Iniesta to jest jednak cholerny geniusz... :)
Zawsze starałem się bronić Gomesa, szukałem pozytywów... that's it, koniec tego, gościu mnie dzisiaj tak irytuje że kosmos...
Zgadzam się że dzisiaj nie można było wystawić super ofensywnego składu bo też nie było potrzeby. Jednak jak widziałem ostatni mecz Valencii to jakoś nie mogę sobie wyobrazić żebyśmy dzisiaj musieli się jakoś dzisiaj bardzo napocić w obronie
Ale jakie konkretnie pisanie historii masz na myśli ? Minister spraw zagranicznych Niemiec mówi wyraźnie - obozy były niemieckie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Przedstawiciele Izraela (poza jakimiś skrajnymi wyjątkami które się zdarzają wszędzie) mówią dokładnie to samo - obozy były nazistowskie na terenie Polski. Więc o co konkretnie chodzi ? tak sobie po prostu piszesz żeby być fajnym ? W nadziei że może inni też nie mają pojęcia o temacie, a skoro budzi on takie emocje to będą Cię klepali po plecach i mówili że dobrze gada ?
No masz rację rząd wreszcie się wziął... nikt do tej pory tak nie rozpromował "polskich obozów śmierci" na świecie jak ci kretyni ;) Wyszukiwania tej frazy w google wzrosły lawinowo. Good job prawdziwi patrioci
I Twoim zdaniem Lewy będzie odstawiał szopkę przed Mundialem narażając się na wysłanie na trybuny i stracenie rytmu meczowego przed najważniejszym turniejem w swoim życiu ? Na pewno by Go za to kibice w Niemczech i w Polsce kochali. A Rummenigge nie raz udowadniał, że z nim nie ma żartów. Kontrakt obowiązuje, podpisał Go świadomy tego co podpisuje i tyle
Ja tam wierzę w Yerrego, ale obawiam się jednego - moim zdaniem jedyna szansa Valencii na awans to kontry które im fartownie siądą (po ostatnim meczu z Atleti jakoś nie widzę innej ich opcji na wygraną z nami). A przy kontrach szybkiego przeciwnika i braku ogrania mega łatwo będzie o łamanie linii przez Minę ;/
Nawet jak się stresujesz to staraj się wyglądać w miarę pewnie. Tzn nie żeby zgrywać chojraka ale po prostu spokojnie się "prezentować". To jest mega ważne bo ciężko jest przejechać cały egzamin perfekcyjnie. A jak będzie na styk to egzaminator prędzej przepuści kogoś od kogo emanuje pewność siebie niż gościa, który przy pierwszej cięższej sytuacji się zestresuje. (wiadomo że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale trzeba chociaż spróbować :D). A po drugie jak Ci powie że coś zrobiłeś źle, a Ty wiesz że Cię uczyli inaczej albo sytuacja jest do interpretacji (np ja przepuściłem pieszego z psem poza przejściem dla pieszych, przyczepił się że niepotrzebnie zatamowałem ruch, a ja powiedziałem że pies wyglądał jakby mógł za chwilę wskoczyć na jezdnię i uznałem że tak będzie bezpieczniej - powiedział że w takim razie ok) to nie bój się tego powiedzieć. No chyba że trafisz na ch*** który i tak będzie chciał Cię uwalić, wtedy nic nie poradzisz
Bo zgłaszam komentarz który jest absolutnie obrzydliwy ? No ok to mogę sobie być. Ilość "lajków", które dostał ten typ mnie absolutnie brzydzi, dziwić się potem że mamy społeczeństwo jakie mamy
Właściwie to można przestać czytać po "słabej ligi brazylijskiej"... Potem porównanie do Pazdana, a więc rozumiem że ligi brazylijskiej do polskiej ? :D
To ja nie rozumiem, Cr ma ledwo trochę lepsze statystyki karnych od Messiego, jeden jest najlepszy na świecie, a drugi nie umie ich strzelać ? :D Lewy obu ich pod tym względem odstawia na kilometr, ale to i tak by nic nie zmieniło, jeśli Cr nie odejdzie z Realu to będzie strzelał karne do usr*** śmierci
Tak zupełnie serio to pierwsza część Twojej wypowiedzi powinna być zupełnie serio ;) Samobójstwo to jest tak egoistyczne zachowanie, że się w pale nie mieści (już nawet nie wspominam o tych ludziach którzy się spóźnią do pracy). Nie ma żadnego wytłumaczenia, zawsze jest lepsze rozwiązanie. I zaznaczam, że pisze to człowiek, który kiedyś też myślał że samobójstwo to super pomysł. NIE :D
Te 5 lat to pobożne życzenia. Nie ma żadnej pewności ile będzie grał na dobrym poziomie. Ronaldo dopiero co skończył 33 a od 2 sezonów gra padaczkę z przebłyskami na LM, nigdy nie wiadomo
0
A w jaki to sposób ? :D:D
1
A oglądasz mecz ? Czy tak sobie piszesz ?
0
Iniesta to jest jednak cholerny geniusz... :)
Zawsze starałem się bronić Gomesa, szukałem pozytywów... that's it, koniec tego, gościu mnie dzisiaj tak irytuje że kosmos...
