To już powoli staje się stereotypem ;) Made in China już nie jest synonimem taniego badziewia. To się już przeniosło do Indii, Bangladeszu itp. To jest kraj, który "za naszych czasów" dokonach największego skoku w rozwoju
Wszystko zależy. Chińczycy chcą się ścigać we wszystkich dziedzinach życia z Zachodem i w wielu im to bardzo dobrze wychodzi bo już prowadzą. Ja wcale nie wykluczam, że jak się uprą to wzniosą tą swoją ligę na całkiem przyzwoity poziom
Nie no niewiele się różnił :D Może tym że dzisiaj Sevilla co chwile miała okazję pod bramką, w tym stuprocentowe, a wczoraj jedyna sytuacja dla Barcy była po błędzie Chelsea, a jedyne dla Chelsea po strzałach z daleka jednego typa. No ale oczywiście każdy lubi co innego
Barca Ci się wczoraj bardziej podobała serio ? :) Sama Sevilla dzisiaj stworzyła lepsze widowisko niż wczoraj obie drużyny :D Co prawda mecz był bardziej wyrównany ale na dużo niższym poziomie. Oczywiście nie ma co porównywać emocji bo wczoraj obgryzałem paznokcie ... a dzisiaj sobie spokojnie oglądam i piszę na Ramblii
Czy ja wiem czy nazwał bym to aż tak zupełnie innym poziomem ? Jest świetny bezapelacyjnie, te interwencje to z kosmosu, ale Ter Stegen też takie miewa, nawet jeśli ogólnie pozostaje troszkę z tyłu w tym wyścigu
A to akurat nie oglądam już mi się dzisiaj nie chciało pierdzielić ze streamami tnącymi ;/ No a ogólnie uważam że Juventus - Tottenham to było najlepsze spotkanie tej serii gier w LM
Trzeba przyznać że te dwie brameczki klepnęli ładnie. Co prawda potem na całą resztę meczu właściwie zasnęli no ale jednak. Dobrze że taki skład i tak nie ma szans wychodzić na ważne mecze u wapniaka Zidana
1
I Arsenalu i Napoli :D
0
Semedo jaki kung fu mistrz
0
No chyba nie mówisz że Real jest słabszy od Bayernu ? :D Już nawet pomijając fakt, że Lewy jest kibicem Królewskich
0
A to dzik ;)
3
Fobie i kompleksy od zawsze napędzały ludzi ;/ Gorzej jak ci ludzie są u władzy i to władzy niemal absolutnej
0
Widać te cyferki na boisku. Z "czuba" właściwie tylko Suarez mnie ostatnio pozytywnie zaskakuje pod względem motoryki. Po reszcie widać te minuty
0
Ja się zgadzam w 100%. Krytykowanie w drużynówce poszczególnych zawodników jest bez sensu. Nie bez powodu nazywa się to konkursem drużynowym
18
Porównanie nie na miejscu... Bardzo nie na miejscu
0
To już powoli staje się stereotypem ;) Made in China już nie jest synonimem taniego badziewia. To się już przeniosło do Indii, Bangladeszu itp. To jest kraj, który "za naszych czasów" dokonach największego skoku w rozwoju
1
Wszystko zależy. Chińczycy chcą się ścigać we wszystkich dziedzinach życia z Zachodem i w wielu im to bardzo dobrze wychodzi bo już prowadzą. Ja wcale nie wykluczam, że jak się uprą to wzniosą tą swoją ligę na całkiem przyzwoity poziom
89
Dałbym więcej PSG i mniej Barcelonie
2
To już myślę że Lewy ma większe szanse na to 4 miejsce ;)
1
No nie dzisiaj akurat sędziowania się nie dało oglądać jak na moje
1
Nie no niewiele się różnił :D Może tym że dzisiaj Sevilla co chwile miała okazję pod bramką, w tym stuprocentowe, a wczoraj jedyna sytuacja dla Barcy była po błędzie Chelsea, a jedyne dla Chelsea po strzałach z daleka jednego typa. No ale oczywiście każdy lubi co innego
1
Barca Ci się wczoraj bardziej podobała serio ? :) Sama Sevilla dzisiaj stworzyła lepsze widowisko niż wczoraj obie drużyny :D Co prawda mecz był bardziej wyrównany ale na dużo niższym poziomie. Oczywiście nie ma co porównywać emocji bo wczoraj obgryzałem paznokcie ... a dzisiaj sobie spokojnie oglądam i piszę na Ramblii
2
Chyba i to i to. Zaimponowała mi Sevilla bardzo tym meczem, ale i United gra straszną kupę, klasyczną dla Mourinho
2
Dobrze, że chociaż asystent nie jest ślepy to by dopiero było fucking disgrace cytując klasyka
2
"Mourinho chce ten mecz wygrać" xD A to żartowniś komentator
1
Kolega wyżej pisał o zostaniu vice-frajerem roku :D No to by się wpisało idealnie
0
Ale tego Sarabię to bym przygarnął
0
Sędzia zapomniał na mecz kartek ups
1
I takich kibiców to szanuje ! :) Murinho musi odejść
21
No jak jakiś kibic piłkarski ogląda ten shit zamiast meczyku LM to współczuje :)
0
Czy ja wiem czy nazwał bym to aż tak zupełnie innym poziomem ? Jest świetny bezapelacyjnie, te interwencje to z kosmosu, ale Ter Stegen też takie miewa, nawet jeśli ogólnie pozostaje troszkę z tyłu w tym wyścigu
0
Czo ten de Gea teraz
0
A to akurat nie oglądam już mi się dzisiaj nie chciało pierdzielić ze streamami tnącymi ;/ No a ogólnie uważam że Juventus - Tottenham to było najlepsze spotkanie tej serii gier w LM
9
Wow. Mi tam się na razie tą Seville ogląda lepiej niż wczoraj Barcelonę
2
Trzeba przyznać że te dwie brameczki klepnęli ładnie. Co prawda potem na całą resztę meczu właściwie zasnęli no ale jednak. Dobrze że taki skład i tak nie ma szans wychodzić na ważne mecze u wapniaka Zidana
0
No jak na razie to sobie radzi całkiem nieźle
0
Podobno już złożył wniosek o paszport portugalski