0

Dobrze, że Villareal nie ciśnie specjalnie bo to nie jest najlepszy mecz Valdesa, trochę jakby zdekoncentrowany był.

0

Objechał Go Bojan jak chłopa w sądzie :D Piękny mecz jak na razie w wykonaniu naszych. Może czasami trochę zbyt niespokojnie z tyłu

0

Nie można się bać i postawić na Thiago, Pedro, Bojana. Kupić ewentualnie jakiegoś jednego bardziej doświadczonego gracza pasującego do stylu Barcy, zmiennika dla Daniego i już. Nie wymyślajmy teraz jakichś kosmicznych transferów bo Barca ich nie potrzebuje, a co więcej na razie raczej przy takich transferach dobrze nie trafia.

0

Dla sympatyków Barcy artykuł piękny i prawdziwy. Dla wszystkich innych śmieszny. Ale to nie jest artykuł dla nich, to nie jest strona dla nich, także nie ma się co przejmować.

I powiem jedno o polskim narodzie. Jest pełen "hejtingu". Na gg co drugi opis miałem "ból ukojony, Barca odpadła" "wiwatujmy bo Barca odpadła". Jak ktoś za długo jest najlepszy to przy pierwszym potknięciu wpada na niesamowitą nienawiść skrywaną w czasie kiedy zespołu nie dało się praktycznie krytykować.

0

Ja osobiście nie mogę odetchnąć ponieważ kolega Zlatan dalej broni naszych barw. Po banie obiecałem sobie nie wchodzenie w dyskusje na Jego temat. Powiem tylko tyle, dla mnie sprawa jest stracona na 99%. Daję mu jeszcze bardzo małą szansę, jeśli w meczach kontrolnych przed sezonem nie będę widział że się dostosował do naszego stylu gry to skreślam Go definitywnie w 100% i nie ważne ile do końca sezonu jeszcze bramek strzeli. Bo kolejny raz po zejściu Zlatana gra wygląda dużo lepiej. Wchodzi mały Bojan, niewiele wyższy Jeffren i się zaczyna prawdziwa gra Barcy. A jak potrzebujemy kogoś wysokiego w polu karnym to Pique się do tego nadaje dużo lepiej niż Ibra. Nie wiem jak to możliwe, że obrońca ma taki dar odnajdywania się w polu karnym przeciwnika. Ale to temat na dłuższą opowieść. Według kryteriów ocen dla mnie Pique powinien dostać 10 bo na prawdę na zawsze zapamiętam tą Jego bramkę i to Jego zaangażowanie, to jest największy walczak w drużynie.

W każdym razie dziwnym jest, że tylu obiektywnie patrzących na grę Ibrahimovica ujawniło się dopiero teraz. Trzeba mieć odwagę od początku do końca bronić swoich poglądów.

0

Iniesta93

Ten filmik pokazuje także wyższość Eto'o nad Ibrahimovicem + geniusz Valdesa.

0

Ta wyjazdowa powinna zostać tylko dla Victora. Mnie najbardziej przekonują wyjazdowe mocno żółte. Na pewno nie tegoroczne. Podstawowa może być, tradycyjna w miarę. Mogli by w jakiejś przyszłej edycji dodać motyw (mniejszy lub większy) z flagą Katalonii.

0

Bardzo dobrze, że Victor do Niego podbiegł. Cieszy mnie to, mimo że pewnie bez kary się nie obędzie. W ogóle co to za zachowanie trenera ? Olał swoich piłkarzy i podbiegł wkur**** kibiców. Może i taktyczny geniusz, ale "mizerny" człowiek

0

To nawet nie był Keita, więc o czym Ty człowieku piszesz... Jeśli nawet dostał w rękę to piłka zachowała się tak samo jakby dostał w brzuch/klatkę piersiową.

0

Drodzy koledzy, trzeba się ugryźć w język i mieć na tyle dumy żeby nie zwalać na sędziego. Moim osobistym zdaniem sytuacja była analogiczna do tej rok temu z Chelsea. Każdy mówi, że to Londyńczycy zostali skrzywdzeni, a dla uważnego obserwatora było jasne, że obie strony zostały niesamowicie poszkodowane przez sędziego. Taka sama sytuacja miała miejsce w tym dwumeczu. Sędzie mógł gwizdnąć bramkę na 2:0 dla Barcy, spalonego przy 3:1 dla Interu, karnego dla Barcy po faulu na Alvesu, ale równie dobrze mógł nie gwizdnąć spalonego przy wychodzeniu Milito 1 vs 1, faulu Eto'o w pierwszym meczu po którym też byłoby 1 vs 1. Mógł Alvesowi dać drugą żółtą kartkę w rewanżu za teatr w polu karnym, inaczej ocenić sytuację z czerwoną kartką Motty.

Tyle, że to Barca odpadła i chciało by się widzieć tylko błędy na Jej niekorzyść. Tak samo było w wypadku Chelsea. Odpadła - więc nikt nie widział czerwonej kartki dla Balacka, karnego po Jego ręce itp.

Dlatego prawdziwi kibice po wczorajszym jakże bolesnym meczu powinni okazać dumę (i jako cechę charakteru i z naszych piłkarzy) i powiedzieć, że to Inter był lepszy, więc przeszedł dalej.

