A wiesz że w końcu nie wiedzieli ? :D Ale w szpitalu wylądowałem finalnie z dwoma wylewami krwi do mózgu(farciarskimi jak cholera bo nie mam żadnych problemów po nich) i ostrym zapaleniem nerek ;//
O to jesteś mądrym człowiekiem. Mnie bolał łeb przez dwa miesiące non stop i się faszerowałem lekami zamiast iść do jakiegoś lekarza. Dlatego teraz już pół roku jestem na zwolnieniu i końca nie widać ...
Ja tam się na koszykówce kompletnie nie znam, ale wydaje mi się, że przy wyniku 92:90 jednego faulu raczej nie można nazwać "wygraniem w kontrowersyjnych okolicznościach" :D
Wow no to bardzo nie oglądałeś meczu :D to była bramka na 3:5, nie pomachał palem tylko ewidentnie przytrzymał go przy ustach i nie ma szans że była to reakcja na jakieś przyśpiewki bo gość wszedł na boisko 2 min wcześniej i nikogo na trybunach to raczej nie obchodziło. No i oczywiście to był Jego 3 gol w lidze a nie 4
No widać nie zamyka co za pech. Nie mam już siły do tych bzdur. Idźcie sobie pooglądać jakieś ligi amatorskie albo dzieciaki, tam pada dużo bramek, będziecie zadowoleni. A to że się zawodnicy kopią po czołach (jak Ronaldo przez praktycznie cały ten sezon) ? Co z tego, najważniejsze bramki
Ale jednak trzeba być pewnym siebie. Jesteś napastnikiem ofensywnie grającego zespołu, jest 24 kolejka ligowa, strzelasz TRZECIEGO gola i śmiesz uciszać kibiców :D No to trzeba mieć sporo pokory
Nawet ci zakochani w Realu komentatorzy Eleven przyznają, że gra Ronaldo jest słaba i irytuje nawet kibiców Królewskich, ale oczywiście na Rambli kibice świętsi od papieża. Ronaldo bóg...
No jakoś Suarez też strzela i jakoś gra zupełnie inaczej niż Ronaldo. Niebo a ziemia wręcz. Już pomijam to naciąganie Ronaldo na pozycję 9 bo to już szkoda komentoawć w ogóle. Kolejny dowód na nie oglądanie meczów Realu.
I ciekawostka dzisiaj mimo że cały Real na razie w defensywie to Ronaldo już wygląda zupełnie inaczej. Potrafi bujnąć przeciwnika i wreszcie strzela celnie mimo że na razie jeszcze w bramkarza
Następny który będzie mi tu bronił Ronaldo jak niepodległości. Ja nie mówię, że On jest niepotrzebny drużynie, ba Jego bramki w niektórych meczach są kluczowe i dają punkty/awansy. Wszystko zgoda.
Tylko, że naprawdę oglądam w tym meczu dokładnie każdy mecz Realu. Ronaldo gra fatalnie. Nie potrafi przedryblować obrońcy, brakuje mu dynamiki, ma źle ustawioną stopę przy strzałach, wolne wali w kosmos i ma standardowy problem z podawaniem do lepiej ustawionych kolegów. Serio pooglądajcie sobie ten Real, a potem brońcie Ronaldo bo po statystykach przeczytanych po meczach ciężko jest ocenić jak kto gra.
Nie denerwuj mnie już z takimi komentarzami. Jak nie oglądasz meczy Realu to nie komentuj gry ich zawodników. A jeśli oglądasz i uważasz, że Ronaldo gra dobrze to zalecam szybciutko udać się do dobrego okulisty...
5
Ale to Rosjanin... Już się nawet komentatorzy śmiali że pewnie dostał z rozpędu jak wszystkim dawali ;D
0
A wiesz że w końcu nie wiedzieli ? :D Ale w szpitalu wylądowałem finalnie z dwoma wylewami krwi do mózgu(farciarskimi jak cholera bo nie mam żadnych problemów po nich) i ostrym zapaleniem nerek ;//
0
O to jesteś mądrym człowiekiem. Mnie bolał łeb przez dwa miesiące non stop i się faszerowałem lekami zamiast iść do jakiegoś lekarza. Dlatego teraz już pół roku jestem na zwolnieniu i końca nie widać ...
