5

Dokładnie tak. Bardzo mnie bawią te teorie o oszczędzaniu się, jak musieli zachrzaniać cały mecz w obronie... Pierwsze słyszę, że to mniej męczy niż klepanie między sobą piłką. Z resztą po zbliżeniach pod koniec meczu np na Roberto doskonale było widać jaki jest wypoczęty po tym meczu

1

System nie jest idealnego bo mówimy o warunkach atmosferycznych i idealnego modelu nigdy nie stworzymy... Mogli z obiektywizacją skoków czekać do momentu aż będziemy w stanie panować nad naturą do tego stopnia, że na czas konkursu "wyłączymy" sobie wiatr albo stworzyć system chociaż trochę pomagający w dojściu do możliwie jak najuczciwszej rywalizacji. Wybrali to drugie, dość słusznie, biorąc pod uwagę niemożliwy do oszacowania czas dojścia do pierwszej opcji

11

Ja dałem Umtitiego bo głupio mi było dawać Coutinho za 20min grania. Ale nie jestem przekonany co do słuszności swojego wyboru

0

Przykład z dupy. Gry nawet bez dodatków to dalej grywalne produkty, nikt nikogo nie zmusza do kupowania dodatkowego kontentu.
A FIFA nie jest jedyną grą piłkarską na rynku... Po co narzekać, wystarczy grać w co innego. Taki model sobie wybrali twórcy i już. Widać się sprawdza bo co chwilę ktoś tu pisze o tej grze

0

Świat taki straszny :( ktoś za swoją pracę chce zarabiać, skandal

8

Coutinho bardzo dobra zmiana, ładny przerzut i dwie "prawie asysty" tylko Messi coś nie chciał współpracować :D (w sensie obie spartolił ;))
A jeśli chodzi o resztę to lepiej przemilczeć ;/ Najlepsi na boisku byli nasi zmiennicy, a tak poza tym to zawodnicy Eibar

0

No i wypada im życzyć tego samego (w sensie nie podróży akurat dzisiaj :D) ;) Zagrali naprawdę bardzo bardzo dobrze. To sztuka wypaść lepiej w grze piłką na tle Barcelony, szacun. Trochę muszą popracować nad temperamentem trenera i oby znaleźli sponsorów na nowy stadion i będzie bardzo fajny zespół.

A tak serio pewnie skończy się tak jak zwykle z jakimś fajnym przebudzeniem w La Liga, co lepszych rozkupią i tyle ;/

14

W skrócie bardzo ładnie. Rozbujał trochę drużynę. Po Jego przerzucie wpadła bramka na 0:2. Miał też kilka bardzo ładnych dograń z czego minimum 2 (oba do Messiego, pierwsze to klasa światowa) powinny się skończyć asystami

0

W taki sposób ? Pierwszy raz widziałem Barcelonę w tym sezonie zdominowaną przez przeciwnika w taki sposób. Bez brutalności tylko czystym zapieprzem i dobrą grą

1

To jest komentarz osoby która nie oglądała meczu ewidentnie... Myślisz że jakby się chcieli na maksa oszczędzać to nie woleli by samo sobie klepać piłką niż bezsensownie ją wybijać przed siebie i latać za przeciwnikami ?

1

Właśnie sam wystawiałem oceny i o to samo chciałem zapytać :D

0

Chcemy żeby pomocnicy w najlepszym klubie świata nie grali jak amatorzy pod pressingiem ?

0

Niby tak, ale jak Barca tak ciśnie autobusy a nie może stworzyć sytuacji to mówimy że zasługiwali itd. Przecież dzisiaj przy wyprowadzaniu piłki było ciężko wymienić 3 celne podania.

