0

Nie ma sprawy 3.50 się należy, rachunek pocztą

1

Wygląda na to że tak. 5 set, za chwilę powinno być 4:1 dla Szwajcara

0

Komentarz usunięty

0

Aa czyli pod tym postem "piękne słowa" to było o innych Jej wypowiedziach ? Kurde sorry nie ogarnąłem :D

0

Ale przecież wszedł :D A to że sobie powiesz w domu parę słów, ułożonych w wierszyk to chyba jednak nie bardzo pomoże

0

Ale bait z tym nikt nie przeczyta :D

5

Ty to już się w swojej heroicznej obronie tego pana zapętlasz coraz bardziej :D Przecież nawet słowem nie ma w tej wypowiedzi wspomniane o krytykowaniu Jej brata tylko ekipy ratunkowej ...

Btw Jeśli ktoś serio krytykuje ich rozsadną, acz tragiczną decyzję, to jest kretynem

0

No niby nie ma Ich kto zastąpić, ale można się pokusić o zagranie tylko jednym z tej dwójki. Będziemy trochę bardziej ofensywni niż ostatnio (np. dodatkowo z Paco z przodu) ale mam nadzieję, że przeciwko Alaves nie będzie to stanowiło nadmiernego problemu

0

Stary ja to co drugi dzień przed śniadaniem obskakuje takie akcyjki :D
Btw 100 razy lepiej żeby mówili o tym niż po raz kolejny o jakimś morderstwie, wybuchu gazu, wypadku na drodze etc. To jest dopiero nudne

0

No to może niech La Rambla będzie otwarta tylko w godzinach meczu żeby przypadkiem nie poruszać innych tematów :D Ja teraz całymi dniami muszę siedzieć w domu i akurat w Rambli znalazłem "ukojenie" nudy :D

0

Chyba każdy by się cieszył, ale, mimo że w nie nie wierzę, to byłby cud
EDIT chyba faktycznie za szybko napisałem o tym złym przeczuciu, nie zauważyłem wcześniej tej ostatniej informacji

0

Ale dlaczego ma odpowiedzieć ? Ta ustawa jest po prostu durna i tyle. W internecie widzisz tylko nagłówki, że to jest ustawa o ściganiu za "polskie obozy zagłady", a to jest tylko jej fragment, z którym nikt rozsądny się nie spiera. Ale lepiej sobie popisać bzdury

0

A On kiedyś gdzieś wypadł dobrze ? :D

4

To źle czułeś bo jednak zachowali się rozsądnie i odpuścili

3

"Zainteresowania - narkotyki halucynogenne" nic dziwnego że się w głowie popierdo****

0

Nie wywołuj tego cholerstwa z lasu, niech tam siedzi i zdycha

5

No życie ludzkie jest tak bezcenne że trzeba zimą bez sprzętu zapierdal** na 8-tysięcznik ... Brzmi logicznie

1

napiwno :D

0

A czy dzisiaj to nie był czasem puchar ?

1

W ostatnim meczu akurat wyjątkowo dużo pracował w pressingu ;) Także może to jest znak że jutro odpocznie

7

Eleven

2

Ależ nie oglądałeś meczu ewidentnie :D

3

Już się poczuł Ronaldo z powrotem. Już były miny, kładzenie się w każdej akcji, idiotyczna cieszynka jakby zdobył nie wiadomo jaką bramkę. A znowu zagrał kiepsko i zmarnował dwie setki

0

No i 4.5+ trafione ;) szkoda że akurat takim wynikiem ale dla Ciebie bez znaczenia pewnie :)

1

Tak, z czego drugi stykowy. Karny dla Valencii niepodyktowany

1

Tylko że oba były.... Drugi może nie 100-procentowy ale spokojnie do gwizdnięcia

43

Bardzo fajne rozwianie wszelkich wątpliwości i wyklarowanie sytuacji ;)

8

Nie no chodzi mi o wygraną ale piszę "złoto", a tak w ogóle to drużynówka ale piszę że nasz jeden orzeł :D No kolego powiem Ci że srogo

0

Haha :D Problemy pierwszego świata ;)

8

Co Ty ćpiesz ? :D Jakie złoto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?