Błąd jest tylko w tym że od innej kwoty się liczy podatek ;) To jest 2.90x50-0.12x(2.90x50-50) :D W skrócie podatek liczy się nie od tego co Ci wypłacają tylko od tego co wygrałeś
Nie pamiętam niestety słowo w słowo, ale mniej więcej chodziło o to że każdy się podnieca rywalizacją Messi - Ronaldo, że wszyscy komentatorzy szukają ich następców w stylu np Edena Hazarda, a taki Iniesta jest po prostu cichym geniuszem piłki
Dzisiaj ryzyko mniejsze bo sporo piłkarzy podstawowych nie gra i to tych ostatnio w formie, więc pewnie sam Asencio będzie musiał ciągnąć, no chyba że ktoś inny akurat przypadkiem odpali
Żaden problem lol, co tam jest trudnego ;) tylko milion głupich pytań np w stylu (już nie pamiętam dokładnie) Czy masz zamiar pozostać nielegalnie na terenie USA ? Czy masz zamiar handlować narkotykami? Takie bzdury :D
Mur z tyłu i dużo słabsza skuteczność w LM, takie krótkie podsumowanie. Generalnie jestem w kropce bo lubię jak tracimy mało bramek, już zdążyłem się do tego w tym sezonie przyzwyczaić. Płacimy mniej porywającymi meczami, no ale trudno coś za coś, jak to zwykle w życiu
Właśnie też mi to wczoraj przyszło do głowy. Skoro nie mamy super kreacji jak kiedyś ale za to jesteśmy solidniejsi w środku i do tego mamy całkiem dobrych bocznych obrońców (z zapędami na skrzydłowych) to czemu nie spróbować systemu z dwoma wahadłami. Na papierze wydaje się to bardzo rozsądne, ale widocznie trener widzi to inaczej
Ależ się zdziwisz jeśli uważasz że Chelsea musi zaatakować :D Jeśli nie wcisną niczego z kontry to może, może zaatakują po przerwie ale też nie byłbym taki pewien
Dobrze że nas jakoś bardzo nie cisną bo Pique znowu wygląda niepewnie jak dzieciak który gra pierwszy mecz na takim poziomie... Co za chimeryczny gość w tym sezonie eh
Nie coś Ty to na pewno wszystko jest prawda. Tak samo jak te historie o ludziach którzy na automatach wygrywają cały czas tysiące złotych, no przecież pewniaki ;)
Nie wiem może to jest prawdziwy kupon, ale dla mnie trzeba być mocno chorym żeby zagrać sobie cały kupon na 3 dni i potem czekać 10 na jeden mecz ...
Ja tam w żadnej wypowiedzi przed meczem nie widziałem żebyśmy bali się stanu murawy w Londynie, no ale niezawodny As oczywiście musi sobie poinsynuować
Jak dla mnie trochę za wysokie niektóre te oceny biorąc pod uwagę mizerię tego meczu ale ok. Te procenty dokładności podań nijak nie korespondują z wrażeniem wizualnym... No ale chyba statystycy się nie mylą
Ale przecież to jest tylko i wyłącznie Jego opinia o sporcie który ewidentnie kocha i którym się pasjonuje. Przecież nikt nie każe tego czytać albo się z Nim zgadzać. Skoro dziennikarze ciągle Go pytają to odpowiada, a Jego wizja piłki pewnie nigdy się nie zmieni. Nie wiem skąd te pretensje.
Betis w pierwszej połowie grał na pewno składniejsze akcje niż PSG. No tyle że trochę zabrakło jednak siły chyba. Nagle w drugiej połowie zaczęli grać super niedokładnie, nie wierzę żeby to była wina dekoncentracji
Dwie niewiadome przed drugą serią - czy Stefanek się poprawi i czy Dawid odda drugi równy skok ;) Jeśli oba warunki będą spełnione to wszystko jest możliwe
O to w sumie dobra informacja, biorąc pod uwagę że muszą się w tej lidze mocno spinać bo ścisk na miejscach 2-6. Mimo że przy reszcie rywali CP wygląda mizernie to może się okazać że ich najbardziej zmęczy :D
0
Haha :D Nowa kategoria specjalnie dla księcia Benzemy "specjalna asysta" za wzięcie udziału w akcji
1
Ależ tam poszedł szczupak przy ziemi :D
0
Stąd też Jego pozostanie w Gremio do końca tego roku. Wtedy prawdopodobnie Coutinho będzie już Europejczykiem :D
0
Błąd jest tylko w tym że od innej kwoty się liczy podatek ;) To jest 2.90x50-0.12x(2.90x50-50) :D W skrócie podatek liczy się nie od tego co Ci wypłacają tylko od tego co wygrałeś
0
Uuu po bandzie :D Tego to bym nie zniósł chyba jednak ;)
13
