jeonek
Czyli chcesz zagrać w GD z trójką obrońców gdzie nawet Pep mówi że byłoby to zbyt ryzykowne ? I ciężko się z Nim nie zgodzić przy szybkości graczy Realu. Więc obok Mascherano kto ? No wiadomo, że jeden z dwójki Puyol/Pique i obaj mają takie same szanse zagrać. Puyol bardziej waleczny, Pique jednak trochę szybszy. Innych aspektów nie rozpatruję bo obaj są świetni.
Nie ma mowy o żadnym wymuszaniu kartek. Trzeba zagrać sportowo i najbardziej logicznie. Tzn oboje grają jutro. Jak dostaną kartkę - trudno. Jak nie dostaną - ławka z Levante (mamy doskonałych zmienników) i na Real wychodzą bez stresu. Żadna filozofia i żadnego udawania czy niesportowego zachowania.
Musi być rotacja. Dobrze, że teraz chłopaki odpoczywają ;) Mamy świetne zastępstwa. Składzik fajny, dobrze że gra Alexis. A jakby nie szło to mamy na ławce Pedro i Cuence.
Obserwuje u siebie niepokojący objaw. W momencie kiedy było 3:0, stwierdziłem że jakiś ten mecz mierny. Dziewczyna mnie spytała - a jaki jest wynik? I mnie otrzeźwiło :D Wygrywamy 3:0, potem strzelamy na 4 i jestem jeszcze w stanie znaleźć minusy w grze? Oto do czego przyzwyczaiła nas Barca!
Jak lecisz przez pół świata samolotem i tak znacząco zmieniasz strefę czasową to właśnie jest jet lag.
Co do tego że Barca gra słabo to chyba nie ma co komentować. 4 remisy w tylu meczach, żadnej porażki no cóż chciałbym takie słabe początki Barcy do końca życia.
No pewnie że pamiętam i chwała za te 3 punkty przeciwko Realowi ;) Ale poza tym no niestety ale constantine w życiu się z Tobą nie zgodzę bo już nawet raczej niebłyszczący Bojan pasował do Barcy 100x bardziej niż Zlatan. O charakterze to już nie wspomnę ale to na marginesie. Ale po co się nad tym jeszcze raz rozwodzić. Po tym jak gramy teraz rozkmiń czy to jest styl Barcy czy ten ze Zlatanem. Bo to że tamtego okresu nie można spisać na straty jest zasługą wyłącznie odpalonego w 100% geniuszu Messiego.
Eh aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę moje kłótnie o to, że ten drewniaczek nie nadaje się do Barcy. Eh gdzie teraz są Jego obrońcy kiedy ten prostak obraża naszą drużynę i trenera. EH!
Tak żeby nikogo nie obrazić, jak zwykle genialnie. To ważne żeby przed dziennikarzami umieć dobrze dobierać słowa i być stonowanym. Niektóre niegdysiejsze gwiazdy piłki nożnej powinny się tego od Messiego uczyć, a nie Go ciągle pouczać (aluzja jest chyba oczywista)
Dostaje wyróżnienia za grę w reprezentacji i nie ma w tym nic dziwnego bo tam broni dobrze. Nikt jednak nie powiedział, że Valdes nie dostał by tych samych wyróżnień mając taką możliwość. A tam gdzie grają obaj, czyli w lidze triumfy święci Valdes. Nie wiem na jakiej podstawie najlepszego bramkarza wybiera IFFHS, trzeba by doczytać
Tylko na stereotypach bazujecie. Valdes wcale nie broni mniej strzałów od Ikera i do tego jest o niebo lepszy w tym co umyka statystyką i czego nie da się policzyć, czyli w sytuacjach gdzie inteligencją, szybkością i rozumieniem gry nie dopuszcza do oddania strzału/do oddania celnego strzału.
