Niestety staw skokowy ma to do siebie że jak już jest raz uszkodzony i niedoleczony to potem jest lipa non stop. Moja siostra miała dramat, też piłkarka ręczna, tylko że na poziomie amatorskim. Był taki okres, że przez kilka a może i kilkanaście miesięcy co chwilę miała skręconą kostkę ;/ Także serdecznie odradzam, mimo że to będzie pewnie ciężka decyzja
Mi się fantastycznie używało Asicsów, ja akurat miałem jakiś trochę starszy model z serii Gel-Kayano. Nie wiem czy sprawdziły by się do tenisa, ale do innych aktywności na pewno. Co prawda zazwyczaj mają dość wysokie ceny, ale w promocji można koło 2 stówek wyhaczyć
No wczoraj były takie ujęcia na Messiego pod koniec meczu, które mogłyby sugerować, że jest dość mocno zmęczony (albo po prostu bolały Go nogi od jakichś fauli ? Nie wiem) dlatego nie widzę powodu dla którego miałby nie odpocząć choćby jednej połowy.
Mam duży problem z Suarezem bo z jednej strony uważam że nie stała by się krzywda jakby sobie jeden mecz odpoczął, a właściwie to bardzo chciałbym zobaczyć Paco. Z drugiej jednak jest w takim gazie i ma taką serię, że szkoda Go wybijać z rytmu. Może np zagrajmy na dwóch klasycznych napastników?
W pomocy praktycznie ta sama sytuacja. Ivan wydaje mi się potrzebuje rotacji, ale gra tak bezbłędnie ostatnie mecze, że szkoda byłoby mu przypadkiem zaszkodzić.
Bardzo fajnie jakby zagrał Semedo, Coutinho oczywiście też, co do tego nie mam watpliwości bo Iniesta się naharował w ostatnich meczach.
Nie eksperymentował bym natomiast ze środkiem obrony, sorry Yerry ale to nie moment na roszady na tej newralgicznej pozycji.
Tym razem nie grał bym Dignem z lewej strony bo o 1. trzeba sprawdzić współpracę Coutinho z Albą, a po 2. nie możemy znowu zmieniać obu bocznych obrońców
Czy to bardzo chore, że przez sekundę pomyślałem, że chętnie bym posiedział na wózku dla takich zdjęć ? ... Nie no trzeba iść się strzelić w ryj mocno :D
Absolutnie nie porównuję ;) Ale wyjdź sobie na miasto w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy Warszawie i spytaj napotkanych chłopaczków czy też uważają, że ich zespoły kopią się po czołach, a potem spytaj dlaczego stadiony są puste
Tak tak już mieliśmy czekać do pierwszego meczu z Juventusem, potem do derbów z Realem... teraz mamy czekać do Chelsea. Tak będziemy czekać to się zaraz sezon skończy
Nie wiem dlaczego akurat C jest duże, ale sądzę, że nie mogli dać BBC ze względu na stację telewizyjną, ale może się mylę. Pytanie dlaczego wszystko nie jest z malej.
1. Serio ktoś się tu dziwi, że Valencia zagrała na Camp Nou dokładnie tak jak widzieliśmy ? Jedyne co można im zarzucić to byli koszmarnie nieudolni z przodu, nie umieli nawet przez sekundę przytrzymać piłki czy wymienić kilku składnych podań. Chyba nie liczycie, że w meczu pucharowym ktokolwiek do nas przyjedzie i pójdzie na wymianę ciosów ?
2. Serio ktoś tu porównuje mecz z nami do meczu z Realem w lidze ? Przecież tam mieli w składzie jednego dostępnego obrońcę...
3. Najlepszy dzisiaj Umtiti, no gość profesor i oczywiście wynik bo zwycięstwo to zwycięstwo, zaliczka przed rewanżem się przyda.
4. Najgorsza moim zdaniem była frekwencja na Camp Nou :/ Nie wiem co się dzieje, ale półfinał Pucharu Króla z takim przeciwnikiem i przychodzi 51tysięcy ludzi? To jest nienormalne, nawet mimo tego co się działo w tamtym roku w Barcelonie.
5. Przestańcie narzekać, że Leo nie oddaje wolnych... Jak ostatnio załadował dwie bramki to jakoś nie widziałem tutaj pretensji. Coutinho dostanie jeszcze na pewno swoje szanse w tym aspekcie. 6. Byłbym zapomniał, dawajmy więcej minut Paco, znowu wszedł i znowu to było dobre wejście.
