3

Bo te okresy pamięta z własnego kibicowania więc te wymienił. Odchodzili już Cruijff (jako piłkarz i trener), Guardiola jako piłkarz, Figo czy Rivaldo i jakoś "karawana jedzie dalej". Oczywiście odejście Messiego będzie bolało prawdopodobnie najmocniej bo mówimy o najlepszym piłkarzu w historii, ale Barcelona poradzi sobie i z tym

1

Może nie aż tak słabo, ale kompletnie bez zrozumienia z kolegami. Oni nie bardzo z nimi grają w ataku i też Oni mają momenty zawahania, wynikające prawdopodobnie z braku regularności.

1

Zaorany ;D

0

Bez przesady

0

Ale to przecież zależy od tego jak będą grali przeciwnicy, nawet jeśli założymy że my wszystko wygramy..

1

Prawda że ciężko jest wejść na poziom Alby ale Digne się również bardzo dobrze pokazuje, po prostu mają do Niego mniej zaufania i to widać

1

Jaki karny ?

3

Bo Leganes to nie byle OGÓRKI :D

0

Biedne Alaves ;( Będą się chcieli dzisiaj wszyscy popisać. Coutinho bo nowy, Iniesta żeby pokazać że wcale nie jest gorszy od nowego :D Messi bo Cr przypakował dwa farciarskie karne, no i Suarez bo wiadomo jest dzikiem. Jeśli tylko "będzie chciała wpadać" to już łączę się w bólu z Baskami

0

Plaża :D Ostatnio grał bardzo dużo

5

Wyjdź i nie wracaj albo naucz się czegoś o piłce ok ? ;)

0

A moim zdaniem trochę tak. Gdyby po pierwszej serii nie był 1 to imo byłoby mu łatwiej

0

Wiadomo w ogóle czy to Jego oficjalny profil ? :D

1

A komentator jaki pewny prawie do ostatniej chwili :D Nie nie było widać czysty wślizg

0

Nie ma sprawy 3.50 się należy, rachunek pocztą

1

Wygląda na to że tak. 5 set, za chwilę powinno być 4:1 dla Szwajcara

0

Komentarz usunięty

0

Aa czyli pod tym postem "piękne słowa" to było o innych Jej wypowiedziach ? Kurde sorry nie ogarnąłem :D

0

Ale przecież wszedł :D A to że sobie powiesz w domu parę słów, ułożonych w wierszyk to chyba jednak nie bardzo pomoże

0

Ale bait z tym nikt nie przeczyta :D

5

Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...

Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem

0

No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu

0

Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne

0

No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D

0

Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud
EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji

0

Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury

0

A On kiedyś gdzieś wypadł dobrze ? :D

4

To źle czułeś bo jednak zachowali się rozsądnie i odpuścili

3

"Zainteresowania - narkotyki halucynogenne" nic dziwnego że się w głowie popierdo****

0

Nie wywołuj tego cholerstwa z lasu, niech tam siedzi i zdycha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?