Tak uważasz ? No to powiem tylko tyle, że się mylisz. Trzeba być na prawdę nieprofesjonalnym sportowcem jeśli nie potrafi się wejść z ławki po dłuższej przerwie i grać na maksa.
adan23 wykazał się tutaj największym rozsądkiem. Jesteście po proste ślepo zapatrzeni w Toure. A prawda jest taka, że jak w tym sezonie grał (nie licząc końcówki) to grał bardzo kiepsko. Nie mógł rozwinąć skrzydeł ? Who cares ? To co wchodzi na boisko po 2-3 meczach przerwy, a w tym czasie w ogóle znajdował się w innym wymiarze ? Nie uczestniczył w treningach ? Nie przebywał z innymi zawodnikami i nie grał z Nimi ? No co to jest za paranoja ? ...
Rosell przedstawił program ? Chyba nie masz na myśli tych kilku pytań i odpowiedzi, które zostały na tej stronie przetłumaczone ? Bo jeśli to miał być program (tak był nazwany news) to jestem delikatnie mówiąc w szoku. Wcale nie mówię tym samym, że inni kandydaci są w tej materii bardzo do przodu. Jedyny konkret Rosella jaki czytałem to odrzucenie projektu przebudowy Camp Nou. Już nawet z Boixosów się wycofał bo mu pewnie chłopcy od PR'u powiedzieli, że to źle wygląda w mediach.
Nawet jeśli nie jest to się dowiesz, że jest żeby uzyskać grunt pod przyszłe "sukcesy" nowego zarządu. No przecież to jest więcej niż pewne, że prawdy nie poznamy. W Barcelonie mamy jednak to szczęście, że to kibice są właścicielami klubu i mogą zareagować na ewentualne alarmujące poczynania nowego prezesa (kimkolwiek by On nie był).
Hmm jedna ze stacji telewizyjnych uważa, że najlepszym prezydentem Polski będzie Jarosław Kaczyński. Widzisz analogię ? Jeśli to samo stwierdziło by kilka niezależnych firm to byłyby to dopiero miarodajne wyniki. Poza tym na stronie Deloitte nie znalazłem żadnych raportów, a tym bardziej źródeł danych do ich sporządzenia.
Rosell mówi niestworzone rzeczy. Niech na to da jakiś papier. Niech to czymś poprze. Bo na razie to jest po prostu zwykła polityka i propaganda - "Powiem Wam skąd mam te informację jak już mnie wybierzecie". Zwykłe mydlenie oczu. A że ludzie nie wiedzą nawet co to socjotechnika to się łapią na takie rzeczy...
Rozumiem, że cały przychód z tego sezonu się rozpłynął ? :D Nie wierze w to, że Barca ma rocznie około 400 mln wydatków stałych (nawet odjąć od tego 40 mln za Ville, to jest niemożliwością, żeby wydatki stałe wynosiły 360mln euro!).
O już rozdysponował Villę na skrzydło ? Prosze bardzo jaki szybki agent. Takie wypowiedzi wcale mu nie poprawiają opinii (w moich oczach). Jeśli Zlatan zostanie to czeka Go ławeczka. Ale prawdą jest też, że nie ma żadnego klubu walczącego o najwyższe cele, który chciałby Go pozyskać ;/
No tak, z jednej strony racja. Niech sobie jedzie na zasłużone wakacje. Ale jednak jestem pewien, że ta kadra gdzieś mu w głowie siedzi i na pewno jest to Jego jakieś tam marzenie lub chociaż cel.
A ludzie, którzy piszą o tych genialnych bramkarz Hiszpanii. Nie rozpędzał bym się tak. Jest 6-8 dobrych bramkarzy (może nawet bardzo dobrych), ale nie mogę się równać jednak z Valdesem, nie przesadzajmy..
