Ale wytłumaczcie mi jak piłkarz sprowadzony za tak ciężkie pieniądze może być dobrze oceniany po jednej bramce ? Która według mnie i tak nie była Jego najlepszym momentem w sezonie. Przez cały rok zachował się raptem kilka razy tak jakbym tego od Niego oczekiwał (nie wiem czego oczekuje Pep), tzn wybieg na pozycje, przytrzymanie spalonego. Oczywiście te dołożone nogi też są ważne, ale to jest czysty przypadek, nie można bazować tylko na przypadku. Mamy najlepiej grających prostopadłe piłki graczy na świecie, napastnik musi z tego korzystać !
Wcale nie wiemy. A przynajmniej mamy nadzieję, że nie wygra. Jak żałuję, że jeszcze nie mam stałego źródła dochodu (bo obiecałem sobie że dopiero wtedy zostanę socio), zawsze byłby jeden głos przeciwko Sandro więcej.
Zobaczymy, ja mówię jeszcze mam mały promil nadziei że coś z tego transferu wyjdzie. Ale mimo wszystko jakby ktoś latem dawał rozsądną cenę za Zlatana to bym Go sprzedał zdecydowanie. No a jeśli nie to ma początek następnego sezonu żeby pokazać zaangażowanie.
Zależy czego od piłkarza wymagamy. Jeśli tzw popisówy to zdecydowanie jest od Eto'o lepszy. Jeśli miałby użyć porównania to Ibra jest bardzo podobny do Cristiano , a Eto'o jest bardzo podobny do Messiego. I teraz tak jak są zwolennicy talentu Krystyny tak samo są zwolennicy Ibry. Mi się jednak bardziej podoba to co robi i prezentuje Messi czyli więcej techniki użytkowej i grania zespołowego w czym Eto'o był do Niego bardzo podobny. Bez niepotrzebnych sztuczek, a gra i tak wyglądała pięknie
Nigdy mnie nie fascynowała piłka włoska więc powiem szczerze że tylko w meczach LM, jeśli w ogóle i dlatego nie wiem czy akurat w tych meczach był w formie. Wiem jedno, dla mnie w żadnym meczu tego sezonu w mojej ukochanej drużynie (a to się dla mnie liczy) nie był w formie (ewentualnie 45 minut z Arsenalem).
Koleś On nie ma predyspozycji do szybkiego biegania. Nie będzie takim napastnikiem jaki się w Barcy sprawdza. Jak przez tyle lat szybko nie biegał (jak na standardy Barcy) i szybko nie rozgrywał piłki to nie nauczy się tego przez jedne wakacje
Fani Zlatana widzą świat na prawdę przez bardzo różowe okulary. Wygrał główkę ? Nieporadnie strzelił, to wszystko ;) Ale efekt był nie taki zły. W ogóle nie ma sensu na ten temat dyskutować, nasza młodzież gra wiele lepiej od Niego i nigdy nie będzie od Nich lepszy (w warunkach naszego stylu gry) bo nigdy nie będzie tak szybki i zwinny
Znam dobry komentarz - O ja pierd**** co za dramat... Na szczęście pozytywnie zakończony. Chłopaki lubią sobie utrudniać życie. Bojan trochę mógł w tej drugiej połowie lepiej pomierzyć, ale i tak grał dobrze. Właściwie to oprócz Keity nie ma dzisiaj specjalnie kogo krytykować.
Powiedział bym tak mimo że jestem średnio wierzący - AMEN !
Ale niestety to tylko głupia plotka. Jakby ktoś dał 35-40 milionów za Szweda to powinniśmy brać z pocałowaniem ręki (ewentualnie Juventus mógłby nam "zwrócić" Caceressa)
Na prawdę nie wiem czemu utarło się, że pierwszy sezon Henriego był kiepski. Jak na zmianę pozycji na boisku to moim zdaniem był dobry jeśli nie bardzo dobry. Do reszty się nie odnoszę bo za późno ;)
Zbysiu nie pisz "Nam" bo każdą swoją wypowiedzią potwierdzasz tezę, że nie jesteś cule... Iker fart ? Absolutnie nie. Ktoś tak napisał ? Ronaldo fart ? O, to moim zdaniem jak najbardziej ;)
Czemu nikt się nie odniesie do Jego fatalnych statystyk z tego meczu ?.. Tylko za przeproszeniem gadacie jakieś głupoty wyssane z palca. Bojana nie było w pierwszej połowie ? Był pod grą 2 albo i 3 razy więcej niż Ibra i się cofał. Poza tym wychodzi na to, że Bojan i Pedro sobie sami wypracowują sytuację, a Zlatan tylko czeka na dogrania vel akcja Maxwella. A chyba miało być inaczej z tego co pamiętam ? Zlatan miał całą obronę przechodzić. Tymczasem przez 65 minut minął dwóch rywali jednym zwodem (bardzo ładnym) i to wszystko... ;/
1. Bardzo fajnie, że Pep w pewien sposób ukarał Sergio za głupotę i ten nie zagrał od pierwszej minuty (choć ja widziałem Jego brak).
