Wiesz są różne podejścia. Wyzysk to na pewno złe słowo. Ale jeśli mam dawać pieniądze na jakieś dzieci x (z czego część pieniędzy pójdzie na maszynę biurokratyczną) to wolę raz na jakiś czas kupić coś do jedzenia bezdomnemu. I nie wnikam dlaczego jest bezdomny, nie dam pieniędzy więc na alkohol nie pójdzie, a jak ma się najeść to mi to sprawi większą satysfakcję niż pomoc jakimś bezimiennym dzieciom.
Niemniej UNICEF (chyba wszyscy się zgodzimy) w żaden sposób nie hańbi naszych pięknych barw. Każda komercja była by uderzeniem w serce tego klubu...
Ktoś tam pisał o Borges i Regal. Barca to nie jest instytucja charytatywna, musi się bilansować. Brak reklamy na koszulce głównej drużyny (najbardziej rozpoznawalnej na świecie) jest tylko symbolem, ale protestem przeciwko systemowi. Tym sposobem Barca mówi "Inaczej też się da, jest trudniej, ale się da"
Nie chcę podawać za przykład Realu ale chyba trzeba. Ostatnio okazało się, że Ich kibice płacą dużo wyższe składki członkowskie. Myślę, że prawdziwi kibice przez duże K zechcą zapłacić te 5-10euro więcej żeby nie musieć umieszczać loga na koszulkach. Ja zrobię to z miłą chęcią. A poza tym ze światowej czołówki Barca stoi chyba najlepiej finansowo więc o jakich problemach mowa ?
Jeśli Sandro się do tego posunie to kibice Go zlinczują.
Jestem sobie nawet w stanie wyobrazić wotum nieufności, odwołanie prezesa i zrzucenie się przez socios na odszkodowanie dla firmy byle tylko usunięto reklamę. Sam dołożył bym z własnej kieszeni i jestem pewny, że cała penya Fan Club Barca Polska podzieliła by moje zdanie w tej kwestii i zorganizowała by zrzutkę.
No sezon może i miał lepszy, jestem w stanie się zgodzić, ale na pewno nie miał lepszego ROKU. A to za ROK jest przyznawana nagroda.
Może nagroda wreszcie staje się choć trochę obiektywna i nie będzie przyznawana za sukcesy zespołów w których gra dany piłkarz tylko za Jego indywidualne osiągnięcia. W tym wypadku znamy zwycięzcę na najbliższe kilka sezonów :D
MVP brzmi genialnie, lepiej też od mojego ulubionego i do tej pory najlepszego trio - Henry Eto'o Messi. Jak tak dalej pójdzie to chłopaki pobiją wszystkie rekordy bramkowe. Dodatkowo cieszy, że wszyscy trzej tak często sobie asystują
Kompletnie nie zrozumiałeś stwierdzenia "najlepsza drużyna w historii piłki nożnej". Chodzi tutaj o pojedynczy skład, trenera, pokolenie graczy. Chodzi o Barcy Pepa Guardioli, a nie o całokształt od 1899roku.
Chociaż tutaj też uważam, że jest to najlepsza drużyna, ale może to być odebrane jako nieobiektywne z wiadomych względów. Ale biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania historyczne to skłaniał bym się do takiego twierdzenia.
No i też trzeba bardzo wyraźnie podkreślić że to jest nagroda za rok gry. A nie za konkretny sezon. Dlatego zgadzam się, że Sneijder powinien być w pierwszej 5, a na pewno nie wygrać bo drugie pół roku nie istnieje, a podana przez La Gazetto dello Sport trójka trzyma poziom cały rok
Nie jest winą Barcelony że została wprowadzona w błąd przez AENA-e. Jeśli zapewnienia tej firmy by się sprawdziły to nie byłoby problemów i całej tej kuriozalnej sytuacji. Wybrnęliśmy z sytuacji najlepiej jak mogliśmy
Co za popieprzona sytuacja ... No, ale nic dobrze że w końcu Osasuna poszła na małe ustępstwo i nie muszą się aż tak bardzo autokarem spieszyć. Tego by tylko brakowało przy obecnej pogodzie. Mam nadzieję, że na boisku udowodnimy swoją wyższość
Powinien się zrewanżować Mourinho, że teraz Jemu się nie wydaje żeby Real dał z siebie wszystko przeciwko Barcelonie czym tym samym utrudnił życie Osasunie.
Myślałem, że deszcz popsuje mozaikę, ale kibice stanęli na wysokości zadania :) Wszystko było tego wieczora idealne i mozaika wpisała się na szczęście w tą doskonałość :)
Ja tam pomimo ewidentnego "nielubienia" Cristiano muszę przyznać, że On w tym sezonie także wspina się na wyżyny. Jednak ciągle jest ciut niżej niż Messi, moim zdaniem oceniając obiektywnie.
