0

Oby nic poważnego chociaż po wyrazie twarzy sądzę, że jednak lipa :/ A swoją drogą coś nie widzę pojedynków Roberto z Cristiano na skrzydle ... Nie czuję tego chłopaka na boku obrony..

15

Czyli innymi słowy FIFA mówi HISZPAŃSKIEMU!! rządowi, że nie ma prawa wtrącać się w sprawy HISZPAŃSKIEGO!! związku piłki nożnej ? Mogli by się trochę bardziej kryć z tym, że są zwykłą mafią...

3

Ale clickbaitowy tytuł znowu ... :D

0

Zgoda co do wyróżnionych graczy. Alcacer na prawdę coraz bardziej do siebie przekonuje, a i Suareazowi grało się wyraźnie lepiej z drugim napastnikiem. Szkoda, że za chwilę znowu porzucimy ten system kiedy wróci Dembele, chociaż możliwe, że Ernesto czymś nas zaskoczy, oby jak zwykle pozytywnie :)

No i uważam także, że do graczy wczoraj wybitnych można spokojnie dopisać Albę

1

Zgadzam się. Jeśli poprawił by trochę grę 1 na 1 w ataku, byłby już dzikiem absolutnie nie do powstrzymania. Niemniej obecnie przekozak i obok Ter Stegena nasz najlepszy gracz

1

Mimo teoretycznego tłoku w pomocy nie ma wątpliwości, że potrzebujemy tam wzmocnienia na już. Jeśli trener faktycznie nie chce stawiać na Denisa Suareza i Sergio Roberto (moim zdaniem nasze w tym momencie dwie najsensowniejsze opcje kreatywne) to potrzeba kogoś najlepiej już od stycznia. Defensywnego pomocnika mamy w tym momencie obstawionego wręcz genialnie o ile nie najlepiej na świecie bo i Sergio i Ivan i Paulinho grają na tej pozycji super, jednak wszystkim brakuje kreatywności, a w momencie kiedy gramy dwoma z w/w trójki ewidentnie brakuje przebojowości w środku pola. Możliwe, że to właśnie dzięki temu tracimy tak mało bramek, niemniej w moim przekonaniu to jest też powód dlaczego trochę za bardzo na styk nam wychodzi większość spotkań. Oczywiście problem zniknie kiedy nasi napastnicy będą bardziej skuteczni, ale z drugiej strony również nie można od nich wymagać trafiania w każdej sytuacji (chociaż przy niższej niż w ostatnich latach ilości setek, niewykorzystane tym bardziej rzucają się w oczy). Konkludując gość na pewno za te 30mln~ by się przydał, mimo że ja wolał bym aby w to miejsce grała cantera.

2

Bzdura. Marca i As są tak bardzo ogólnopaństwowe, że co drugi dzień na okładce mają Cristiano

3

Ale curlingu to mi nie obrażaj :D

0

Ok to kto zasłużył za rok.. Już bez przesady. Osobiście również uważam że akurat nagroda dla Ronaldo to kpina (uważam że powinien wygrać Gigi) ale jednocześnie nie uważam też żeby Barca prezentowała się w mijającym roku olśniewająco aby domagać się nagród indywidualnych i wyróżnień dla Jej piłkarzy

1

A kto tak niby w tamtym sezonie zasłużył ? ;)

0

Pierwszy raz od dawna mamy dwóch tak dobrych bramkarzy (lub jak kto woli w tak dobrej formie). Należy się tylko z tego cieszyć :) Kto wie czy Marc prezentował by się tak znakomicie gdyby nie świetna postawa Jaspera w presezonie i rywalizacja, która nagle się pojawiła. Co do marnowania się potencjału, zawodnik sam będzie musiał zdecydować, dla nas najważniejsze, że mamy super solidnego zmiennika

0

Może wie że to cholernie niewdzięczna pozycja, szczególnie na wczesnych etapach kariery. A może ma jakieś inne doświadczenia, kto wie :D

0

Zaczyna się gubienie punktów ze średniakami na własne życzenie :/ No cóż kiedyś musiało do tego dojść

0

A nie zapominajmy że przecież jeszcze ma być wprowadzona ta dziwna "liga" reprezentacji zamiast meczów towarzyskich na podstawie której będą potem rozstawienia w turniejach, więc też mecze teoretycznie o coś... Trochę się robi napięty ten harmonogram

14

Messi ze wsparciem mocy i w dobrym humorze :) Madrycie nadciągamy! :)

0

Jest przeogromny. Jutro jest groźba jednostronnego ogłoszenia niepodległości. oleka222 wybacz ale strony z tego linku to żadne informacje...

6

Wreszcie jakieś sensowne głosy :) Oby szło ku lepszemu, cudownie że klub nie przespał i się zaangażował w tą inicjatywę

0

Pojawiły się głosy ? Serio ? To kiepsko jak się zaczyna słyszeć głosy. Na Śląsku chciałoby się odłączyć może ze 100 tysięcy ludzi ? Chociaż to i tak jest szacunek podejrzewam kosmicznie przesadzony, tutaj jakieś 2 miliony co stanowi 1/3 uprawnionych do glosowania, widzisz różnicę między słyszeniem głosów a taką masą ludzi ? Błagam o skończenie z tymi "śląskim" argumentem bo jest żenujący.

