A jakie to ma znaczenie ? To po meczu już się resetuje poziom zmęczenia i liczy się tylko od ostatniego ? My mamy jeden dzień odpoczynku na początku tygodnia, oni pod koniec, żadnej różnicy
Kurde ale jest ból dupska o ten terminarz ... Atletico może mieć pretensje że my graliśmy w sobotę a oni w niedzielę wieczorem i w związku z tym mają jeden mniej dzień przed meczem z Barcą.
No ta bo brydż sportowy to jest zjawisko z kosmosu nie ? :D Po prostu wasza ignorancja mnie dobija. Jak ktoś nie wylewa litrów potu to nie może być sportowcem ;) Proponuję więc zaliczyć uprawianie seksu do zbioru sportów, też można się nieźle napocić, a i rywalizacja jest
Jezu jakie jechanie na stereotypach :D Czyli co partnerki/żony wszystkich e-sportowców biorą się z kosmosu ? ;) dzieci płodzą z botami ? No ludzie litości. A zdanie, że ktoś jest na tyle uzależniony, że postanawia na tym zarabiać, powinno trafić do zbioru najbardziej debilnych zdań roku...
A tu jeszcze tylko zostawiam definicję sportu "Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych"
No tak ale rodzice mają prawo do wizerunku swoich dzieci, za takie rzeczy się płaci ciężki hajs (co mnie niezmiennie zawsze dziwiło jak się zabijają o pierwsze zdjęcia jakichś dzieci)
Obecnie raczej ciężko mi kogoś takiego wskazać. Na początku nie bardzo przepadałem za Suarezem, ale po kilku wywiadach i generalnie postawie mnie do siebie mocno przekonał, teraz wręcz jestem Jego fanem.
W przeszłości zdecydowanie Ibra, mimo że grał u nas krótko. Po prostu nie znoszę tego typa
Też tak uważam. Niestety, możemy sobie mydlić oczy i faktycznie pewnie z ogórasami nikt nie będzie miał pretensji o ławkę, ale w ważnych meczach chce grać każdy a ktoś nie będzie
Kurcze czy wy naprawdę nie wiecie jakie są "zasady" robienia szpaleru ? Jeśli Barca zapewni sobie awans na 5 kolejek przed końcem to wszystkie 5 zespołów "powinno" ustawić szpaler.. Tak to działało i tak to zadziała i tym razem, oczywiście jeśli będziemy mieli aż taką przewagę ;)
0
No Jarek fajnie ze snajperki. To prawda bez pistoli nie da się grać na takim poziomie
2
Najzwyczajniej nie masz racji. Szkoła ma być neutralna światopoglądowo. Nie można uczniów indoktrynować
30
No niby tak, ale koncertowo sobie spieprzył karierę :/
5
Nie nie. Zapraszać sobie kogokolwiek to możesz na prywatne spotkanie albo do siebie do domu. Do placówki dydaktycznej nie
3
Też nie rozumiem tego hejtu w komentarzach. Osobiście nie uważam żeby żarty bazujące na stereotypach były jakieś cudowne, ale każdy lubi co innego
2
Dokładnie, "a mógł zabić" :D
1
Tak, dzisiaj pierwszy dzień grup w Csie ;) W Lolu to się już nawet skończył :D
9
Kurde jakbym mógł też bym sobie przyznał, a jeszcze lepiej z 650
14
Jeśli ktoś tak robi to spokojnie można zgłaszać do dyrekcji, a jak nie będzie reakcji to do kuratorium
0
Wow Apex na razie strzela jak silver, a VP wreszcie wygląda przyzwoicie ;)
1
Haha :D Aż tak to nie, ale czasami dość mocno
0
A jakie to ma znaczenie ? To po meczu już się resetuje poziom zmęczenia i liczy się tylko od ostatniego ? My mamy jeden dzień odpoczynku na początku tygodnia, oni pod koniec, żadnej różnicy
0
Kurde ale jest ból dupska o ten terminarz ... Atletico może mieć pretensje że my graliśmy w sobotę a oni w niedzielę wieczorem i w związku z tym mają jeden mniej dzień przed meczem z Barcą.
0
Plus jest taki że daleko do domu nie mają ..
2
Już ? :D W pepco króliki wjechały dzień po walentynkach, handel nie znosi próżni a ludzie są głupi :D
1
No ta bo brydż sportowy to jest zjawisko z kosmosu nie ? :D Po prostu wasza ignorancja mnie dobija. Jak ktoś nie wylewa litrów potu to nie może być sportowcem ;) Proponuję więc zaliczyć uprawianie seksu do zbioru sportów, też można się nieźle napocić, a i rywalizacja jest
0
Jezu jakie jechanie na stereotypach :D Czyli co partnerki/żony wszystkich e-sportowców biorą się z kosmosu ? ;) dzieci płodzą z botami ? No ludzie litości. A zdanie, że ktoś jest na tyle uzależniony, że postanawia na tym zarabiać, powinno trafić do zbioru najbardziej debilnych zdań roku...
A tu jeszcze tylko zostawiam definicję sportu "Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych"
14
Nikt tu słowem nie wspomniał o żadnej z tych partii ale uznałeś za stosowne spróbować zacząć gównoburzę ? :D
1
Taa w maju :D Ja tam bym się jeszcze nie zdziwił gdyby zagrał z tym Realem
0
No tak ale rodzice mają prawo do wizerunku swoich dzieci, za takie rzeczy się płaci ciężki hajs (co mnie niezmiennie zawsze dziwiło jak się zabijają o pierwsze zdjęcia jakichś dzieci)
0
To chyba dopiero za półtorej godzinki ;)
0
Obecnie raczej ciężko mi kogoś takiego wskazać. Na początku nie bardzo przepadałem za Suarezem, ale po kilku wywiadach i generalnie postawie mnie do siebie mocno przekonał, teraz wręcz jestem Jego fanem.
W przeszłości zdecydowanie Ibra, mimo że grał u nas krótko. Po prostu nie znoszę tego typa
3
Też tak uważam. Niestety, możemy sobie mydlić oczy i faktycznie pewnie z ogórasami nikt nie będzie miał pretensji o ławkę, ale w ważnych meczach chce grać każdy a ktoś nie będzie
6
Co to za różnica, skoro był nawalony i siedzi teraz na izbie ? :D Profesjonalista przez wielkie P
4
Kurcze czy wy naprawdę nie wiecie jakie są "zasady" robienia szpaleru ? Jeśli Barca zapewni sobie awans na 5 kolejek przed końcem to wszystkie 5 zespołów "powinno" ustawić szpaler.. Tak to działało i tak to zadziała i tym razem, oczywiście jeśli będziemy mieli aż taką przewagę ;)
0
No jak się od połowy grudnia plażuje to teraz trzeba na mrozie zaiwaniać
16
1.5 godziny niczego nie zmieni w kwestii zdania matury ;)
5
Tylko ci którzy nigdy nie skręcili kostki :D
7
Madryt w tym roku podzielony jakby na dwie strefy klimatyczne :D
0
Nie no bez jaj, fajny zbieg okoliczności, ale jakby wcześnie Barca, a teraz PSG pozwalały na takie jaja to by się skompromitowały.