Fajnie że nam wyrósł drugi solidny klub w Katalonii, któremu można kibicować (oczywiście jeśli ktoś lubi nie tylko Barcelonę , ale całą prowincję) ;) No bo do kibicowania Espanyolowi jakoś nie mogłem się przemóc
Dwa spotkania bardzo mocno wpływające na mistrzostwo Włoch + walka o drugie miejsce w Bundeslidze. A jutro ważny mecz na Camp Nou, mecz o nic Manchesteru City, mecz Legii ze słabiutkim Lechem i Derby Mediolanu o Ligę Europy :D No nie wiem gdzie będą większe emocje
Ja tam Go lubiłem ale przed założeniem Nowoczesnej. Potem się zrobił mistrzem sucharów tylko :D Niestety prowadzenie partii jak się okazało nie jest takie proste
Nie pochwalam takich wypadów na imprezki, ale umówmy się nie on ten samolot pilotował :D Nie leciał też podejrzewam ściśnięty między jakimiś drącymi japę nawalonymi turystami tylko w biznesowej sobie kimał wywalony na wygodnym fotelu
"Koszty badania ponosi zakład pracy. Jeśli wynik testu okaże się pozytywny wówczas kosztami można obarczyć pracownika." no czyli tak jak można się było spodziewać ;)
Z tego co czytam to pracodawca może wystąpić z chęcią kontroli trzeźwości, ale jak powiesz, że nie chcesz się jej poddać to nie mogą Cię zmusić. Muszą wtedy wezwać organ do tego powołany (policję) no i wtedy już nie masz wyjścia
Wcale nie dziwny bo o rasizmie w różnych miejscach świata mówi się w odniesieniu do każdej możliwej religii/koloru skóry czy czegokolwiek innego. Spokojnie, to że w Polsce, najlepszym na świecie kraju, gdzie jeśli czegoś nie ma to znaczy że nie istnieje w ogóle, się mówi tylko w jednym kontekście o niczym nie świadczy
Jak przeczytam to w jakimś normalnym źródle, z podanym kontekstem, dokładnym etapem prac nad tym prawem, zmianami jakie ma zamiar wprowadzić partia rządząca to się wypowiem. Na ten moment niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć bo brzmi to jak klickbait
Wszystko zgoda. To tylko pokazuje, że tak samo jak statystyki nie oddają formy zawodników, tak samo widać wyniki badań nie zawsze odpowiadają temu jak faktycznie zawodnik się prezentuje. Rozumiem, że Coutinho czy Dembele mogą mieć faktycznie słabe wyniki, ok. Ale nie powiesz mi, że Roberto, Busi czy Paulinho wyglądają świeżo... To jest absurd. Wystarczy popatrzeć jak się słaniają po boisku, jakie robią błędy.. Zgodnie z Twoją wypowiedzią powinni mieć wyniki wydolnościowe/jakieś tam markery we krwi świetne, skoro cały czas grają.
Ok, ale to nie jest pierwszy słaby mecz. Mam wrażenie że nikt tu linczu nie urządza. Po prostu ja jestem bardzo zaniepokojony bo to już trwa i trwa i poprawy nie widać, a mamy newralgiczny moment sezonu. Oczywiście druga strona medalu jest taka że jesteśmy przyzwyczajeni do luksusu i 99% klubów brało by taką sytuację w lidze/pucharach w ciemno. Ale Barcelona to nie jest byle klub i tutaj wymaga się czegoś więcej. Ja mogę nawet nie wygrać tej ligi, chociaż przy spadku z takiej przewagi byłoby to upokarzające, ale dużo bardziej mnie smuci to że sporo meczy oglądam po prostu z bólem...
A to ja sobie odpowiem. Po wczorajszym meczu nie widzę żadnych oprócz szarpania Messiego (które powinno przynieść jeszcze więcej kartek niż przyniosło). Oprócz tego co według Ciebie było pozytywem ?