Chcecie takich informacji zasięgnąć z gazet ? Hmm nie polecam. Niemniej cule a muerte jako człowiek geograficznie bliżej klubu może będzie w stanie coś powiedzieć. Jednak szczerze wątpię. Takie informacje nie są raczej ujawniane, szczególnie w newralgicznym momencie kampanii
Chciało by się powiedzieć, że Xavi uczył także czegoś Sergio ;) Przekazuje wiedzę młodszemu koledze. Nawet jeśli to tylko moje wymysły dziwne to chciałbym w to wierzyć ;)
Nie chce nic mówić, ale takie poczekanie jeden sezon, które już jest bardzo ryzykowne ze względu na to jak się Zlatan prezentował teraz, może nas kosztować możliwość odzyskania jakichkolwiek pieniędzy... Już teraz nie bardzo byłoby Go gdzie sprzedać i tylko szczęśliwy traf mógłby nam dać kupca, a co dopiero za rok, po dwóch słabych sezonach i w wieku prawie 30lat ;/
Świetny news. W tym okienku czekam jeszcze na 2-3. Jeden dość pewny tzn że Henry odchodzi (nie jestem tego zwolennikiem, ale pewnie tak się stanie), drugi to przyjście Fabregasa (nie jestem krzykaczem "Hail Cesc!", ale nie ukrywam że pewnie by się przydał), no i trzeci czyli Zlatan sold out (ale właśnie z kumplem przedyskutowaliśmy, że tak na prawde nie ma gdzie odejść ;/)
Nie wiem jakim cudem te 700 miejsc zostało wolnych :D
Generalnie trzeba pogratulować klubowi za świetną organizację bez której pewnie aż tylu ludzi by nie przychodziło, no i oczywiście zawodnikom za tworzenie pięknych spektakli ;) Oby tak dalej
Powiem tak. Te oceny ostatnio (mimo że wysiłek i trud oczywiście doceniam bo wiem że to kawał roboty) przypominają mi artykuły wyborcze powiedzmy o Komorowskim i Kaczyńskim, które pisze albo dwóch zwolenników jednego albo drugiego (nie ważne, ważne jest to że dwóch tej samej opcji). Sakralizacja Toure po prostu wylała się z tych ocen. 10 ? Keita strzelając 2 bramki dostawał 9... Jednak takie przekładanie bramka=asysta jest dość niesprawiedliwe w moim odczuciu. Na prawdę wczoraj mi się Yaya podobał, szczególnie za genialne kombinacje z Messim, ale na pewno nie zapamiętam tego meczu na dłużej w Jego wykonaniu. Zapamiętam jeden rajd, przy bramce na 3:0 i to wszystko. Dla mnie zdecydowanie za mało na 10, 9 jak najbardziej zasłużona. Poza tym o "predyspozycjach defensywnych". No ku*** ... ;/ Jak Go Guardiola wystawia jako pomocnika ofensywnego to chyba Jego posiada także predyspozycje ofensywne, czyż nie ? Takie sztuczne zasłanianie się i próba obrony ewentualnego zostania Ivoryjczyka w zespole (nie twierdzę, że chętnie bym Go widział w następnym sezonie bo jest takim załataj-dziurą jak Keita. Tylko szkoda takiego gracza na rezerwę. Sergio jest moim zdaniem już na tym samym poziomie i to Jego wolę w składzie.
Tak się rozpisałem o jednym zawodniku bo właściwie tylko tu ma zastrzeżenia, jednak przez to inni pomocnicy zostają niesłusznie niedocenieni. No, ale generalnie za ten mecz zasłużyli na te oceny, które dostali, jednak razi to na tle 10, dla mnie wielką różnicę zrobiła by ta 9.
