0

Haha :D Nowa kategoria specjalnie dla księcia Benzemy "specjalna asysta" za wzięcie udziału w akcji

1

Ależ tam poszedł szczupak przy ziemi :D

0

Stąd też Jego pozostanie w Gremio do końca tego roku. Wtedy prawdopodobnie Coutinho będzie już Europejczykiem :D

0

Błąd jest tylko w tym że od innej kwoty się liczy podatek ;) To jest 2.90x50-0.12x(2.90x50-50) :D W skrócie podatek liczy się nie od tego co Ci wypłacają tylko od tego co wygrałeś

0

Uuu po bandzie :D Tego to bym nie zniósł chyba jednak ;)

13

Nie pamiętam niestety słowo w słowo, ale mniej więcej chodziło o to że każdy się podnieca rywalizacją Messi - Ronaldo, że wszyscy komentatorzy szukają ich następców w stylu np Edena Hazarda, a taki Iniesta jest po prostu cichym geniuszem piłki

0

Dzisiaj ryzyko mniejsze bo sporo piłkarzy podstawowych nie gra i to tych ostatnio w formie, więc pewnie sam Asencio będzie musiał ciągnąć, no chyba że ktoś inny akurat przypadkiem odpali

1

Żaden problem lol, co tam jest trudnego ;) tylko milion głupich pytań np w stylu (już nie pamiętam dokładnie) Czy masz zamiar pozostać nielegalnie na terenie USA ? Czy masz zamiar handlować narkotykami? Takie bzdury :D

0

Chyba Go Mourinho z domu wygna

0

Kiedyś nie trzeba było rozliczać dochodów do 3 tysięcy z kawałkiem, niestety nie mam pojęcia jak jest teraz ;/

0

Mur z tyłu i dużo słabsza skuteczność w LM, takie krótkie podsumowanie. Generalnie jestem w kropce bo lubię jak tracimy mało bramek, już zdążyłem się do tego w tym sezonie przyzwyczaić. Płacimy mniej porywającymi meczami, no ale trudno coś za coś, jak to zwykle w życiu

0

Właśnie też mi to wczoraj przyszło do głowy. Skoro nie mamy super kreacji jak kiedyś ale za to jesteśmy solidniejsi w środku i do tego mamy całkiem dobrych bocznych obrońców (z zapędami na skrzydłowych) to czemu nie spróbować systemu z dwoma wahadłami. Na papierze wydaje się to bardzo rozsądne, ale widocznie trener widzi to inaczej

0

Ależ się zdziwisz jeśli uważasz że Chelsea musi zaatakować :D Jeśli nie wcisną niczego z kontry to może, może zaatakują po przerwie ale też nie byłbym taki pewien

0

Krycie na radar zawodnika który w pierwszej połowie pokazał że ma niemiłosierne pierdoln**** no cudownie

0

Dobrze że nas jakoś bardzo nie cisną bo Pique znowu wygląda niepewnie jak dzieciak który gra pierwszy mecz na takim poziomie... Co za chimeryczny gość w tym sezonie eh

1

Roberto! Sergi Roberto! Sergi Roberto! TO JEST NIE MO ŻLI WE !!!! Możemy powiedzieć jedno - niemożliwe - nie istnieje! :D

0

Gz ;)

0

Ryzyko niewielki ale szansa że wejdzie raczej proporcjonalna :D

0

Nie coś Ty to na pewno wszystko jest prawda. Tak samo jak te historie o ludziach którzy na automatach wygrywają cały czas tysiące złotych, no przecież pewniaki ;)
Nie wiem może to jest prawdziwy kupon, ale dla mnie trzeba być mocno chorym żeby zagrać sobie cały kupon na 3 dni i potem czekać 10 na jeden mecz ...

0

To jest jakiś fake jak na moje.. Na cholerę grać wszytko 7-10 luty i dawać jeden mecz z 20 ?

3

Ja tam w żadnej wypowiedzi przed meczem nie widziałem żebyśmy bali się stanu murawy w Londynie, no ale niezawodny As oczywiście musi sobie poinsynuować

8

Jak dla mnie trochę za wysokie niektóre te oceny biorąc pod uwagę mizerię tego meczu ale ok. Te procenty dokładności podań nijak nie korespondują z wrażeniem wizualnym... No ale chyba statystycy się nie mylą

3

Ale przecież to jest tylko i wyłącznie Jego opinia o sporcie który ewidentnie kocha i którym się pasjonuje. Przecież nikt nie każe tego czytać albo się z Nim zgadzać. Skoro dziennikarze ciągle Go pytają to odpowiada, a Jego wizja piłki pewnie nigdy się nie zmieni. Nie wiem skąd te pretensje.

1

Piłka nie chce wpadać :D Co zrobisz panie jak nic nie zrobisz

8

Taa Neymar narzekał że nie ma koleżków z Brazylii a tu psikus za psikusem :D

0

Ostatni

0

Betis w pierwszej połowie grał na pewno składniejsze akcje niż PSG. No tyle że trochę zabrakło jednak siły chyba. Nagle w drugiej połowie zaczęli grać super niedokładnie, nie wierzę żeby to była wina dekoncentracji

1

Dwie niewiadome przed drugą serią - czy Stefanek się poprawi i czy Dawid odda drugi równy skok ;) Jeśli oba warunki będą spełnione to wszystko jest możliwe

0

No taki był chyba plan ? Że mecze będą rozgrywane w całej Europie

0

O to w sumie dobra informacja, biorąc pod uwagę że muszą się w tej lidze mocno spinać bo ścisk na miejscach 2-6. Mimo że przy reszcie rywali CP wygląda mizernie to może się okazać że ich najbardziej zmęczy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?