Bojan zagrał kiepsko z Walencją bo cały zespół tak zagrał w pierwszej połowie. A jak zespół się rozbujał to Bojana już nie było na boisku.
W mecz z Arsenalem nie przeczę Ibra zagrał świetnie, był obok Sergio zawodnikiem meczu moim zdaniem. No, ale co z tego ? Jeden dobry mecz i już jest zachwyt i pianie ? To wczoraj dobry mecz zagrał Bojan. Także strzelił 2 bramki, a nie zmarnował tylu okazji co Ibra z Arsenalem. W czym jest gorszy ?
Ja nie umniejszam gry Ibry z Arsenalem, ale też nie popadajmy w jakiś straszny zachwyt.
Co o bronienia przed Tobą to nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem. Siadałem do świątecznego śniadania i nie miałem czasu odpisywać jakiemuś płaczkowi. Jeśli nie widzisz ile przez Ibrę traci Barca to ja Ci tego nie pokażę bo to bezowocny wysiłek, którego nie chce mi się dzisiaj podejmować. Punktowo jeśli faktycznie masz rację wychodzi to całkiem nieźle, chociaż wcale nie fenomenalnie bo z 6 meczów w lidze w których Barca nie wygrała 4 przypadają na grę Ibry. Także pokazuj pełny obraz sytuacji, a nie spłycony do tego co chcesz osiągnąć ;)
O Baros misiaczku czekaliśmy na Ciebie. Co powiesz o Bojanie koleżko ? ;)
Kris
Tłumaczyłem baranie, że byłem na meczu w Multikinie, a potem jechalem do domu i nie mialem jak wejść... Co więcej, na dworcu kupiłem neta na 5 minut i napisałem komentarz... Ale co ja się będę wysilał. Żenada postępująca... Kibicuje temu wspaniałemu klubowi, a nie zawodnikowi...
Oglądasz w ogóle czasami mecze Interu czy tak sobie tyko pierdoły piszesz ? Wiesz na jakiej pozycji tam Eto'o gra ? Nie jestem Jego wielkim fanem, ale zdecydowanie bardziej Go lubię od Ibry, ale to nie ma znaczenia akurat. Gra na skrzydle, czasami nawet w pomocy w systemie 4-5-1 i ma 8 bramek mniej niż Milito na szpicy.
No licząc newsy o poszczególnych zawodnikach to tylko o Messim jest chyba więcej i to wcale nie jestem pewien... A gdzie Zlatan do Messiego no nie załamuj mnie... Zdobył dla nas tyle punktów ? A może zastanów się ile stracił ? Punktów i ile straciła przez Niego ze swojego stylu Barcelona. Nie chce mi się tu znowu pisać o tym samym. Uważam, że pisanie co chwilę newsa o Szwedzie i po meczu w najgorsze dawanie Jego urazu mimo że kontuzji nabawili się też inni zawodnicy jest grubą przesadą i wielkim nieporozumieniem
Przecież przy takiej technice i takich pomocnikach światowej klasy miał strzelać 40-50 bramek na sezon! No jak to. Nie tak było mówione ? Eh szkoda słów już ;) Eto'o ma w Interze sytuację taką jak Henry u nas w pierwszym sezonie...
Zawodnik za 70 baniek pokazujący technikę w 1 na 5 strzałów, no cóż. Czego tu wymagać, przecież gra tylko w najlepszym klubie na świecie. Za Londyn się nie czepiam, ale w Barcelonie wyszła prawda o Jego technice. Kontrola piłki w Katalonii zdecydowanie zawodzi.
Tzn wielu z tych faktów nie musisz przypominać bo tematyką Franco interesowałem się dość głęboko ;) W poprzednim poście bardzo uogólniłem pisząc o tych pucharach dzięki generałowi, ale nie chciałem wchodzić w szczegóły bo nie tego dotyczyła wymiana zdań. Niemniej fajnie, że to napisałeś bo zawsze lepiej żeby prawda była powszechniej znana kibicom ;)
Może po prostu nie wywyższam żadnego zawodnika tylko chciałbym równego traktowania całego zespołu ? Takie to dziwne. A Zlatan nie dość, że przyszedł w tym roku i pół sezonu przespał to co drugi news jest na Jego temat, a inne kontuzje są niemniej niebezpieczne ;/
Jeśli moje zdanie, napisane RAZ jest obrażane (nie tylko moje zdanie, ale także ja sam) to będę to komentował czy się to komuś podoba czy nie. Jeśli redaktorzy uznają, że za bardzo odbiega to od tematu to pokasują posty albo dadzą bana
Ja się tylko bronie. Skomentowałem artykuł, a Balcer jak zwykle zaczął po mnie jeździć jak po burej su** to się bronię... Do kogo masz pretensje ? Do mnie bo nie odpuszczam jak mnie ktoś obraża ?
