1

Generalnie prąd mu odcięło niczym Ramosowi :D Nie złapał się do kadry i zaczął płakać publicznie. Tzn oczywiście nie wiemy jak było na 100% ale patrząc na formę i atmosferę między pozostałymi skoczkami to raczej wszystko tam wygląda dobrze

9

No no życzył bym sobie żeby każdy zawodnik był tak zmarnowany :D

3

No ta pińcet milionów najlepiej :D Ja rozumiem inflację na rynku ale tak jak napisał niżej Axel, jakim cudem mamy Go sprzedać drożej niż kupiliśmy, biorąc pod uwagę to co reprezentował przez okres grania w Barcelonie, kontuzję i postępujący wiek ? :D

28

Tego fatalnego wrażenia na rynku transferowym tak łatwo się nie naprawi, no ale trzeba od czegoś zacząć. Dobrze, że zarząd wreszcie coś negocjuje, a nie klepie wszystko jak popadnie

2

Co tu się dziwić, statystyki ma średnie nie oszukujmy się, ale wcale znowu nie jakieś dramatyczne (z tego co pamiętam Cristiano ma podobne), a wpadło mu dzięki tym karnym do statystyk 81 bramek! To jednak nie byle co jeśli się ściga o rekordy wszech czasów. A wcale nie ma pewności, że ktoś by dał lepszy procent bramek z tego elementu, oczywiście dopóki nie sprawdzimy nigdy się nie przekonamy, ale nie wiem czy jest aż taka dramatyczna potrzeba. Mam wrażenie, że tak nas to boli bo mówimy właśnie o Leo, a nie byle herbatniku

19

Moim zdaniem prosty system strzelasz dopóki trafiasz. Pudłujesz wchodzi ktoś inny (oczywiście nie mam na myśli całej drużyny, tylko powiedzmy 2-3 zawodników). Może się wydawać trochę podwórkowy, ale co w tym złego :D Oprócz tego, że oczywiście szansa na takie ustalenie jest nikła

2

Ten ostatni akapit taki niby pocieszający, ale mówimy o najlepszym zawodniku na świecie więc to że w jakiejś statystyce jest tylko w okolicach średniej wydaje się wręcz niemożliwe, a jednak. Nie wiem czy Messi nie powinien oddać komuś wykonywania jedenastek, tak po prostu również dla swojego spokoju. Z drugiej strony nie jestem pewien kto miałby je strzelać. No a po trzecie, w takiej sytuacji jeśli doszło by do konkursu rzutów karnych w jakimś pucharze, to dopiero mógłby być dla Leo stres...

1

No właśnie tym zdaniem bardzo fajnie obśmiał madryckie dzienniki, które jakoby po tej bramce miałyby jutro pisać o "wyrafinowanej strategii Zidania" i "świetnej grze Królewskich" :D

0

Wykończenie trzeba przyznać cudo, ale żeby zasłużyli na tą wygraną to nie można powiedzieć. Na sędziowanie trzeba spuścić zasłonę milczenia oczywiście jak zwykle

0

Niestety brak poprawy :/

2

Czy ktoś na również problem z naszą stroną na zwykłej przeglądarce (mam na myśli nie na telefonie)? Od wczoraj wyświetla mi informacje ze przerwa techniczna a z tego co właśnie widzę na telefonie śmiga normalnie i artykuły tez normalnie się od rana ukazują. Jakieś sugestie ?

0

No i jest problem bo dobrze wiemy co ci rzeźnicy będą z nami robili na Camp Nou ... No nic zobaczymy za tydzień :)

0

W drugiej połowie kompletnie chłop zniknął ;/

1

Co to jest kur** przyczółek ekstraklasy w Katalonii ? ...

0

A kto ma przegląd pola chociaż trochę podobny do Busiego ?

0

No i jak z taką grą Roberto ma grać w pomocy ? U nas ma miejsca na takiego pomocnika przecinaka... On musi poprawić jeszcze trochę grę w obronie i grać typowo jak Alba obrona/skrzydło.

0

Hamuj się trochę kolego ;) Oglądam mecz uważnie i takie są moje wnioski. To że Ty masz inne nie znaczy że któreś są lepsze...

