No nie wiem, w ostatnim meczu zgadzam się w 100%, na prawdę mógł się podobać biorąc pod uwagę swoje poprzednie występy. Dzisiaj zupełnie mnie nie przekonywał i co prawda faktycznie był dość często pod grą, to moim zdaniem na tle kolegów odstawał po prostu i technicznie i kreatywnie, ale nie skupiałem się akurat konkretnie na nim, więc może po prostu jestem w błędzie
Dembele trochę więcej dokładności potrzebuje ale to jest moment do ogarnięcia przy w miarę regularnym graniu. Natomiast już dzisiaj pokazał jaki ma potencjał, będzie kocur na skrzydle jak nic ;) No oczywiście smuci kolejna niewykorzystana szansa Gomesa ;/ Całkiem ładna aktywna zmiana Arnaiza (znowu!).
Ach ci pazerni piłkarze z Ameryki Południowej ... 23lata, ale zdążył już założyć fundację w rodzinnym mieście, bardzo fajnie.
Bardzo dobrze, że grał na początku w środku pola, to dla stopera Barcy ważne doświadczenie.
Ogólnie jestem pełen optymizmu
Pomijając już kwestię kosmicznych pieniędzy jakie kosztowali by obaj wymienieni przez Ciebie zawodnicy to ja bym nieco uważał z planami transferowymi tak bardzo do przodu. Już teraz PSG i City przyciągają zawodników wielkimi pieniędzmi, a może się okazać, że w ciągu tych dwóch sezonów dojdzie jeszcze niebagatelny sukces sportowy (realne szanse na LM). Wtedy już odpadnie argument lepszego projektu sportowego i wyjmowanie gwiazd z tych klubów będzie wręcz niemożliwe.
Co do Yerrego, oczywiście świetnie, że przychodzi już teraz. Dopełnienie niemal doskonałej kadry z topowymi zawodnikami na każdej pozycji
Nie mogę się zgodzić. Pique za chwilę kończy 31 lat, Vermaelen 33, Mascherano odchodzi z klubu, zostajemy z młodym Umtitim. Powiedział bym, że może jeszcze nie ma pożaru, ale ŚO potrzebujemy właściwie na już bo musi się sprawdzić i zaadaptować do stylu Barcy
Imponująca statystyka :) Brawa dla kolejnego zawodnika z defensywy, który w tym sezonie błyszczy niesamowicie. Alba, Umtiti, teraz Verma, nie wspominając o Ter Stegenie, po prostu rewelacja.
Nie no oczywiście mam taką szczerą nadzieję bo chłopak pokazuje na co go stać jak jest zdrowy ;) Może faktycznie po prostu jest trochę mocniej poobijany, klasyka dla środkowego obrońcy
Wow podstawowy zawodnik i kapitan drużyny grał trzy mecze po 90 minut nie no zajeżdżony jak kobyła... Dużo lepiej, że nic nie udawał, lekarze Go szybko "naprawią". a i tak nie grałby od razu bo to by było po prostu nie fair. Tak sobie na spokojnie wszystko ogarnie, a udawanie byłoby bardzo kiepskie charakterologicznie
Nie no co za gość, jedenaście karnych z rzędu strzelonych i akurat pudło z Realem ... Te france to mają farta jednak :D A tak btw to gra pozycyjna ich parzy, dramatyczni są
Tu chyba kolegom nie chodzi o budżet jako taki bo nie mam wątpliwości, że tutaj i tak się zbilansujemy. Chodzi o procent przychodów przeznaczany na wynagrodzenia piłkarzy... Obecnie ta wartość przekracza 80% i dalej idziemy w "złą stronę". Rekomendowany poziom to 70%, a Barca chce osiągnąć nawet 60%, obecnie na prawdę nie widzę jakim cudem
Ale Ty jesteś gościu upartym trollem... Wiadomo, że nie wykłada kasy na stół i mówi dobra macie hajs jak wam brakuje, ale np zgadza się (słusznie przytoczony przykład Fabregasa lub z nowszej historii Paulinho) na niższe zarobki, aby przyszły lub odciążyć w ten sposób. Nie jest to nic nadzwyczajnego