A co do waszej kłótni chciałem tylko nadmienić, że Eto'o w Interze nie gra na szpicy tylko albo na skrzydle albo nawet jako pomocnik w 4-5-1, także nie ma sensu porównywać Jego bramek z ilością bramek Ibry, który nie zmieniał pozycji względem tej w poprzednim klubie ;)
A co ma do tego tytułu Henry ? Moim zdaniem Jego zachowanie nie było żenujące, natomiast ten tytuł jest i mam prawo tak sądzić. Ale nie rozumiem dlaczego łączysz te dwie sprawy...
To samo mógłbym zrobić ja... A że na tej stronie po 6 pucharach pojawiła się zgraja sezonowców + fanboyów Zlatana (nie twierdzę tak o wszystkich którzy mnie krytykują, ale o dużej większości) to nie moja wina ;) Mam swoje zdanie i koniec. Jeśli czytał byś natomiast uważnie to wiedział byś, że moderatorzy zwracali mi uwagę nie na to, że irytuję ludzi. A tutaj wyrażam swoje zdanie, jak widać nie jestem w tym sam, że nazwanie "najgorsze" - "kontuzja Ibrahimovica" jest mega żenujące i strasznie niesprawiedliwe w kontekście piłkarzy którzy dla tego klubu jak na razie zrobili dużo więcej niż Szwed.
Weź pod uwagę, że w miejsce Ibry w Londynie nie zostało by puste miejsce tylko grałby tam albo Messi (Bojan na skrzydle) albo właśnie Bojan. I nie możemy wiedzieć czy Bojan by wykorzystał te dwa podania (czy by do nich wyszedł) ale także nie wiemy czy nie strzelił by czegoś w pierwszej połowie. A może obsłużył by genialnym podaniem któregoś kolegę. Nie wiemy. Nikt nie twierdzi, że Zlatan w Londynie zagrał słabo i że nie dał dużo zespołowi bo wyszedł by na głupka, ale należy pamiętać, że wobec TAKIEGO Bojana nie jest On niezastąpiony, a Jeffren i Yaya to też mega ważni zawodnicy.
Balcer
Ciebie to już nawet nie komentuję. Focus Ci wszystko ładnie wyłożył i za to mu dziękuję.
No pewnie, że historia, tak samo jak 11:1, 5 pucharów LM dzięki dyktatorowi. A jakoś do tych wydarzeń często kibice Blancos wracają nieprawdaż ;) A Alcorcon i 6 sezonów LM w 1/8 to jest historia, ale najnowsza ;)
Nerwy mi puszczają bo komentujesz każdą moją wypowiedź. Jestem jakimś Twoim przekleństwem człowieku ?
I dalej uważam, że tytuł jest nie na miejscu bo kompletnie obraża Yaya i Jeffrena, a może i Pique o których jest raptem linijka na końcu... A Zlatan mimo dobrej gry z Arsenalem jest jak najbardziej do zastąpienia w drugim ćwierćfinale.
Ale ja nie mówię o tym zespołach. Ta sama Sevilla kiedy była w dobrej formie rozjechała Real 2:1 i to szczęście, że tylko tyle się skończyło. Atletico z Nami się co roku spręża niesamowicie, ale to nie ma znaczenia akurat, zasłużenie wygraliście. Ale spójrz na Barcelonę GD, Lyon, Milan ;)
No jak popatrzysz na mecz Getafe zaraz po meczu z Realem to może dojdziesz do takiego samego wniosku co ja. I uwaga, ja nie twierdzę, że to dzięki temu Real ma tyle punktów bo prawdopodobnie miałby tyle samo tyle, że musiał by się w tym meczach nabiegać.. A tak je sobie przeszedł i zgarnął darmowych nie wiem już czy 9 czy 12 punktów (nie pamiętam czy był rewanż z Espanyolem). Uważam, że w Realu jest kilku dobrych piłkarzy i nic poza tym, nie ma drużyny. Każda mocna drużyna do tej pory w tym sezonie ich zatrzymała bo wyeliminowała indywidualności i to wystarczyło.