Pozdrawiam i życzę kolejnego sezonu, gdzie będą przeważały oceny dobre i bardzo dobre, a oglądanie powtórek meczów nie będzie przysparzało smutku ;)
Wiem Hincho już zdążyłem przeczytać, skorzystałem z Twojej rady ;) Dzięki wielkie. Pierwszy raz oglądam fiestę i to jeszcze nie całą i od razu widać, że Toure albo bolała głowa albo ząb! Myślę, że ot cała teoria spiskowa
No bo generalnie jak już pracujesz to masz jakiś system wyrobiony (w sensie większość robót). Stałe godziny prace itp. Łatwiej coś zaplanować. Imprezy z wiekiem też stają się bardziej planowane chociaż to wiadomo zależy. No ale każdy etap życia ma swoje zady i walety ;)
Dobra koniec tych offtopów !
Jutro mam nadzieję zobaczyć jakiegoś bardziej pewnego newsa co do transferów.
Omg człowieku nie wyjeżdżaj mi tu z atakami osobistymi bo nie mam zamiaru znów bana dostać za idiotyczne kłótnie, nie o FCB. Zakończę tylko tym, że mieszkam dość daleko od rodziców.
No patrz, czyli jednak spostrzeżenia chybione ! Nie wziąłem pod uwagę czynnika ludzkiego, tzn naszej odrębności. Bo np ja sobie siedzę do 1-2 spokojnie, a potem 6:30 wstaję żeby zdążyć na autobus 7:20 na uczelnię i to nie jest strasznie duży problem ;) Odeśpi się w weekend ;) Także "badania" nie trafione. Przepraszam.
Powiem tak. Zaobserwowałem dziwne zjawisko. Większość obrońców Zlatana jest aktywnych w godzinach 12-21. Natomiast ludzie o poglądach w stylu moich czy pyrzo piszą raczej 22+. Czyżby obrazowało to średnią wieku ? Oczywiście są też tacy maniacy, którzy jak tylko mają wolny czas siedzą na fcbarca.com (powiem nieskromnie, że się zaliczam), no ale to raczej wyjątki ;)
Zgodzę się, że powinni raczej zagwarantować pozostanie, ale nie jestem pewien czy pierwszy skład. Według mnie Sergio gra równiej tylko czasem zagra fatalną piłkę i to się odbija na Jego ocenach. A Yaya jak nie wyjdzie mecz to jest po prostu tragedia. Taka moja subiektywna ocena (tak samo wygląda u mnie też Keita). Młody Katalończyk jest najrówniejszy, no i tak jak napisałeś najlepszy taktycznie. Nie ma jeszcze tego przyspieszenia, nie ma także takiej masy (wcale Jej nie potrzebuje). Na razie czasami z Jego dryblingów nic nie wychodzi, ale zacznie, spokojnie. Nie jestem sobie teraz w stanie na szybko przypomnieć jakiejś akcji. Tzn mam w pamięci, widzę dokładnie kluczowe podanie, ale nie pamiętam meczu, ani kto w efekcie strzelił ;/ No i porównując obu trzeba zaznaczyć, że Sergio nie ma takiego "kopyta" jak Yaya, niestety. To pieprznięcie ma za to Bojan ! :D Po prostu aż mi się ręce składają do oklasków ;)
Możesz mi powiedzieć gdzie jest tak napisane ? Bo ja tam widzę tylko przytoczone słowa Laporty o tym że jesteśmy usatysfakcjonowani. Nic nie ma o tym że Ibra zostaje albo odchodzi. Albo mnie oczy mylą ? Szkoda już gadać na ten temat szczerze mówiąc. Już chyba padły wszystkie argumenty z obu stron. Ja ze swojej strony mam nadzieję, że spełni się mój scenariusz czyli zbilansowanie okienka transferowego na niewielki minus 20-25 milionów w plecy byłoby dobrym wynikiem. Przyjście Villi, Fabregasa. Odejście Zlatana i niestety Henriego. Toure. Problematyczne. Nie jest dla mnie takim futbolowym Bogiem jak dla niektórych (jak tu zauważyłem), niemniej jeśli ma dzień to moim zdaniem wskakuje na poziom percepcji Messiego i wtedy ta dwójka zawsze genialnie się rozumie. Niemniej dla mnie Sergio wcale nie gra gorzej, Keita odstaje chociaż nie tak bardzo jakby niektórzy sugerowali.
