Bo te okresy pamięta z własnego kibicowania więc te wymienił. Odchodzili już Cruijff (jako piłkarz i trener), Guardiola jako piłkarz, Figo czy Rivaldo i jakoś "karawana jedzie dalej". Oczywiście odejście Messiego będzie bolało prawdopodobnie najmocniej bo mówimy o najlepszym piłkarzu w historii, ale Barcelona poradzi sobie i z tym
Może nie aż tak słabo, ale kompletnie bez zrozumienia z kolegami. Oni nie bardzo z nimi grają w ataku i też Oni mają momenty zawahania, wynikające prawdopodobnie z braku regularności.
Biedne Alaves ;( Będą się chcieli dzisiaj wszyscy popisać. Coutinho bo nowy, Iniesta żeby pokazać że wcale nie jest gorszy od nowego :D Messi bo Cr przypakował dwa farciarskie karne, no i Suarez bo wiadomo jest dzikiem. Jeśli tylko "będzie chciała wpadać" to już łączę się w bólu z Baskami
Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...
Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem
No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu
Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne
No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
3
Bo te okresy pamięta z własnego kibicowania więc te wymienił. Odchodzili już Cruijff (jako piłkarz i trener), Guardiola jako piłkarz, Figo czy Rivaldo i jakoś "karawana jedzie dalej". Oczywiście odejście Messiego będzie bolało prawdopodobnie najmocniej bo mówimy o najlepszym piłkarzu w historii, ale Barcelona poradzi sobie i z tym
1
Może nie aż tak słabo, ale kompletnie bez zrozumienia z kolegami. Oni nie bardzo z nimi grają w ataku i też Oni mają momenty zawahania, wynikające prawdopodobnie z braku regularności.
1
Zaorany ;D
0
Bez przesady
0
Ale to przecież zależy od tego jak będą grali przeciwnicy, nawet jeśli założymy że my wszystko wygramy..
1
Prawda że ciężko jest wejść na poziom Alby ale Digne się również bardzo dobrze pokazuje, po prostu mają do Niego mniej zaufania i to widać
1
Jaki karny ?
3
Bo Leganes to nie byle OGÓRKI :D
0
Biedne Alaves ;( Będą się chcieli dzisiaj wszyscy popisać. Coutinho bo nowy, Iniesta żeby pokazać że wcale nie jest gorszy od nowego :D Messi bo Cr przypakował dwa farciarskie karne, no i Suarez bo wiadomo jest dzikiem. Jeśli tylko "będzie chciała wpadać" to już łączę się w bólu z Baskami
0
Plaża :D Ostatnio grał bardzo dużo
5
Wyjdź i nie wracaj albo naucz się czegoś o piłce ok ? ;)
0
A moim zdaniem trochę tak. Gdyby po pierwszej serii nie był 1 to imo byłoby mu łatwiej
0
Wiadomo w ogóle czy to Jego oficjalny profil ? :D
1
A komentator jaki pewny prawie do ostatniej chwili :D Nie nie było widać czysty wślizg
0
Nie ma sprawy 3.50 się należy, rachunek pocztą
1
Wygląda na to że tak. 5 set, za chwilę powinno być 4:1 dla Szwajcara
0
Komentarz usunięty
0
Aa czyli pod tym postem "piękne słowa" to było o innych Jej wypowiedziach ? Kurde sorry nie ogarnąłem :D
0
Ale przecież wszedł :D A to że sobie powiesz w domu parę słów, ułożonych w wierszyk to chyba jednak nie bardzo pomoże
0
Ale bait z tym nikt nie przeczyta :D
5
Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...
Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem
0
No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu
0
Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne
0
No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
0
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud
EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
0
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
0
A On kiedyś gdzieś wypadł dobrze ? :D
4
To źle czułeś bo jednak zachowali się rozsądnie i odpuścili
3
"Zainteresowania - narkotyki halucynogenne" nic dziwnego że się w głowie popierdo****
0
Nie wywołuj tego cholerstwa z lasu, niech tam siedzi i zdycha