Tzw. "prawdziwy" Ronaldo to inna bajka. Straszny "przepychacz", do tego piorunująco szybki i precyzyjny. Maestrią techniczną chyba jednak ustępuje Cristiano, a już na pewno Messiemu, ale trzeba przyznać, że piłkę przy nodze kontrolował świetnie (czasami wydało się, że jest w tym dużo przypadku, choć było to błędne), no i uwielbiał ośmieszać bramkarzy ! :) To chyba jedna z wizytówek Ronaldo
Nie głosowałem bo nie chcę działać na szkodę Messiego :) Może mam jakiś sentyment do Gio, ale uważam że Jego bramka jest najpiękniejszym tegorocznym golem
To jest zestawienie tylko hiszpańskie ... Więc skąd miałyby tam być jakieś kluby angielskie, Borusia czy Ajax ? Barca jest gigantem światowej piłki od początku istnienia jakichkolwiek rozgrywek międzyklubowych na szczeblu ponad krajowym
0
Nadahu
Jeśli to o czym piszesz to prawda to byłoby to faktycznie mniejsze zło, ociupinkę mniejsze, ale jednak.
0
Baros
Marna prowokacja :)
0
Moim typem są Włosi. Choć to trochę nad wyraz powiedziane bo i w Milanie jak i w Interze nie ma za wielu Włochów. Niemniej chodzi o włoskie kluby.
1. Jeden z powodu zeszłego roku (choć szkoda mi będzie Eto'o)
2. Drugi z powodu Drewienno, któremu trzeba coś udowodnić
0
a nie protestem*
0
Wiesz są różne podejścia. Wyzysk to na pewno złe słowo. Ale jeśli mam dawać pieniądze na jakieś dzieci x (z czego część pieniędzy pójdzie na maszynę biurokratyczną) to wolę raz na jakiś czas kupić coś do jedzenia bezdomnemu. I nie wnikam dlaczego jest bezdomny, nie dam pieniędzy więc na alkohol nie pójdzie, a jak ma się najeść to mi to sprawi większą satysfakcję niż pomoc jakimś bezimiennym dzieciom.
Niemniej UNICEF (chyba wszyscy się zgodzimy) w żaden sposób nie hańbi naszych pięknych barw. Każda komercja była by uderzeniem w serce tego klubu...
Ktoś tam pisał o Borges i Regal. Barca to nie jest instytucja charytatywna, musi się bilansować. Brak reklamy na koszulce głównej drużyny (najbardziej rozpoznawalnej na świecie) jest tylko symbolem, ale protestem przeciwko systemowi. Tym sposobem Barca mówi "Inaczej też się da, jest trudniej, ale się da"
0
Ja już przedstawiłem swoją propozycję.
Nie chcę podawać za przykład Realu ale chyba trzeba. Ostatnio okazało się, że Ich kibice płacą dużo wyższe składki członkowskie. Myślę, że prawdziwi kibice przez duże K zechcą zapłacić te 5-10euro więcej żeby nie musieć umieszczać loga na koszulkach. Ja zrobię to z miłą chęcią. A poza tym ze światowej czołówki Barca stoi chyba najlepiej finansowo więc o jakich problemach mowa ?
0
Dobra ja też nie jestem wielkich fanem takich masówek jak UNICEF itp.
Ale jestem to jeszcze w stanie zrozumieć, że ktoś inny może chcieć pomagać jakimś osobom x. Jednak reklama komercyjna to coś zupełnie innego ;/
0
Jeśli Sandro się do tego posunie to kibice Go zlinczują.
Jestem sobie nawet w stanie wyobrazić wotum nieufności, odwołanie prezesa i zrzucenie się przez socios na odszkodowanie dla firmy byle tylko usunięto reklamę. Sam dołożył bym z własnej kieszeni i jestem pewny, że cała penya Fan Club Barca Polska podzieliła by moje zdanie w tej kwestii i zorganizowała by zrzutkę.
Takie moje zdanie
0
zado77
Kwintesencja tematu ! :)
0
No sezon może i miał lepszy, jestem w stanie się zgodzić, ale na pewno nie miał lepszego ROKU. A to za ROK jest przyznawana nagroda.