A to co ma powiedzieć Iniesta który jest w formie, a ma iść na ławkę bo przyszedł nowy ? :D Nie mów mi że moglibyśmy zagrać obu w pierwszym składzie bo to absurd, chyba że Coutinho znowu miałby grać na prawym skrzydle i potykać się o siebie z Messim
Kiedy wy się nauczycie że życie to nie fifa i nie można sobie sprzedawać piłkarzy tylko dlatego, że się ich nie chce w klubie... Jak nie ma kupca to nie ma sprzedaży Co mieliśmy niby zrobić ? Iść na "rynek" i się drzeć "Halo, tutaj, kupcie u mnie, najlepsi zawodnicy w mieście"... No błagam to trochę nie tak działa
Ale zauważ, że jakoś Polacy nie umieją powiedzieć - dobra przepraszamy, faktycznie tak było, ale było też dużo dobrego. (No może nie wszyscy Polacy, jednak takie wybitne jednostki jak profesor Bartoszewski ogromnie się przyczyniły do odkłamania wizerunku Polski, jaki zdążył powstać w czasach gdy u nas panowała komuna) Tylko zaraz jest wyskakiwanie z mordą, że to przecież nie tak, że my byliśmy cudowni. Jakoś nie słyszałem nigdy żeby Niemcy negowali swoje zbrodnie wojenne, oprócz jakichś może skrajnych wykolejeńców typu Erika Steinbach)
0
Niestety staw skokowy ma to do siebie że jak już jest raz uszkodzony i niedoleczony to potem jest lipa non stop. Moja siostra miała dramat, też piłkarka ręczna, tylko że na poziomie amatorskim. Był taki okres, że przez kilka a może i kilkanaście miesięcy co chwilę miała skręconą kostkę ;/ Także serdecznie odradzam, mimo że to będzie pewnie ciężka decyzja
1
Czy ja bym to określił bardzo dobrze ? Miał jeden fajny strzał i trzy mądre przerzuty i tyle właściwie. Ja bym powiedział że zagrał na 6
0
Espanyol będzie otwarty lol... Co to za oksymoron :D
0
Mi się fantastycznie używało Asicsów, ja akurat miałem jakiś trochę starszy model z serii Gel-Kayano. Nie wiem czy sprawdziły by się do tenisa, ale do innych aktywności na pewno. Co prawda zazwyczaj mają dość wysokie ceny, ale w promocji można koło 2 stówek wyhaczyć
1
No wczoraj były takie ujęcia na Messiego pod koniec meczu, które mogłyby sugerować, że jest dość mocno zmęczony (albo po prostu bolały Go nogi od jakichś fauli ? Nie wiem) dlatego nie widzę powodu dla którego miałby nie odpocząć choćby jednej połowy.
Mam duży problem z Suarezem bo z jednej strony uważam że nie stała by się krzywda jakby sobie jeden mecz odpoczął, a właściwie to bardzo chciałbym zobaczyć Paco. Z drugiej jednak jest w takim gazie i ma taką serię, że szkoda Go wybijać z rytmu. Może np zagrajmy na dwóch klasycznych napastników?
W pomocy praktycznie ta sama sytuacja. Ivan wydaje mi się potrzebuje rotacji, ale gra tak bezbłędnie ostatnie mecze, że szkoda byłoby mu przypadkiem zaszkodzić.
Bardzo fajnie jakby zagrał Semedo, Coutinho oczywiście też, co do tego nie mam watpliwości bo Iniesta się naharował w ostatnich meczach.
Nie eksperymentował bym natomiast ze środkiem obrony, sorry Yerry ale to nie moment na roszady na tej newralgicznej pozycji.
Tym razem nie grał bym Dignem z lewej strony bo o 1. trzeba sprawdzić współpracę Coutinho z Albą, a po 2. nie możemy znowu zmieniać obu bocznych obrońców
0
Czy to bardzo chore, że przez sekundę pomyślałem, że chętnie bym posiedział na wózku dla takich zdjęć ? ... Nie no trzeba iść się strzelić w ryj mocno :D
1
Absolutnie nie porównuję ;) Ale wyjdź sobie na miasto w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy Warszawie i spytaj napotkanych chłopaczków czy też uważają, że ich zespoły kopią się po czołach, a potem spytaj dlaczego stadiony są puste
0
Frekwencja na stadionach w Polsce bardzo dokładnie obrazuje tą tezę :D
6
Hmm spoko news ale jedna sprawa - to Pixar należy do Disneya.. :D
0
Następnym razem lepiej czytać co się podpisuje ;) To mają do siebie podpisy pod umowami, że zobowiązują
0
I ma dwa i pół raza więcej asyst co godne odnotowania ;)
25
Tak tak już mieliśmy czekać do pierwszego meczu z Juventusem, potem do derbów z Realem... teraz mamy czekać do Chelsea. Tak będziemy czekać to się zaraz sezon skończy
0
Espanyol ma dużo jakości ... zapomniał dodać że w kategorii wypas kóz na swoim pastwisku :D
41
Jeśli będzie wyglądał DOKŁADNIE tak jak wczoraj to biorę to w ciemno ;)
1
Nie wiem dlaczego akurat C jest duże, ale sądzę, że nie mogli dać BBC ze względu na stację telewizyjną, ale może się mylę. Pytanie dlaczego wszystko nie jest z malej.