0

Zgadza się, mam dokładnie taka samo... Można mieć różne oglądy na to co się dzieje, ale żeby otwarcie popierać zachowanie policji, trzeba nie mieć jednak równo pod sufitem

0

Kurde oni każdą piłkę grają jakbyśmy właśnie grali mecz o jakiś awans co najmniej z Chelsea czy innym City... Zero ryzyka, jakby każdy chciał mieć jak najlepsze statystyki podań, a i tak się zdarzają błędy... Serio nie rozumiem

14

Jejku teraz po każdym karnym PSG hiszpańskie gazety będą o tym pisać ? :D Serio ? Sraczkę mają z tym Neymarem okropną, no ale oki. Ciekawe, że na żadnej okładce nie ma Cristiano, to ostatnio nowość.

0

Cieszy, że po przejściach na Litwie nie dołożyli mu jeszcze w Łodzi porcji rasizmu.. Mogło być różnie, szkoda że wyszły jakieś przeboje z kasą, żeby przez polski klub piłkarz rzucał karierę eh. Dobrze, że potoczyło się tak a nie inaczej, oczywiście łatwo się opowiada dziennikarzom historię żeby dobrze brzmiała, ale chyba czuć od chłopa jakąś taką szczerość. To jak się wypowiada o rodzicach, o byłej żonie, w ogóle o życiu, szacuneczek, oby nam dawał jak najwięcej :)

0

Nie do końca mnie zrozumieliście. Ja osobiście nie uważam, żeby rekordy indywidualne był cokolwiek warte, zestawione ze zdrowiem. Mówię tylko, że na 100% podniosły by się takie głosy. A czy nie ingeruje w wyjściową 11 ? Tego to do końca pewny nie jestem, chociaż może to tylko moje wrażenie i teoria spiskowa (których szczerze nie znoszę :D). Po prostu czasami odnoszę takie wrażenie

0

A potem już widzę ten płacz, że dlaczego Messiemu nie daje się pobijać indywidualnych rekordów... Ja tam wierzę w Jego rozsądek. Gość zna swoje ciało najlepiej, na ten moment widać, że dba o siebie niewiarygodnie i wszystko z organizmem jest ok. Poza tym mam wrażenie, że Messi pełni rolę takiego drugiego trenera na boisku

1

No właśnie nie chcę być zgryźliwy, ale jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to kibicujesz niewłaściwemu klubowi. Koneksje Barcy z polityką regionalną jest historyczne i nierozerwale.

Sorki, odpowiedź oczywiście była skierowana do karci0 coś mi się zbugowało w czasie dodawania odpowiedzi ;)

0

Analogia jest dość trafna moim zdaniem... To całe gadanie o niepodległości jest tyleż romantyczne co populistyczne i oderwane od rzeczywistości. Niemniej populizm jest w sile, więc i tutaj dochodzi do głosu. Oddzielną kwestią jest to, że nie można ludziom zabronić się wypowiedzieć, chociaż prawo stanowi inaczej

1

Tak i na pewno przy decydowaniu o swojej przyszłości, o codziennym życiu, Katalończycy będą się kierować zdaniem piłkarza

0

A co to ma wspólnego z klasowością drużyny ? Może z Barcą B w całości to faktycznie przesada, ale jak gramy drugim składem to co ? To już nie jest ta sama drużyna ? Może dla Ciebie drużyna to jest 11 zawodników, ale tak nikt w Europie niczego nie wygra i wszyscy eksperci się z tym zgadzają. Jeśli się ma co najmniej 18 graczy na podobnym poziomie, można mówić o klasowej drużynie w dzisiejszym futbolu, 11 już dawno nie wystarcza

0

Głupota... W Anglii np Puchar Ligi jest o kant dupy potłuc i głośno się mówi o tym, że należy go zlikwidować. Podobnie jak koledzy uważam, że w Pucharze Króla powinna grać właściwie Barca B, ewentualnie gracze, którzy potrzebują dojść do formy np po kontuzji

0

Oby oby :) Niemniej niepokoją mnie kurcze takie dłuższe serie meczów bez formy. Trzeba oddać Suarezowi, że faktycznie się stara. Po prostu jeszcze mu nie wychodzi, ale widać, że sam jest tym zdenerwowany, o Niego jestem spokojny. Ale taki np Pique ? Rakitic ? Kurde grają tak bardzo na alibi że smutno patrzeć, przy tym Pique popełnia jeszcze głupie błędy. Busi też jest jakiś na maksa apatyczny w tej pomocy i również robi głupie błędy i to również się nie zmienia od welu meczów. Fajnie się starał Roberto, ale kurcze nie ma jeszcze dokładności jakiej bym od Niego wymagał. Możliwe, że to rzucanie po pozycjach trochę Go jednak rozregulowuje, ale nie mnie to oceniać. Messi odpalił tryb oszczędnościowy na maksa, ale widać że coś Go piłka po prostu nie słucha.
Alba, Iniesta, Umtiti, Semedo jak zwykle na spokojnym dobrym poziomie z błyskami super zagrań i sporadycznymi błędami. Marc w bramce jak zwykle w tym sezonie bardzo fajnie, no i uratował nam 3 punkty jakby nie patrzeć, chociaż strzał był prosto w Niego, to jednak sam na sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?