Niestety to tylko utopijna wizja. Nie ma żadnych szans na to, że Wenger weźmie do zespołu tak starego piłkarza (jak na Jego standardy). Chyba, że powoli żegna się z Arsenalem i klub chciałby Zlatana "pod" nowego trenera. Uważam, że Cesc to genialny zawodnik niemniej strata Yaya byłaby dość bolesna.
Toure ostatnim meczem chociażby udowodnij, że jest strasznie ważnym elementem drużyny ! Na prawdę byłoby dość dużym błędem oddanie Go. Nie sądzę jednak, że Sergio jest gorszy. A pro po najeżdżania na Keitę, statystyki pokazują, że strzelił 3 razy tyle bramek co Toure grając mniej więcej na tej samej pozycji ;) Mimo, że też wolę grę Yata to trzeba także zauważać zalety tego drugiego
0
guardiola89
Tak uważasz ? No to powiem tylko tyle, że się mylisz. Trzeba być na prawdę nieprofesjonalnym sportowcem jeśli nie potrafi się wejść z ławki po dłuższej przerwie i grać na maksa.
y13
Nie będę teraz szukał statystyk.
0
adan23 wykazał się tutaj największym rozsądkiem. Jesteście po proste ślepo zapatrzeni w Toure. A prawda jest taka, że jak w tym sezonie grał (nie licząc końcówki) to grał bardzo kiepsko. Nie mógł rozwinąć skrzydeł ? Who cares ? To co wchodzi na boisko po 2-3 meczach przerwy, a w tym czasie w ogóle znajdował się w innym wymiarze ? Nie uczestniczył w treningach ? Nie przebywał z innymi zawodnikami i nie grał z Nimi ? No co to jest za paranoja ? ...
0
Do stwierdzenia miał sporo bramek i asyst wystarczy spojrzeć w statystyki...
0
Powiem szczerze, że jeśli byłbyś tak dobry to chętnie taki wywiad przeczytam. Ale to na prawdę tylko jakbyś miał chwilę wolną.
0
Rosell przedstawił program ? Chyba nie masz na myśli tych kilku pytań i odpowiedzi, które zostały na tej stronie przetłumaczone ? Bo jeśli to miał być program (tak był nazwany news) to jestem delikatnie mówiąc w szoku. Wcale nie mówię tym samym, że inni kandydaci są w tej materii bardzo do przodu. Jedyny konkret Rosella jaki czytałem to odrzucenie projektu przebudowy Camp Nou. Już nawet z Boixosów się wycofał bo mu pewnie chłopcy od PR'u powiedzieli, że to źle wygląda w mediach.
0
Nawet jeśli nie jest to się dowiesz, że jest żeby uzyskać grunt pod przyszłe "sukcesy" nowego zarządu. No przecież to jest więcej niż pewne, że prawdy nie poznamy. W Barcelonie mamy jednak to szczęście, że to kibice są właścicielami klubu i mogą zareagować na ewentualne alarmujące poczynania nowego prezesa (kimkolwiek by On nie był).
0
Hmm jedna ze stacji telewizyjnych uważa, że najlepszym prezydentem Polski będzie Jarosław Kaczyński. Widzisz analogię ? Jeśli to samo stwierdziło by kilka niezależnych firm to byłyby to dopiero miarodajne wyniki. Poza tym na stronie Deloitte nie znalazłem żadnych raportów, a tym bardziej źródeł danych do ich sporządzenia.
0
Pingwinek
Gdzie ja napisałem, że jestem specjalistą, a już na pewno nie wybitnym, w którejś z tych dziedzin ?