2

Z graczy grających zdecydowanie mniej - Digne całkiem niezłe wejście w mecz, potem słabiej, ale tak jak cała drużyna. Suarez - na prawdę nie wiem dlaczego tak bardzo narzekacie na chłopaka. To prawda że brakuje mu trochę warsztatu, ale pomysły ma bardzo dobre, zawsze po oddaniu piłki pokazuje się do gry wzajemnej, pomaga w odbiorze. Prawda, że sytuacji nie wykorzystał ale na pewno nie była to setka a chciał wykończyć bardzo mądrze, gdyby trafił byłaby niemal kopia gola Luisa z ostatniego meczu w Sociedad. Alena - mecz bez historii, moim zdaniem nic nie pokazuje, niedokładny, nie może znaleźć sobie miejsca na boisku. Co prawda bardzo ładnie wyczyścił błąd Vermealena za co niesłusznie dostał żółtą kartkę, ale nie wiem czy to nie był jedyny pozytyw

1

Bardzo łatwo się tak wypowiadać nie o swoim życiu i o decyzjach koło których nawet blisko nigdy nie będziemy... "Na sucho" to każdy by się kierował wartościami i grał za darmo dla ukochanego klubu, życie niestety wiele rzeczy weryfikuje

2

No całkiem dobra informacja ;)

0

Pique na pewno na wyrost, chyba dostał po prostu z rozpędu. Nad Suarezem też bym się mocno zastanowił, no chociaż bronią Go ewidentnie zdobyte bramki więc to mniejsza kontrowersja.

0

Faktycznie mogą się pogubić z tego szczęścia

0

Nawet bym się mniej więcej zgodził (nie chce mi się myśleć czy nie przestawił bym którychś pozycji, po prostu nazwiska pasują), z jednym zastrzeżeniem - wyrzucił bym kompletnie transfer Neymara bo jak słusznie było już powiedziane, za dużo wokół Niego kontrowersji, niesmaku i smrodu, który jeszcze długo będzie się za nami ciągnął, a na to miejsce (tylko niżej w hierarchii) dałbym Ville. Niżej ponieważ jednak grał dla nas dość krótko w porównaniu do innych gigantów na tej liście.

0

Ach oczywiście! ja tu się doszukuje jakichś pobocznych spraw, a to przecież taki wyrazisty wątek ;) Pewnie masz rację, ja sobie tylko odpisałem pod kątem tego jak mi to zabrzmiało. A co do pana Sapkowskiego to nie bardzo czytam/słucham Jego wywiady. Mimo że szanuję za świat, który wymyślił (można się pewnie kłócić, że wybitnym pisarzem nie jest, ale ja tam tej dyskusji nie podejmuję, nie jestem absolutnie ekspertem, czytało się przyjemnie i to się dla mnie liczy) to Jego wypowiedzi działają mi na nerwy

0

Kiedyś wystarczyło zdawać rozszerzenie (nie trzeba było też pisać podstawy) i lektury miało się z głowy :D Wystarczyło dobrze nauczyć się interpretować wiersze, co też było wkurw**** no ale coś za coś. Ja ty sposobem w liceum nie przeczytałem ani jednej lektury, z czego nie jestem specjalnie dumny, ale wolałem czytać coś co mnie interesowało, a nie to do czego mnie zmuszano

0

O kurde lewacka saga :D Tego jeszcze nie słyszałem, szczególnie że brzmi to jakbyś listował jakieś zarzuty, a co wszystko co wymieniłeś to pozytywy. Kobiety faktycznie grają równorzędną rolę z mężczyznami (mimo że głównym bohaterem jest mężczyzna), negacja rasizmu, totalitaryzmu i pacyfizm są bezwzględnie pozytywne, a wątku lesbijskiego nie mogę sobie przypomnieć muszę przyznać. Chociaż jak teraz tak szukam w pamięci to chyba Filippa Eilhart miała partnerkę, a chyba nawet uczennicę, która była de facto Jej seksualną niewolnicą :D No to faktycznie tutaj przyznaję, że jest to "nowofalowe", ale komu to przeszkadza ;)

A odpowiadając na pierwsze pytanie, to doniesień nie śledzę, ale na serial czekam bardzo. Nie liczę, że okaże się takim sukcesem jak gra, ale wierzę, że zaprezentuje solidny poziom, który znowu na świecie przypomni o tym wspaniałym świecie, który uwielbiam (mimo że autora niekoniecznie :D)

2

To super bo się przy nim dużo nauczysz

15

Japończycy to mają jednak zdrowie, patrz chociażby Noriaki Kasai w skokach :D Trzeba się chyba przerzucić na ryż i ryby

0

O właśnie właśnie pytanko bo bym zapomniał przy tym czytaniu podśmiechujek z Ronaldo. Livescore i fcbarca.com podają godzinę meczu na 21:00 natomiast okładka Mundo na 21:30. Zakładam, że to dziennikarze się rypnęli ?

0

Hmm no to co bramka, środek obrony i atak pewny. Boki obrony myślę Roberto i Alba a w środku Rakitic, Gómes, Suarez i Paulinho? I przy bezpiecznym wyniku miana na Semedo, Rafinhe i Alena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?