22

Moim zdaniem nie ma najmniejszych szans na ten transfer. Już nawet nie chodzi mi o sam wiek, chociaż to też z oczywistych względów jest przeszkoda. Już nawet nie chodzi mi o to, że mogą być problemy z dogadaniem się z Bayernem.
Wiem, że jako Polacy chcemy widzieć w Lewym boga footbolu bo faktycznie jest bez wątpienia bardzo dobrym zawodnikiem, ale patrząc obiektywnie całą karierę spędził w jednej lidze, nie ma pewności, że mimo doświadczenia, tak łatwo i szybko odnalazł by się gdzie indziej. Niby dobrze prezentuje się też w reprezentacji, ale umówmy się w większości graliśmy z ogórami. Także uważam, że z tym transferem, biorąc pod uwagę kasę jaką trzeba by wyłożyć, wiąże się zbyt wielkie ryzyko.

Fajnie, że prezydent wreszcie jednoznacznie wstawił się za Pique, uważam, że było to potrzebne.

0

No wyglądało to imponująco trzeba powiedzieć. Kolejne zmniejszenie kosztów w dłuższej perspektywie, no i jakby nie patrzeć jednak poprawa bezpieczeństwa. Oby chęci i kasy nie zabrakło panu Elonowi ;)

5

Panie Amor z całym szacunkiem, Pique czuje się zobowiązany bronić rodziny, oby również FC Barcelona czuła się zobowiązana bronić członka swojej rodziny ...

1

Żeby tak grać trzeba mieć kim, mieć warsztat. Nie odpływajmy za bardzo błagam. Mimo, że to wygląda lepiej niż kiedyś to nie narzekajmy na wygrane po 1:0, szczególnie na turniejach

5

No powiem, że nieźle ;) Btw nie możemy mieć w La Lidze takich fajnych komentatorów ? Żadnego głupiego pieprzenia, po prostu profeska i emocje.. I wish

0

No Deulofeu jak dostaje takie autostrady to może poszaleć :) Niech mu się wiedzie w tej Anglii

0

Ale akcja wow

2

Pierwszy celny strzał, 81. minuta no nieźle
O i zaraz potem drugi :D

1

No to byłoby ciekawe. Szkoda mi będzie Luisa bo pomimo całej mojej do Niego sympatii nie ma opcji żebym dobrze życzył Chelsea, oczywiście pomijając już 1/8LM z nami

17

Sam stwierdza, że obrażanie w taki sposób jest nie do przyjęcia, a zgłasza zachowanie Pique a nie kibiców. What ?

0

Zmiana trenera na chwilę przed meczami LM i tak na 99% nic nie zmieni więc pewnie zaczeka. Aż sobie chyba włączę drugą połowę jak mówicie że taka żenada

1

Mam ten sam, od urodzin w tamtym roku :D

2

Niestety w tym sezonie Las Palmas, Deportivo i Malaga są zbyt słabe żeby nasz ukochany przeciwnik spadł do Segunda, no ale będzie nadzieja w przyszłym roku. Trzeba się cieszyć że teraz mamy kilka miesięcy przerwy od tego dziadostwa

0

Jutro madryckie dzienniki "Barcelona ledwo remisuje z walczącym o utrzymanie Espanyolem w idealnych warunkach atmosferycznych"

2

Real lubi to

4

Trzeba prowadzić piłkę jak w plażówce, podbijać sobie przed sobą :D

0

Już widzę jutrzejszy artykuł w Asie na temat kontrowersyjnie nieuznanej bramki dla Espanyolu

1

Nawet sekundę się nie waham i zaraz po gwizdku na przerwę wyciszam transmisję

1

Nie mógł biec w sposób naturalny ... Hmm no może dlatego że miał wyciągniętą łapę żeby go Pique nie obiegł

0

No to to jest strzał :D

0

Komentator nie oczekuje wirtuozerii od graczy Espanyolu... niech uważa bo dostanie pozew od władz klubu za nawoływanie do nienawiści

0

Na pastwisku po kostki w wodzie, na pewno im się będzie dobrze grało

0

Nie wiem czy u profesjonalnych piłkarzy tak to działa, ale jak dla mnie to jest też dobre dla efektu psychologicznego - musisz usiąść na ławce, patrzysz obok a tam same cracki. Jakoś tak milej się odpoczywa chyba :D

0

A widziałeś kiedyś rotacje w parze stoperów jak nie ma kontuzji ? :D

0

Zobaczymy jak sobie poradzi Coutinho na pozycji Messiego ;)

0

Jeśli tak to się zgadzam. To może obie drużyny się zgodzą że nie chce im się grać piłką i pojadą razem na ferie :D

0

A ja bym się wcale nie zdziwił gdyby awansowali. Zauważ, że oni sobie nie radzą przede wszystkim jak muszą grać piłką i "kontrolować" mecz. W meczach gdzie mogli założyć pressing i grać z kontry nie było już dramatu. PSG nie pozwoli im na taktykę miliona bezużytecznych wrzutek bo to Paryżanie będą kontrolować mecz. Pytanie czy Real będzie motorycznie przygotowany żeby ich ukąsić z kontry i czy obrona w ataku pozycyjnym poradzi sobie lepiej niż przy kontrach Levante czy innych Leganes

1

Takich nudnych, że coś się tak dzieje dosłownie non stop... Nie znam bezsensowniejszego argumentu na temat siatkówki. Już bym powiedział że ręczna nawet jest pod tym względem nudniejsza bo sobie podają przez większość czasu w kółko po obwodzie, ale siatka ?

0

Sytuacja w tym aspekcie z kasą z praw na szczęście się poprawia chociaż zdecydowanie za wolno. Trzeba też dodać, że w tym sezonie takie kluby jak Eibar, Celta Vigo czy Betis Sevilla zrobiły spory postęp, nie dość że fajnie się patrzy na ich grę, to są w stanie sprawiać niespodzianki. Mam nadzieję, że idzie ku dobremu i liga za plecami Barcy będzie się dalej wyrównywać (joke :D oczywiście cała liga, nie bądźmy buńczuczni :D)

0

Patrzyłeś może ostatnio ile Modric ma lat ? ... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?