Po prostu jest dla niemożliwością, żeby wydatki stałe (wiesz w ogóle o co chodzi?) sięgały prawie 400mln euro rocznie!
Bo co mamy w wydatkach stałych ?
1. Pensje zawodników i pracowników klubu
2. Utrzymanie Camp Nou i innych obiektów (w tym La Masia)
3. Podatki
4. Koszty akumulacji
Nie przychodzi mi do głowy nic innego. Te cztery punkty składają się razem na 400mln euro rocznie ?
0
benio14
Rosell mówi niestworzone rzeczy. Niech na to da jakiś papier. Niech to czymś poprze. Bo na razie to jest po prostu zwykła polityka i propaganda - "Powiem Wam skąd mam te informację jak już mnie wybierzecie". Zwykłe mydlenie oczu. A że ludzie nie wiedzą nawet co to socjotechnika to się łapią na takie rzeczy...
0
Rozumiem, że cały przychód z tego sezonu się rozpłynął ? :D Nie wierze w to, że Barca ma rocznie około 400 mln wydatków stałych (nawet odjąć od tego 40 mln za Ville, to jest niemożliwością, żeby wydatki stałe wynosiły 360mln euro!).
0
O już rozdysponował Villę na skrzydło ? Prosze bardzo jaki szybki agent. Takie wypowiedzi wcale mu nie poprawiają opinii (w moich oczach). Jeśli Zlatan zostanie to czeka Go ławeczka. Ale prawdą jest też, że nie ma żadnego klubu walczącego o najwyższe cele, który chciałby Go pozyskać ;/
0
Scyzor
No tak, z jednej strony racja. Niech sobie jedzie na zasłużone wakacje. Ale jednak jestem pewien, że ta kadra gdzieś mu w głowie siedzi i na pewno jest to Jego jakieś tam marzenie lub chociaż cel.
A ludzie, którzy piszą o tych genialnych bramkarz Hiszpanii. Nie rozpędzał bym się tak. Jest 6-8 dobrych bramkarzy (może nawet bardzo dobrych), ale nie mogę się równać jednak z Valdesem, nie przesadzajmy..
0
Żenada ... ;/
Dobrze, że jedzie Pedro, niech zbiera doświadczenie z takich imprez. Nawet jakby miał za dużo nie grać.
0
Chcecie takich informacji zasięgnąć z gazet ? Hmm nie polecam. Niemniej cule a muerte jako człowiek geograficznie bliżej klubu może będzie w stanie coś powiedzieć. Jednak szczerze wątpię. Takie informacje nie są raczej ujawniane, szczególnie w newralgicznym momencie kampanii
0
Chciało by się powiedzieć, że Xavi uczył także czegoś Sergio ;) Przekazuje wiedzę młodszemu koledze. Nawet jeśli to tylko moje wymysły dziwne to chciałbym w to wierzyć ;)
0
Mogę Ci tez powiedzieć kto wygra wybory prezydenckie. I co, jestem jasnowidzem ? Analiza faktów + trochę własnych przypuszczeń i to wszystko.
0
Nie chce nic mówić, ale takie poczekanie jeden sezon, które już jest bardzo ryzykowne ze względu na to jak się Zlatan prezentował teraz, może nas kosztować możliwość odzyskania jakichkolwiek pieniędzy... Już teraz nie bardzo byłoby Go gdzie sprzedać i tylko szczęśliwy traf mógłby nam dać kupca, a co dopiero za rok, po dwóch słabych sezonach i w wieku prawie 30lat ;/
0
Bo to jest fotomontaż ...
