Najwyższy czas żeby zawodnicy nauczyli się swoich ról.. kolejny błyskotliwy komentarz :D Moim zdaniem najwyższy czas żeby w końcu przypomnieli sobie jak się gra w piłkę
O sorki :D Kross ustawiał sobie piłkę do wolnego delikatnie z prawej strony pola karnego, podszedł Ronaldo żeby oczywiście mu tego wolnego zabrać i ktoś z pola karnego coś mu krzyknął, według komentatorów z pretensjami do CRa
Dobra jestem, poproszę o szybki komentarz, czy ktoś od 18-20minuty grał wyjątkowo słabo lub działo się coś ciekawego ? Jakiś uroczy komentarz "ekspertów" z Eleven ? Bramka czyjś błąd indywidualny czy Levante ich rozklepało ? :D
"Ronaldo się ostatnio przebudził" :D Chyba z karnych ... No i nowa pozycja wymyślona specjalnie dla Benza najlepszego napastnika świata "snajper rozgrywający" :D
Kur** jak mnie irytuje jak ktoś bezmyślnie używa tego klasycznego cytatu nie wiedząc co on oznacza..................................... Edit sorry za ten rage ale po prostu nie wytrzymie :D
Ja wcale się nie upieram przy czerwonej kartce ;) W ogóle uważam, że sędzia w tym meczu był jak na standardy ligi wręcz wybitny.
Zwracam tylko uwagę na fakt że trzeba uważać na takie wejścia (zgadzam się, że zachowanie Roberto jako całość było w porządku) bo sędzia bez problemu może to zinterpretować na czerwoną kartkę i się robi problem w ważnym momencie sezonu.
A to w ogóle poza wszystkim to szkoda chłopa że wypadł na miesiąc
Raczej nie, bo to jest jeżdżenie co 2 dni (zakładając że się jeździ po 2h, ale nie spotkałem się żeby brali na dłużej). Na tą przewagę, że może jeździć rano jak dzieciaki z liceum są w szkole :D
Moja narzeczona właśnie skończyła część teoretyczną (6 wykładów po 3 godziny~, pewnie zależnie od szkoły, Ona ogarnęła w 2 tygodnie~, musiała dopasować poszczególne lekcje do grafiku w pracy). Dzisiaj będzie się umawiać na pierwsze jazdy, tutaj to wszystko zależy jak zwykle jak bardzo obleganego instruktora sobie wybierzesz no i ile masz czasu, ale ja bym sobie miesiąc zarezerwował i to myślę, że przy dobrych wiatrach
Tak na prawdę to nie wiadomo czy jest tak jak mówisz, czy to tylko pobożne życzenia "świeżych inwestorów" ;) Ja tam się nie bardzo znam, wolę inne formy kontrolowanego hazardu, niemniej z zaciekawieniem patrzę jak to będzie dalej wyglądać
Kurde to jest dość głupie, takie uzasadnianie, że nie powinien dostać bo zaraz też ktoś nie dostał... Faul był na daną kartkę albo nie, proste. Sędzia nie miałby problemu żeby wyrzucić Roberto z boiska i się z tego wybronić w raporcie. Wejście było bezmyślne mimo że nie chciał gościowi zrobić krzywdy. Ale co z tego skoro zrobił. Jeszcze niedawno były tu krzyki, po serii brutalnych fauli, że zawodnicy powinni wylatywać na tak długo jak będzie pauzował kontuzjowany... No to byśmy się pożegnali z Roberto na miesiąc, zaznaczam że "dość" istotny
Niestety staw skokowy ma to do siebie że jak już jest raz uszkodzony i niedoleczony to potem jest lipa non stop. Moja siostra miała dramat, też piłkarka ręczna, tylko że na poziomie amatorskim. Był taki okres, że przez kilka a może i kilkanaście miesięcy co chwilę miała skręconą kostkę ;/ Także serdecznie odradzam, mimo że to będzie pewnie ciężka decyzja
0
Isco nawet dobre wejście z ławki
0
Karim jaki przecinak wow
0
A to akurat prawda, nie zachowują średniej. Czyżby niespodziewana zmiana taktyki ?
0
Tylko, że Oni kochają Ronaldo, nigdy tak nie powiedzą
0
Najwyższy czas żeby zawodnicy nauczyli się swoich ról.. kolejny błyskotliwy komentarz :D Moim zdaniem najwyższy czas żeby w końcu przypomnieli sobie jak się gra w piłkę
0
Ronaldo jak Delofeu, piła obok obrońcy i sprint :D
0
O sorki :D Kross ustawiał sobie piłkę do wolnego delikatnie z prawej strony pola karnego, podszedł Ronaldo żeby oczywiście mu tego wolnego zabrać i ktoś z pola karnego coś mu krzyknął, według komentatorów z pretensjami do CRa
0
Coraz częściej trafia w bramkę ? No czy ja oglądam inne mecze ?