Nie pamiętam niestety słowo w słowo, ale mniej więcej chodziło o to że każdy się podnieca rywalizacją Messi - Ronaldo, że wszyscy komentatorzy szukają ich następców w stylu np Edena Hazarda, a taki Iniesta jest po prostu cichym geniuszem piłki
0
Dzisiaj ryzyko mniejsze bo sporo piłkarzy podstawowych nie gra i to tych ostatnio w formie, więc pewnie sam Asencio będzie musiał ciągnąć, no chyba że ktoś inny akurat przypadkiem odpali
1
Żaden problem lol, co tam jest trudnego ;) tylko milion głupich pytań np w stylu (już nie pamiętam dokładnie) Czy masz zamiar pozostać nielegalnie na terenie USA ? Czy masz zamiar handlować narkotykami? Takie bzdury :D
0
Chyba Go Mourinho z domu wygna
0
Kiedyś nie trzeba było rozliczać dochodów do 3 tysięcy z kawałkiem, niestety nie mam pojęcia jak jest teraz ;/
0
Mur z tyłu i dużo słabsza skuteczność w LM, takie krótkie podsumowanie. Generalnie jestem w kropce bo lubię jak tracimy mało bramek, już zdążyłem się do tego w tym sezonie przyzwyczaić. Płacimy mniej porywającymi meczami, no ale trudno coś za coś, jak to zwykle w życiu
0
Właśnie też mi to wczoraj przyszło do głowy. Skoro nie mamy super kreacji jak kiedyś ale za to jesteśmy solidniejsi w środku i do tego mamy całkiem dobrych bocznych obrońców (z zapędami na skrzydłowych) to czemu nie spróbować systemu z dwoma wahadłami. Na papierze wydaje się to bardzo rozsądne, ale widocznie trener widzi to inaczej
0
Ależ się zdziwisz jeśli uważasz że Chelsea musi zaatakować :D Jeśli nie wcisną niczego z kontry to może, może zaatakują po przerwie ale też nie byłbym taki pewien
0
Krycie na radar zawodnika który w pierwszej połowie pokazał że ma niemiłosierne pierdoln**** no cudownie
0
Dobrze że nas jakoś bardzo nie cisną bo Pique znowu wygląda niepewnie jak dzieciak który gra pierwszy mecz na takim poziomie... Co za chimeryczny gość w tym sezonie eh
1
Roberto! Sergi Roberto! Sergi Roberto! TO JEST NIE MO ŻLI WE !!!! Możemy powiedzieć jedno - niemożliwe - nie istnieje! :D
0
Gz ;)
0
Ryzyko niewielki ale szansa że wejdzie raczej proporcjonalna :D
0
Nie coś Ty to na pewno wszystko jest prawda. Tak samo jak te historie o ludziach którzy na automatach wygrywają cały czas tysiące złotych, no przecież pewniaki ;)
Nie wiem może to jest prawdziwy kupon, ale dla mnie trzeba być mocno chorym żeby zagrać sobie cały kupon na 3 dni i potem czekać 10 na jeden mecz ...
0
To jest jakiś fake jak na moje.. Na cholerę grać wszytko 7-10 luty i dawać jeden mecz z 20 ?
3
Ja tam w żadnej wypowiedzi przed meczem nie widziałem żebyśmy bali się stanu murawy w Londynie, no ale niezawodny As oczywiście musi sobie poinsynuować
8
Jak dla mnie trochę za wysokie niektóre te oceny biorąc pod uwagę mizerię tego meczu ale ok. Te procenty dokładności podań nijak nie korespondują z wrażeniem wizualnym... No ale chyba statystycy się nie mylą
3
Ale przecież to jest tylko i wyłącznie Jego opinia o sporcie który ewidentnie kocha i którym się pasjonuje. Przecież nikt nie każe tego czytać albo się z Nim zgadzać. Skoro dziennikarze ciągle Go pytają to odpowiada, a Jego wizja piłki pewnie nigdy się nie zmieni. Nie wiem skąd te pretensje.
1
Piłka nie chce wpadać :D Co zrobisz panie jak nic nie zrobisz
8
Taa Neymar narzekał że nie ma koleżków z Brazylii a tu psikus za psikusem :D
0
Ostatni
0
Betis w pierwszej połowie grał na pewno składniejsze akcje niż PSG. No tyle że trochę zabrakło jednak siły chyba. Nagle w drugiej połowie zaczęli grać super niedokładnie, nie wierzę żeby to była wina dekoncentracji
1
Dwie niewiadome przed drugą serią - czy Stefanek się poprawi i czy Dawid odda drugi równy skok ;) Jeśli oba warunki będą spełnione to wszystko jest możliwe
0
No taki był chyba plan ? Że mecze będą rozgrywane w całej Europie
0
O to w sumie dobra informacja, biorąc pod uwagę że muszą się w tej lidze mocno spinać bo ścisk na miejscach 2-6. Mimo że przy reszcie rywali CP wygląda mizernie to może się okazać że ich najbardziej zmęczy :D