Nie każdy, niektórzy uważają, że to "ośmieszanie przeciwników"... Kurde jak umiesz coś zrobić, a nie są w stanie Cię zatrzymać (no w końcu nie łamie przecież żadnych przepisów gry w piłkę) to to rób
No właśnie... i co taka dziewczyna (17latka!!) ma sobie pomyśleć jak przy pierwszym wielkim wyjeździe w życiu ma takie problemy. Oby nie zabrakło motywacji żeby mimo wszystko kontynuować karierę :) Na szczęście mamy teraz dobę internetu, wystarczy coś nagłośnić i zaraz się znajdą dobrzy ludzie, którzy mają możliwości żeby pomóc. Smutne tylko, że ten zasrany beton związkowy nie robi nic. Nawet bym zrozumiał, że mogą mieć problem z kasą ale niech coś zadziałają, znajdą sponsorów, nagłośnią temat... Za coś tą kasę w końcu biorą
No no szczególnie na wyjazd Michała Kłusaka, naszego reprezentanta w narciarstwie alpejskim poszło kupę hajsu... Który chłop dostał od rodziny i teraz muszą ludzie robić zbiórkę crowdfundingową... Nasz związek taki wspaniały
No ja bym jednak nie był taki krytyczny jeśli chodzi o miejsca na IO. Sam występ to już jest sukces. Ja np dzisiaj cieszyłem się z 28 miejsca na 1000 metrów w łyżwiarstwie szybkim Karoliny Bosiek, mimo że to było trzecie miejsce od końca
'bezpodstawna, uparcie żywiona i niewrażliwa na argumentację wiara w istnienie związku przyczynowo-skutkowego między danymi zdarzeniami. Wypływać ono może ze stereotypów zakorzenionych w tradycji i kulturze. Jest pozbawione racjonalnych podstaw i niemożliwe do weryfikacji.' - wypisz, wymaluj każda religia na świecie, ale dobra nie ma sensu więcej tu spamować
Nie ma czegoś takiego jak cud. Są tylko przypadki których nauka jeszcze nie potrafi wyjaśnić. Różne kościoły od zawsze korzystają z luk w nauce żeby udowadniać swoje wierzenia/zabobony. Ja w definicji zabobonu nie widzę nic pejoratywnego
Ale co on takiego napisał ? Przecież nikogo nie obraził (jeśli mówimy o Nano22). Wyraził tylko swój pogląd na to, że wiara to zabobony. Nie jest to określenie pejoratywne, co więcej jest jak najbardziej prawdziwe. Przecież nikt nikomu nie zabrania wierzyć w co mu się podoba. Tylko stawianie wiary katolickiej wyżej od np wiary w wielkiego potwora spaghetti nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia, więc nie widzę powodu żeby nie nazywać tego "zabobonem" - no offense
Redaktorzy Sportu chyba nie oglądali wczorajszego meczu Tottenhamu jeśli to Kane według nich uratował remis ;) Akurat wskazał bym chociaż ze dwóch innych zawodników ;)
Nie rozwlekając za długo, masz sporo racji. Byłby bardzo duży ból głowy jak to zestawić. Ale uważam, że powrót Thiago to mimo wszystko byłaby dobra opcja dla trenera. Co by nie mówić tych trochę bardziej defensywnych graczy w pomocy mamy sporo bo jest Busi jest Rakitic jest Paulinho (którego mimo zapędów ofensywnych uważam za raczej nastawionego defensywnie). Trochę nam jednak brakuje czasami tych błysków geniuszu w grze do przodu, szczególnie przeciwko zamurowanym przeciwnikom. Co prawda na boisku może być tylko 11 graczy i obecność Thiago zaowocowała by mniejszą pewnością z tyłu, ale uważam że przy obecnej formie naszej defensywy i Marca moglibyśmy sobie na to pozwolić.