Nie dopier**** balcer do każdego mojego komentarza. Uważam za żenadę, że są kontuzjowani trzej, może nawet czterej zawodnicy a tytuł najgorsze to "kontuzja Ibrahimovica" ...
O to, że najgorsze nie jest nazwane : kontuzje, tylko "kontuzja Ibrahimovica"... Jakby był jakąś świętą krową. Dla mnie znacznie ważniejsi są Jeffren i Yaya szczególnie Yaya w obliczu absencji Pique i Puyola.
A kto tu jest taki pewny ? Tylko sobie tego życzymy z okazji świąt. Z Realem będzie fajny mecz. Jeśli zagramy tak jak dziś albo jak pierwsze 60 min z Arsenalem to Real będzie "kwiczał" jak w tamtym roku
A Ibra mija? Nie przesadzajmy i ten i ten potrafi to co napastnik potrafić powinien czyli odejść metr na lepszą nogę z piłką i załadować bramkę. Do Bojana dzisiaj za nic się nie mogę przyczepić chyba
0
Bojan zagrał kiepsko z Walencją bo cały zespół tak zagrał w pierwszej połowie. A jak zespół się rozbujał to Bojana już nie było na boisku.
W mecz z Arsenalem nie przeczę Ibra zagrał świetnie, był obok Sergio zawodnikiem meczu moim zdaniem. No, ale co z tego ? Jeden dobry mecz i już jest zachwyt i pianie ? To wczoraj dobry mecz zagrał Bojan. Także strzelił 2 bramki, a nie zmarnował tylu okazji co Ibra z Arsenalem. W czym jest gorszy ?
Ja nie umniejszam gry Ibry z Arsenalem, ale też nie popadajmy w jakiś straszny zachwyt.
Co o bronienia przed Tobą to nie jesteś dla mnie godnym przeciwnikiem. Siadałem do świątecznego śniadania i nie miałem czasu odpisywać jakiemuś płaczkowi. Jeśli nie widzisz ile przez Ibrę traci Barca to ja Ci tego nie pokażę bo to bezowocny wysiłek, którego nie chce mi się dzisiaj podejmować. Punktowo jeśli faktycznie masz rację wychodzi to całkiem nieźle, chociaż wcale nie fenomenalnie bo z 6 meczów w lidze w których Barca nie wygrała 4 przypadają na grę Ibry. Także pokazuj pełny obraz sytuacji, a nie spłycony do tego co chcesz osiągnąć ;)
0
O Baros misiaczku czekaliśmy na Ciebie. Co powiesz o Bojanie koleżko ? ;)
Kris
Tłumaczyłem baranie, że byłem na meczu w Multikinie, a potem jechalem do domu i nie mialem jak wejść... Co więcej, na dworcu kupiłem neta na 5 minut i napisałem komentarz... Ale co ja się będę wysilał. Żenada postępująca... Kibicuje temu wspaniałemu klubowi, a nie zawodnikowi...
0
Oglądasz w ogóle czasami mecze Interu czy tak sobie tyko pierdoły piszesz ? Wiesz na jakiej pozycji tam Eto'o gra ? Nie jestem Jego wielkim fanem, ale zdecydowanie bardziej Go lubię od Ibry, ale to nie ma znaczenia akurat. Gra na skrzydle, czasami nawet w pomocy w systemie 4-5-1 i ma 8 bramek mniej niż Milito na szpicy.
