1

Oczywiście, że tak bo niby czemu mają tak dużo taniej sprzedawać ten sam produkt (lub lepszy), tylko bez znanego znaczka ;) To jest bardzo logiczne zachowanie Chińczyków. czymś muszą na siebie zwrócić uwagę bo startują od zera, a potem już zdecyduje rynek

0

A od tych dwóch marek jeszcze lepsze są Xiaomi za pół ceny :D No ale lans to lans

2

Nie no już nie przesadzajmy. Bramka Bale'a była cudowna, Modric też bardzo ładnie przyłożył. Ta bramka z główki też niczego sobie, no i ten drugi gol Cristiano też nie jakiś bardzo oczywisty. Może nie były to najpiękniejsze bramki na świecie, ale na pewno nie były przyłożeniem nogi do pustej

0

Teoretycznie każde zasady są do obejścia, ale to nie znaczy że trzeba zostawić temat i chociaż nie próbować. A poza tym bardzo wątpię że dla szejków piłka nożna to jest pasja. Po prostu zabawka i biznes. Więc jeśli co chwilę będą im rzucać kolejne kłody pod nogi to w końcu im się znudzi

44

Po zakończeniu kariery przez Messiego rozpieprzył by atmosferę w szatni w trzy sekundy co dobrze widać po PSG, gdzie nie było wyraźnego lidera i hierarchii. Konfliktowanie się ze wszystkimi poszło dość szybko na moje oko ;)

1

To jest średnio precyzyjna informacja, na notatniku już widziałem komentarze gdzie ludzie myślą, że na każde 200 milionów zakupów musi być 100 milionów sprzedaży, więc przy 400 milionach wydanych trzeba by "odzyskać" tylko 200, a w rzeczywistości 300

0

A o co dokładnie ? Ja w tym momencie jestem już bardzo długo na zwolnieniu (przewlekła choroba) i niedługo będę składał wniosek o świadczenie rehabilitacyjne bo na L4 można być ciągiem maksymalnie 6 miesięcy

4

Porobiony
Edit A serio to szkoda chłopa, kto nigdy nie był na naciąganym L4 niech pierwszy rzuci kamieniem :D

0

Już dzisiaj było na Rambli. Odwołał się i w tym czasie może grać

2

No powiem, że też myślałem że mu tylko łuk brwiowy przeciął. Dobrze, że się skończyło na rozcięciu, niemniej pośmieszkować z przeglądania się w telefonie delikatnie można :D

0

To co to za robota gdzie Ci pracodawca planuje urlop lol, trochę kiepsko. A kończyłeś średnią i studia ? To jest 8 lat stażu pracy

0

Tym się różnisz, że trzeba najpierw trochę pozapieprzać żeby zasłużyć na urlop, a nie się byczyć od razu :D Kończąc normalnie szkołę średnią i chociaż licencjat wystarczyło pracować raptem dwa lata żeby uzyskać ten "bonus" więc już bez przesady z tym brakiem sprawiedliwości

0

Mi również się nie zdarzyło jeśli dobrze pamiętam. Może kiedyś jakiś Puchar Polski

0

To nie ma nic do rzeczy... A jeśli nie spełnia warunków tzn nie wykazuje na tyle związków z Polską i jest podejrzenie, że zostanie jako nielegalna to do kogo ma mieć pretensje ? No kurde ludzie.

0

Błąd argumentacyjny i logiczny. Wyciągasz wniosek odnośnie całości, na podstawie jednego przypadku, który znasz... Statystyka jest bezlitosna, jeśli około 95% wniosków jest rozpatrywanych pozytywnie to można swobodnie stwierdzić, że uzyskać wizę jest łatwo.