2. Genialny Alves w swoim setnym występie.
3. Fenomenalni kibice! Co najmniej 3 razy w czasie drugiej połowy słyszałem odśpiewany hymn i generalnie bardzo głośny i kulturalny doping.
4. Fajne i dynamiczne wejście z ławki Henriego.
5. Świetny mecz Messiego, troszkę słabszy ale też godny zauważenia Bojana i Pedro
6. Cieszy docenienie pracy Bojana, szkoda że nie zagrał od początku na szpicy.
I mam jeszcze garść moich statystyk na temat Zlatana:
Naliczyłem mu 13 strat, 12 celnych podań. Raz był na spalonym, a także raz faulował, przy czym sam był faulowany dwukrotnie. Piłka po Jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od muru. Zanotował jak dla mnie pół asystę (był to bardziej nieudany strzał niż podanie, ale efekt dobry). Zanotowałem też 4 razy sytuacje przy których napisałem "kloc", jednak to subiektywna opinia. Zanotował także jeden bardzo ciekawie wygrany pojedynek z dwoma obrońcami Tenerife. Generalnie trochę pobiegał, ale statystyki tragiczne jak dla mnie ;/
Kopiuję komentarz do odpowiedniego tematu. W temacie "przed meczem" można usunąć.
1. Bardzo fajnie, że Pep w pewien sposób ukarał Sergio za głupotę i ten nie zagrał od pierwszej minuty (choć ja widziałem Jego brak).
2. Genialny Alves w swoim setnym występie.
3. Fenomenalni kibice! Co najmniej 3 razy w czasie drugiej połowy słyszałem odśpiewany hymn i generalnie bardzo głośny i kulturalny doping.
4. Fajne i dynamiczne wejście z ławki Henriego.
5. Świetny mecz Messiego, troszkę słabszy ale też godny zauważenia Bojana i Pedro
6. Cieszy docenienie pracy Bojana, szkoda że nie zagrał od początku na szpicy.
I mam jeszcze garść moich statystyk na temat Zlatana:
Naliczyłem mu 13 strat, 12 celnych podań. Raz był na spalonym, a także raz faulował, przy czym sam był faulowany dwukrotnie. Piłka po Jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od muru. Zanotował jak dla mnie pół asystę (był to bardziej nieudany strzał niż podanie, ale efekt dobry). Zanotowałem też 4 razy sytuacje przy których napisałem "kloc", jednak to subiektywna opinia. Zanotował także jeden bardzo ciekawie wygrany pojedynek z dwoma obrońcami Tenerife. Generalnie trochę pobiegał, ale statystyki tragiczne jak dla mnie ;/
Do tego co napisał IceMan dodam jeszcze, że niemały ból musiało sprawić blazeq'owi i challenger'owi oglądanie tego meczu kilkukrotnie. Oglądając live miałem łzy w oczach przy nieuznanej bramce, a po meczu nawet kilka na policzkach, a kiedy oglądałem powtórki emocje wcale nie były dużo mniejsze. Także apeluję o respekt dla oceniających nawet jeśli się z Nimi nie zgadzamy (subiektywne opinie) bo praca jaką wkładają w przygotowanie tych analiz jest niepowtarzalna.
Dla mnie również Pique 10 bo na zawsze zapamiętam ten Jego mecz ;) Reszta względnie bym się zgodził, ewentualnie dał Messiemu 6 bo chociaż stwarzał zagrożenie, w przeciwieństwie niestety do dwóch pozostałych napastników ;/
0
Hmm może jakby każdy kandydat miał już projekt to dało by się coś takiego zrobić. Np jeszcze nigdzie nie widziałem programu Sandro R.
0
Ale wytłumaczcie mi jak piłkarz sprowadzony za tak ciężkie pieniądze może być dobrze oceniany po jednej bramce ? Która według mnie i tak nie była Jego najlepszym momentem w sezonie. Przez cały rok zachował się raptem kilka razy tak jakbym tego od Niego oczekiwał (nie wiem czego oczekuje Pep), tzn wybieg na pozycje, przytrzymanie spalonego. Oczywiście te dołożone nogi też są ważne, ale to jest czysty przypadek, nie można bazować tylko na przypadku. Mamy najlepiej grających prostopadłe piłki graczy na świecie, napastnik musi z tego korzystać !