I generalnie chyba faktycznie myślicie, że uważamy Ikera za bramkarskie gówno. To jest bez wątpienia jeden z 5 najlepszych bramkarzy na świecie, gra w reprezentacji jako kapitan i nikt mu nie odbierze Jego niewątpliwych zasług. Chodzi tylko o to, że Valdes też bez wątpienia w tej najlepszej 5 się znajduje.
A ocena kto w ramach tych najlepszych bramkarzy jest 1,2,3,4,5 wydaje się być dość karkołomna i chyba nawet niepotrzebna.
Jak nawet nie przykładasz wagi do poprawnego napisania Jego nazwiska ... Dramat. Zgadzam się z IceMan'em, wymieńcie w czym jest Iker lepszy. Bo już statystyki były przywoływane nie pod jednym artykułem, Valdes w tamtym sezonie obronił prawie dokładnie tyle samo strzałów co Iker, puścił mniej bramek + grał na przedpolu jak żaden inny bramkarz na świecie
Wspaniały rekord! A co więcej dzisiaj Victor dobitnie udowodnij, że jest to zasługa nie tylko obrony, ale i Jego samego. Fajnie jakby dociągnął do 1000 minut, ale nie ma co wymagać cudów. Częścią piłki jest też tracenie bramek.
Obyś dalej dawał nam tyle powodów do radości nasz wspaniały portero!
A moim zdaniem o ile dla Mascherano ocena powiedzmy, że dobra to już w komentarzu zapomnieliście napisać, że praktycznie najlepszą okazję dla Mallorki sprokurował nieodpowiedzialną główką. I o ile przy całokształcie dobrego występu i braku konsekwencji tego zagrania, nie powinno ono wpływać na ocenę, to jeśli czegoś takiego dopuścił by się Sergio na pewno byście mu to wytknęli.
Mecz bez szału, porywający nie był, ale jestem tak spragniony Barcy że i tak mi się podobał. Sporo rzeczy można by poprawić, ale znów na 0 z tyłu, dwie bramki strzelone, dobrze że właśnie przez tych zawodników. Tylko Leo szkoda. Nie powiedział bym, że nie miał swojego dnia, aż tak tego powiedzieć nie można bo kilka razy fajnie szarpnął, a te klepki z Iniestą i Alvesem to totalna wirtuozeria. Ale też parokrotnie głupio tracił piłkę albo podejmował złe decyzje. Jednak szkoda mi Go bo był autentycznie smutny, że nie strzelił tej swojej bramki. Może za bardzo chciał i trochę się za bardzo spiął żeby koniecznie strzelić.
No i znowu się Leonidas pokłócimy, w kolejnym temacie. Bo prezentujesz myślenie takie jak zarząd które jest tak maksymalnie dwulicowe, że aż nie wiem jak można tego nie zauważyć.
Po 1 zarząd w postaci prezesa mówi, że super QF da nam 1/3 długu, będzie można ją spłacić i fajnie.
Po 2 zarząd mówi, że jak to dobrze, że mam kasę z QF to będzie można sobie pokupować zawodników z najwyższej półki...
Nie widzicie tutaj jakiegoś paradoksu ? Jeśli umowa jest potrzebna bo trzeba oszczędzać to nie kupować. Jeśli jest potrzebna tylko na transfery to rozwiązać natychmiast! A jeśli to jest tylko przykrywka, a prawdziwe oszczędności robi się na innych sekcjach to należy odwołać Rosella bo to jest skandal.
Pisze to student, którego nauczono na pewno tego żeby na każdy temat mieć swoją opinię i ją wyrażać. I właśnie za to spotykam się na tym forum z jakąś wydaje mi się formą nienawiści. Ale mniejsza o to.
Wiesz mi, że w "realu" jeszcze bardziej ;) Już na tej stronie kilkukrotnie ktoś się ocierał o groźbę karalną w stosunku do mnie, jakoś jestem cały i zdrowy i dalej bronię swoich poglądów. Może jest mi łatwiej bo walczę na słowa a nie na pięści bo tak walczą tchórze, którzy swoją głupotę przelewają w fizyczną agresję.