0
No licząc newsy o poszczególnych zawodnikach to tylko o Messim jest chyba więcej i to wcale nie jestem pewien... A gdzie Zlatan do Messiego no nie załamuj mnie... Zdobył dla nas tyle punktów ? A może zastanów się ile stracił ? Punktów i ile straciła przez Niego ze swojego stylu Barcelona. Nie chce mi się tu znowu pisać o tym samym. Uważam, że pisanie co chwilę newsa o Szwedzie i po meczu w najgorsze dawanie Jego urazu mimo że kontuzji nabawili się też inni zawodnicy jest grubą przesadą i wielkim nieporozumieniem
0
Przecież przy takiej technice i takich pomocnikach światowej klasy miał strzelać 40-50 bramek na sezon! No jak to. Nie tak było mówione ? Eh szkoda słów już ;) Eto'o ma w Interze sytuację taką jak Henry u nas w pierwszym sezonie...
0
Zawodnik za 70 baniek pokazujący technikę w 1 na 5 strzałów, no cóż. Czego tu wymagać, przecież gra tylko w najlepszym klubie na świecie. Za Londyn się nie czepiam, ale w Barcelonie wyszła prawda o Jego technice. Kontrola piłki w Katalonii zdecydowanie zawodzi.
0
Ma być lepiej traktowany bo wydaliśmy na Niego 70 baniek ? ... No to wypada powtórzyć za Tobą, nie róbmy jaj...
0
Tzn wielu z tych faktów nie musisz przypominać bo tematyką Franco interesowałem się dość głęboko ;) W poprzednim poście bardzo uogólniłem pisząc o tych pucharach dzięki generałowi, ale nie chciałem wchodzić w szczegóły bo nie tego dotyczyła wymiana zdań. Niemniej fajnie, że to napisałeś bo zawsze lepiej żeby prawda była powszechniej znana kibicom ;)
0
Może po prostu nie wywyższam żadnego zawodnika tylko chciałbym równego traktowania całego zespołu ? Takie to dziwne. A Zlatan nie dość, że przyszedł w tym roku i pół sezonu przespał to co drugi news jest na Jego temat, a inne kontuzje są niemniej niebezpieczne ;/
0
O Toure ? O Pique ? O Jeffrenie? Nieeeeeee lepiej o Zlatanie trzasnąć kolejny news
0
Jeśli moje zdanie, napisane RAZ jest obrażane (nie tylko moje zdanie, ale także ja sam) to będę to komentował czy się to komuś podoba czy nie. Jeśli redaktorzy uznają, że za bardzo odbiega to od tematu to pokasują posty albo dadzą bana
0
Smutek
Ja się tylko bronie. Skomentowałem artykuł, a Balcer jak zwykle zaczął po mnie jeździć jak po burej su** to się bronię... Do kogo masz pretensje ? Do mnie bo nie odpuszczam jak mnie ktoś obraża ?
0
A co do waszej kłótni chciałem tylko nadmienić, że Eto'o w Interze nie gra na szpicy tylko albo na skrzydle albo nawet jako pomocnik w 4-5-1, także nie ma sensu porównywać Jego bramek z ilością bramek Ibry, który nie zmieniał pozycji względem tej w poprzednim klubie ;)
0
Balcer
A co ma do tego tytułu Henry ? Moim zdaniem Jego zachowanie nie było żenujące, natomiast ten tytuł jest i mam prawo tak sądzić. Ale nie rozumiem dlaczego łączysz te dwie sprawy...
0
To samo mógłbym zrobić ja... A że na tej stronie po 6 pucharach pojawiła się zgraja sezonowców + fanboyów Zlatana (nie twierdzę tak o wszystkich którzy mnie krytykują, ale o dużej większości) to nie moja wina ;) Mam swoje zdanie i koniec. Jeśli czytał byś natomiast uważnie to wiedział byś, że moderatorzy zwracali mi uwagę nie na to, że irytuję ludzi. A tutaj wyrażam swoje zdanie, jak widać nie jestem w tym sam, że nazwanie "najgorsze" - "kontuzja Ibrahimovica" jest mega żenujące i strasznie niesprawiedliwe w kontekście piłkarzy którzy dla tego klubu jak na razie zrobili dużo więcej niż Szwed.