0
Wcale nie wiemy. A przynajmniej mamy nadzieję, że nie wygra. Jak żałuję, że jeszcze nie mam stałego źródła dochodu (bo obiecałem sobie że dopiero wtedy zostanę socio), zawsze byłby jeden głos przeciwko Sandro więcej.
0
Nic mi na pewno Zlatan nie "pokarze"... Poza tym genialność argumentu, że trzeba grać tak samo jak Ibra żeby Go krytykować, mnie przerasta...
0
Zobaczymy, ja mówię jeszcze mam mały promil nadziei że coś z tego transferu wyjdzie. Ale mimo wszystko jakby ktoś latem dawał rozsądną cenę za Zlatana to bym Go sprzedał zdecydowanie. No a jeśli nie to ma początek następnego sezonu żeby pokazać zaangażowanie.
0
Zależy czego od piłkarza wymagamy. Jeśli tzw popisówy to zdecydowanie jest od Eto'o lepszy. Jeśli miałby użyć porównania to Ibra jest bardzo podobny do Cristiano , a Eto'o jest bardzo podobny do Messiego. I teraz tak jak są zwolennicy talentu Krystyny tak samo są zwolennicy Ibry. Mi się jednak bardziej podoba to co robi i prezentuje Messi czyli więcej techniki użytkowej i grania zespołowego w czym Eto'o był do Niego bardzo podobny. Bez niepotrzebnych sztuczek, a gra i tak wyglądała pięknie
0
Nigdy mnie nie fascynowała piłka włoska więc powiem szczerze że tylko w meczach LM, jeśli w ogóle i dlatego nie wiem czy akurat w tych meczach był w formie. Wiem jedno, dla mnie w żadnym meczu tego sezonu w mojej ukochanej drużynie (a to się dla mnie liczy) nie był w formie (ewentualnie 45 minut z Arsenalem).
0
Koleś On nie ma predyspozycji do szybkiego biegania. Nie będzie takim napastnikiem jaki się w Barcy sprawdza. Jak przez tyle lat szybko nie biegał (jak na standardy Barcy) i szybko nie rozgrywał piłki to nie nauczy się tego przez jedne wakacje
0
Fani Zlatana widzą świat na prawdę przez bardzo różowe okulary. Wygrał główkę ? Nieporadnie strzelił, to wszystko ;) Ale efekt był nie taki zły. W ogóle nie ma sensu na ten temat dyskutować, nasza młodzież gra wiele lepiej od Niego i nigdy nie będzie od Nich lepszy (w warunkach naszego stylu gry) bo nigdy nie będzie tak szybki i zwinny
0
Znam dobry komentarz - O ja pierd**** co za dramat... Na szczęście pozytywnie zakończony. Chłopaki lubią sobie utrudniać życie. Bojan trochę mógł w tej drugiej połowie lepiej pomierzyć, ale i tak grał dobrze. Właściwie to oprócz Keity nie ma dzisiaj specjalnie kogo krytykować.
0
Bojanowi się udzieliło coś od Zlatana widzę. Eh szkoda ;/
0
Messi ma 32 gole
0
gilbert3
No w tej akcji to akurat Kanoute wleciał w Pique
0
ładnie Valdes !
0
Bojan kur** !!!!!! :D
0
Dużo wniosłeś do tematu kolego. Bujną argumentację i w ogóle.
0
Może dlatego drogi Watsonie, że zazwyczaj gra tylko drugie połowy albo nawet tylko kilka-kilkanaście ostatnich minut w meczach ? ;)
0
Powiedział bym tak mimo że jestem średnio wierzący - AMEN !
Ale niestety to tylko głupia plotka. Jakby ktoś dał 35-40 milionów za Szweda to powinniśmy brać z pocałowaniem ręki (ewentualnie Juventus mógłby nam "zwrócić" Caceressa)
0
Oczywiście, że Bojan. Argumentacja zbędna.
Co do filmiku - trochę zgasił tą reporterkę :D Ale wydawała się całkiem zadowolona z propozycji ;)
0
Na prawdę nie wiem czemu utarło się, że pierwszy sezon Henriego był kiepski. Jak na zmianę pozycji na boisku to moim zdaniem był dobry jeśli nie bardzo dobry. Do reszty się nie odnoszę bo za późno ;)
0
Zbysiu nie pisz "Nam" bo każdą swoją wypowiedzią potwierdzasz tezę, że nie jesteś cule... Iker fart ? Absolutnie nie. Ktoś tak napisał ? Ronaldo fart ? O, to moim zdaniem jak najbardziej ;)
0
Mallorca gra fantastycznie. Dużo lepiej od Realu jak na razie. Szkoda że teraz nie trafił sam na sam ;/
0
Ale brama na fuksie :D Podanie bardzo ładne, ale już strzał wpadł tylko przez przypadek
0
Czemu nikt się nie odniesie do Jego fatalnych statystyk z tego meczu ?.. Tylko za przeproszeniem gadacie jakieś głupoty wyssane z palca. Bojana nie było w pierwszej połowie ? Był pod grą 2 albo i 3 razy więcej niż Ibra i się cofał. Poza tym wychodzi na to, że Bojan i Pedro sobie sami wypracowują sytuację, a Zlatan tylko czeka na dogrania vel akcja Maxwella. A chyba miało być inaczej z tego co pamiętam ? Zlatan miał całą obronę przechodzić. Tymczasem przez 65 minut minął dwóch rywali jednym zwodem (bardzo ładnym) i to wszystko... ;/
0
Baros
Przeczytałeś moje obserwacje ? Zlatan mniej razy celnie podał piłkę niż ją stracił ! To jest wręcz niesamowite ;/
0
Kilka spostrzeżeń.
