No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
Już się poczuł Ronaldo z powrotem. Już były miny, kładzenie się w każdej akcji, idiotyczna cieszynka jakby zdobył nie wiadomo jaką bramkę. A znowu zagrał kiepsko i zmarnował dwie setki
Kur** ludzie czytanie ze zrozumieniem i trochę więcej niż samych tytułów ...
"W dzisiejszym spotkaniu z Espanyolem, wygranym 2:0, Barcelona strzeliła SWOJEGO gola numer 4000 na Camp Nou."
Na jaki uj znowu zaczynać ten temat ? Nikomu nie szkoda tych śmiesznych drobnych, tylko trójki dzieci, które straciły ojca bo sobie realizował marzenia i miał piękną pasję
Czytasz i doczytać nie możesz ... :D Akcja ratunkowa jest na Nanga Parbat, na który to szczyt wchodził właśnie wspomniany przez Ciebie Polak z Francuzką (Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol). A właściwie to z tego co czytałem rano jest jakiś problem ze względu na warunki atmosferyczne. Jedyny związek z narodową wyprawą na K2 jest taki, że to właśnie jej uczestnicy mieli lecieć na pomoc w/w dwójce
Tak już widzę te obszerne skróty :D Z bramek i ewentualnie okazji bramkowych, dużo to mówi o przebiegu meczu.
Btw Real dzisiaj raczej wygra, ewentualnie będzie wysoki remis
Wiesz co raczej nie polecam bo wydaje mi się, że wyjątkowo lekka zima musiała by być żeby do tej połowy kwietnia się zdążyło morze nagrzać. Jak ja podejmowałem próbę to woda miała gdzieś 10-11 stopi, także do komfortowego pływania "trochę" mało :D
Byłem na przełomie marca i kwietnia i nawet zaryzykowałem wejście do morza :D Co prawda było lodowate w uj ale i tak spoko ;) Pogoda była piękna, wiosenna idealna do zwiedzania
0
No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
0
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud
EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
0
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
0
A On kiedyś gdzieś wypadł dobrze ? :D
4
To źle czułeś bo jednak zachowali się rozsądnie i odpuścili
3
"Zainteresowania - narkotyki halucynogenne" nic dziwnego że się w głowie popierdo****
0
Nie wywołuj tego cholerstwa z lasu, niech tam siedzi i zdycha
5
No życie ludzkie jest tak bezcenne że trzeba zimą bez sprzętu zapierdal** na 8-tysięcznik ... Brzmi logicznie
1
napiwno :D
0
A czy dzisiaj to nie był czasem puchar ?
1
W ostatnim meczu akurat wyjątkowo dużo pracował w pressingu ;) Także może to jest znak że jutro odpocznie
7
Eleven
2
Ależ nie oglądałeś meczu ewidentnie :D
3
Już się poczuł Ronaldo z powrotem. Już były miny, kładzenie się w każdej akcji, idiotyczna cieszynka jakby zdobył nie wiadomo jaką bramkę. A znowu zagrał kiepsko i zmarnował dwie setki
0
No i 4.5+ trafione ;) szkoda że akurat takim wynikiem ale dla Ciebie bez znaczenia pewnie :)
1
Tak, z czego drugi stykowy. Karny dla Valencii niepodyktowany
1
Tylko że oba były.... Drugi może nie 100-procentowy ale spokojnie do gwizdnięcia
43
Bardzo fajne rozwianie wszelkich wątpliwości i wyklarowanie sytuacji ;)
8
Nie no chodzi mi o wygraną ale piszę "złoto", a tak w ogóle to drużynówka ale piszę że nasz jeden orzeł :D No kolego powiem Ci że srogo
0
Haha :D Problemy pierwszego świata ;)
8
Co Ty ćpiesz ? :D Jakie złoto ?
0
Trochę ciężko stawiać autobus jednym obrońcą imo :D
0
Dokładnie tak :D
0
Kur** ludzie czytanie ze zrozumieniem i trochę więcej niż samych tytułów ...
"W dzisiejszym spotkaniu z Espanyolem, wygranym 2:0, Barcelona strzeliła SWOJEGO gola numer 4000 na Camp Nou."
14
Na jaki uj znowu zaczynać ten temat ? Nikomu nie szkoda tych śmiesznych drobnych, tylko trójki dzieci, które straciły ojca bo sobie realizował marzenia i miał piękną pasję
0
Hmm moim zdaniem u bukmacherów nie pracują trolle tylko specjaliści, więc jeśli masz kurs 9.60 to szansa jest mniej więcej 1 do 10 że wejdzie :D
0
Czytasz i doczytać nie możesz ... :D Akcja ratunkowa jest na Nanga Parbat, na który to szczyt wchodził właśnie wspomniany przez Ciebie Polak z Francuzką (Tomasz Mackiewicz i Elisabeth Revol). A właściwie to z tego co czytałem rano jest jakiś problem ze względu na warunki atmosferyczne. Jedyny związek z narodową wyprawą na K2 jest taki, że to właśnie jej uczestnicy mieli lecieć na pomoc w/w dwójce
0
Tak już widzę te obszerne skróty :D Z bramek i ewentualnie okazji bramkowych, dużo to mówi o przebiegu meczu.
Btw Real dzisiaj raczej wygra, ewentualnie będzie wysoki remis
0
Wiesz co raczej nie polecam bo wydaje mi się, że wyjątkowo lekka zima musiała by być żeby do tej połowy kwietnia się zdążyło morze nagrzać. Jak ja podejmowałem próbę to woda miała gdzieś 10-11 stopi, także do komfortowego pływania "trochę" mało :D
0
Byłem na przełomie marca i kwietnia i nawet zaryzykowałem wejście do morza :D Co prawda było lodowate w uj ale i tak spoko ;) Pogoda była piękna, wiosenna idealna do zwiedzania