Nie wierzę w te komentarze :D "Nie biorą pod uwagę wzrostu wartości zawodników" "nie biorą pod uwagę że kiedyś były inne ceny" "nie biorą pod uwagę wychowanków" "dane są nieuczciwe" "goebbelsowska propaganda" ..... :D
Przecież to jest tylko przedstawienie pewnych danych, nic więcej. Nikt tu nie ocenia klubów, po prostu ktoś policzył ile kto wydał na piłkarzy
Uu to się pozmieniało :D Kiedyś jednak trzeba było na 2 sekundy ale jednak te majty ściągnąć. U nas się mówiło, że po to aby sprawdzić czy w du** się granat zmieści ... takie żarciki wiadomo. W mojej grupie wszyscy dostali A, oprócz jedynego typa, który akurat chciał iść do wojska masakra :D Ja się dziwiłem że nie dostałem P (pocisk) xD
Ta teraz jest kryty tor łyżwiarski który utopi moje miasto w długach, super opcja :D Ja mimo wszystko wierzę w drużynę dziewczyn właśnie w panczenach, ale zobaczymy.
Chłopie ten artykuł nic nie mówi o "wartości zespołu".. Nie wspomina słowem o wychowankach czy o tym kto kiedy był kupowany. To po prostu takie proste wyliczenie kto ile wydał pieniędzy na swoich zawodników. A Ty bredzisz o jakichś głupotach i się spinasz, że co to ma wspólnego z wartością zespołu...
Jakby jeszcze odtworzył to Imperium Osmańskie... To były dla nich świetne czasy patrząc z perspektywy kraju (nie wiem jak tam z perspektywy pojedynczego obywatela). Problem w tym, że cała Jego gadka to zwykły populizm
Ale właśnie o to chodzi w tych widełkach, szczególnie przy językach obcych. Nie masz opisywać na około i w cały świat tylko precyzyjnie napisać to o co proszą, korzystając jeszcze najlepiej z odpowiedniego słownictwa.
Według mnie właśnie te dolne limity są beznadziejne. Tzn wiadomo przy mentalności większości uczniów muszą być, ale tak na prawdę jeśli jesteś w stanie zawrzeć sens wypowiedzi w krótkich słowach to powinieneś móc to zrobić. Uczenie niepotrzebnego rozwlekania wypowiedzi jest bez sensu
"Międzynarodowe Centrum Badań Sportowych (CIES) opublikowało listę klubów z pięciu najsilniejszych lig europejskich, które wydały najwięcej pieniędzy na budowę swoich zespołów." - co tu jest niejasne ? :D
Robią sobie kariery jak chcą, każdy się wybija czym innym. To o społeczeństwie świadczy, że chce takie rzeczy oglądać :D Oni po prostu chcą zarabiać, jak prawie każdy
To że opuszczał treningi jak najbardziej, ale nie musiała się Barca pchać po Niego na siłę, w momencie kiedy była panika po Neymarze. To było średnio rozsądne ze strony zarządu. Zachowanie piłkarza (nieodpowiedzialne) to oddzielna sprawa
Ja chłopa zacznę oceniać dopiero po całym okresie przygotowawczym z zespołem, czyli od sierpnia. Nie Jego wina że został sprowadzony w takich okolicznościach. Ale przyznać trzeba że trochę pecha ma
Również się zgadzam, że to nie jest świetna literatura. Z resztą sam Martin też się chyba zgadza bo te zmiany w serialu są przecież pod Jego okiem :D No ale jakoś tak już mam, że przywiązuję się do tego co przeczytam (oczywiście jeśli mnie wciągnęło i mi się podobało, a świat Westeros niewątpliwie taki był)
Jestem ogromnym fanem twórczości Tolkiena i powiem Ci że Hobbit jest tak słabą adaptacją, że nie dałem rady dokończyć drugiej części filmu, trzeciej nie oglądałem w ogóle... Jak już coś jest na podstawie książki nie znoszę jak ma tak wielkie odstępstwa od tego co było napisane. Niestety to samo spotkało mnie przy Grze o Tron ;/
Ogarnie się. Mnie tylko dzisiaj wkurzył jak mógł strzelać a za lekko odegrał do Messiego. Przecież chłop ma też lewą nogę podobno, byłaby brama jak złoto
1
Rozumiem pewność siebie Asa, ale z takimi karykaturami to bym się wstrzymał na po meczu jednak ;)
1
O to to :D Najpiękniejsza kobieta na świecie - Helena Trojańska
0
Oba filmy są w spoko, ale znam je już za dobrze :D Oglądam je tylko dla tej cudownej aktorki
8
Nie wierzę w te komentarze :D "Nie biorą pod uwagę wzrostu wartości zawodników" "nie biorą pod uwagę że kiedyś były inne ceny" "nie biorą pod uwagę wychowanków" "dane są nieuczciwe" "goebbelsowska propaganda" ..... :D
Przecież to jest tylko przedstawienie pewnych danych, nic więcej. Nikt tu nie ocenia klubów, po prostu ktoś policzył ile kto wydał na piłkarzy
1
Uu to się pozmieniało :D Kiedyś jednak trzeba było na 2 sekundy ale jednak te majty ściągnąć. U nas się mówiło, że po to aby sprawdzić czy w du** się granat zmieści ... takie żarciki wiadomo. W mojej grupie wszyscy dostali A, oprócz jedynego typa, który akurat chciał iść do wojska masakra :D Ja się dziwiłem że nie dostałem P (pocisk) xD
0
Ta teraz jest kryty tor łyżwiarski który utopi moje miasto w długach, super opcja :D Ja mimo wszystko wierzę w drużynę dziewczyn właśnie w panczenach, ale zobaczymy.