Ja bym tego nie stawiał tak kategorycznie, ale widać braki niestety ;/ Nie chce się odnosić do Marcelo bo Go nie cierpię po prostu, ale On nawet jak jest bez formy to jednak cały czas jest pod grą. Wali te wrzuty na pałę, ale jednak cały czas można do Niego zagrać piłkę. Roberto tego brakuje, a i w defensywie nie jest skałą nie do przejścia. Jestem w stanie wybaczyć błędy w obronie jeśli by grał tak jak Alves kiedyś, tzn cały czas robi szum. I dobrze wiemy że Roberto jest do tego zdolny, ale na zbyt długo kompletnie znika. Może jest to spowodowane zmęczeniem, no ale litości, czy ten sztab nie jest w stanie zauważyć, że zawodnik potrzebuje odpoczynku ? Nie chce mi się wierzyć
Racja ale tak w 3/4 bym powiedział. Ja np piszę szybkie komentarze jak piłka wyjdzie na rożny, bramkarz ma wznawiać lub jest jakaś chwilowa przerwa w grze. Czasami przez to faktycznie stracę parę sekund faktycznej gry
Dokładnie to jest mój problem po tym meczu ... Mam w nosie te dwa punkty, wierzę że i tak sobie poradzimy. Ale po 1 decyzje kadrowe, a po 2 styl ;/ Przecież to już na chłopski rozum (oczywiście wiadomo że nie zawsze tak to działa, ale jest duża szansa że by tak było) można było dzisiaj wystawić armaty takie jak w weekend i się pobawić piłką, wygrać sobie z 4-5:1 i mieć święty spokój. Jest szansa że i tak by się mniej zmęczyli niż przy takiej orce jaką widzieliśmy wczoraj a mielibyśmy 2 punkty więcej i kibice byliby zadowoleni bo dwa mecze z rzędu popatrzyli by sobie na radosny futbol. I wtedy przy remisie z Atletico (ten mecz i tak będzie męczarnią niezależnie od składu w jakim wyjdziemy) jesteśmy punktowo do przodu i wizualnie do przodu. A nawet jak nam się przytrafia przegrana z Atleti, o w stosunku do dzisiejszego stanu rzeczy jesteśmy 1 punkt w plecy, a kibice nie mają pretensji bo chociaż graliśmy ładną piłkę. Natomiast teraz zagraliśmy padaczkę, a wcale nie jest powiedziane, że dzięki temu na 100% wygramy z Atletico. Jeśli w tej sytuacji przegramy to nie dość że jesteśmy w dupie w tabeli, to jeszcze będę miał ogromne pretensje do trenera za to że nie ma pojęcia w jakim stanie są Jego zawodnicy ...
1
Haha "lekko później oczywiście wpadł na niego" :D Eleven znowu w formie
0
Tak też tak pomyślałem najpierw ale w przeciwieństwie do Ciebie spojrzałem dokładniej na tabelę i nie u wszystkich zespołów to się dodaje....
1
Czemu są 4 pozycje ? :D Jakieś dodatkowe miedziane medale za czwarte miejsce są przyznawane ?
1
No to prawda, trochę mniej dynamicznie niż Messi ostatnio, ale niemal identycznie ;) Ale i tak lekki fart bo wpadła między nogami obrońcy :D *jokes
1
To jest słuszna analiza i prawdopodobnie główny powód nie łapania się regularnie do pierwszego składu ;/
1
Czy piękny znowu podnosił łapę że spalony ? :D
1
Fajnie że nam wyrósł drugi solidny klub w Katalonii, któremu można kibicować (oczywiście jeśli ktoś lubi nie tylko Barcelonę , ale całą prowincję) ;) No bo do kibicowania Espanyolowi jakoś nie mogłem się przemóc
0
Dwa spotkania bardzo mocno wpływające na mistrzostwo Włoch + walka o drugie miejsce w Bundeslidze. A jutro ważny mecz na Camp Nou, mecz o nic Manchesteru City, mecz Legii ze słabiutkim Lechem i Derby Mediolanu o Ligę Europy :D No nie wiem gdzie będą większe emocje
2
A nie zmienili tego w tym roku ? Że czwarta ma od razu LM, bez eliminacji ?
0
1-4 LM 5-6 LE
18
No wcale nie jestem pewien, przecież to klub z City Group. Oni raczej na brak kasy nie narzekają
1
Ale ten Portu jest dobry
0
No w sensie że nie grają już o nic właściwie ;) No ale pewnie i tak wygrają
0
Sevila, Arsenal, Valencia i Bayern, każdy z różnych powodów ale nie byłbym pewien tych meczy w ogóle
0
A powiesz w trzech słowach jak gra ? Bo jak na taką różnicę w tabeli to z wyniku chyba można być w miarę zadowolonym ?
2
Ja tam Go lubiłem ale przed założeniem Nowoczesnej. Potem się zrobił mistrzem sucharów tylko :D Niestety prowadzenie partii jak się okazało nie jest takie proste
20
Nie pochwalam takich wypadów na imprezki, ale umówmy się nie on ten samolot pilotował :D Nie leciał też podejrzewam ściśnięty między jakimiś drącymi japę nawalonymi turystami tylko w biznesowej sobie kimał wywalony na wygodnym fotelu
1
"Koszty badania ponosi zakład pracy. Jeśli wynik testu okaże się pozytywny wówczas kosztami można obarczyć pracownika." no czyli tak jak można się było spodziewać ;)
15
Z tego co czytam to pracodawca może wystąpić z chęcią kontroli trzeźwości, ale jak powiesz, że nie chcesz się jej poddać to nie mogą Cię zmusić. Muszą wtedy wezwać organ do tego powołany (policję) no i wtedy już nie masz wyjścia
0
Wcale nie dziwny bo o rasizmie w różnych miejscach świata mówi się w odniesieniu do każdej możliwej religii/koloru skóry czy czegokolwiek innego. Spokojnie, to że w Polsce, najlepszym na świecie kraju, gdzie jeśli czegoś nie ma to znaczy że nie istnieje w ogóle, się mówi tylko w jednym kontekście o niczym nie świadczy
2
Jak przeczytam to w jakimś normalnym źródle, z podanym kontekstem, dokładnym etapem prac nad tym prawem, zmianami jakie ma zamiar wprowadzić partia rządząca to się wypowiem. Na ten moment niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć bo brzmi to jak klickbait
0
Może Geri chciał z Nim zrobić po prostu wywiad ? :D
1
Nie nie co Ty z Atletico punkty są wpisywane złotą czcionką do tabeli ligowej ;-)
2
Wszystko zgoda. To tylko pokazuje, że tak samo jak statystyki nie oddają formy zawodników, tak samo widać wyniki badań nie zawsze odpowiadają temu jak faktycznie zawodnik się prezentuje. Rozumiem, że Coutinho czy Dembele mogą mieć faktycznie słabe wyniki, ok. Ale nie powiesz mi, że Roberto, Busi czy Paulinho wyglądają świeżo... To jest absurd. Wystarczy popatrzeć jak się słaniają po boisku, jakie robią błędy.. Zgodnie z Twoją wypowiedzią powinni mieć wyniki wydolnościowe/jakieś tam markery we krwi świetne, skoro cały czas grają.