4
Ja tam się na koszykówce kompletnie nie znam, ale wydaje mi się, że przy wyniku 92:90 jednego faulu raczej nie można nazwać "wygraniem w kontrowersyjnych okolicznościach" :D
4
Nie wiem jakie są kursy ale problemem w szachach na najwyższym poziomie jest to, że większość partii kończy się remisem :D
0
Wow no to bardzo nie oglądałeś meczu :D to była bramka na 3:5, nie pomachał palem tylko ewidentnie przytrzymał go przy ustach i nie ma szans że była to reakcja na jakieś przyśpiewki bo gość wszedł na boisko 2 min wcześniej i nikogo na trybunach to raczej nie obchodziło. No i oczywiście to był Jego 3 gol w lidze a nie 4
0
Nie było to jakoś strasznie ostentacyjne, ale przyłożył sobie palec do ust ewidentnie
9
"Real Betis – Real Madryt 3:4 [VIDEO]" Haha nawet na stronie fanowskiej mają w du** bramkę Karima co za goście :D
0
To była moja druga odpowiedź haha :D Ale jednak jak tylko na tydzień to wolę tygodniówkę
1
A kto tam zarabia największą tygodniówkę oprócz Messiego ? No to właśnie nim :D
1
Nie nawet spoko, z boku pola karnego. Co prawda błąd bramkarza, ale strzał mocny
0
No widać nie zamyka co za pech. Nie mam już siły do tych bzdur. Idźcie sobie pooglądać jakieś ligi amatorskie albo dzieciaki, tam pada dużo bramek, będziecie zadowoleni. A to że się zawodnicy kopią po czołach (jak Ronaldo przez praktycznie cały ten sezon) ? Co z tego, najważniejsze bramki
2
Ale jednak trzeba być pewnym siebie. Jesteś napastnikiem ofensywnie grającego zespołu, jest 24 kolejka ligowa, strzelasz TRZECIEGO gola i śmiesz uciszać kibiców :D No to trzeba mieć sporo pokory
0
Tylko nie to :D
0
Jest i On, wirtuoz futbolu ;D
0
Nie aż tak dużo ;) Ja o nim piszę tylko wtedy kiedy gra Real
1
No ale już o tym rozmawialiśmy. Twierdzę dokładnie to samo. Przy czym gra źle. Szkoda że tak ciężko Wam to zrozumieć
9
Nawet ci zakochani w Realu komentatorzy Eleven przyznają, że gra Ronaldo jest słaba i irytuje nawet kibiców Królewskich, ale oczywiście na Rambli kibice świętsi od papieża. Ronaldo bóg...
0
Posypali się w tej drugiej połowie ;( Dobra można iść spać
1
A miałem po pierwszej połowie napisać że Bartra się wyrobił jednak ... ciii nic nie było :D
0
Jak ja Go nie lubię ... :( Ale gra tą głową świetnie no
0
No jakoś Suarez też strzela i jakoś gra zupełnie inaczej niż Ronaldo. Niebo a ziemia wręcz. Już pomijam to naciąganie Ronaldo na pozycję 9 bo to już szkoda komentoawć w ogóle. Kolejny dowód na nie oglądanie meczów Realu.
6
Zagadka - Ile razy jeszcze komentator powie że Joaquín jest stary
0
I ciekawostka dzisiaj mimo że cały Real na razie w defensywie to Ronaldo już wygląda zupełnie inaczej. Potrafi bujnąć przeciwnika i wreszcie strzela celnie mimo że na razie jeszcze w bramkarza
0
Następny który będzie mi tu bronił Ronaldo jak niepodległości. Ja nie mówię, że On jest niepotrzebny drużynie, ba Jego bramki w niektórych meczach są kluczowe i dają punkty/awansy. Wszystko zgoda.
Tylko, że naprawdę oglądam w tym meczu dokładnie każdy mecz Realu. Ronaldo gra fatalnie. Nie potrafi przedryblować obrońcy, brakuje mu dynamiki, ma źle ustawioną stopę przy strzałach, wolne wali w kosmos i ma standardowy problem z podawaniem do lepiej ustawionych kolegów. Serio pooglądajcie sobie ten Real, a potem brońcie Ronaldo bo po statystykach przeczytanych po meczach ciężko jest ocenić jak kto gra.
0
Czemu zaskakująco ? ;) Oni w ogóle świetnie grają w piłkę
0
Vamos :) oby tak dalej, cisnąć ich :)
0
Nie denerwuj mnie już z takimi komentarzami. Jak nie oglądasz meczy Realu to nie komentuj gry ich zawodników. A jeśli oglądasz i uważasz, że Ronaldo gra dobrze to zalecam szybciutko udać się do dobrego okulisty...
1
Dużo nie brakowało, ładnie na nich usiedli po stracie bramki
0
Ronaldo celny strzał z akcji no no ;) Szkoda tego Asensio że nie gra regularnie. A może skończyła się cierpliwość do Karimka ?