13
No to to jest opinia absurdalna :D
0
Chłopie ten artykuł nic nie mówi o "wartości zespołu".. Nie wspomina słowem o wychowankach czy o tym kto kiedy był kupowany. To po prostu takie proste wyliczenie kto ile wydał pieniędzy na swoich zawodników. A Ty bredzisz o jakichś głupotach i się spinasz, że co to ma wspólnego z wartością zespołu...
0
Komentarz usunięty
0
Jakby jeszcze odtworzył to Imperium Osmańskie... To były dla nich świetne czasy patrząc z perspektywy kraju (nie wiem jak tam z perspektywy pojedynczego obywatela). Problem w tym, że cała Jego gadka to zwykły populizm
0
Ale właśnie o to chodzi w tych widełkach, szczególnie przy językach obcych. Nie masz opisywać na około i w cały świat tylko precyzyjnie napisać to o co proszą, korzystając jeszcze najlepiej z odpowiedniego słownictwa.
Według mnie właśnie te dolne limity są beznadziejne. Tzn wiadomo przy mentalności większości uczniów muszą być, ale tak na prawdę jeśli jesteś w stanie zawrzeć sens wypowiedzi w krótkich słowach to powinieneś móc to zrobić. Uczenie niepotrzebnego rozwlekania wypowiedzi jest bez sensu
0
Pewnie + miał dwie okazje bramkowe po rogach. Mógł mieć minimalnie większą celność podań, ale jak na pierwszy pełny mecz myślę, że było ok
13
"Międzynarodowe Centrum Badań Sportowych (CIES) opublikowało listę klubów z pięciu najsilniejszych lig europejskich, które wydały najwięcej pieniędzy na budowę swoich zespołów." - co tu jest niejasne ? :D
3
Po prostu jest kibicem Realu
3
Borek jest akurat zazwyczaj bardzo dobrze przygotowany i imponuje wiedzą. Tym razem coś mu nie pykło D:
1
Bardzo fajnie
0
Dramatyczna różnica pomiędzy średnią w BPL, a LL ...
24
Ani czym załamywać. Takie czasy
1
Robią sobie kariery jak chcą, każdy się wybija czym innym. To o społeczeństwie świadczy, że chce takie rzeczy oglądać :D Oni po prostu chcą zarabiać, jak prawie każdy
1
To że opuszczał treningi jak najbardziej, ale nie musiała się Barca pchać po Niego na siłę, w momencie kiedy była panika po Neymarze. To było średnio rozsądne ze strony zarządu. Zachowanie piłkarza (nieodpowiedzialne) to oddzielna sprawa
5
Ja chłopa zacznę oceniać dopiero po całym okresie przygotowawczym z zespołem, czyli od sierpnia. Nie Jego wina że został sprowadzony w takich okolicznościach. Ale przyznać trzeba że trochę pecha ma
0
To tylko pokazuje że Mourinho jest słaby z matmy
9
Ewidentny :D
6
Jakbyś to napisał przed sezonem albo jeszcze lepiej po SPH i by się sprawdziło to nawet bym Ci wysłał kurde kwiaty :D Teraz to sobie możesz
0
Również się zgadzam, że to nie jest świetna literatura. Z resztą sam Martin też się chyba zgadza bo te zmiany w serialu są przecież pod Jego okiem :D No ale jakoś tak już mam, że przywiązuję się do tego co przeczytam (oczywiście jeśli mnie wciągnęło i mi się podobało, a świat Westeros niewątpliwie taki był)
5
Jestem ogromnym fanem twórczości Tolkiena i powiem Ci że Hobbit jest tak słabą adaptacją, że nie dałem rady dokończyć drugiej części filmu, trzeciej nie oglądałem w ogóle... Jak już coś jest na podstawie książki nie znoszę jak ma tak wielkie odstępstwa od tego co było napisane. Niestety to samo spotkało mnie przy Grze o Tron ;/
1
Jak zwykle się w dupkach poprzewracało ... Można mówić że gramy cieniznę, ale że 7 punktów przewagi to mało to już jest bredzenie
0
Ja sobie nie wyobrażam bo Coutinho nie może grać w tym sezonie w LM w barwach Barcelony :D
1
Ogarnie się. Mnie tylko dzisiaj wkurzył jak mógł strzelać a za lekko odegrał do Messiego. Przecież chłop ma też lewą nogę podobno, byłaby brama jak złoto
3
Plus dodajmy że był dwa razy (no raz tak już na centymetry) blisko zdobycia bramki głową po rzutach rożnych. Miło się na chłopaka patrzyło