1
Field size 105 metres (115 yd) x 68 metres (74 yd)
Field size 103 m × 67 m (113 yd × 73 yd)
Na górze Stadio Gran Canaria, na dole Camp Nou
2
Ok, ale to nie jest pierwszy słaby mecz. Mam wrażenie że nikt tu linczu nie urządza. Po prostu ja jestem bardzo zaniepokojony bo to już trwa i trwa i poprawy nie widać, a mamy newralgiczny moment sezonu. Oczywiście druga strona medalu jest taka że jesteśmy przyzwyczajeni do luksusu i 99% klubów brało by taką sytuację w lidze/pucharach w ciemno. Ale Barcelona to nie jest byle klub i tutaj wymaga się czegoś więcej. Ja mogę nawet nie wygrać tej ligi, chociaż przy spadku z takiej przewagi byłoby to upokarzające, ale dużo bardziej mnie smuci to że sporo meczy oglądam po prostu z bólem...
1
A to ja sobie odpowiem. Po wczorajszym meczu nie widzę żadnych oprócz szarpania Messiego (które powinno przynieść jeszcze więcej kartek niż przyniosło). Oprócz tego co według Ciebie było pozytywem ?
3
Ja bym tego nie stawiał tak kategorycznie, ale widać braki niestety ;/ Nie chce się odnosić do Marcelo bo Go nie cierpię po prostu, ale On nawet jak jest bez formy to jednak cały czas jest pod grą. Wali te wrzuty na pałę, ale jednak cały czas można do Niego zagrać piłkę. Roberto tego brakuje, a i w defensywie nie jest skałą nie do przejścia. Jestem w stanie wybaczyć błędy w obronie jeśli by grał tak jak Alves kiedyś, tzn cały czas robi szum. I dobrze wiemy że Roberto jest do tego zdolny, ale na zbyt długo kompletnie znika. Może jest to spowodowane zmęczeniem, no ale litości, czy ten sztab nie jest w stanie zauważyć, że zawodnik potrzebuje odpoczynku ? Nie chce mi się wierzyć
0
Racja ale tak w 3/4 bym powiedział. Ja np piszę szybkie komentarze jak piłka wyjdzie na rożny, bramkarz ma wznawiać lub jest jakaś chwilowa przerwa w grze. Czasami przez to faktycznie stracę parę sekund faktycznej gry
0
Dokładnie to jest mój problem po tym meczu ... Mam w nosie te dwa punkty, wierzę że i tak sobie poradzimy. Ale po 1 decyzje kadrowe, a po 2 styl ;/ Przecież to już na chłopski rozum (oczywiście wiadomo że nie zawsze tak to działa, ale jest duża szansa że by tak było) można było dzisiaj wystawić armaty takie jak w weekend i się pobawić piłką, wygrać sobie z 4-5:1 i mieć święty spokój. Jest szansa że i tak by się mniej zmęczyli niż przy takiej orce jaką widzieliśmy wczoraj a mielibyśmy 2 punkty więcej i kibice byliby zadowoleni bo dwa mecze z rzędu popatrzyli by sobie na radosny futbol. I wtedy przy remisie z Atletico (ten mecz i tak będzie męczarnią niezależnie od składu w jakim wyjdziemy) jesteśmy punktowo do przodu i wizualnie do przodu. A nawet jak nam się przytrafia przegrana z Atleti, o w stosunku do dzisiejszego stanu rzeczy jesteśmy 1 punkt w plecy, a kibice nie mają pretensji bo chociaż graliśmy ładną piłkę. Natomiast teraz zagraliśmy padaczkę, a wcale nie jest powiedziane, że dzięki temu na 100% wygramy z Atletico. Jeśli w tej sytuacji przegramy to nie dość że jesteśmy w dupie w tabeli, to jeszcze będę miał ogromne pretensje do trenera za to że nie ma pojęcia w jakim stanie są Jego zawodnicy ...