0

Zgadzam się... Co to kogo boli gdzie gra dany piłkarz. Te Chiny zaraz pościągają jeszcze trochę zawodników i może nie będą na poziomie La Ligi czy BPL ale taką francuską czy portugalską wciągną nosem (a już nie mówię o Ekstraklasie bo to w ogóle parodia futbolu)

0

Tak ;)

9

No no za dużo zamieszania.. Potem dzwonią prezesi, co to ma znaczyć mecze ustawione jak złoto a tu jakieś Vary srary

0

Łoo kurde chłopie, odpowiedź na takie pytanie jest cholernie długą pracą do napisania :D

3

Z drugiej strony co miał powiedzieć ? Zdradzałem żonę i ch** Wam do tego ? No ale jeśli Jego wersja jest prawdziwa to szkoda chłopa ;/

1

Ja już się wyleczyłem z topowych producentów. Mimo że bardzo lubię Samsunga to następny telefon to na 100% będzie Xiaomi, szkoda przepłacać

0

A tu pewnie mega troll i podpucha dla wszystkich hejterów i powiedział to Messi! :D

4

Jak to zawsze mówię ubierać się zimą można do oporu aż ci będzie ciepło, latem przy +40 jest jednak pewna granica przyzwoitości poza którą już nie można się rozebrać

1

Dobre :D Pewnie Rakuten tam zainwestuje 99.5% wszystkiego, Pique dorzuci symbolicznie, no ale wiadomo trzeba wymienić jednym tchem heh ;)

1

No dokładnie, mówimy o gościu który co prawda wchodzi w swój prawdopodobnie optymalny wiek, ale nie można Go już nazwać "młodym talentem". Rozumiem jakby mu się kontrakt kończył i byłby do wzięcia za free, ale podniecanie się bo trzeba wyłożyć 100 milionów jest niepoważne. To by był trzeci w historii największy transfer do klubu, nie dajmy się zwariować

0

Ooooo biedaczek ;( Teraz ten sabotażysta będzie musiał wystawić Angela i mam przeogromną nadzieję, że może nie wyeliminuje Realu, ale mocno ich postraszy :D

0

Trzeba przyznać że ma to sens. Bardzo fajna kasa wynegocjowana od Nike, bycie pod tym względem numerem jeden na świecie to też jednak świadczy o pewnym prestiżu. Wiem, że to tylko "estetyka", ale mam nadzieję, że sponsor tytularny Espai Barca będzie jakiś "rozsądny", mam na myśli żeby to jakoś w miarę brzmiało. Tu by mogła się odbyć taka sama dyskusja jak przy reklamie na koszulkach, ale już za stary na to jestem, teraz już wiem że bez tego się nie da pozostać w czołówce. A Camp Nou i tak zawsze pozostanie Camp Nou ;)

2

Zauważ że nie każdy gra w jakieś Fify czy inne Mendżery :D

1

Niby tak, ale nie w takiej formie

24

Trzeba mieć po prostu dobre kanały posubskrybowane i tyle. Wtedy się wyświetla prawie wyłącznie to co chcesz oglądać, a nie jakiś shit. Jest bardzo dużo wartościowego kontentu, trzeba go tylko znaleźć

2

Wczoraj dobitnie pokazał że jest przereklamowany mega :D Ta pierwsza bramka to takie przereklamowanie że ho ho :D

0

A co nowego co mieściło by się w zagadnieniu "coraz więcej" na to wskazuje ? ;)

0

Próbowałem czytać przy śpiącej narzeczonej ale nie idzie :D Dałem radę może do połowy i bym Ją zaraz obudził haha :d

0

Rozumiem że ta reklama wkurza ale to by była okrutna kara :D

0

Co to znaczy "nie mamy pojęcia jak między nimi było" ? Kurde rozumiem że to może być powód do rozstania, ale tłumaczenie tym kochanki na boku jest dziecinne i kompletnie oderwane od jakiejkolwiek moralności

0

Tzn pisać o tym że życie w rozbitej rodzinie jest lepsze od czegokolwiek, może tylko człowiek, który nie ma o tym pojęcia .. ;/ Zakładam że Żyła to nie jakaś patola, z którą dziecko nie chciałoby mieć nic wspólnego, nie wygląda

0

No sędzia jak zwykle mocne 2 na 10

0

No to jak nie wiesz co ma rozbijanie rodziny do faktu bycia ojcem to współczuję

0

Co za różnica jak było, zrobić coś takiego mając dziecko to jest świństwo i tyle

7

Protestuję :D Godzina 20 to ciekawostki historyczne ;) Daj chociaż 20:05 :D

0

Ale warto by było jednak się skonsultować z samym zainteresowanym :D Z tego co pamiętam to chyba On już chciał skończyć karierę

1

I dlatego to nie jest zespół na wygrywanie ligi. Im się co jakiś czas trafiają mecze gdzie się kopią po czołach

3

Ja tam widzę powód - chociażby narodziny dziecka ... :D Ileż razy to już było wałkowane. Jeśli nie zagra z Las Palmas to będzie mega dziwne

1

Ale Oblak to mógłby z jedną chociaż wpuścić ;/ My mu nie nastrzelamy tyle żeby Mats dostał Zamorrę

7

Ja tam dalej widzę komentarze że jest niepotrzebny ;) I w sumie nadal również mi bliżej do tej opinii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?