A to wszystkim piłkarzom proponuje się wyjazd do Chin i zarabianie x razy więcej niż w Europie ? :D Nie wiedziałem ;) To jest praca jak każda inna, nie wszystkim zależy na osiągnięciach, pucharach, rekordach, po prostu chcą sobie i rodzinie zapewnić jak najlepszą przyszłość póki mogą... Potem te pieniądze wydaje się bardzo szybko a nagle dochody maleją
No tylko Umtitiego potraktowałem trochę zbyt łagodnie, reszta niemal identycznie w tym MotM. Nie wiem co jeszcze ma zrobić Luis żeby dostać od użytkowników 10 ;)
Niby to prawda że nie za fajnie, ale z drugiej strony co ma robić 20latek w czasie wolnym. Wiadomo że mógłby sobie pojeździć na łyżwach albo pouczyć się hiszpańskiego no ale
No ja mniej więcej podobnie :D Posadzić na ławce nie można bo afera, zdjąć z boiska nie można bo kręcenie nosem. Zwykły dzieciak i tyle, Jego kariera może się potoczyć różnie
Zgadzam się... Co to kogo boli gdzie gra dany piłkarz. Te Chiny zaraz pościągają jeszcze trochę zawodników i może nie będą na poziomie La Ligi czy BPL ale taką francuską czy portugalską wciągną nosem (a już nie mówię o Ekstraklasie bo to w ogóle parodia futbolu)
Jak to zawsze mówię ubierać się zimą można do oporu aż ci będzie ciepło, latem przy +40 jest jednak pewna granica przyzwoitości poza którą już nie można się rozebrać
No dokładnie, mówimy o gościu który co prawda wchodzi w swój prawdopodobnie optymalny wiek, ale nie można Go już nazwać "młodym talentem". Rozumiem jakby mu się kontrakt kończył i byłby do wzięcia za free, ale podniecanie się bo trzeba wyłożyć 100 milionów jest niepoważne. To by był trzeci w historii największy transfer do klubu, nie dajmy się zwariować
Ooooo biedaczek ;( Teraz ten sabotażysta będzie musiał wystawić Angela i mam przeogromną nadzieję, że może nie wyeliminuje Realu, ale mocno ich postraszy :D
Trzeba przyznać że ma to sens. Bardzo fajna kasa wynegocjowana od Nike, bycie pod tym względem numerem jeden na świecie to też jednak świadczy o pewnym prestiżu. Wiem, że to tylko "estetyka", ale mam nadzieję, że sponsor tytularny Espai Barca będzie jakiś "rozsądny", mam na myśli żeby to jakoś w miarę brzmiało. Tu by mogła się odbyć taka sama dyskusja jak przy reklamie na koszulkach, ale już za stary na to jestem, teraz już wiem że bez tego się nie da pozostać w czołówce. A Camp Nou i tak zawsze pozostanie Camp Nou ;)
Trzeba mieć po prostu dobre kanały posubskrybowane i tyle. Wtedy się wyświetla prawie wyłącznie to co chcesz oglądać, a nie jakiś shit. Jest bardzo dużo wartościowego kontentu, trzeba go tylko znaleźć
0
Ja też w to nie wierzę ;/ Realnie pewnie Levante, ewentualnie Depor ale jakoś mam sentyment do tego Las Palmas ;)
1
No i proste, nie dość że sobie zarobi super kasę to jeszcze zabezpieczy przyszłość
3
Utrzymania życzę Las Palmas a pucharów Celcie albo Eibar
2
A to wszystkim piłkarzom proponuje się wyjazd do Chin i zarabianie x razy więcej niż w Europie ? :D Nie wiedziałem ;) To jest praca jak każda inna, nie wszystkim zależy na osiągnięciach, pucharach, rekordach, po prostu chcą sobie i rodzinie zapewnić jak najlepszą przyszłość póki mogą... Potem te pieniądze wydaje się bardzo szybko a nagle dochody maleją
1
No tylko Umtitiego potraktowałem trochę zbyt łagodnie, reszta niemal identycznie w tym MotM. Nie wiem co jeszcze ma zrobić Luis żeby dostać od użytkowników 10 ;)
3
Tak a ten co zarabia 10 milionów powie Ci że jest różnica miedzy 2 a 10 milionów ale już między 100 a 200 to nie ma. Bzdura bzdura bzdura