Skoro w 1988 byłeś już na meczu to teraz masz minimum z trzydziestkę na karku i niby 30latek nazywa gościa na forum piknikiem za to że prezentuje inne poglądy ? :D Albo się mijasz z prawdą w tym co piszesz albo jesteś wyjątkowo zidiociałym gościem w średnim wieku
Chyba nie zrozumiałeś co napisał WiernyCule. Barca jest pod każdym względem wyjątkowa i tak powinno pozostać. Dlatego mam nadzieję, że socios compromisarios cofną reklamy na koszulkach ;)
Może o "dopingowaniu" na polskich stadionach nie wiem za wiele, a z własnego doświadczenia nic, ale kibicowania w Katalonii doświadczyłem dużo więcej od Ciebie ;) A Ty jakie masz doświadczenie ? Pochwal się ilością ustawek albo zamaczetowanych kibiców drużyn przeciwnych! O to będzie hit!
Ale sam zauważasz, że cisza jest neutralna. Dlaczego 80tysięcy ludzi ma ulegać 10 tysiącom ? Nie uważasz, że bardziej naturalną sytuacją jest gdy 10 tysięcy ulega 80 ?
0
jeonek
Czyli chcesz zagrać w GD z trójką obrońców gdzie nawet Pep mówi że byłoby to zbyt ryzykowne ? I ciężko się z Nim nie zgodzić przy szybkości graczy Realu. Więc obok Mascherano kto ? No wiadomo, że jeden z dwójki Puyol/Pique i obaj mają takie same szanse zagrać. Puyol bardziej waleczny, Pique jednak trochę szybszy. Innych aspektów nie rozpatruję bo obaj są świetni.
0
Nie ma mowy o żadnym wymuszaniu kartek. Trzeba zagrać sportowo i najbardziej logicznie. Tzn oboje grają jutro. Jak dostaną kartkę - trudno. Jak nie dostaną - ławka z Levante (mamy doskonałych zmienników) i na Real wychodzą bez stresu. Żadna filozofia i żadnego udawania czy niesportowego zachowania.
0
Musi być rotacja. Dobrze, że teraz chłopaki odpoczywają ;) Mamy świetne zastępstwa. Składzik fajny, dobrze że gra Alexis. A jakby nie szło to mamy na ławce Pedro i Cuence.
0
Obserwuje u siebie niepokojący objaw. W momencie kiedy było 3:0, stwierdziłem że jakiś ten mecz mierny. Dziewczyna mnie spytała - a jaki jest wynik? I mnie otrzeźwiło :D Wygrywamy 3:0, potem strzelamy na 4 i jestem jeszcze w stanie znaleźć minusy w grze? Oto do czego przyzwyczaiła nas Barca!
0
Masakra :D Gościu wygrał w życie ;) Dobrze, że z ekscytacji nie spowodował wypadku, widać że profesjonalista.
0
Jak lecisz przez pół świata samolotem i tak znacząco zmieniasz strefę czasową to właśnie jest jet lag.
Co do tego że Barca gra słabo to chyba nie ma co komentować. 4 remisy w tylu meczach, żadnej porażki no cóż chciałbym takie słabe początki Barcy do końca życia.
0
No i piękny komentarz ;) Pozdrawiam
0
No pewnie że pamiętam i chwała za te 3 punkty przeciwko Realowi ;) Ale poza tym no niestety ale constantine w życiu się z Tobą nie zgodzę bo już nawet raczej niebłyszczący Bojan pasował do Barcy 100x bardziej niż Zlatan. O charakterze to już nie wspomnę ale to na marginesie. Ale po co się nad tym jeszcze raz rozwodzić. Po tym jak gramy teraz rozkmiń czy to jest styl Barcy czy ten ze Zlatanem. Bo to że tamtego okresu nie można spisać na straty jest zasługą wyłącznie odpalonego w 100% geniuszu Messiego.
