1

I teraz wyjdzie ilu kibiców na tej stronie jest młodszych i nie skuma :D

10

1. Serio ktoś się tu dziwi, że Valencia zagrała na Camp Nou dokładnie tak jak widzieliśmy ? Jedyne co można im zarzucić to byli koszmarnie nieudolni z przodu, nie umieli nawet przez sekundę przytrzymać piłki czy wymienić kilku składnych podań. Chyba nie liczycie, że w meczu pucharowym ktokolwiek do nas przyjedzie i pójdzie na wymianę ciosów ?

2. Serio ktoś tu porównuje mecz z nami do meczu z Realem w lidze ? Przecież tam mieli w składzie jednego dostępnego obrońcę...

3. Najlepszy dzisiaj Umtiti, no gość profesor i oczywiście wynik bo zwycięstwo to zwycięstwo, zaliczka przed rewanżem się przyda.

4. Najgorsza moim zdaniem była frekwencja na Camp Nou :/ Nie wiem co się dzieje, ale półfinał Pucharu Króla z takim przeciwnikiem i przychodzi 51tysięcy ludzi? To jest nienormalne, nawet mimo tego co się działo w tamtym roku w Barcelonie.

5. Przestańcie narzekać, że Leo nie oddaje wolnych... Jak ostatnio załadował dwie bramki to jakoś nie widziałem tutaj pretensji. Coutinho dostanie jeszcze na pewno swoje szanse w tym aspekcie.
6. Byłbym zapomniał, dawajmy więcej minut Paco, znowu wszedł i znowu to było dobre wejście.

0

Widziałeś ile mieli dostępnych obrońców na mecz z Realem ? No właśnie

0

Umtiti jakby pobierał jakieś lekcje od Puyola, profesor

2

A to co ma powiedzieć Iniesta który jest w formie, a ma iść na ławkę bo przyszedł nowy ? :D Nie mów mi że moglibyśmy zagrać obu w pierwszym składzie bo to absurd, chyba że Coutinho znowu miałby grać na prawym skrzydle i potykać się o siebie z Messim

0

A co ma piernik do wiatraka ?

0

To idź i zmuś kogoś żeby kupił tych zawodników ...

1

Kiedy wy się nauczycie że życie to nie fifa i nie można sobie sprzedawać piłkarzy tylko dlatego, że się ich nie chce w klubie... Jak nie ma kupca to nie ma sprzedaży Co mieliśmy niby zrobić ? Iść na "rynek" i się drzeć "Halo, tutaj, kupcie u mnie, najlepsi zawodnicy w mieście"... No błagam to trochę nie tak działa

0

Wydaje mi się, że akurat na ten debiut nie ma dzisiaj szans. No chyba, że jakieś nieprzewidziane zdarzenia

0

Nie no jak Go nienawidziłem tak dalej nienawidzę.. pod publikę wszystko :D

0

Ale jaka tam też poszła wyrafinowana (co z tego że trochę przypadkowa) asysta :D

9

Chętnie zobaczyłbym jak testowali tą siłę :D

3

Głupie i niedopracowane. Nie widziałem eksperta który by się o tych zmianach wypowiadał pozytywnie

1

Ale zauważ, że jakoś Polacy nie umieją powiedzieć - dobra przepraszamy, faktycznie tak było, ale było też dużo dobrego. (No może nie wszyscy Polacy, jednak takie wybitne jednostki jak profesor Bartoszewski ogromnie się przyczyniły do odkłamania wizerunku Polski, jaki zdążył powstać w czasach gdy u nas panowała komuna)
Tylko zaraz jest wyskakiwanie z mordą, że to przecież nie tak, że my byliśmy cudowni. Jakoś nie słyszałem nigdy żeby Niemcy negowali swoje zbrodnie wojenne, oprócz jakichś może skrajnych wykolejeńców typu Erika Steinbach)

0

Jakby to był ZIdane to wiemy jakby się skończyło - z byka :D

1

"ile mam czekać?!" :D

1

oo tak naród wybrany, a jakże .. :D Spoiler alert - każdy obok jest dokładnie taki sam

3

Przedstawianie historii w taki sposób jest tak samo głupie jak mówienie, że żaden Polak nigdy przenigdy nie dopuścił się zbrodni w czasie wojny. Bzdura i zakłamywanie faktów. Jak to ktoś bardzo ładnie, chyba nawet na naszym forum napisał ani bestialstwo czy okrucieństwo, ani heroizm czy poświecenie nie znają granic narodowych, po prostu tacy są ludzie. Dobrzy i źli, wszędzie

1

No co Ty, przecież zabija ducha :D

1

W sumie moje oceny o więcej niż 0,5 (traktuję to jako taką samą ocenę) różniły się tylko u Digne, Iniesty i Roberto. Z czego przyznaję się że u Iniesty chyba musiałem źle kliknąć w to 6.5 albo mieć moment zaciemnienia :D
Roberto dałem dużo wyżej ale w sumie zwróciłem uwagę tylko na dynamikę "do przodu", jaką dało Jego wejście, nie koncentrowałem się na błędach w defensywie.
Co do Digne nie uważam, że zagrał tak źle, a już na pewno nie poniżej oceny wyjściowej. Koledzy mieli wiele okazji żeby z Nim pograć, po prostu z nich nie korzystali

0

Czemu swoją wizję spędzania dnia wolnego od pracy chcesz przekładać na całe społeczeństwo dodatkowo mówiąc, który to ma być konkretnie dzień ?

1

Paco

0

Pique ? :D

0

Zgadzam się, że jeśli sędzia jest głupi i ślepy to żaden VAR mu nie pomoże. Niemniej argument o zabijaniu futbolu taki sobie... Co jest niby fajnego w wypaczaniu wyników ;/

0

Super, tylko jak mawia klasyk "nie umiem ciągnąć 2 ton towaru ani trzymać moczu przez 8 godzin"
EDIT żart oczywiście :D

4

Nie są to również tytani informacji, ale podaj mi w takim razie lepszą stację telewizyjną ;)

13

Kurde rozumiem że wszyscy na Niego czekamy ale co mają pisać? Dembele zjadł na śniadanie owsiankę i był na masażu. Dembele zjadł obiad i był na rehabilitacji. Dembele pojechał do domu pograć w fife :D Jak tylko zacznie treningi, choćby indywidualne, to na bank będzie info

0

A tak się składa że mogę, sieć Pepco, każdy sklep traci po jednym etacie, w związku z zakazem handlu w niedzielę.

0

Haha a co to zmienia ? :D Pani kasjerka/pan kasjer będą z uśmiechem na ustach kasować ci paliwo, ale się wkur*** jak im podasz na kasie masło ? Co za absurd

0

A dlaczego niby mają być otwarte ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?