0
Faktycznie poszedł zarabiać prawie 7 razy więcej i przy tym pewnie mniej się zmęczy i pozna ciekawy kraj, jednym słowem kretyn :D
0
Niby to prawda że nie za fajnie, ale z drugiej strony co ma robić 20latek w czasie wolnym. Wiadomo że mógłby sobie pojeździć na łyżwach albo pouczyć się hiszpańskiego no ale
0
No ja mniej więcej podobnie :D Posadzić na ławce nie można bo afera, zdjąć z boiska nie można bo kręcenie nosem. Zwykły dzieciak i tyle, Jego kariera może się potoczyć różnie
2
Nie wiedziałem że Hubal był olimpijczykiem ;)
17
Kto jest barmanem na tym dansingu
0
Zgadzam się... Co to kogo boli gdzie gra dany piłkarz. Te Chiny zaraz pościągają jeszcze trochę zawodników i może nie będą na poziomie La Ligi czy BPL ale taką francuską czy portugalską wciągną nosem (a już nie mówię o Ekstraklasie bo to w ogóle parodia futbolu)
0
Tak ;)
9
No no za dużo zamieszania.. Potem dzwonią prezesi, co to ma znaczyć mecze ustawione jak złoto a tu jakieś Vary srary
0
Łoo kurde chłopie, odpowiedź na takie pytanie jest cholernie długą pracą do napisania :D
3
Z drugiej strony co miał powiedzieć ? Zdradzałem żonę i ch** Wam do tego ? No ale jeśli Jego wersja jest prawdziwa to szkoda chłopa ;/
1
Ja już się wyleczyłem z topowych producentów. Mimo że bardzo lubię Samsunga to następny telefon to na 100% będzie Xiaomi, szkoda przepłacać
0
A tu pewnie mega troll i podpucha dla wszystkich hejterów i powiedział to Messi! :D
4
Jak to zawsze mówię ubierać się zimą można do oporu aż ci będzie ciepło, latem przy +40 jest jednak pewna granica przyzwoitości poza którą już nie można się rozebrać
1
Dobre :D Pewnie Rakuten tam zainwestuje 99.5% wszystkiego, Pique dorzuci symbolicznie, no ale wiadomo trzeba wymienić jednym tchem heh ;)
1
No dokładnie, mówimy o gościu który co prawda wchodzi w swój prawdopodobnie optymalny wiek, ale nie można Go już nazwać "młodym talentem". Rozumiem jakby mu się kontrakt kończył i byłby do wzięcia za free, ale podniecanie się bo trzeba wyłożyć 100 milionów jest niepoważne. To by był trzeci w historii największy transfer do klubu, nie dajmy się zwariować
0
Ooooo biedaczek ;( Teraz ten sabotażysta będzie musiał wystawić Angela i mam przeogromną nadzieję, że może nie wyeliminuje Realu, ale mocno ich postraszy :D
0
Trzeba przyznać że ma to sens. Bardzo fajna kasa wynegocjowana od Nike, bycie pod tym względem numerem jeden na świecie to też jednak świadczy o pewnym prestiżu. Wiem, że to tylko "estetyka", ale mam nadzieję, że sponsor tytularny Espai Barca będzie jakiś "rozsądny", mam na myśli żeby to jakoś w miarę brzmiało. Tu by mogła się odbyć taka sama dyskusja jak przy reklamie na koszulkach, ale już za stary na to jestem, teraz już wiem że bez tego się nie da pozostać w czołówce. A Camp Nou i tak zawsze pozostanie Camp Nou ;)
2
Zauważ że nie każdy gra w jakieś Fify czy inne Mendżery :D
1
Niby tak, ale nie w takiej formie
24
Trzeba mieć po prostu dobre kanały posubskrybowane i tyle. Wtedy się wyświetla prawie wyłącznie to co chcesz oglądać, a nie jakiś shit. Jest bardzo dużo wartościowego kontentu, trzeba go tylko znaleźć
2
Wczoraj dobitnie pokazał że jest przereklamowany mega :D Ta pierwsza bramka to takie przereklamowanie że ho ho :D
0
A co nowego co mieściło by się w zagadnieniu "coraz więcej" na to wskazuje ? ;)
0
Próbowałem czytać przy śpiącej narzeczonej ale nie idzie :D Dałem radę może do połowy i bym Ją zaraz obudził haha :d
0
Rozumiem że ta reklama wkurza ale to by była okrutna kara :D