Świetny news. W tym okienku czekam jeszcze na 2-3. Jeden dość pewny tzn że Henry odchodzi (nie jestem tego zwolennikiem, ale pewnie tak się stanie), drugi to przyjście Fabregasa (nie jestem krzykaczem "Hail Cesc!", ale nie ukrywam że pewnie by się przydał), no i trzeci czyli Zlatan sold out (ale właśnie z kumplem przedyskutowaliśmy, że tak na prawde nie ma gdzie odejść ;/)
0
Nie wiem jakim cudem te 700 miejsc zostało wolnych :D
Generalnie trzeba pogratulować klubowi za świetną organizację bez której pewnie aż tylu ludzi by nie przychodziło, no i oczywiście zawodnikom za tworzenie pięknych spektakli ;) Oby tak dalej
0
Powiem tak. Te oceny ostatnio (mimo że wysiłek i trud oczywiście doceniam bo wiem że to kawał roboty) przypominają mi artykuły wyborcze powiedzmy o Komorowskim i Kaczyńskim, które pisze albo dwóch zwolenników jednego albo drugiego (nie ważne, ważne jest to że dwóch tej samej opcji). Sakralizacja Toure po prostu wylała się z tych ocen. 10 ? Keita strzelając 2 bramki dostawał 9... Jednak takie przekładanie bramka=asysta jest dość niesprawiedliwe w moim odczuciu. Na prawdę wczoraj mi się Yaya podobał, szczególnie za genialne kombinacje z Messim, ale na pewno nie zapamiętam tego meczu na dłużej w Jego wykonaniu. Zapamiętam jeden rajd, przy bramce na 3:0 i to wszystko. Dla mnie zdecydowanie za mało na 10, 9 jak najbardziej zasłużona. Poza tym o "predyspozycjach defensywnych". No ku*** ... ;/ Jak Go Guardiola wystawia jako pomocnika ofensywnego to chyba Jego posiada także predyspozycje ofensywne, czyż nie ? Takie sztuczne zasłanianie się i próba obrony ewentualnego zostania Ivoryjczyka w zespole (nie twierdzę, że chętnie bym Go widział w następnym sezonie bo jest takim załataj-dziurą jak Keita. Tylko szkoda takiego gracza na rezerwę. Sergio jest moim zdaniem już na tym samym poziomie i to Jego wolę w składzie.
Tak się rozpisałem o jednym zawodniku bo właściwie tylko tu ma zastrzeżenia, jednak przez to inni pomocnicy zostają niesłusznie niedocenieni. No, ale generalnie za ten mecz zasłużyli na te oceny, które dostali, jednak razi to na tle 10, dla mnie wielką różnicę zrobiła by ta 9.
Pozdrawiam i życzę kolejnego sezonu, gdzie będą przeważały oceny dobre i bardzo dobre, a oglądanie powtórek meczów nie będzie przysparzało smutku ;)
0
Wiem Hincho już zdążyłem przeczytać, skorzystałem z Twojej rady ;) Dzięki wielkie. Pierwszy raz oglądam fiestę i to jeszcze nie całą i od razu widać, że Toure albo bolała głowa albo ząb! Myślę, że ot cała teoria spiskowa
0
To samo pytanie. Co może być przyczyną braku wizji. W winampie działa tylko dźwięk, w AllPlayerze nawet nie ;/
0
No bo generalnie jak już pracujesz to masz jakiś system wyrobiony (w sensie większość robót). Stałe godziny prace itp. Łatwiej coś zaplanować. Imprezy z wiekiem też stają się bardziej planowane chociaż to wiadomo zależy. No ale każdy etap życia ma swoje zady i walety ;)
Dobra koniec tych offtopów !
Jutro mam nadzieję zobaczyć jakiegoś bardziej pewnego newsa co do transferów.
0
Omg człowieku nie wyjeżdżaj mi tu z atakami osobistymi bo nie mam zamiaru znów bana dostać za idiotyczne kłótnie, nie o FCB. Zakończę tylko tym, że mieszkam dość daleko od rodziców.
