Co Ty człowieku gadasz ? Gdyby nie było punktów za wiatr połowa konkursów by się nie odbywała albo trwała po kilka godzin jak to kiedyś bywało z powtarzaniem skoków itd
Mają specjalną motywację na nas i nie ma się im co dziwić, ale proszę nie piszmy o tym że ktoś się komuś podkłada bo to śmieszne... Serio w to wierzycie ? Na takim poziomie rozgrywek ? Sociedad nie licząc fatalnego zachowania bramkarza zagrał wczoraj całkiem dobrą drugą połowę. Niestety w pierwszej trochę ich Real przytłoczył ale to dlatego że Asencio i Modric grali bardzo dobrze
A to ciekawe czemu kibicujesz Barcelonie skoro liczą się tylko gole, a nie to jak się gra :) Przecież ja nigdzie nie napisałem, że to nie jest ważne że on strzela bramki, mam też głęboko w poważaniu czy to tylko dostawienia nogi czy piękne strzały. Ale jak mi ktoś będzie porównywał kapitana grzmota do Messiego to za każdym razem będę parskał śmiechem
Chryste obejrzyj sobie jeden mecz Realu i zobacz jak ten typ gra w tym sezonie. Może sobie strzelić tych bramek pierdyliard, a jeśli nadal będzie grał tak jak do tej pory będę się z niego śmiał
Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.
1
Ha :D To chyba ich nie oglądałeś
10
Co Ty człowieku gadasz ? Gdyby nie było punktów za wiatr połowa konkursów by się nie odbywała albo trwała po kilka godzin jak to kiedyś bywało z powtarzaniem skoków itd
1
W naszej kadrze wszystko między Lewym a bramkarzem wygląda nie za ciekawie obecnie.
A co do pytania myślę, że tak
0
Lubisz życie na krawędzi :D Ale na spowiedzi księdzu bym się do tego nie przyznawał bo możesz spłonąć na stosie
0
Mają specjalną motywację na nas i nie ma się im co dziwić, ale proszę nie piszmy o tym że ktoś się komuś podkłada bo to śmieszne... Serio w to wierzycie ? Na takim poziomie rozgrywek ? Sociedad nie licząc fatalnego zachowania bramkarza zagrał wczoraj całkiem dobrą drugą połowę. Niestety w pierwszej trochę ich Real przytłoczył ale to dlatego że Asencio i Modric grali bardzo dobrze
0
I wysrywa :D No niestety do heheszkowania trzeba być przygotowanym jak na wojnę
2
Przecież 4 minuty kompilacji to wystarczy wziąć ze dwie kolejki z tego sezonu, a tu jakieś zamierzchłe czasy :D
17
Serio czy po prostu są śliczne ? :D
0
Ja bym tu bardziej dał Busiego, Umtitiego, MatSa, Albę i Rakitica. Messi bywał już w dużo lepszej formie ;)
13
AS nie mógł tych kropeczek mniejszych nadziubać ... No ale jakbym miał wybierać to zagrałbym ich składem
9
Chłopaki w Madrycie nigdy nie grali w RTSy chyba... Zapomnieli, że do artylerii trzeba jakiegoś defa postawić bo tak to lipa
0
Przecież On nie wyszedł na boisku po przerwie o czym mowa ? :D
0
Miał lepiej zagrać nogami (sugerując się opisem :D). Ja dałem 8, ale rozumiem argumentację na tą ocenę
5
Nie zagrał meczu kompletnego to na pewno, ale przecież dostał od redakcji MotM i to całkowicie zasłużenie
1
Myślę że dojść do półfinału+. Ale nie wydaje mi się żeby Brazylia wygrała MŚ także chyba nam nie grozi ZP dla dzieciaczka
0
Jeśli Brazylia wygra MŚ to Neymar ma bardzo dużą szansę na ZP
1
Kurde chyba nie czepiam się żadnej oceny :D Wszystkie wystawiłem bardzo podobne, MotM ten sam no normalnie #piąteczkaredakcjo ;)
0
A to ciekawe czemu kibicujesz Barcelonie skoro liczą się tylko gole, a nie to jak się gra :) Przecież ja nigdzie nie napisałem, że to nie jest ważne że on strzela bramki, mam też głęboko w poważaniu czy to tylko dostawienia nogi czy piękne strzały. Ale jak mi ktoś będzie porównywał kapitana grzmota do Messiego to za każdym razem będę parskał śmiechem
0
Ja nie przeczę, bardzo ważne, szczególnie dla skrzydłowego. Po prostu Jego gry i tak nie da się oglądać ;/
22
Chryste obejrzyj sobie jeden mecz Realu i zobacz jak ten typ gra w tym sezonie. Może sobie strzelić tych bramek pierdyliard, a jeśli nadal będzie grał tak jak do tej pory będę się z niego śmiał
9
"Real prowadzi z niezłym rywalem 5 do 2" xDDD
10
"Jakby prowadzili 2:0 to na pewno nie wyglądało by w ten sposób" ... Chyba pan komentator ogląda pierwszy mecz Realu w tym sezonie
4
No nie byliby sobą jakby zagrali do 0 :D
1
Wow pierwszy raz od dawna w 100% sytuacji nie kopnął się w czoło tylko strzelił bramkę ;) Gdyby nie ten Asencio to znowu by wyglądali blado
0
Nie no nie można powiedzieć że zawiedli. Mnie tylko Kot martwi pod kątem drużynówki, no ale to jeszcze ponad tydzień.
0
No Amman jaki tam był biedny... Miałem wrażenie że chce już pieprznąć te narty i stamtąd zejść
0
Dodam tylko że za uczciwe określenie tych dziennikarzy z tvp1 rozdają tu bany więc się wstrzymam :D
0
Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.
0
Weź się! Idź spać jeszcze raz i się popraw :D
0
Trochę tak :D Z drugiej strony niestety ostatnio doszedłem do wniosku że jak ktoś cały tydzień pracuje no to kiedy ma to robić ? ;/ #prozażycia