1

Nie wiem kiedy ostatnio Barca tak bardzo nie zasłużyła na wygraną :(

Najlepsze: 3 punkty i trafione zmiany
Najgorsze: cała reszta

2

Ja wiem! Im się po prostu mylą stroje. Co podanie to do gracza w "naszych" koszulkach.. Wszystko jasne

1

Klepią sobie jakby grali z Barcą B

1

Hmm nie jestem w 100% pewien, ale na prawdę myślisz, że przyjaciele nie rozmawiają o takich sprawach, na długo przed tym jak napiszą o tym gazety ? :D

0

"powinien odejść", a "powinien odejść bo tak będzie lepiej dla Niego" to dwie różne kwestie ;)

0

To tak jakbyś powiedział czy jest różnica czy zarabiasz 1.5 tysiąca czy 3.5... Na prawdę myślicie, że przy dodaniu kilku zer z tyłu cokolwiek się zmienia ? Nie zmienia się.

0

Kompletnie nie rozumiem tego komentarza :D Brzmi jakbyś ulegał stereotypowi, że Chiny to jakiś trzeci świat

1

To chyba najdłuższy film który obejrzałem na youtube :D I to ze 3 razy

5

Ludzie wierzcie w naukę proszę ;((

0

No to chyba dobrze ? Jak będzie ukształtowany w wieku 20 lat i przy obecnych dietach itd dłużej sobie pogra na wysokim poziomie więc i piłka będzie lepsza do oglądania

1

Najważniejsze to mieć dystans :)

0

O to zaraz sobie przejrzę bo widziałem tylko te najbardziej medialne kategorie ;) Inicjatywa bardzo ciekawa. Mnie też wkurza takie podejście do odczarowywania esportu dla jak napisałeś Januszy. Kurde żaden Zdzisiek nie będzie w wieku 50 lat nagle oglądał csa albo lola zamiast piłki, umówmy się. Trzeba e-sport robić profesjonalnie dla tych których to jara i tyle. Potencjał uważam jest bardzo duży, co z resztą zauważa coraz więcej firm.

0

Nie oglądałem samej imprezy na stadionie ;/ Na razie widziałem na necie tylko zwycięzców w trzech kategoriach i z żadnym się nie zgadzam :D Ale to jest plebiscyt popularności, jak Złota Piłka, także nie ma co się spodziewać obiektywizmu

0

Ja nie mam żadnego problemu z Rosjanami, nie bez powodu się uczyłem (choć o efektach nie dyskutujmy ;d) ich pięknego języka ;) Ale co do postrzegania Rosji na świecie to nie jestem pewien czy tylko u nas jest z tym problem. Trzeba by popytać ludzi ale wydaje mi się, że tak jak Polacy w większości krzywdząco postrzegają Rosję przez pryzmat trudnej historii, tak zachód może mieć to samo, tylko przez pryzmat mocno dwuznacznych elit rządzących tym państwem

0

Trochę pewnie dlatego, że Putin miał w nosie ile to będzie kosztować i chciał się pokazać przed światem, trochę odczarować wizerunek Rosji jako zaścianka (poza Moskwą i Petersburgiem). A w Korei mam wrażenie, że nie chcą (i bardzo mądrze) żeby ich te Igrzyska zabolały finansowo, czysto azjatycki pragmatyzm. Dodajmy do tego fakt, że te nacje z natury nie są raczej żywiołowe i spontaniczne i stąd pewnie to wrażenie. Niemniej moim zdaniem Igrzyska jak Igrzyska, dla nas sportowo dramatyczne, dla mnie jako byłego studenta stosunków międzynarodowych bardzo ważne i symboliczne pod względem geopolitycznym

0

Mnie tam bardziej ciekawią ci mniej policzalni ;) Taki np Władzio Putin myślę, że kręci się gdzieś koło czołówki, ale nigdy się tego nie dowiemy na 100%

1

De Bruyne bez dwóch zdań. Moim zdaniem to nie jest nawet bliski wybór. Ja nie wiem czy oglądacie Verrattiego w tej lidze francuskiej ? Ja przyznaję, że nie, po wczorajszym meczu bym go nie wziął, chyba żeby za darmo dawali, co On niby pokazał ? Eriksen jest spoko, ale też nie wydaje mi się, że taki znowu łatwy do wyjęcia. Według mnie wszystkie trzy nazwiska nierealne do wyjęcia, każdy z innego powodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?