0
Nie odbieraj mi chwili triumfu ;) Ludzkim jest błądzić więc nie potępiam. Po prostu się delektuję
0
Eh aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę moje kłótnie o to, że ten drewniaczek nie nadaje się do Barcy. Eh gdzie teraz są Jego obrońcy kiedy ten prostak obraża naszą drużynę i trenera. EH!
0
Naliczyłem 18 karnych z tych Jego 202 bramek w Barcy. Wcale nie tak bardzo dużo ;) Tak w ramach ciekawostki
0
Tak żeby nikogo nie obrazić, jak zwykle genialnie. To ważne żeby przed dziennikarzami umieć dobrze dobierać słowa i być stonowanym. Niektóre niegdysiejsze gwiazdy piłki nożnej powinny się tego od Messiego uczyć, a nie Go ciągle pouczać (aluzja jest chyba oczywista)
0
Dostaje wyróżnienia za grę w reprezentacji i nie ma w tym nic dziwnego bo tam broni dobrze. Nikt jednak nie powiedział, że Valdes nie dostał by tych samych wyróżnień mając taką możliwość. A tam gdzie grają obaj, czyli w lidze triumfy święci Valdes. Nie wiem na jakiej podstawie najlepszego bramkarza wybiera IFFHS, trzeba by doczytać
0
Any questions ?
0
Tylko na stereotypach bazujecie. Valdes wcale nie broni mniej strzałów od Ikera i do tego jest o niebo lepszy w tym co umyka statystyką i czego nie da się policzyć, czyli w sytuacjach gdzie inteligencją, szybkością i rozumieniem gry nie dopuszcza do oddania strzału/do oddania celnego strzału.
I generalnie chyba faktycznie myślicie, że uważamy Ikera za bramkarskie gówno. To jest bez wątpienia jeden z 5 najlepszych bramkarzy na świecie, gra w reprezentacji jako kapitan i nikt mu nie odbierze Jego niewątpliwych zasług. Chodzi tylko o to, że Valdes też bez wątpienia w tej najlepszej 5 się znajduje.
A ocena kto w ramach tych najlepszych bramkarzy jest 1,2,3,4,5 wydaje się być dość karkołomna i chyba nawet niepotrzebna.
0
Jak nawet nie przykładasz wagi do poprawnego napisania Jego nazwiska ... Dramat. Zgadzam się z IceMan'em, wymieńcie w czym jest Iker lepszy. Bo już statystyki były przywoływane nie pod jednym artykułem, Valdes w tamtym sezonie obronił prawie dokładnie tyle samo strzałów co Iker, puścił mniej bramek + grał na przedpolu jak żaden inny bramkarz na świecie
0
Wspaniały rekord! A co więcej dzisiaj Victor dobitnie udowodnij, że jest to zasługa nie tylko obrony, ale i Jego samego. Fajnie jakby dociągnął do 1000 minut, ale nie ma co wymagać cudów. Częścią piłki jest też tracenie bramek.
Obyś dalej dawał nam tyle powodów do radości nasz wspaniały portero!
0
A moim zdaniem o ile dla Mascherano ocena powiedzmy, że dobra to już w komentarzu zapomnieliście napisać, że praktycznie najlepszą okazję dla Mallorki sprokurował nieodpowiedzialną główką. I o ile przy całokształcie dobrego występu i braku konsekwencji tego zagrania, nie powinno ono wpływać na ocenę, to jeśli czegoś takiego dopuścił by się Sergio na pewno byście mu to wytknęli.
0
Sorry za spam ale jeszcze jeden błąd w tekście w ilości punktów Espanyolu ;)
0
Drobny błąd. W tekście w nawiasie odnośnie Barcy B jest 9 punktów, zamiast 19 ;)
Ogólnie jest to powód do zadowolenia zdecydowanie.