No grupa śmierci się okazała bardziej na papierze. Real gra w tym sezonie słabo, a i Borussia się zaprezentowała dość fatalnie. No ale mimo wszystko wygrali i w BPL znowu walczą o drugie miejsce
Tottenham poza tymi dramatycznymi pierwszymi minutami całkiem fanie się prezentuje ;) 100 razy bardziej wolę grać przeciwko takiej drużynie niż przeciwko Juve
No tak ale co jak teraz zmieni pracę to już mu do grudnia niby nie przysługuje urlop ? bzdura. Dostanie 10x(26/12) dni urlopu - EDIT oczywiście jeśli będzie pracował do grudnia :D
Dokładnie z tego samego założenia wyszedłem. Przemęczę się jeszcze ten sezon z LM na streamach/u kumpli a od września wszystko co ważniejsze w Polsacie
W sensie mamy luty. Jeśli dobrze mi się wydaje to musisz wykorzystać tylko to co Ci przysługuje za te dwa miesiące no i ewentualnie niewykorzystane wstecz. Jak przyjdziesz do nowej firmy to normalnie Ci naliczą urlop za wszystkie miesiące które w tym roku przepracujesz. To nie jest tak że już Ci za ten rok wszystko przepada bo zmieniasz pracę
0
Nie każdy, niektórzy uważają, że to "ośmieszanie przeciwników"... Kurde jak umiesz coś zrobić, a nie są w stanie Cię zatrzymać (no w końcu nie łamie przecież żadnych przepisów gry w piłkę) to to rób
0
No właśnie... i co taka dziewczyna (17latka!!) ma sobie pomyśleć jak przy pierwszym wielkim wyjeździe w życiu ma takie problemy. Oby nie zabrakło motywacji żeby mimo wszystko kontynuować karierę :) Na szczęście mamy teraz dobę internetu, wystarczy coś nagłośnić i zaraz się znajdą dobrzy ludzie, którzy mają możliwości żeby pomóc. Smutne tylko, że ten zasrany beton związkowy nie robi nic. Nawet bym zrozumiał, że mogą mieć problem z kasą ale niech coś zadziałają, znajdą sponsorów, nagłośnią temat... Za coś tą kasę w końcu biorą
29
Szybszy ? :D Toż to się należy nagroda Internet Explorera, było kilka dni temu na Rambli :D
0
https://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/t-shirt-meski-fc-barcelona-1980-retro/pid-12326537/pgid-12402666?ref=http%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla
No tania nie jest ale kurde śliczna :D Ten stary herb mhm miodzio
1
Oczywiście tutaj ją ktoś wrzucił :D Sam bym sobie nie kupił ale narzeczona powiedziała "jak już Ci się raz kiedyś jakiś ciuch spodobał to masz" < 3
36
Dla mnie w tym roku bardzo :D
https://imgur.com/a/qgJ8L
2
No no szczególnie na wyjazd Michała Kłusaka, naszego reprezentanta w narciarstwie alpejskim poszło kupę hajsu... Który chłop dostał od rodziny i teraz muszą ludzie robić zbiórkę crowdfundingową... Nasz związek taki wspaniały
0
No ja bym jednak nie był taki krytyczny jeśli chodzi o miejsca na IO. Sam występ to już jest sukces. Ja np dzisiaj cieszyłem się z 28 miejsca na 1000 metrów w łyżwiarstwie szybkim Karoliny Bosiek, mimo że to było trzecie miejsce od końca
1
'bezpodstawna, uparcie żywiona i niewrażliwa na argumentację wiara w istnienie związku przyczynowo-skutkowego między danymi zdarzeniami. Wypływać ono może ze stereotypów zakorzenionych w tradycji i kulturze. Jest pozbawione racjonalnych podstaw i niemożliwe do weryfikacji.' - wypisz, wymaluj każda religia na świecie, ale dobra nie ma sensu więcej tu spamować
14
A ktoś liczył w kombinacji norweskiej na wyższe miejsca ?