0
Weź pod uwagę, że w miejsce Ibry w Londynie nie zostało by puste miejsce tylko grałby tam albo Messi (Bojan na skrzydle) albo właśnie Bojan. I nie możemy wiedzieć czy Bojan by wykorzystał te dwa podania (czy by do nich wyszedł) ale także nie wiemy czy nie strzelił by czegoś w pierwszej połowie. A może obsłużył by genialnym podaniem któregoś kolegę. Nie wiemy. Nikt nie twierdzi, że Zlatan w Londynie zagrał słabo i że nie dał dużo zespołowi bo wyszedł by na głupka, ale należy pamiętać, że wobec TAKIEGO Bojana nie jest On niezastąpiony, a Jeffren i Yaya to też mega ważni zawodnicy.
Balcer
Ciebie to już nawet nie komentuję. Focus Ci wszystko ładnie wyłożył i za to mu dziękuję.
0
No pewnie, że historia, tak samo jak 11:1, 5 pucharów LM dzięki dyktatorowi. A jakoś do tych wydarzeń często kibice Blancos wracają nieprawdaż ;) A Alcorcon i 6 sezonów LM w 1/8 to jest historia, ale najnowsza ;)
0
Nerwy mi puszczają bo komentujesz każdą moją wypowiedź. Jestem jakimś Twoim przekleństwem człowieku ?
I dalej uważam, że tytuł jest nie na miejscu bo kompletnie obraża Yaya i Jeffrena, a może i Pique o których jest raptem linijka na końcu... A Zlatan mimo dobrej gry z Arsenalem jest jak najbardziej do zastąpienia w drugim ćwierćfinale.
0
Ale ja nie mówię o tym zespołach. Ta sama Sevilla kiedy była w dobrej formie rozjechała Real 2:1 i to szczęście, że tylko tyle się skończyło. Atletico z Nami się co roku spręża niesamowicie, ale to nie ma znaczenia akurat, zasłużenie wygraliście. Ale spójrz na Barcelonę GD, Lyon, Milan ;)
0
No jak popatrzysz na mecz Getafe zaraz po meczu z Realem to może dojdziesz do takiego samego wniosku co ja. I uwaga, ja nie twierdzę, że to dzięki temu Real ma tyle punktów bo prawdopodobnie miałby tyle samo tyle, że musiał by się w tym meczach nabiegać.. A tak je sobie przeszedł i zgarnął darmowych nie wiem już czy 9 czy 12 punktów (nie pamiętam czy był rewanż z Espanyolem). Uważam, że w Realu jest kilku dobrych piłkarzy i nic poza tym, nie ma drużyny. Każda mocna drużyna do tej pory w tym sezonie ich zatrzymała bo wyeliminowała indywidualności i to wystarczyło.
0
Nie dopier**** balcer do każdego mojego komentarza. Uważam za żenadę, że są kontuzjowani trzej, może nawet czterej zawodnicy a tytuł najgorsze to "kontuzja Ibrahimovica" ...
0
Keita ma akurat rację kolego ;) Getafe i Espanyol się przed Wami płaszczą po prostu. Ale oczywiście nie przyznasz mi racji ;)
0
O to, że najgorsze nie jest nazwane : kontuzje, tylko "kontuzja Ibrahimovica"... Jakby był jakąś świętą krową. Dla mnie znacznie ważniejsi są Jeffren i Yaya szczególnie Yaya w obliczu absencji Pique i Puyola.
0
Nie to żeby Wasza Krysia powiedziała, że wygracie GD i ligę. Nie no to przecież my podgrzewamy atmosferę... ;)
0
W meczu zostali kontuzjowani Jeffren i Toure, ale najgorszy jest uraz Zlatana no czemu mnie to nie dziwi ? ...
0
A kto tu jest taki pewny ? Tylko sobie tego życzymy z okazji świąt. Z Realem będzie fajny mecz. Jeśli zagramy tak jak dziś albo jak pierwsze 60 min z Arsenalem to Real będzie "kwiczał" jak w tamtym roku
0
No mówie przecież że przeszła pod ręka, a nie między nogami ;D
0
A mi się wydaje, że pod ręką.
0
vares
Też uważam, że zagrał przyzwoicie tylko cały czas trochę wolny jest jednak, no i nie da się ukryć, że to On nie przytrzymał spalonego ;/
0
A Ibra mija? Nie przesadzajmy i ten i ten potrafi to co napastnik potrafić powinien czyli odejść metr na lepszą nogę z piłką i załadować bramkę. Do Bojana dzisiaj za nic się nie mogę przyczepić chyba