1

Pep to jest specyficzny przypadek z tego co słychać z szatni, które trenował :D I Jemu w jednym klubie ciężko wytrzymać dłużej niż kilka sezonów i piłkarzom z Nim ciężko

0

No właśnie zdrowym na umyśle ludziom te dwie kwestie za cholerę się nie łączą. Tym "sympatycznym" chłopcom to nie przeszkadza

1

Fajnie jest pisać na temat o którym się nie ma pojęcia nie ? :D Jakie to jest cudowne tak sobie żyć w ignorancji i powtarzać jakieś zasłyszane w internecie lub innych mediach głupoty. To, że jakiś kraj ma wizy do USA lub nie jest ściśle ograniczone przepisami i wynika z czystej statystyki, na prawdę wystarczy poczytać. Procent wniosków wizowych z Polski, które są odrzucane jest nadal zbyt wysoki i tyle. Co prawda od lat spada, ale nadal przekracza 3%, które jest wymagane do wprowadzenia ruchu bezwizowego. W momencie kiedy procent wniosków odrzucanych zejdzie poniżej możecie być drodzy oburzeni pewni, że obowiązek wizowy zostanie zniesiony w mgnieniu oka.

0

Czyli jednak jakieś delikatne emocje występują :D

0

Jeśli Coutinho będzie grał na tym samym lub wyższym poziomie jak w Liverpoolu to byłoby nasze optymalne ustawienie z Messim i Suarezem z przodu. A jeśli Coutinho będzie miał problem z adaptacją to Iniesta też będzie oczywiście spoko. I na prawdę Dembele będzie musiał prezentować mega wysoki poziom żebyśmy grali inaczej

2

Co to za fake newsy, wcale nie z ostatnią :D

1

Jak gra piach to można mówić, że gra piach i nawet sobie robić podśmiechujki. Jak zagrał dobrze to trzeba to przyznać albo się nie ośmieszać

0

Ta opinia o Roberto wcale nie taka ryzykowna, to chyba nawet pokazują statystyki w tym sezonie (przed tym meczem Roberto jeśli dobrze pamiętam miał drugie miejsce w Barcelonie pod względem udanych dryblingów na mecz). On by sobie świetnie radził podwieszony pod napastników, właśnie na takiej pozycji Messiego, z dużą swobodą.

2

Jakby oceniać samą drugą połowę to poza skalą Leo, ale za całokształt dałem np 9.5.. W pierwszej połowie jednak szału nie było mówiąc delikatnie, więc na pewno nie nazwał bym tego meczem idealnym. Suarez również 9.5 niemniej MotM dla Messiego. 8.5 Rakieta i Roberto, super zawody. Reszta w okolicach 7 +/- pół oceny. Alba słabiej, ale powiedzmy sobie szczerze słabiej jak na swoje standardy, które są w tym sezonie super wyśrubowane.

1

Ok ;) Nie to żebym był ich fanem, ale wolałbym żeby jednak Real dostał w tym sezonie wpiernicz na wszystkich frontach. Ewentualnie pogodzę się z tym (jeśli oczywiście przejdziemy Espanyol) żeby w Pucharze Króla grali dopóki nie trafią na nas

1

Oglądał ktoś może to PSG ? Nie mówcie mi że akurat zaczną grać piach jak zbliża się dwumecz z Realem ...

2

To przecież nie ma znaczenia... Jeśli zapewnimy sobie mistrzostwo wcześniej to wszystkie zespoły z którymi będziemy grali do końca sezonu zrobią nam przed meczem szpaler

2

Pewnie dlatego, że jakby to był poważny uraz to wypada z gry na długo, a kończy w tym roku 33 lata, a my mamy nie dość, że dwóch świetnych stoperów to właśnie kupiliśmy kolejnego, młodego z bardzo dużym potencjałem

1

Trzeba liczyć, że to coś lekkiego, ale wyglądało tak sobie ;/ No tak mi szkoda tego chłopa, że ciężko opisać. Jeszcze po tym jak ostatnio super grał i zostawiał serducho dla klubu

0

Oj założę się że można :D Na bank na notatniku będą dzisiaj komentarze "Co się tak rozpływacie nad tym Messim. Kriszcziano też dzisiaj strzelił 2 i miał asystę! I jeszcze mu rozcięli łuk brwiowy więc jest lepszy"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?