Hegemonowi chodziło o przeczytanie artykułu w gazecie, a nie streszczenia okładki... I ma rację, że takie rzeczy się w historii zdarzały oraz jeszcze częściej zdarza się, że gazeta wyciąga na okładkę wyrwane z kontekstu zadnie, które wypacza sens całości
Ta kwestia klauzuli Messiego to albo błąd w tłumaczeniu na polskich portalach albo celowa dezinformacja madryckich gazet. Czym innym jest klauzula pozwalająca na odejście w przypadku uzyskaniu przez Katalonię niepodległości, a czym innym w przypadku gdyby Barcelona przestała grać w jednej z najsilniejszych lig Europy (przy czym nie jest sprecyzowane że musi być to liga hiszpańska)... Także są to po prostu głupie "clickbaitowe" nagłówki
Bardzo dobra wiadomość, że ta różnica powoli jest zasypywana. Co prawda 50% więcej w porównaniu do trzeciego zespołu to nadal za dużo, ale tendencja bardzo pozytywna ;) To jest zmiana, która uatrakcyjni ligę, a nie te głupoty/pierdoły, które proponuje Tebas
Trzeba z nim przedłużyć kontrakt, ale z drugiej strony klub musi zaproponować coś rozsądnego. Bo jeśli dalej ma grać tylko w Barcelonie B to z całym szacunkiem, ale chłopak na pewno będzie chciał poszukać czegoś innego bo szkoda mu będzie kariery na granie w drugiej lidze
0
Haha oczywiście to jest bullshit ale ten gość który losował miał taką minę jakby wiedział że nie ma wpływu na wynik losowania haha :D
0
No nie wiem, w ostatnim meczu zgadzam się w 100%, na prawdę mógł się podobać biorąc pod uwagę swoje poprzednie występy. Dzisiaj zupełnie mnie nie przekonywał i co prawda faktycznie był dość często pod grą, to moim zdaniem na tle kolegów odstawał po prostu i technicznie i kreatywnie, ale nie skupiałem się akurat konkretnie na nim, więc może po prostu jestem w błędzie
1
Dembele trochę więcej dokładności potrzebuje ale to jest moment do ogarnięcia przy w miarę regularnym graniu. Natomiast już dzisiaj pokazał jaki ma potencjał, będzie kocur na skrzydle jak nic ;) No oczywiście smuci kolejna niewykorzystana szansa Gomesa ;/ Całkiem ładna aktywna zmiana Arnaiza (znowu!).
0
Zapomnieli też, że w czasach do których w swojej wypowiedzi odnosił się Pique były "delikatnie" inne ceny. Generalnie śmieszki :D
4
Ale hejterski artykuł na stronie Realu o wydatkach na transfery haha :D Dupka boli mocno
0
Ach ci pazerni piłkarze z Ameryki Południowej ... 23lata, ale zdążył już założyć fundację w rodzinnym mieście, bardzo fajnie.
Bardzo dobrze, że grał na początku w środku pola, to dla stopera Barcy ważne doświadczenie.
Ogólnie jestem pełen optymizmu
1
Pomijając już kwestię kosmicznych pieniędzy jakie kosztowali by obaj wymienieni przez Ciebie zawodnicy to ja bym nieco uważał z planami transferowymi tak bardzo do przodu. Już teraz PSG i City przyciągają zawodników wielkimi pieniędzmi, a może się okazać, że w ciągu tych dwóch sezonów dojdzie jeszcze niebagatelny sukces sportowy (realne szanse na LM). Wtedy już odpadnie argument lepszego projektu sportowego i wyjmowanie gwiazd z tych klubów będzie wręcz niemożliwe.
Co do Yerrego, oczywiście świetnie, że przychodzi już teraz. Dopełnienie niemal doskonałej kadry z topowymi zawodnikami na każdej pozycji
2
No dużo lepsze to niż bycie zwykłym bydłem, chyba nie ma co do tego wątpliwości
13
Odliczmy jeszcze wszystkie śniadania które zjadł w La Masii...
