No i tak to zostawmy, ważne że obaj widzimy siłę w naszej szkółce ;) Obawiam się niestety, że ciśnienie na wynik jest zbyt wielkie, będzie ciężko powtórzyć to co wyprawialiśmy ostatnio jeśli chodzi o "transfery" z zaplecza do pierwszej drużyny, ale kto wie. Wystarczy jeden odważny człowiek i trochę zaufania. Ja tam ufam Valverde, może nie zrobi takiej rewolucji jak Pep, ale wierzę, że po odchudzeniu składu z niepotrzebnych zawodników da szansę młodzieży
To nie ma żadnego znaczenia przy przyznawaniu ZP.
daniel32778 - jakby Bayern wygrał LM i Polska MŚ to Lewandowski miałby realne szanse na zdobycie ZP, nie jestem w 100% pewien, ale myślę, że spokojnie miałby ponad 75% szans
Zacznijmy od końca, nie wziął bym też wolnego w pracy jakby wygrała Polska lub jakakolwiek inna reprezentacja. Nie, nie wyszedł bym na spacer bo to jednak finał MŚ, a że generalnie lubię piłkę, a to ważne wydarzenie to na pewno bym oglądał, nie ważne kto by w nim grał. Jak już pisałem wyżej, na pewno bym nie płakał że Polska wygrała, ale jakby grała beznadziejnie i wygrała na farcie to nie miałbym problemu żeby to przyznać, wierz mi.
Co to za pytanie :D ZP to konkurs medialności, Lewy nie ma szans z Messim przy takich wynikach jeśli do tego pijesz. Chociaż nie ukrywam, że bardzo fajnie jakby był chociaż w trójce bo jak najbardziej mu się należy
Kurde nie są może tytanicznie wytrzymałe (jedne zniszczyłem przy okazji 6:1 z PSG) ale Roccat Syva spisują się spoko. Mamy z narzeczoną już od jakiegoś czasu i są na prawdę ok. Ale zaznaczam, że nie jestem audiofilem
A skąd wiesz, że tak zagorzale śledzą ? Ktoś mieszka na tym skrawku planety więc musi śledzić co robią wszyscy inni przedstawiciele tego skrawka ? :D
Katalonka1900 Oczywiście, że są, tylko za cholerę teraz się do tego nie przyznają. Ja nie mam z tym problemu. Zacząłem kibicować Barcelonie bo grali piękny futbol, to że potem przerodziło się to w miłość do klubu, miasta i regionu to już inna historia. To samo jest z reprezentacją Polski, nie przeczę że jak wygrają to nie wyrywam sobie włosów z głowy i raczej się cieszę niż płaczę, ale nie nazwał bym się nigdy kibicem bo po prostu nie jara mnie taka piłka i mam wielkie trudności z wysiedzeniem na meczu reprezentacji 90min.
Obie opcje wydają się spoko. Pytanie czemu każdy chce koniecznie płacić po sezonie :D (oczywiście mam na myśli wykup obowiązkowy, jeśli jest opcjonalny to logiczne)
Nie nie, nie zrozumieliśmy się :D To co zostawiłeś nadal jest nacjonalistycznym bełkotem i dorabianiem do oglądania piłki nożnej ideologii ;) PS Jestem dawno po studiach, widocznie mam jakiś olbrzymi problem ze sobą
Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno
O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?
To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie
0
No i tak to zostawmy, ważne że obaj widzimy siłę w naszej szkółce ;) Obawiam się niestety, że ciśnienie na wynik jest zbyt wielkie, będzie ciężko powtórzyć to co wyprawialiśmy ostatnio jeśli chodzi o "transfery" z zaplecza do pierwszej drużyny, ale kto wie. Wystarczy jeden odważny człowiek i trochę zaufania. Ja tam ufam Valverde, może nie zrobi takiej rewolucji jak Pep, ale wierzę, że po odchudzeniu składu z niepotrzebnych zawodników da szansę młodzieży
15
Ogóreczki dzisiaj grają dużo lepiej niż Real ;) Oczywiście do tej pory, bramka jak najbardziej zasłużona i dodatkowo piękna
0
https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/superwizjer-tvn-z-kamera-w-srodowisku-polskich-neonazistow,807953.html
Sorry za link ale będzie szybciej
1
Nie grał dla jednego klubu jeśli dobrze kojarzę
0
To nie ma żadnego znaczenia przy przyznawaniu ZP.
daniel32778 - jakby Bayern wygrał LM i Polska MŚ to Lewandowski miałby realne szanse na zdobycie ZP, nie jestem w 100% pewien, ale myślę, że spokojnie miałby ponad 75% szans
2
Zacznijmy od końca, nie wziął bym też wolnego w pracy jakby wygrała Polska lub jakakolwiek inna reprezentacja. Nie, nie wyszedł bym na spacer bo to jednak finał MŚ, a że generalnie lubię piłkę, a to ważne wydarzenie to na pewno bym oglądał, nie ważne kto by w nim grał. Jak już pisałem wyżej, na pewno bym nie płakał że Polska wygrała, ale jakby grała beznadziejnie i wygrała na farcie to nie miałbym problemu żeby to przyznać, wierz mi.