2
O czyżby kolegów już zaczął wkur**** Kriszczianu ? Niemożliwe :D
0
Dobra jestem, poproszę o szybki komentarz, czy ktoś od 18-20minuty grał wyjątkowo słabo lub działo się coś ciekawego ? Jakiś uroczy komentarz "ekspertów" z Eleven ? Bramka czyjś błąd indywidualny czy Levante ich rozklepało ? :D
0
Dobra muszę wyjść do końca pierwszej połowy :( Proszę tu o dokumentowanie wszystkiego ładnie to sobie poczytam jak wrócę :) Vamos!
2
Warto oglądać ten Real dla samej beki z tych komentatorów :D Obserwujemy eksplozję gry ofensywnej Marcelo w ostatnich tygodniach xD
11
"Ronaldo się ostatnio przebudził" :D Chyba z karnych ... No i nowa pozycja wymyślona specjalnie dla Benza najlepszego napastnika świata "snajper rozgrywający" :D
0
Ratunku piłka leci co tu robić :D
5
A Ty przeczytaj Potop jak chcesz go cytować ;) Dobra idę oglądać Real
4
Kur** jak mnie irytuje jak ktoś bezmyślnie używa tego klasycznego cytatu nie wiedząc co on oznacza.....................................
Edit sorry za ten rage ale po prostu nie wytrzymie :D
0
No to się w tym momencie właściwie pokrywa prawdopodobnie
3
No chyba Denis na trybuny jednak, ale kto to wie, u Ernesto to może być każdy :D
1
Ja wcale się nie upieram przy czerwonej kartce ;) W ogóle uważam, że sędzia w tym meczu był jak na standardy ligi wręcz wybitny.
Zwracam tylko uwagę na fakt że trzeba uważać na takie wejścia (zgadzam się, że zachowanie Roberto jako całość było w porządku) bo sędzia bez problemu może to zinterpretować na czerwoną kartkę i się robi problem w ważnym momencie sezonu.
A to w ogóle poza wszystkim to szkoda chłopa że wypadł na miesiąc
16
Powiedział bym, że to jednak dość ryzykowne inwestować 30+mln euro w taki sposób. Przez dwa lata może się stać wszystko
0
Ale dlaczego wyrocznia ? Przecież przepisy regulują takie kwestie..
0
No dokładnie o to chodziło ;) Bo tak się nie mogła zebrać, ale to była ostateczna motywacja
0
Raczej nie, bo to jest jeżdżenie co 2 dni (zakładając że się jeździ po 2h, ale nie spotkałem się żeby brali na dłużej). Na tą przewagę, że może jeździć rano jak dzieciaki z liceum są w szkole :D
0
Moja narzeczona właśnie skończyła część teoretyczną (6 wykładów po 3 godziny~, pewnie zależnie od szkoły, Ona ogarnęła w 2 tygodnie~, musiała dopasować poszczególne lekcje do grafiku w pracy). Dzisiaj będzie się umawiać na pierwsze jazdy, tutaj to wszystko zależy jak zwykle jak bardzo obleganego instruktora sobie wybierzesz no i ile masz czasu, ale ja bym sobie miesiąc zarezerwował i to myślę, że przy dobrych wiatrach
0
Tak na prawdę to nie wiadomo czy jest tak jak mówisz, czy to tylko pobożne życzenia "świeżych inwestorów" ;) Ja tam się nie bardzo znam, wolę inne formy kontrolowanego hazardu, niemniej z zaciekawieniem patrzę jak to będzie dalej wyglądać
4
Kurde to jest dość głupie, takie uzasadnianie, że nie powinien dostać bo zaraz też ktoś nie dostał... Faul był na daną kartkę albo nie, proste. Sędzia nie miałby problemu żeby wyrzucić Roberto z boiska i się z tego wybronić w raporcie. Wejście było bezmyślne mimo że nie chciał gościowi zrobić krzywdy. Ale co z tego skoro zrobił. Jeszcze niedawno były tu krzyki, po serii brutalnych fauli, że zawodnicy powinni wylatywać na tak długo jak będzie pauzował kontuzjowany... No to byśmy się pożegnali z Roberto na miesiąc, zaznaczam że "dość" istotny
0
Ocelote zawsze był związany z Lolem, ale G2 jako organizacja ma też dywizję CSa i wiele innych ;)
1
O jak Ty mi teraz Andre zaimponowałeś :D Jak się jeszcze mocniej lolem interesowałem to Ocelote był moim ulubionym graczem
6
Pięknie wypunktowane, wirtualna piąteczka i łapka w górę :D
0
Niestety staw skokowy ma to do siebie że jak już jest raz uszkodzony i niedoleczony to potem jest lipa non stop. Moja siostra miała dramat, też piłkarka ręczna, tylko że na poziomie amatorskim. Był taki okres, że przez kilka a może i kilkanaście miesięcy co chwilę miała skręconą kostkę ;/ Także serdecznie odradzam, mimo że to będzie pewnie ciężka decyzja