1. Bardzo fajnie, że Pep w pewien sposób ukarał Sergio za głupotę i ten nie zagrał od pierwszej minuty (choć ja widziałem Jego brak).
2. Genialny Alves w swoim setnym występie.
3. Fenomenalni kibice! Co najmniej 3 razy w czasie drugiej połowy słyszałem odśpiewany hymn i generalnie bardzo głośny i kulturalny doping.
4. Fajne i dynamiczne wejście z ławki Henriego.
5. Świetny mecz Messiego, troszkę słabszy ale też godny zauważenia Bojana i Pedro
6. Cieszy docenienie pracy Bojana, szkoda że nie zagrał od początku na szpicy.
I mam jeszcze garść moich statystyk na temat Zlatana:
Naliczyłem mu 13 strat, 12 celnych podań. Raz był na spalonym, a także raz faulował, przy czym sam był faulowany dwukrotnie. Piłka po Jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od muru. Zanotował jak dla mnie pół asystę (był to bardziej nieudany strzał niż podanie, ale efekt dobry). Zanotowałem też 4 razy sytuacje przy których napisałem "kloc", jednak to subiektywna opinia. Zanotował także jeden bardzo ciekawie wygrany pojedynek z dwoma obrońcami Tenerife. Generalnie trochę pobiegał, ale statystyki tragiczne jak dla mnie ;/
Kopiuję komentarz do odpowiedniego tematu. W temacie "przed meczem" można usunąć.
0
Kilka spostrzeżeń.
1. Bardzo fajnie, że Pep w pewien sposób ukarał Sergio za głupotę i ten nie zagrał od pierwszej minuty (choć ja widziałem Jego brak).
2. Genialny Alves w swoim setnym występie.
3. Fenomenalni kibice! Co najmniej 3 razy w czasie drugiej połowy słyszałem odśpiewany hymn i generalnie bardzo głośny i kulturalny doping.
4. Fajne i dynamiczne wejście z ławki Henriego.
5. Świetny mecz Messiego, troszkę słabszy ale też godny zauważenia Bojana i Pedro
6. Cieszy docenienie pracy Bojana, szkoda że nie zagrał od początku na szpicy.
I mam jeszcze garść moich statystyk na temat Zlatana:
Naliczyłem mu 13 strat, 12 celnych podań. Raz był na spalonym, a także raz faulował, przy czym sam był faulowany dwukrotnie. Piłka po Jego strzale z rzutu wolnego odbiła się od muru. Zanotował jak dla mnie pół asystę (był to bardziej nieudany strzał niż podanie, ale efekt dobry). Zanotowałem też 4 razy sytuacje przy których napisałem "kloc", jednak to subiektywna opinia. Zanotował także jeden bardzo ciekawie wygrany pojedynek z dwoma obrońcami Tenerife. Generalnie trochę pobiegał, ale statystyki tragiczne jak dla mnie ;/
0
Do tego co napisał IceMan dodam jeszcze, że niemały ból musiało sprawić blazeq'owi i challenger'owi oglądanie tego meczu kilkukrotnie. Oglądając live miałem łzy w oczach przy nieuznanej bramce, a po meczu nawet kilka na policzkach, a kiedy oglądałem powtórki emocje wcale nie były dużo mniejsze. Także apeluję o respekt dla oceniających nawet jeśli się z Nimi nie zgadzamy (subiektywne opinie) bo praca jaką wkładają w przygotowanie tych analiz jest niepowtarzalna.
0
O to był mecz naszej młodzieży ! ;) Bojan, Pedro i Messi się popisali (co prawda Pedro tylko w jednej akcji ale jednak)
0
Dla mnie również Pique 10 bo na zawsze zapamiętam ten Jego mecz ;) Reszta względnie bym się zgodził, ewentualnie dał Messiemu 6 bo chociaż stwarzał zagrożenie, w przeciwieństwie niestety do dwóch pozostałych napastników ;/