Bardzo ciężko pisać takie słowa, szczególnie kiedy wczoraj uroniło się łzę i było tak blisko awansu, ale według mnie to jedyne rozsądne stanowisko.

Co do meczu. Napiszę tylko o dwóch zawodnikach. Ibra - po raz kolejny po Jego zejściu gra wygląda nieporównywalnie lepiej (i koniec wątku) no i PIQUE bo tak od dziś należało by pisać Jego nazwisko. Dla mnie absolutny bohater, prawdziwy cule na boisku. Kolejny raz gra w ataku, tym razem przez prawie pół godziny meczu i strzela magiczną bramkę, wykonując ruletę w polu karnym. Coś niesamowitego jak ten chłopak kocha ten klub i jak pragnie za wszelką cenę wygrywać.

0

Nie daje się w żadne dyskusje. Napiszę tylko tyle, że niestety ten piękny sen jaki trwał od prawie dwóch lat musiał się kiedyś skończyć ;(

0

Napisałem, że się nie wdaję w dyskusje niepotrzebne a za przeproszeniem napierd**** tu już we mnie trzy osoby. No i kto tu zaczyna kłótnie ? Irytuje mnie to już.

Co do argumentów zgadzam się z Katalończykiem i nie będę drugi raz przepisywał tego co On napisał. Dodam jeszcze, że Henry już z nawiązką spłacił te 24 miliony za które został kupiony. Zlatan nie spłacił jeszcze nawet 10% swojej wartości...

0

Znów dostanę bana za prowadzenie nagonki na Ibrę, więc się w ogóle nie wypowiadam na temat Jego oceny.

Za jeden niefortunny wykop obniżyliście Valdesowi ocenę o 1-2. I generalnie rozumiem co Wami kierowało, jednak sam bym Go mimo wszystko ocenił na 8. To co się działo na początku drugiej połowy to musiała być dla Victora nowa sytuacja.

Trochę powiedział bym szydercze to ostatnie zdanie o Henrym. No, ale niech będzie, mimo że wcale mi się nie podoba.

0

focus

A na prawdę dokładnie oglądałeś mecz z Xerez ? Henry grał bardzo dobrze. Dla mnie osobiście był jednym z trzech najlepszych zawodników na boisku (Yaya, Valdes). Kiedy grał już prawie mi się zdawało, że widzę styl gry z ubiegłego sezonu.

0

Nienawidzę tego słowa ;/ Kojarzy mi się z Realem strasznie. No nic, oby prezer nie ściągnął na nas jakiegoś fatum ;)

0

Dobry felieton, jak każdy. Ale zgadzam się też ze spiritem - wprowadzenie Abidala to był bardzo dobry ruch. Szkoda tylko, że nie wszedł jeszcze Titi bo może skończyło by się lepiej. Ale i tak jestem pełen nadziei chociaż wiem, że będzie cholernie ciężko. Jeśli na przerwę nie zejdziemy z 2-3:0 to niestety, ale wydaje mi się, że zapomnimy o finale. Bo w mojej opinii jeśli Mou do przerwy dostanie wynik 0:0 albo 1:0 to polegliśmy

0

Bo to kolego nie jest strona kultu Barcelony, tylko inteligentnych kibiców, którzy potrafią skrytykować to co uważają za działające źle

0

W takim razie zastanawia mnie co studiowałeś. Chyba bawienie się klockami. Dobra bez sensu te Twoje wypociny

0

Kibicowanie Barcy, w przeciwieństwie do niektórych, którzy kibicują Zlatanowi ;)

0

Studiowałeś kiedyś ? Wątpię. Czytałeś coś o psychologii ? Wątpię. O biologii ? Wątpię. Zwykły pieprzony ciemnogród.

0

Każdy człowiek z natury jest biseksualny nieuku ;) Ale już pomijając Twoją niewiedzę, jakbyś przeczytał to co napisałem wcześniej to byś pierdół nie wypisywał

0

O genialne zdanie komentatora - Musze się przyznać, że z Henrym Barcelona gra dużo szybciej i jest dużo bardziej zbalansowana w ataku

0

Ramon

Jestem cioto moja kochana ;) Śledź wpisy albo się nie udzielaj.

0

Podanie to już było akurat zwyczajne. Ale wyjście do piłki bardzo dobre. Popatrzył na Henriego i Jeffrena i mu się udzieliło !

0

Zlatan nie wierze ! Bardzo ładnie

0

Victor mój mistrzu !

0

Dobrą koordynację ? :D Jakby się przewrócił w taki sposób to by się podniósł przy następnej akcji :D

0

Jedna propozycja - przypatrzcie się grze Henriego! Jak się urywa do prostopadłych piłek.

0

Widzieliście to ? To jest napastnik, a nie jakiś klockowaty wielkolud

0

Ja nie widziałem żadnego posta żeby odpoczęli. Jak ktoś tak pisał to według mnie w ogóle nie ogarnia.. Ci zawodnicy się męczą nie grając w piłkę. Tylko ewentualnie Pedro mógłby dostać odpoczynek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?