0
Mecz bez szału, porywający nie był, ale jestem tak spragniony Barcy że i tak mi się podobał. Sporo rzeczy można by poprawić, ale znów na 0 z tyłu, dwie bramki strzelone, dobrze że właśnie przez tych zawodników. Tylko Leo szkoda. Nie powiedział bym, że nie miał swojego dnia, aż tak tego powiedzieć nie można bo kilka razy fajnie szarpnął, a te klepki z Iniestą i Alvesem to totalna wirtuozeria. Ale też parokrotnie głupio tracił piłkę albo podejmował złe decyzje. Jednak szkoda mi Go bo był autentycznie smutny, że nie strzelił tej swojej bramki. Może za bardzo chciał i trochę się za bardzo spiął żeby koniecznie strzelić.
0
No i znowu się Leonidas pokłócimy, w kolejnym temacie. Bo prezentujesz myślenie takie jak zarząd które jest tak maksymalnie dwulicowe, że aż nie wiem jak można tego nie zauważyć.
Po 1 zarząd w postaci prezesa mówi, że super QF da nam 1/3 długu, będzie można ją spłacić i fajnie.
Po 2 zarząd mówi, że jak to dobrze, że mam kasę z QF to będzie można sobie pokupować zawodników z najwyższej półki...
Nie widzicie tutaj jakiegoś paradoksu ? Jeśli umowa jest potrzebna bo trzeba oszczędzać to nie kupować. Jeśli jest potrzebna tylko na transfery to rozwiązać natychmiast! A jeśli to jest tylko przykrywka, a prawdziwe oszczędności robi się na innych sekcjach to należy odwołać Rosella bo to jest skandal.
0
Pisze to student, którego nauczono na pewno tego żeby na każdy temat mieć swoją opinię i ją wyrażać. I właśnie za to spotykam się na tym forum z jakąś wydaje mi się formą nienawiści. Ale mniejsza o to.
1O
Z kim Ty mi tu wywiad wklejasz ? Haha :D
0
Ajajaj szkoda, że nie mogę głosować bo we wszystkim zagłosował bym inaczej niż prezes.
0
Wiesz mi, że w "realu" jeszcze bardziej ;) Już na tej stronie kilkukrotnie ktoś się ocierał o groźbę karalną w stosunku do mnie, jakoś jestem cały i zdrowy i dalej bronię swoich poglądów. Może jest mi łatwiej bo walczę na słowa a nie na pięści bo tak walczą tchórze, którzy swoją głupotę przelewają w fizyczną agresję.
0
Skoro w 1988 byłeś już na meczu to teraz masz minimum z trzydziestkę na karku i niby 30latek nazywa gościa na forum piknikiem za to że prezentuje inne poglądy ? :D Albo się mijasz z prawdą w tym co piszesz albo jesteś wyjątkowo zidiociałym gościem w średnim wieku
0
Chyba nie zrozumiałeś co napisał WiernyCule. Barca jest pod każdym względem wyjątkowa i tak powinno pozostać. Dlatego mam nadzieję, że socios compromisarios cofną reklamy na koszulkach ;)
0
lewan
Może o "dopingowaniu" na polskich stadionach nie wiem za wiele, a z własnego doświadczenia nic, ale kibicowania w Katalonii doświadczyłem dużo więcej od Ciebie ;) A Ty jakie masz doświadczenie ? Pochwal się ilością ustawek albo zamaczetowanych kibiców drużyn przeciwnych! O to będzie hit!
0
Ale sam zauważasz, że cisza jest neutralna. Dlaczego 80tysięcy ludzi ma ulegać 10 tysiącom ? Nie uważasz, że bardziej naturalną sytuacją jest gdy 10 tysięcy ulega 80 ?
0
Przepraszam za wrzucanie linków, ale dodam tutaj jeszcze materiał ze słodką przyśpiewką polskich kulturalnych kibiców na wyjeździe.
http://www.joemonster.org/filmy/38171/Kibice_Legii_w_Eindhoven