1
I teraz wyjdzie ilu kibiców na tej stronie jest młodszych i nie skuma :D
10
1. Serio ktoś się tu dziwi, że Valencia zagrała na Camp Nou dokładnie tak jak widzieliśmy ? Jedyne co można im zarzucić to byli koszmarnie nieudolni z przodu, nie umieli nawet przez sekundę przytrzymać piłki czy wymienić kilku składnych podań. Chyba nie liczycie, że w meczu pucharowym ktokolwiek do nas przyjedzie i pójdzie na wymianę ciosów ?
2. Serio ktoś tu porównuje mecz z nami do meczu z Realem w lidze ? Przecież tam mieli w składzie jednego dostępnego obrońcę...
3. Najlepszy dzisiaj Umtiti, no gość profesor i oczywiście wynik bo zwycięstwo to zwycięstwo, zaliczka przed rewanżem się przyda.
4. Najgorsza moim zdaniem była frekwencja na Camp Nou :/ Nie wiem co się dzieje, ale półfinał Pucharu Króla z takim przeciwnikiem i przychodzi 51tysięcy ludzi? To jest nienormalne, nawet mimo tego co się działo w tamtym roku w Barcelonie.
5. Przestańcie narzekać, że Leo nie oddaje wolnych... Jak ostatnio załadował dwie bramki to jakoś nie widziałem tutaj pretensji. Coutinho dostanie jeszcze na pewno swoje szanse w tym aspekcie.
6. Byłbym zapomniał, dawajmy więcej minut Paco, znowu wszedł i znowu to było dobre wejście.
0
Widziałeś ile mieli dostępnych obrońców na mecz z Realem ? No właśnie
0
Umtiti jakby pobierał jakieś lekcje od Puyola, profesor
2
A to co ma powiedzieć Iniesta który jest w formie, a ma iść na ławkę bo przyszedł nowy ? :D Nie mów mi że moglibyśmy zagrać obu w pierwszym składzie bo to absurd, chyba że Coutinho znowu miałby grać na prawym skrzydle i potykać się o siebie z Messim
0
A co ma piernik do wiatraka ?
0
To idź i zmuś kogoś żeby kupił tych zawodników ...
1
Kiedy wy się nauczycie że życie to nie fifa i nie można sobie sprzedawać piłkarzy tylko dlatego, że się ich nie chce w klubie... Jak nie ma kupca to nie ma sprzedaży Co mieliśmy niby zrobić ? Iść na "rynek" i się drzeć "Halo, tutaj, kupcie u mnie, najlepsi zawodnicy w mieście"... No błagam to trochę nie tak działa
0
Wydaje mi się, że akurat na ten debiut nie ma dzisiaj szans. No chyba, że jakieś nieprzewidziane zdarzenia
0
Nie no jak Go nienawidziłem tak dalej nienawidzę.. pod publikę wszystko :D
0
Ale jaka tam też poszła wyrafinowana (co z tego że trochę przypadkowa) asysta :D
9
Chętnie zobaczyłbym jak testowali tą siłę :D
3
Głupie i niedopracowane. Nie widziałem eksperta który by się o tych zmianach wypowiadał pozytywnie
1
Ale zauważ, że jakoś Polacy nie umieją powiedzieć - dobra przepraszamy, faktycznie tak było, ale było też dużo dobrego. (No może nie wszyscy Polacy, jednak takie wybitne jednostki jak profesor Bartoszewski ogromnie się przyczyniły do odkłamania wizerunku Polski, jaki zdążył powstać w czasach gdy u nas panowała komuna)
Tylko zaraz jest wyskakiwanie z mordą, że to przecież nie tak, że my byliśmy cudowni. Jakoś nie słyszałem nigdy żeby Niemcy negowali swoje zbrodnie wojenne, oprócz jakichś może skrajnych wykolejeńców typu Erika Steinbach)
0
Jakby to był ZIdane to wiemy jakby się skończyło - z byka :D