Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...
Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem
No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu
Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne
No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
Już się poczuł Ronaldo z powrotem. Już były miny, kładzenie się w każdej akcji, idiotyczna cieszynka jakby zdobył nie wiadomo jaką bramkę. A znowu zagrał kiepsko i zmarnował dwie setki
0
Nie ma sprawy 3.50 się należy, rachunek pocztą
1
Wygląda na to że tak. 5 set, za chwilę powinno być 4:1 dla Szwajcara
0
Komentarz usunięty
0
Aa czyli pod tym postem "piękne słowa" to było o innych Jej wypowiedziach ? Kurde sorry nie ogarnąłem :D
0
Ale przecież wszedł :D A to że sobie powiesz w domu parę słów, ułożonych w wierszyk to chyba jednak nie bardzo pomoże
0
Ale bait z tym nikt nie przeczyta :D
5
Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...
Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem
0
No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu
0
Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne
0
No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D
0
Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud
EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji
0
Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury
0
A On kiedyś gdzieś wypadł dobrze ? :D
4
To źle czułeś bo jednak zachowali się rozsądnie i odpuścili
3
"Zainteresowania - narkotyki halucynogenne" nic dziwnego że się w głowie popierdo****
0
Nie wywołuj tego cholerstwa z lasu, niech tam siedzi i zdycha
5
No życie ludzkie jest tak bezcenne że trzeba zimą bez sprzętu zapierdal** na 8-tysięcznik ... Brzmi logicznie
1
napiwno :D
0
A czy dzisiaj to nie był czasem puchar ?
1
W ostatnim meczu akurat wyjątkowo dużo pracował w pressingu ;) Także może to jest znak że jutro odpocznie
7
Eleven
2
Ależ nie oglądałeś meczu ewidentnie :D
3
Już się poczuł Ronaldo z powrotem. Już były miny, kładzenie się w każdej akcji, idiotyczna cieszynka jakby zdobył nie wiadomo jaką bramkę. A znowu zagrał kiepsko i zmarnował dwie setki
0
No i 4.5+ trafione ;) szkoda że akurat takim wynikiem ale dla Ciebie bez znaczenia pewnie :)
1
Tak, z czego drugi stykowy. Karny dla Valencii niepodyktowany
1
Tylko że oba były.... Drugi może nie 100-procentowy ale spokojnie do gwizdnięcia
43
Bardzo fajne rozwianie wszelkich wątpliwości i wyklarowanie sytuacji ;)
8
Nie no chodzi mi o wygraną ale piszę "złoto", a tak w ogóle to drużynówka ale piszę że nasz jeden orzeł :D No kolego powiem Ci że srogo
0
Haha :D Problemy pierwszego świata ;)
8
Co Ty ćpiesz ? :D Jakie złoto ?