0

No i tak to zostawmy, ważne że obaj widzimy siłę w naszej szkółce ;) Obawiam się niestety, że ciśnienie na wynik jest zbyt wielkie, będzie ciężko powtórzyć to co wyprawialiśmy ostatnio jeśli chodzi o "transfery" z zaplecza do pierwszej drużyny, ale kto wie. Wystarczy jeden odważny człowiek i trochę zaufania. Ja tam ufam Valverde, może nie zrobi takiej rewolucji jak Pep, ale wierzę, że po odchudzeniu składu z niepotrzebnych zawodników da szansę młodzieży

15

Ogóreczki dzisiaj grają dużo lepiej niż Real ;) Oczywiście do tej pory, bramka jak najbardziej zasłużona i dodatkowo piękna

1

Nie grał dla jednego klubu jeśli dobrze kojarzę

0

To nie ma żadnego znaczenia przy przyznawaniu ZP.
daniel32778 - jakby Bayern wygrał LM i Polska MŚ to Lewandowski miałby realne szanse na zdobycie ZP, nie jestem w 100% pewien, ale myślę, że spokojnie miałby ponad 75% szans

2

Zacznijmy od końca, nie wziął bym też wolnego w pracy jakby wygrała Polska lub jakakolwiek inna reprezentacja. Nie, nie wyszedł bym na spacer bo to jednak finał MŚ, a że generalnie lubię piłkę, a to ważne wydarzenie to na pewno bym oglądał, nie ważne kto by w nim grał. Jak już pisałem wyżej, na pewno bym nie płakał że Polska wygrała, ale jakby grała beznadziejnie i wygrała na farcie to nie miałbym problemu żeby to przyznać, wierz mi.

1

Może ma taką małą chatę, że więcej by się nie zmieściło ? :d albo pensja za niska i bida, nie ma co na stole podać dla większej liczby gości

1

Co to za pytanie :D ZP to konkurs medialności, Lewy nie ma szans z Messim przy takich wynikach jeśli do tego pijesz. Chociaż nie ukrywam, że bardzo fajnie jakby był chociaż w trójce bo jak najbardziej mu się należy

1

O kurnia ale wiem też z kim toczyła boje Argentyna i z kim gra w grupie! I co teraz!! Ratunku!!!!!

1

Było już, ale jeśli to nie jest fake to ja nie wiem co powiedzieć bez kitu (mając w pamięci jeszcze tarcia na linii Ramos - Ronaldo)

1

Kurde nie są może tytanicznie wytrzymałe (jedne zniszczyłem przy okazji 6:1 z PSG) ale Roccat Syva spisują się spoko. Mamy z narzeczoną już od jakiegoś czasu i są na prawdę ok. Ale zaznaczam, że nie jestem audiofilem

2

A skąd wiesz, że tak zagorzale śledzą ? Ktoś mieszka na tym skrawku planety więc musi śledzić co robią wszyscy inni przedstawiciele tego skrawka ? :D
Katalonka1900 Oczywiście, że są, tylko za cholerę teraz się do tego nie przyznają. Ja nie mam z tym problemu. Zacząłem kibicować Barcelonie bo grali piękny futbol, to że potem przerodziło się to w miłość do klubu, miasta i regionu to już inna historia. To samo jest z reprezentacją Polski, nie przeczę że jak wygrają to nie wyrywam sobie włosów z głowy i raczej się cieszę niż płaczę, ale nie nazwał bym się nigdy kibicem bo po prostu nie jara mnie taka piłka i mam wielkie trudności z wysiedzeniem na meczu reprezentacji 90min.

1

Obie opcje wydają się spoko. Pytanie czemu każdy chce koniecznie płacić po sezonie :D (oczywiście mam na myśli wykup obowiązkowy, jeśli jest opcjonalny to logiczne)

0

Nie nie, nie zrozumieliśmy się :D To co zostawiłeś nadal jest nacjonalistycznym bełkotem i dorabianiem do oglądania piłki nożnej ideologii ;) PS Jestem dawno po studiach, widocznie mam jakiś olbrzymi problem ze sobą

5

I wydawało się, że to w miarę rozsądny komentarz, dopóki na końcu nie odpłynąłeś w nacjonalizm eh, było tak blisko :D

4

Bo to tylko piłka nożna i kibicuję komu chce ;) Już było spokojnie przez parę minut po co od nowa zaczynasz ?

0

Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno

1

Niby KFC spoko, ale jak patrze na te ceny w dostawie to zawsze mnie coś jednak ściska

2

Bez kitu :D Głowa rodziny, po środku w garniaczku, brakuje tylko żeby reszta trzymała w rękach jakieś bejsbole albo gnaty :D

0

Wylosowaliśmy w tym nowym Pucharze Narodów Portugalię w grupie i dlatego

0

O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?

0

No weź! Trzeba poczekać do dobranocki bo to będzie 18+ :D

0

Patrz komentarz wyżej. Patriotyzm nie ma nic wspólnego z kibicowaniem chłopakom którzy biegają za piłką

0

To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie

2

Komentarz usunięty

2

Otóż nie

1

Kurnia dobre :D A co jeśli nie interesował by się piłką ? Na tej stronie nie miałby życia

7

Komentarz usunięty

1

Dlaczego ? :D Ja tam dumnie daję Kacperoo5 "lajka". Ale ja już zostałem "przezwany" "obywatelem świata" także co mi tam zależy :D

1

Nie zastanawiasz się po prostu chcesz oglądać dobrą piłkę i się przy tym świetnie bawić i nie filozofujesz na ten temat ;) Trudne ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?