nie kłóciłem. Ale na Ibrahimovica patrzysz chyba przez inny pryzmat niż ja. Ja patrzę przez pryzmat 70 milionów, a Ty chyba tak jakby kosztował jakieś grosze i nie był drugim najlepiej zarabiającym piłkarzem drużyny ...
Fajnie, że forma rośnie bo strzela te bramki i bardzo dobrze, tyle że dalej jak grał tak gra (w sensie zaangażowania, biegania).
0
Wow ciekawe co robić jak się mecze pokrywają czasowo xD
0
maxwell
Co jest takie zabawne ?
0
O Valdesie nie ma co pisać. Potwierdził po raz kolejny, że jest najlepszym bramkarzem Hiszpanii i świata ;)
0
Elementarny szacunek dziecko. Znajdź sobie co znaczą te dwa słowa na początku.
Stiffmeister zostawiam Cię samego na linii frontu :D Oczy mnie już bolą ;) Jak ktoś chce się umówić na meczyk to bykunn@poczta.onet.pl Może coś uda się ogarnąć chociaż nie obiecuję
0
Balcer
Czy ja mówiłem, że gram świetnie lub coś w ten deseń. Na pewno w każdym meczu, na każdym treningu gram na 100%, to mogę powiedzieć...
0
Nie można zawsze grać na 100% ? Zaje**** profesjonalizm ;)
0
Balcer
A skąd Ty wiesz jaką ma rolę narzuconą od trenera ?...
0
Ciesze się, nawet bardzo. I co dalej ?
0
waterman
Jak ktoś za mnie zapłaci 70 milionów euro to wyjdę i będę zapierda*** jak mróweczka ! Obiecuję Ci !
0
Ile razy można tłumaczyć. Jakbym siedział na Camp Nou albo miał okazję pogadać ze Zlatanem to bym powiedział "dawaj Zlatan nie poddawaj się / opcjonalnie z trybun razem z innymi Zlatan!Zlatan!.. Ale to co piszę tutaj nie ma na Niego żadnego wpływu, więc piszę jak ja to widze. Nie dorabiajcie do tego filozofii, że przez to Szwed gra gorzej ..
0
Jak każdy by miał takie nastawienie to zamknijmy komentarze pod newsami. Napiszmy od całej społeczności - Visca FCB i koniec. Tak ma być ?
0
Tylko stary dobry Eto'o nie kosztował 70 baniek i podobno był dużo słabszy od Szweda ... I jeszcze jedno. Jak mi pokażesz jakąś akcję gdzie zawodnik mija 15 przeciwników ! i strzela bramkę to Ci kupię mieszkanie i fajną furę :D
0
waterman
Fakt taki sam jak to, że nikt Ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne :D