0

No Jarek fajnie ze snajperki. To prawda bez pistoli nie da się grać na takim poziomie

2

Najzwyczajniej nie masz racji. Szkoła ma być neutralna światopoglądowo. Nie można uczniów indoktrynować

30

No niby tak, ale koncertowo sobie spieprzył karierę :/

5

Nie nie. Zapraszać sobie kogokolwiek to możesz na prywatne spotkanie albo do siebie do domu. Do placówki dydaktycznej nie

3

Też nie rozumiem tego hejtu w komentarzach. Osobiście nie uważam żeby żarty bazujące na stereotypach były jakieś cudowne, ale każdy lubi co innego

2

Dokładnie, "a mógł zabić" :D

1

Tak, dzisiaj pierwszy dzień grup w Csie ;) W Lolu to się już nawet skończył :D

9

Kurde jakbym mógł też bym sobie przyznał, a jeszcze lepiej z 650

14

Jeśli ktoś tak robi to spokojnie można zgłaszać do dyrekcji, a jak nie będzie reakcji to do kuratorium

0

Wow Apex na razie strzela jak silver, a VP wreszcie wygląda przyzwoicie ;)

1

Haha :D Aż tak to nie, ale czasami dość mocno

0

A jakie to ma znaczenie ? To po meczu już się resetuje poziom zmęczenia i liczy się tylko od ostatniego ? My mamy jeden dzień odpoczynku na początku tygodnia, oni pod koniec, żadnej różnicy

0

Kurde ale jest ból dupska o ten terminarz ... Atletico może mieć pretensje że my graliśmy w sobotę a oni w niedzielę wieczorem i w związku z tym mają jeden mniej dzień przed meczem z Barcą.

0

Plus jest taki że daleko do domu nie mają ..

2

Już ? :D W pepco króliki wjechały dzień po walentynkach, handel nie znosi próżni a ludzie są głupi :D

1

No ta bo brydż sportowy to jest zjawisko z kosmosu nie ? :D Po prostu wasza ignorancja mnie dobija. Jak ktoś nie wylewa litrów potu to nie może być sportowcem ;) Proponuję więc zaliczyć uprawianie seksu do zbioru sportów, też można się nieźle napocić, a i rywalizacja jest

0

Jezu jakie jechanie na stereotypach :D Czyli co partnerki/żony wszystkich e-sportowców biorą się z kosmosu ? ;) dzieci płodzą z botami ? No ludzie litości. A zdanie, że ktoś jest na tyle uzależniony, że postanawia na tym zarabiać, powinno trafić do zbioru najbardziej debilnych zdań roku...

A tu jeszcze tylko zostawiam definicję sportu "Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych"

14

Nikt tu słowem nie wspomniał o żadnej z tych partii ale uznałeś za stosowne spróbować zacząć gównoburzę ? :D

1

Taa w maju :D Ja tam bym się jeszcze nie zdziwił gdyby zagrał z tym Realem

0

No tak ale rodzice mają prawo do wizerunku swoich dzieci, za takie rzeczy się płaci ciężki hajs (co mnie niezmiennie zawsze dziwiło jak się zabijają o pierwsze zdjęcia jakichś dzieci)

0

To chyba dopiero za półtorej godzinki ;)

0

Obecnie raczej ciężko mi kogoś takiego wskazać. Na początku nie bardzo przepadałem za Suarezem, ale po kilku wywiadach i generalnie postawie mnie do siebie mocno przekonał, teraz wręcz jestem Jego fanem.
W przeszłości zdecydowanie Ibra, mimo że grał u nas krótko. Po prostu nie znoszę tego typa

3

Też tak uważam. Niestety, możemy sobie mydlić oczy i faktycznie pewnie z ogórasami nikt nie będzie miał pretensji o ławkę, ale w ważnych meczach chce grać każdy a ktoś nie będzie

6

Co to za różnica, skoro był nawalony i siedzi teraz na izbie ? :D Profesjonalista przez wielkie P

4

Kurcze czy wy naprawdę nie wiecie jakie są "zasady" robienia szpaleru ? Jeśli Barca zapewni sobie awans na 5 kolejek przed końcem to wszystkie 5 zespołów "powinno" ustawić szpaler.. Tak to działało i tak to zadziała i tym razem, oczywiście jeśli będziemy mieli aż taką przewagę ;)

0

No jak się od połowy grudnia plażuje to teraz trzeba na mrozie zaiwaniać

16

1.5 godziny niczego nie zmieni w kwestii zdania matury ;)

5

Tylko ci którzy nigdy nie skręcili kostki :D

7

Madryt w tym roku podzielony jakby na dwie strefy klimatyczne :D

0

Nie no bez jaj, fajny zbieg okoliczności, ale jakby wcześnie Barca, a teraz PSG pozwalały na takie jaja to by się skompromitowały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?