1
Może ma taką małą chatę, że więcej by się nie zmieściło ? :d albo pensja za niska i bida, nie ma co na stole podać dla większej liczby gości
1
Co to za pytanie :D ZP to konkurs medialności, Lewy nie ma szans z Messim przy takich wynikach jeśli do tego pijesz. Chociaż nie ukrywam, że bardzo fajnie jakby był chociaż w trójce bo jak najbardziej mu się należy
1
O kurnia ale wiem też z kim toczyła boje Argentyna i z kim gra w grupie! I co teraz!! Ratunku!!!!!
1
Było już, ale jeśli to nie jest fake to ja nie wiem co powiedzieć bez kitu (mając w pamięci jeszcze tarcia na linii Ramos - Ronaldo)
1
Kurde nie są może tytanicznie wytrzymałe (jedne zniszczyłem przy okazji 6:1 z PSG) ale Roccat Syva spisują się spoko. Mamy z narzeczoną już od jakiegoś czasu i są na prawdę ok. Ale zaznaczam, że nie jestem audiofilem
2
A skąd wiesz, że tak zagorzale śledzą ? Ktoś mieszka na tym skrawku planety więc musi śledzić co robią wszyscy inni przedstawiciele tego skrawka ? :D
Katalonka1900 Oczywiście, że są, tylko za cholerę teraz się do tego nie przyznają. Ja nie mam z tym problemu. Zacząłem kibicować Barcelonie bo grali piękny futbol, to że potem przerodziło się to w miłość do klubu, miasta i regionu to już inna historia. To samo jest z reprezentacją Polski, nie przeczę że jak wygrają to nie wyrywam sobie włosów z głowy i raczej się cieszę niż płaczę, ale nie nazwał bym się nigdy kibicem bo po prostu nie jara mnie taka piłka i mam wielkie trudności z wysiedzeniem na meczu reprezentacji 90min.
1
Obie opcje wydają się spoko. Pytanie czemu każdy chce koniecznie płacić po sezonie :D (oczywiście mam na myśli wykup obowiązkowy, jeśli jest opcjonalny to logiczne)
0
Nie nie, nie zrozumieliśmy się :D To co zostawiłeś nadal jest nacjonalistycznym bełkotem i dorabianiem do oglądania piłki nożnej ideologii ;) PS Jestem dawno po studiach, widocznie mam jakiś olbrzymi problem ze sobą
5
I wydawało się, że to w miarę rozsądny komentarz, dopóki na końcu nie odpłynąłeś w nacjonalizm eh, było tak blisko :D
4
Bo to tylko piłka nożna i kibicuję komu chce ;) Już było spokojnie przez parę minut po co od nowa zaczynasz ?
0
Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno
1
Niby KFC spoko, ale jak patrze na te ceny w dostawie to zawsze mnie coś jednak ściska
2
Bez kitu :D Głowa rodziny, po środku w garniaczku, brakuje tylko żeby reszta trzymała w rękach jakieś bejsbole albo gnaty :D
0
Wylosowaliśmy w tym nowym Pucharze Narodów Portugalię w grupie i dlatego
0
O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?
0
No weź! Trzeba poczekać do dobranocki bo to będzie 18+ :D
0
Patrz komentarz wyżej. Patriotyzm nie ma nic wspólnego z kibicowaniem chłopakom którzy biegają za piłką
0
To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie
2
Komentarz usunięty
2
Otóż nie
1
Kurnia dobre :D A co jeśli nie interesował by się piłką ? Na tej stronie nie miałby życia
7
Komentarz usunięty
1
Dlaczego ? :D Ja tam dumnie daję Kacperoo5 "lajka". Ale ja już zostałem "przezwany" "obywatelem świata" także co mi tam zależy :D
1
Nie zastanawiasz się po prostu chcesz oglądać dobrą piłkę i się przy tym świetnie bawić i nie filozofujesz na ten temat ;) Trudne ?