12
Nie mogę się zgodzić. Pique za chwilę kończy 31 lat, Vermaelen 33, Mascherano odchodzi z klubu, zostajemy z młodym Umtitim. Powiedział bym, że może jeszcze nie ma pożaru, ale ŚO potrzebujemy właściwie na już bo musi się sprawdzić i zaadaptować do stylu Barcy
0
Co to znowu za news z tym Vermalenem ? Nigdzie nie czytałem, że ma odejść latem ? Imo byłoby to idiotyczne
2
A co to za news ? Pierwsze słyszę powiem szczerze
0
O to już bardziej haha, pewnie się dało na górze strony zmienić język, a ja nie ogarnąłem bo na szybko sprawdzałem link :D
0
Już lecę na szybko ogarnę hiszpański :D
0
Poprosimy o wywiad Xaviego dla podajże El Pais ;)
1
No i gdzie tu widzisz nieścisłość ? Strata to co innego niż niewygranie pojedynku główkowego ...
0
Imponująca statystyka :) Brawa dla kolejnego zawodnika z defensywy, który w tym sezonie błyszczy niesamowicie. Alba, Umtiti, teraz Verma, nie wspominając o Ter Stegenie, po prostu rewelacja.
0
Nie no oczywiście mam taką szczerą nadzieję bo chłopak pokazuje na co go stać jak jest zdrowy ;) Może faktycznie po prostu jest trochę mocniej poobijany, klasyka dla środkowego obrońcy
25
Już jest lampka zapalona Thomas Vermaelen odczuwa lekki ból ... Oby to był tylko ból małego palca lewej stopy
3
Wow podstawowy zawodnik i kapitan drużyny grał trzy mecze po 90 minut nie no zajeżdżony jak kobyła... Dużo lepiej, że nic nie udawał, lekarze Go szybko "naprawią". a i tak nie grałby od razu bo to by było po prostu nie fair. Tak sobie na spokojnie wszystko ogarnie, a udawanie byłoby bardzo kiepskie charakterologicznie
3
Albo "Real w końcówce cały czas dominuje" :D Dobre śmieszki
0
Zagadka rozwiązana! :D
0
Nie no co za gość, jedenaście karnych z rzędu strzelonych i akurat pudło z Realem ... Te france to mają farta jednak :D A tak btw to gra pozycyjna ich parzy, dramatyczni są
6
No no szczególnie pokazuje to frekwencja w naszej lidze
0
Tu chyba kolegom nie chodzi o budżet jako taki bo nie mam wątpliwości, że tutaj i tak się zbilansujemy. Chodzi o procent przychodów przeznaczany na wynagrodzenia piłkarzy... Obecnie ta wartość przekracza 80% i dalej idziemy w "złą stronę". Rekomendowany poziom to 70%, a Barca chce osiągnąć nawet 60%, obecnie na prawdę nie widzę jakim cudem
9
Ale Ty jesteś gościu upartym trollem... Wiadomo, że nie wykłada kasy na stół i mówi dobra macie hajs jak wam brakuje, ale np zgadza się (słusznie przytoczony przykład Fabregasa lub z nowszej historii Paulinho) na niższe zarobki, aby przyszły lub odciążyć w ten sposób. Nie jest to nic nadzwyczajnego
2
Hegemonowi chodziło o przeczytanie artykułu w gazecie, a nie streszczenia okładki... I ma rację, że takie rzeczy się w historii zdarzały oraz jeszcze częściej zdarza się, że gazeta wyciąga na okładkę wyrwane z kontekstu zadnie, które wypacza sens całości
1
Ta kwestia klauzuli Messiego to albo błąd w tłumaczeniu na polskich portalach albo celowa dezinformacja madryckich gazet. Czym innym jest klauzula pozwalająca na odejście w przypadku uzyskaniu przez Katalonię niepodległości, a czym innym w przypadku gdyby Barcelona przestała grać w jednej z najsilniejszych lig Europy (przy czym nie jest sprecyzowane że musi być to liga hiszpańska)... Także są to po prostu głupie "clickbaitowe" nagłówki
0
Bardzo dobra wiadomość, że ta różnica powoli jest zasypywana. Co prawda 50% więcej w porównaniu do trzeciego zespołu to nadal za dużo, ale tendencja bardzo pozytywna ;) To jest zmiana, która uatrakcyjni ligę, a nie te głupoty/pierdoły, które proponuje Tebas
0
Trzeba z nim przedłużyć kontrakt, ale z drugiej strony klub musi zaproponować coś rozsądnego. Bo jeśli dalej ma grać tylko w Barcelonie B to z całym szacunkiem, ale chłopak na pewno będzie chciał poszukać czegoś innego bo szkoda mu będzie kariery na granie w drugiej lidze