0
azyl
No patrz, czyli jednak spostrzeżenia chybione ! Nie wziąłem pod uwagę czynnika ludzkiego, tzn naszej odrębności. Bo np ja sobie siedzę do 1-2 spokojnie, a potem 6:30 wstaję żeby zdążyć na autobus 7:20 na uczelnię i to nie jest strasznie duży problem ;) Odeśpi się w weekend ;) Także "badania" nie trafione. Przepraszam.
0
Powiem tak. Zaobserwowałem dziwne zjawisko. Większość obrońców Zlatana jest aktywnych w godzinach 12-21. Natomiast ludzie o poglądach w stylu moich czy pyrzo piszą raczej 22+. Czyżby obrazowało to średnią wieku ? Oczywiście są też tacy maniacy, którzy jak tylko mają wolny czas siedzą na fcbarca.com (powiem nieskromnie, że się zaliczam), no ale to raczej wyjątki ;)
0
Zgodzę się, że powinni raczej zagwarantować pozostanie, ale nie jestem pewien czy pierwszy skład. Według mnie Sergio gra równiej tylko czasem zagra fatalną piłkę i to się odbija na Jego ocenach. A Yaya jak nie wyjdzie mecz to jest po prostu tragedia. Taka moja subiektywna ocena (tak samo wygląda u mnie też Keita). Młody Katalończyk jest najrówniejszy, no i tak jak napisałeś najlepszy taktycznie. Nie ma jeszcze tego przyspieszenia, nie ma także takiej masy (wcale Jej nie potrzebuje). Na razie czasami z Jego dryblingów nic nie wychodzi, ale zacznie, spokojnie. Nie jestem sobie teraz w stanie na szybko przypomnieć jakiejś akcji. Tzn mam w pamięci, widzę dokładnie kluczowe podanie, ale nie pamiętam meczu, ani kto w efekcie strzelił ;/ No i porównując obu trzeba zaznaczyć, że Sergio nie ma takiego "kopyta" jak Yaya, niestety. To pieprznięcie ma za to Bojan ! :D Po prostu aż mi się ręce składają do oklasków ;)
0
janek
Możesz mi powiedzieć gdzie jest tak napisane ? Bo ja tam widzę tylko przytoczone słowa Laporty o tym że jesteśmy usatysfakcjonowani. Nic nie ma o tym że Ibra zostaje albo odchodzi. Albo mnie oczy mylą ? Szkoda już gadać na ten temat szczerze mówiąc. Już chyba padły wszystkie argumenty z obu stron. Ja ze swojej strony mam nadzieję, że spełni się mój scenariusz czyli zbilansowanie okienka transferowego na niewielki minus 20-25 milionów w plecy byłoby dobrym wynikiem. Przyjście Villi, Fabregasa. Odejście Zlatana i niestety Henriego. Toure. Problematyczne. Nie jest dla mnie takim futbolowym Bogiem jak dla niektórych (jak tu zauważyłem), niemniej jeśli ma dzień to moim zdaniem wskakuje na poziom percepcji Messiego i wtedy ta dwójka zawsze genialnie się rozumie. Niemniej dla mnie Sergio wcale nie gra gorzej, Keita odstaje chociaż nie tak bardzo jakby niektórzy sugerowali.
0
Niestety to tylko utopijna wizja. Nie ma żadnych szans na to, że Wenger weźmie do zespołu tak starego piłkarza (jak na Jego standardy). Chyba, że powoli żegna się z Arsenalem i klub chciałby Zlatana "pod" nowego trenera. Uważam, że Cesc to genialny zawodnik niemniej strata Yaya byłaby dość bolesna.
0
Toure ostatnim meczem chociażby udowodnij, że jest strasznie ważnym elementem drużyny ! Na prawdę byłoby dość dużym błędem oddanie Go. Nie sądzę jednak, że Sergio jest gorszy. A pro po najeżdżania na Keitę, statystyki pokazują, że strzelił 3 razy tyle bramek co Toure grając mniej więcej na tej samej pozycji ;) Mimo, że też wolę grę Yata to trzeba także zauważać zalety tego drugiego