2

Zacznijmy od końca, nie wziął bym też wolnego w pracy jakby wygrała Polska lub jakakolwiek inna reprezentacja. Nie, nie wyszedł bym na spacer bo to jednak finał MŚ, a że generalnie lubię piłkę, a to ważne wydarzenie to na pewno bym oglądał, nie ważne kto by w nim grał. Jak już pisałem wyżej, na pewno bym nie płakał że Polska wygrała, ale jakby grała beznadziejnie i wygrała na farcie to nie miałbym problemu żeby to przyznać, wierz mi.

1

Może ma taką małą chatę, że więcej by się nie zmieściło ? :d albo pensja za niska i bida, nie ma co na stole podać dla większej liczby gości

1

Co to za pytanie :D ZP to konkurs medialności, Lewy nie ma szans z Messim przy takich wynikach jeśli do tego pijesz. Chociaż nie ukrywam, że bardzo fajnie jakby był chociaż w trójce bo jak najbardziej mu się należy

1

O kurnia ale wiem też z kim toczyła boje Argentyna i z kim gra w grupie! I co teraz!! Ratunku!!!!!

1

Było już, ale jeśli to nie jest fake to ja nie wiem co powiedzieć bez kitu (mając w pamięci jeszcze tarcia na linii Ramos - Ronaldo)

1

Kurde nie są może tytanicznie wytrzymałe (jedne zniszczyłem przy okazji 6:1 z PSG) ale Roccat Syva spisują się spoko. Mamy z narzeczoną już od jakiegoś czasu i są na prawdę ok. Ale zaznaczam, że nie jestem audiofilem

2

A skąd wiesz, że tak zagorzale śledzą ? Ktoś mieszka na tym skrawku planety więc musi śledzić co robią wszyscy inni przedstawiciele tego skrawka ? :D
Katalonka1900 Oczywiście, że są, tylko za cholerę teraz się do tego nie przyznają. Ja nie mam z tym problemu. Zacząłem kibicować Barcelonie bo grali piękny futbol, to że potem przerodziło się to w miłość do klubu, miasta i regionu to już inna historia. To samo jest z reprezentacją Polski, nie przeczę że jak wygrają to nie wyrywam sobie włosów z głowy i raczej się cieszę niż płaczę, ale nie nazwał bym się nigdy kibicem bo po prostu nie jara mnie taka piłka i mam wielkie trudności z wysiedzeniem na meczu reprezentacji 90min.

1

Obie opcje wydają się spoko. Pytanie czemu każdy chce koniecznie płacić po sezonie :D (oczywiście mam na myśli wykup obowiązkowy, jeśli jest opcjonalny to logiczne)

0

Nie nie, nie zrozumieliśmy się :D To co zostawiłeś nadal jest nacjonalistycznym bełkotem i dorabianiem do oglądania piłki nożnej ideologii ;) PS Jestem dawno po studiach, widocznie mam jakiś olbrzymi problem ze sobą

5

I wydawało się, że to w miarę rozsądny komentarz, dopóki na końcu nie odpłynąłeś w nacjonalizm eh, było tak blisko :D

4

Bo to tylko piłka nożna i kibicuję komu chce ;) Już było spokojnie przez parę minut po co od nowa zaczynasz ?

0

Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno

1

Niby KFC spoko, ale jak patrze na te ceny w dostawie to zawsze mnie coś jednak ściska

2

Bez kitu :D Głowa rodziny, po środku w garniaczku, brakuje tylko żeby reszta trzymała w rękach jakieś bejsbole albo gnaty :D

0

Wylosowaliśmy w tym nowym Pucharze Narodów Portugalię w grupie i dlatego

0

O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?

0

No weź! Trzeba poczekać do dobranocki bo to będzie 18+ :D

0

Patrz komentarz wyżej. Patriotyzm nie ma nic wspólnego z kibicowaniem chłopakom którzy biegają za piłką

0

To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie

2

Komentarz usunięty

2

Otóż nie

1

Kurnia dobre :D A co jeśli nie interesował by się piłką ? Na tej stronie nie miałby życia

7

Komentarz usunięty

1

Dlaczego ? :D Ja tam dumnie daję Kacperoo5 "lajka". Ale ja już zostałem "przezwany" "obywatelem świata" także co mi tam zależy :D

1

Nie zastanawiasz się po prostu chcesz oglądać dobrą piłkę i się przy tym świetnie bawić i nie filozofujesz na ten temat ;) Trudne ?

0

O i tej pani też :D

0

Uczciwej i ciekawej rywalizacji ;)

3

Powiem szczerze, że nie słyszałem, mimo że się interesuję astronomią. Teraz szybko doczytałem, ale na pierwszy rzut oka w tym paradoksie nie ma żadnej sprzeczności. Tzn fragment wszechświata, który jesteśmy w chwili obecnej w stanie obserwować jest minimalny. A co za tym idzie brak stwierdzenia inteligentnych form życia (na razie jakichkolwiek form życia - choć prawdopodobnie już niedługo) w tym fragmencie zbadanego wszechświata, niczego nie dowodzi, ani niczemu nie zaprzecza ;) Równie dobrze we wszechświecie mogą być dziesiątki/setki/tysiące lub nawet miliony cywilizacji podobnych do naszej, a my po prostu jeszcze nie umiemy ich dostrzec. Wiemy natomiast na pewno, że raczej nie istnieje żadna cywilizacja zdolna kontrolować całe galaktyki bo taką pewnie już byśmy dostrzegli lub co bardziej prawdopodobne ona dostrzegła by nas

9

Inna bo tak zdecydowałeś na potrzebę swojej argumentacji ? :D

0

Ten tekst odnosił się zawsze do tego, że mamy najlepszą akademię sportową na świecie, która nie tylko wychowuje doskonałych piłkarzy, ale też wartościowych ludzi. To, że było takie pokolenie, które zaszturmowało pierwszy skład nie ma nic do rzeczy, tylko idiota mógłby sądzić, że tak będzie cały czas... A to, że nieprzerwanie od bardzo dawna mamy tylu wychowanków w reprezentacjach młodzieżowych jest powodem do dumy i potwierdzeniem słuszności tego hasła. Twoja argumentacja to typowa retoryka kibiców Królewskich, których akademia ostatnio szału nie robi i dlatego chcieliby odnosić to stwierdzenie wyłącznie do pierwszej drużyny, a to absurd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?