1

Ha :D To chyba ich nie oglądałeś

10

Co Ty człowieku gadasz ? Gdyby nie było punktów za wiatr połowa konkursów by się nie odbywała albo trwała po kilka godzin jak to kiedyś bywało z powtarzaniem skoków itd

1

W naszej kadrze wszystko między Lewym a bramkarzem wygląda nie za ciekawie obecnie.
A co do pytania myślę, że tak

0

Lubisz życie na krawędzi :D Ale na spowiedzi księdzu bym się do tego nie przyznawał bo możesz spłonąć na stosie

0

Mają specjalną motywację na nas i nie ma się im co dziwić, ale proszę nie piszmy o tym że ktoś się komuś podkłada bo to śmieszne... Serio w to wierzycie ? Na takim poziomie rozgrywek ? Sociedad nie licząc fatalnego zachowania bramkarza zagrał wczoraj całkiem dobrą drugą połowę. Niestety w pierwszej trochę ich Real przytłoczył ale to dlatego że Asencio i Modric grali bardzo dobrze

0

I wysrywa :D No niestety do heheszkowania trzeba być przygotowanym jak na wojnę

2

Przecież 4 minuty kompilacji to wystarczy wziąć ze dwie kolejki z tego sezonu, a tu jakieś zamierzchłe czasy :D

17

Serio czy po prostu są śliczne ? :D

0

Ja bym tu bardziej dał Busiego, Umtitiego, MatSa, Albę i Rakitica. Messi bywał już w dużo lepszej formie ;)

13

AS nie mógł tych kropeczek mniejszych nadziubać ... No ale jakbym miał wybierać to zagrałbym ich składem

9

Chłopaki w Madrycie nigdy nie grali w RTSy chyba... Zapomnieli, że do artylerii trzeba jakiegoś defa postawić bo tak to lipa

0

Przecież On nie wyszedł na boisku po przerwie o czym mowa ? :D

0

Miał lepiej zagrać nogami (sugerując się opisem :D). Ja dałem 8, ale rozumiem argumentację na tą ocenę

5

Nie zagrał meczu kompletnego to na pewno, ale przecież dostał od redakcji MotM i to całkowicie zasłużenie

1

Myślę że dojść do półfinału+. Ale nie wydaje mi się żeby Brazylia wygrała MŚ także chyba nam nie grozi ZP dla dzieciaczka

0

Jeśli Brazylia wygra MŚ to Neymar ma bardzo dużą szansę na ZP

1

Kurde chyba nie czepiam się żadnej oceny :D Wszystkie wystawiłem bardzo podobne, MotM ten sam no normalnie #piąteczkaredakcjo ;)

0

A to ciekawe czemu kibicujesz Barcelonie skoro liczą się tylko gole, a nie to jak się gra :) Przecież ja nigdzie nie napisałem, że to nie jest ważne że on strzela bramki, mam też głęboko w poważaniu czy to tylko dostawienia nogi czy piękne strzały. Ale jak mi ktoś będzie porównywał kapitana grzmota do Messiego to za każdym razem będę parskał śmiechem

0

Ja nie przeczę, bardzo ważne, szczególnie dla skrzydłowego. Po prostu Jego gry i tak nie da się oglądać ;/

22

Chryste obejrzyj sobie jeden mecz Realu i zobacz jak ten typ gra w tym sezonie. Może sobie strzelić tych bramek pierdyliard, a jeśli nadal będzie grał tak jak do tej pory będę się z niego śmiał

9

"Real prowadzi z niezłym rywalem 5 do 2" xDDD

10

"Jakby prowadzili 2:0 to na pewno nie wyglądało by w ten sposób" ... Chyba pan komentator ogląda pierwszy mecz Realu w tym sezonie

4

No nie byliby sobą jakby zagrali do 0 :D

1

Wow pierwszy raz od dawna w 100% sytuacji nie kopnął się w czoło tylko strzelił bramkę ;) Gdyby nie ten Asencio to znowu by wyglądali blado

0

Nie no nie można powiedzieć że zawiedli. Mnie tylko Kot martwi pod kątem drużynówki, no ale to jeszcze ponad tydzień.

0

No Amman jaki tam był biedny... Miałem wrażenie że chce już pieprznąć te narty i stamtąd zejść

0

Dodam tylko że za uczciwe określenie tych dziennikarzy z tvp1 rozdają tu bany więc się wstrzymam :D

0

Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.

0

Weź się! Idź spać jeszcze raz i się popraw :D

0

Trochę tak :D Z drugiej strony niestety ostatnio doszedłem do wniosku że jak ktoś cały tydzień pracuje no to kiedy ma to robić ? ;/ #prozażycia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?