1

I Arsenalu i Napoli :D

0

Semedo jaki kung fu mistrz

0

No chyba nie mówisz że Real jest słabszy od Bayernu ? :D Już nawet pomijając fakt, że Lewy jest kibicem Królewskich

0

A to dzik ;)

3

Fobie i kompleksy od zawsze napędzały ludzi ;/ Gorzej jak ci ludzie są u władzy i to władzy niemal absolutnej

0

Widać te cyferki na boisku. Z "czuba" właściwie tylko Suarez mnie ostatnio pozytywnie zaskakuje pod względem motoryki. Po reszcie widać te minuty

0

Ja się zgadzam w 100%. Krytykowanie w drużynówce poszczególnych zawodników jest bez sensu. Nie bez powodu nazywa się to konkursem drużynowym

18

Porównanie nie na miejscu... Bardzo nie na miejscu

0

To już powoli staje się stereotypem ;) Made in China już nie jest synonimem taniego badziewia. To się już przeniosło do Indii, Bangladeszu itp. To jest kraj, który "za naszych czasów" dokonach największego skoku w rozwoju

1

Wszystko zależy. Chińczycy chcą się ścigać we wszystkich dziedzinach życia z Zachodem i w wielu im to bardzo dobrze wychodzi bo już prowadzą. Ja wcale nie wykluczam, że jak się uprą to wzniosą tą swoją ligę na całkiem przyzwoity poziom

89

Dałbym więcej PSG i mniej Barcelonie

2

To już myślę że Lewy ma większe szanse na to 4 miejsce ;)

1

No nie dzisiaj akurat sędziowania się nie dało oglądać jak na moje

1

Nie no niewiele się różnił :D Może tym że dzisiaj Sevilla co chwile miała okazję pod bramką, w tym stuprocentowe, a wczoraj jedyna sytuacja dla Barcy była po błędzie Chelsea, a jedyne dla Chelsea po strzałach z daleka jednego typa. No ale oczywiście każdy lubi co innego

1

Barca Ci się wczoraj bardziej podobała serio ? :) Sama Sevilla dzisiaj stworzyła lepsze widowisko niż wczoraj obie drużyny :D Co prawda mecz był bardziej wyrównany ale na dużo niższym poziomie. Oczywiście nie ma co porównywać emocji bo wczoraj obgryzałem paznokcie ... a dzisiaj sobie spokojnie oglądam i piszę na Ramblii

2

Chyba i to i to. Zaimponowała mi Sevilla bardzo tym meczem, ale i United gra straszną kupę, klasyczną dla Mourinho

2

Dobrze, że chociaż asystent nie jest ślepy to by dopiero było fucking disgrace cytując klasyka

2

"Mourinho chce ten mecz wygrać" xD A to żartowniś komentator

1

Kolega wyżej pisał o zostaniu vice-frajerem roku :D No to by się wpisało idealnie

0

Ale tego Sarabię to bym przygarnął

0

Sędzia zapomniał na mecz kartek ups

1

I takich kibiców to szanuje ! :) Murinho musi odejść

21

No jak jakiś kibic piłkarski ogląda ten shit zamiast meczyku LM to współczuje :)

0

Czy ja wiem czy nazwał bym to aż tak zupełnie innym poziomem ? Jest świetny bezapelacyjnie, te interwencje to z kosmosu, ale Ter Stegen też takie miewa, nawet jeśli ogólnie pozostaje troszkę z tyłu w tym wyścigu

0

Czo ten de Gea teraz

0

A to akurat nie oglądam już mi się dzisiaj nie chciało pierdzielić ze streamami tnącymi ;/ No a ogólnie uważam że Juventus - Tottenham to było najlepsze spotkanie tej serii gier w LM

9

Wow. Mi tam się na razie tą Seville ogląda lepiej niż wczoraj Barcelonę

2

Trzeba przyznać że te dwie brameczki klepnęli ładnie. Co prawda potem na całą resztę meczu właściwie zasnęli no ale jednak. Dobrze że taki skład i tak nie ma szans wychodzić na ważne mecze u wapniaka Zidana

0

No jak na razie to sobie radzi całkiem nieźle

0

Podobno już złożył wniosek o paszport portugalski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?