Może nagroda wreszcie staje się choć trochę obiektywna i nie będzie przyznawana za sukcesy zespołów w których gra dany piłkarz tylko za Jego indywidualne osiągnięcia. W tym wypadku znamy zwycięzcę na najbliższe kilka sezonów :D
0
MVP brzmi genialnie, lepiej też od mojego ulubionego i do tej pory najlepszego trio - Henry Eto'o Messi. Jak tak dalej pójdzie to chłopaki pobiją wszystkie rekordy bramkowe. Dodatkowo cieszy, że wszyscy trzej tak często sobie asystują
0
misix
Kompletnie nie zrozumiałeś stwierdzenia "najlepsza drużyna w historii piłki nożnej". Chodzi tutaj o pojedynczy skład, trenera, pokolenie graczy. Chodzi o Barcy Pepa Guardioli, a nie o całokształt od 1899roku.
Chociaż tutaj też uważam, że jest to najlepsza drużyna, ale może to być odebrane jako nieobiektywne z wiadomych względów. Ale biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania historyczne to skłaniał bym się do takiego twierdzenia.
0
No i też trzeba bardzo wyraźnie podkreślić że to jest nagroda za rok gry. A nie za konkretny sezon. Dlatego zgadzam się, że Sneijder powinien być w pierwszej 5, a na pewno nie wygrać bo drugie pół roku nie istnieje, a podana przez La Gazetto dello Sport trójka trzyma poziom cały rok
0
Nie mam 100% zaufania do tych informacji, ale nie są z onetu tylko z La Gazetta dello Sport. Onet ją tylko cytuje
0
Jak Go nie lubię to tym razem zachował się tak jak należało
0
Nie jest winą Barcelony że została wprowadzona w błąd przez AENA-e. Jeśli zapewnienia tej firmy by się sprawdziły to nie byłoby problemów i całej tej kuriozalnej sytuacji. Wybrnęliśmy z sytuacji najlepiej jak mogliśmy
0
Bardzo lubie Coelho a tym tekstem pojechał po całości :D Chciałbym przeczytać wszystko a nie tylko wyrywki.
0
Genialny komentarz na bet at home "Keep an eye on Busquets. He's a key player for Barcelona" ! W pełni się zgadzam
0
Co za popieprzona sytuacja ... No, ale nic dobrze że w końcu Osasuna poszła na małe ustępstwo i nie muszą się aż tak bardzo autokarem spieszyć. Tego by tylko brakowało przy obecnej pogodzie. Mam nadzieję, że na boisku udowodnimy swoją wyższość
0
Powinien się zrewanżować Mourinho, że teraz Jemu się nie wydaje żeby Real dał z siebie wszystko przeciwko Barcelonie czym tym samym utrudnił życie Osasunie.
0
Głosowanie nie ma dla mnie sensu skoro miałby oddać głos nie na najlepszego bramkarza obecnie. Do reszty też można mieć dużo zastrzeżeń
0
Ja już zamówiłem, jutro się kase wpłaci i gitara :D
0
Powiem tylko jedno - no fucking way.
0
To jest jedna z piękniejszych bramek jaką widziałem przyjmując, że Xavi sam sobie piłkę przerzucił nad sobą i chyba właśnie tak było.
Moim zdaniem Złota Piłka dla Xaviego bez dwóch zdań
0
Myślałem, że deszcz popsuje mozaikę, ale kibice stanęli na wysokości zadania :) Wszystko było tego wieczora idealne i mozaika wpisała się na szczęście w tą doskonałość :)
0
Ja tam pomimo ewidentnego "nielubienia" Cristiano muszę przyznać, że On w tym sezonie także wspina się na wyżyny. Jednak ciągle jest ciut niżej niż Messi, moim zdaniem oceniając obiektywnie.
Tzw. "prawdziwy" Ronaldo to inna bajka. Straszny "przepychacz", do tego piorunująco szybki i precyzyjny. Maestrią techniczną chyba jednak ustępuje Cristiano, a już na pewno Messiemu, ale trzeba przyznać, że piłkę przy nodze kontrolował świetnie (czasami wydało się, że jest w tym dużo przypadku, choć było to błędne), no i uwielbiał ośmieszać bramkarzy ! :) To chyba jedna z wizytówek Ronaldo
0
Nie głosowałem bo nie chcę działać na szkodę Messiego :) Może mam jakiś sentyment do Gio, ale uważam że Jego bramka jest najpiękniejszym tegorocznym golem
0
Jak zwykłe będę bardzo kibicował Jimmiemu :D Koleś jest genialny
0
Też mi się skojarzyło z Koroną :D Nie zmienia to faktu że koszulki były by świetne, symboliczne i co tu dużo mówić ładne dla oka :)
0
To jest zestawienie tylko hiszpańskie ... Więc skąd miałyby tam być jakieś kluby angielskie, Borusia czy Ajax ? Barca jest gigantem światowej piłki od początku istnienia jakichkolwiek rozgrywek międzyklubowych na szczeblu ponad krajowym