3
Nie ma czegoś takiego jak cud. Są tylko przypadki których nauka jeszcze nie potrafi wyjaśnić. Różne kościoły od zawsze korzystają z luk w nauce żeby udowadniać swoje wierzenia/zabobony. Ja w definicji zabobonu nie widzę nic pejoratywnego
1
Ale co on takiego napisał ? Przecież nikogo nie obraził (jeśli mówimy o Nano22). Wyraził tylko swój pogląd na to, że wiara to zabobony. Nie jest to określenie pejoratywne, co więcej jest jak najbardziej prawdziwe. Przecież nikt nikomu nie zabrania wierzyć w co mu się podoba. Tylko stawianie wiary katolickiej wyżej od np wiary w wielkiego potwora spaghetti nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia, więc nie widzę powodu żeby nie nazywać tego "zabobonem" - no offense
1
Legenda głosi że Real jest w tvp więc nie ma specjalnego problemu z oglądaniem obu meczy w tym samym czasie ;)
4
Polecam zmienić na ładną dentystkę (albo z ładną asystentką) :D Sprawdzone info, działa
2
Redaktorzy Sportu chyba nie oglądali wczorajszego meczu Tottenhamu jeśli to Kane według nich uratował remis ;) Akurat wskazał bym chociaż ze dwóch innych zawodników ;)
12
Nawrzucać ? :D W obecnej formie Cristiano ta okładka to jest niezasłużony komplement ...
2
Kompletnie się nie zgadzam. To właśnie atak mamy pełny, a w pomocy brakuje gościa, który rozrywał by obrony rywali.
0
Nie rozwlekając za długo, masz sporo racji. Byłby bardzo duży ból głowy jak to zestawić. Ale uważam, że powrót Thiago to mimo wszystko byłaby dobra opcja dla trenera. Co by nie mówić tych trochę bardziej defensywnych graczy w pomocy mamy sporo bo jest Busi jest Rakitic jest Paulinho (którego mimo zapędów ofensywnych uważam za raczej nastawionego defensywnie). Trochę nam jednak brakuje czasami tych błysków geniuszu w grze do przodu, szczególnie przeciwko zamurowanym przeciwnikom. Co prawda na boisku może być tylko 11 graczy i obecność Thiago zaowocowała by mniejszą pewnością z tyłu, ale uważam że przy obecnej formie naszej defensywy i Marca moglibyśmy sobie na to pozwolić.
1
Pytanie jak bardzo realne jest wyciągnięcie kogoś z Tottenhamu.
12
Chłopie wiesz co znaczy stwierdzenie "kultura wypowiedzi" ? :D To nie to samo co "kulturalna wypowiedź"
2
Jesteś bogiem :D Życzę Tobie oraz PSG żeby było to 2:3!
2
To co jest dla Ciebie ważniejsze
1
No grupa śmierci się okazała bardziej na papierze. Real gra w tym sezonie słabo, a i Borussia się zaprezentowała dość fatalnie. No ale mimo wszystko wygrali i w BPL znowu walczą o drugie miejsce
22
Tottenham poza tymi dramatycznymi pierwszymi minutami całkiem fanie się prezentuje ;) 100 razy bardziej wolę grać przeciwko takiej drużynie niż przeciwko Juve
1
Jest już byłym aktualnym zwycięzcą w łyżwiarstwie szybkim na Igrzyskach Olimpijskich :D Za trudne dla Tvp
0
No tak ale co jak teraz zmieni pracę to już mu do grudnia niby nie przysługuje urlop ? bzdura. Dostanie 10x(26/12) dni urlopu - EDIT oczywiście jeśli będzie pracował do grudnia :D
0
Dokładnie z tego samego założenia wyszedłem. Przemęczę się jeszcze ten sezon z LM na streamach/u kumpli a od września wszystko co ważniejsze w Polsacie
1
W sensie mamy luty. Jeśli dobrze mi się wydaje to musisz wykorzystać tylko to co Ci przysługuje za te dwa miesiące no i ewentualnie niewykorzystane wstecz. Jak przyjdziesz do nowej firmy to normalnie Ci naliczą urlop za wszystkie miesiące które w tym roku przepracujesz. To nie jest tak że już Ci za ten rok wszystko przepada bo zmieniasz pracę
0
No akurat na tych Igrzyskach jest dramat. Ja tam jeszcze oprócz skoczków liczę na damską sztafetę w łyżwiarstwie szybkim, ale to by było na tyle chyba
12
Zaraz zrobię multi konto żeby Ci dać więcej lajków :D Czy kur** każdy człowiek nie może tak normalnie podchodzić do życia ?