0
Od Suareza się piłka odbija jak w najlepszych czasach od Rasiaka
0
Niby tak, ale na Canal+ nie ma żadnego abonamentu na necie :/
3
Coś Ty, to by było za proste :D
0
Zgadzam się że dzisiaj nie można było wystawić super ofensywnego składu bo też nie było potrzeby. Jednak jak widziałem ostatni mecz Valencii to jakoś nie mogę sobie wyobrazić żebyśmy dzisiaj musieli się jakoś dzisiaj bardzo napocić w obronie
0
Ale jakie konkretnie pisanie historii masz na myśli ? Minister spraw zagranicznych Niemiec mówi wyraźnie - obozy były niemieckie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Przedstawiciele Izraela (poza jakimiś skrajnymi wyjątkami które się zdarzają wszędzie) mówią dokładnie to samo - obozy były nazistowskie na terenie Polski. Więc o co konkretnie chodzi ? tak sobie po prostu piszesz żeby być fajnym ? W nadziei że może inni też nie mają pojęcia o temacie, a skoro budzi on takie emocje to będą Cię klepali po plecach i mówili że dobrze gada ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
No masz rację rząd wreszcie się wziął... nikt do tej pory tak nie rozpromował "polskich obozów śmierci" na świecie jak ci kretyni ;) Wyszukiwania tej frazy w google wzrosły lawinowo. Good job prawdziwi patrioci
3
Dobrze, że w kraju tego pana z Twojego avatara nikt nie wtykał łap w wybory ;)
1
A wiesz co jest w tej ustawie ? No właśnie
3
Ale cudo! A dzisiaj dostałem pytanie co chcę na walentynki, co za przypadek :D
0
I Twoim zdaniem Lewy będzie odstawiał szopkę przed Mundialem narażając się na wysłanie na trybuny i stracenie rytmu meczowego przed najważniejszym turniejem w swoim życiu ? Na pewno by Go za to kibice w Niemczech i w Polsce kochali. A Rummenigge nie raz udowadniał, że z nim nie ma żartów. Kontrakt obowiązuje, podpisał Go świadomy tego co podpisuje i tyle
0
Ja tam wierzę w Yerrego, ale obawiam się jednego - moim zdaniem jedyna szansa Valencii na awans to kontry które im fartownie siądą (po ostatnim meczu z Atleti jakoś nie widzę innej ich opcji na wygraną z nami). A przy kontrach szybkiego przeciwnika i braku ogrania mega łatwo będzie o łamanie linii przez Minę ;/
0
Nawet jak się stresujesz to staraj się wyglądać w miarę pewnie. Tzn nie żeby zgrywać chojraka ale po prostu spokojnie się "prezentować". To jest mega ważne bo ciężko jest przejechać cały egzamin perfekcyjnie. A jak będzie na styk to egzaminator prędzej przepuści kogoś od kogo emanuje pewność siebie niż gościa, który przy pierwszej cięższej sytuacji się zestresuje. (wiadomo że łatwiej powiedzieć niż zrobić, ale trzeba chociaż spróbować :D). A po drugie jak Ci powie że coś zrobiłeś źle, a Ty wiesz że Cię uczyli inaczej albo sytuacja jest do interpretacji (np ja przepuściłem pieszego z psem poza przejściem dla pieszych, przyczepił się że niepotrzebnie zatamowałem ruch, a ja powiedziałem że pies wyglądał jakby mógł za chwilę wskoczyć na jezdnię i uznałem że tak będzie bezpieczniej - powiedział że w takim razie ok) to nie bój się tego powiedzieć. No chyba że trafisz na ch*** który i tak będzie chciał Cię uwalić, wtedy nic nie poradzisz
0
W tym momencie to nawet wiecznie młody Paweł Brożek byłby dla nich wzmocnieniem w ataku :D
1
W tej wypowiedzi jest tyle manipulacji że w ogóle ciężko się do niej odnieść. A tak w ogóle to strasznie duży ma związek z tematem ;)
14
Myślę że piłkarze byliby nawet zadowoleni :D
1
Bo zgłaszam komentarz który jest absolutnie obrzydliwy ? No ok to mogę sobie być. Ilość "lajków", które dostał ten typ mnie absolutnie brzydzi, dziwić się potem że mamy społeczeństwo jakie mamy
0
A z jakiego powodu ? ;)
3
No jak za takie coś nie dostaniesz bana to będzie dopiero wstyd. Oczywiście komentarz zgłoszony...
1
Czyli pisząc że liga brazylijska jest słaba miałeś na myśli, że nie jest ? Bo ta opinia jest absurdalna ;)
1
Właściwie to można przestać czytać po "słabej ligi brazylijskiej"... Potem porównanie do Pazdana, a więc rozumiem że ligi brazylijskiej do polskiej ? :D
0
Oby przed czerwcem ;)
1
To ja nie rozumiem, Cr ma ledwo trochę lepsze statystyki karnych od Messiego, jeden jest najlepszy na świecie, a drugi nie umie ich strzelać ? :D Lewy obu ich pod tym względem odstawia na kilometr, ale to i tak by nic nie zmieniło, jeśli Cr nie odejdzie z Realu to będzie strzelał karne do usr*** śmierci
0
To co opisujesz to eutanazja, a nie samobójstwo
2
No to musiał się Kot solidnie odbudować bo ostatnio skakał słabo. W Willingen już było widać, że chyba jest ok, widocznie faktycznie ;)
9
Tak zupełnie serio to pierwsza część Twojej wypowiedzi powinna być zupełnie serio ;) Samobójstwo to jest tak egoistyczne zachowanie, że się w pale nie mieści (już nawet nie wspominam o tych ludziach którzy się spóźnią do pracy). Nie ma żadnego wytłumaczenia, zawsze jest lepsze rozwiązanie. I zaznaczam, że pisze to człowiek, który kiedyś też myślał że samobójstwo to super pomysł. NIE :D
3
Te 5 lat to pobożne życzenia. Nie ma żadnej pewności ile będzie grał na dobrym poziomie. Ronaldo dopiero co skończył 33 a od 2 sezonów gra padaczkę z przebłyskami na LM, nigdy nie wiadomo