0

zibiku

Chelsea Mourinho nienawidziłem jak mało którego zespołu w historii, ale trzeba mu oddać że osiągnął z tym klubem największe sukcesy od bardzo dawna, śmiem twierdzić, że największe w Jego historii. Więc ciężko jest powiedzieć, że to słaby trener. Obecnie uważam Go na pewno za jednego z trzech najlepszych na świecie, chociaż styl gry Jego drużyn bardzo mi nie odpowiada, podobnie jak Jego charakterek

0

Eto'o wychowanek Realu ? :D Nie rozśmieszajcie mnie

A Guti po swojemu. Ta wypowiedź jak na Niego jest wyjątkowo kulturalna.

0

No to oczywiste. A dlaczego ? Bo to najważniejszy zawodnik w drużynie ! I obrona bez bramkarza nie istnieje bardziej niż bramkarz bez obrony. Wolał byś grać w drużynie z mocno obroną, ale kiepskim bramkarzem, czy ze świetnym bramkarzem i kiepską obroną ?

0

To dlaczego Twoim zdaniem mówi się, że to od bramkarza zaczyna się ustalanie składu ? Nie od obrony, ale od bramkarza. Pewnie coś w tym jest hmm ? Proponuję Ci przyjrzenie się jakości sytuacji w których musi być aktywny Iker i Victor, może wtedy dostrzeżesz różnicę.

0

Po pierwsze praca bramkarza nie jest uwarunkowana tylko obronionymi strzałami, ale pewnie o tym zapomniałeś. Po drugie od kiedy umiejętności bramkarza mierzy się ilością "fantastycznych interwencji" ? Jak rozsądzić którą była fantastyczna, a która nie ? Jeśli jesteś kibicem Realu i twierdzisz, że Barca ma lepszą obronę to gratuluję obiektywizmu, niewielu potrafi to przyznać. Niemniej sama obrona bez świetnego bramkarza jest niczym, szczególnie przy stylu gry obrony Barcelony.

0

Oj stare argumenty kolego nie mające potwierdzenia w obecnej sytuacji ;) W ostatnich meczach Victor i Iker mają podobną ilość pracy (wiem bo oglądam mecze obu drużyn). A jeśli ktoś nie kibicuje ani Realowi ani Barcelonie, to prawie pewnie, że nie śledzi gry tych drużyn więc skąd ma wiedzieć kto jest lepszy ?

0

Każdy tylko pisze o swoich najdłuższych podróżach autokarem/pociągiem ... Czy to kogoś obchodzi kto gdzie, ile czasu jechał ? No ludzie.

Wypowiedź przesiąknięta duchem Guardiolizmu, bardzo mądra i szczera ;)

0

Po prostu nóż mi się otwiera w kieszeni jak słyszę o popieraniu Boixosów ...

0

Kolega Winston miał kilka ciekawych cytatów ;) Ten też raczej trafny

0

No właśnie chwilę po napisaniu przestraszyłem się trochę, że odbierzesz to jako jakąś formę obrazy albo ataku ;) Dobrze, że się tak nie stało bo nie taki był zamysł. Po prostu jak z resztą pewnie dobrze wiesz, większość dziewczyn w ogóle nie rozumie piłki, a jeśli już rozumie to na swój kobiecy sposób ;) Ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że w "naszych szeregach" mamy także kobiety ;)

0

Może tego nie rozumiesz bo jesteś kobietą ;) Faceci inaczej przeżywają piłkę nożną. Nie raz płakałem po przegranych meczach i nie raz się cieszyłem jak małe dziecko po strzelonych bramkach

0

Od meczu z Nami czyli raptem dwa mecze, ale masz rację. W obu meczach wybronił kilka groźnych strzałów i generalnie było widać, że się zmotywował

0

Lepszy jest na pewno. Ale Iker też się teraz spiął i broni całkiem dobrze. Bardziej się skoncentrował. Wiadomo, że w reprezentacji nikt Go nie zmieni bo kapitan i ponad 100 występów, ale może Go zmienić tak zwany los/przypadek .. I wtedy Vicente będzie miał straszny ból głowy.

0

yoli

4:0 ale chyba dla Espanyolu...

0

basket

Deportvio po prostu zostało przez nas rozmontowane finezją i polotem, chociaż nie mówię - grało bardzo słabo. Tymczasem dzisiaj w grze Realu nie widzę ani polotu, ani tym bardziej finezji.

0

Valencia walczy ? W którym momencie ? Większość piłek na pałę wybija. Nie twierdzę, że się podkładają, ale grają dziś żenująco słabo...

0

Pomijając to, że Valencia gra dzisiaj z Realem słabiej niż Almeria to liniowi Ich po prostu zabijają...

0

Guardiola konsekwentnie stosuje swoją socjologiczną taktykę chwalenia po słabszych meczach, a ganienia po lepszych ;) Przywykłem.

0

O fuck ! Nie myślałem, że dożyję chwili kiedy coś w programie Sandro Rosella mi się spodoba ! Absolutnie popieram ten postulat.

0

Czy to jest akurat zasługa Toure ? Śmiem wątpić. Na pewno nie spowalnia On gry kiedy jest w formie, ale tak samo nie spowalnia jej Sergio, a nawet często gra dużo bardziej porywająco od swojego starszego kolegi. Niemniej na pewno jeszcze mniej dojrzale, chociaż i tak porównując Jego grę teraz i na początku sezonu widać wielką poprawę w tym zakresie.

Znacie moje zdanie. Klucz do pięknej gry to szybcy i ruchliwi napastnicy !

0

Ibra ? Nieee :D Już w ogóle zapomniałem co to stres w czasie meczu, od kiedy gramy w ataku bez Ibry. I jakie wyniki mamy ! I jaką piękną grę !

0

Zbigniew

Jeśli już mówimy, że ma 4 to równie dobrze możemy powiedzieć, że ma 5 :D Wtedy to już nie stanowi różnicy ;)

0

Trochę zbyt toporny jak dla mnie. Poza tym w tych meczach tego sezonu, które oglądałem (Bayernu) nie zaprezentował nic ciekawego.

0

Nie sugeruj się oficjalną stroną Barcy ... ;/ Czasami są tam po prostu niesamowite błędy

0

Ale Real wygrał więc zainkasował dziś 3 punkty, a nie 1..

0

Zdecydowane - NO !

0

No Almeria nie wykorzystała wielu sytuacji bramkowych, nie mówię że Real wykorzystał to co miał bo też strasznie pudłowali. Ale jednak widać ich straszną nieporadność i stateczność z przodu. Wydarli te 3 punkty z największym trudem

0

20x20 metrów to 400m2 ;) Też na początku chwilę się zastanowiłem :D

0

Mój dobry kumpel teraz studiuje w Poznaniu i mówi, że nawet w gazetach dziennikarze nie piszą bez emocji np suche Lech Poznań tylko "Nasz Lech" lub coś w tym stylu. Także co do przywiązania kibiców do klubu chyba nie ma wątpliwości.

0

Zupełnie w poważaniu mam polską ligę, ale o tym, że Lech i Widzew mają najlepszych kibiców wiadomo od dawna (kolejność przypadkowa, choć odzwierciedla moje zdanie, czyli minimalną przewagę poznaniaków, mimo że mieszkałem 50km od Łodzi). Nie ma się co kłócić. Po prostu napiszmy, że to kibice tych dwóch drużyn są najlepsi w Polsce (oczywiście jeśli chodzi o futbol bo atmosfera na Skrze chociażby jest dla mnie nieporównywalnie lepsza).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?