Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno
O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?
To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie
Powiem szczerze, że nie słyszałem, mimo że się interesuję astronomią. Teraz szybko doczytałem, ale na pierwszy rzut oka w tym paradoksie nie ma żadnej sprzeczności. Tzn fragment wszechświata, który jesteśmy w chwili obecnej w stanie obserwować jest minimalny. A co za tym idzie brak stwierdzenia inteligentnych form życia (na razie jakichkolwiek form życia - choć prawdopodobnie już niedługo) w tym fragmencie zbadanego wszechświata, niczego nie dowodzi, ani niczemu nie zaprzecza ;) Równie dobrze we wszechświecie mogą być dziesiątki/setki/tysiące lub nawet miliony cywilizacji podobnych do naszej, a my po prostu jeszcze nie umiemy ich dostrzec. Wiemy natomiast na pewno, że raczej nie istnieje żadna cywilizacja zdolna kontrolować całe galaktyki bo taką pewnie już byśmy dostrzegli lub co bardziej prawdopodobne ona dostrzegła by nas
Ten tekst odnosił się zawsze do tego, że mamy najlepszą akademię sportową na świecie, która nie tylko wychowuje doskonałych piłkarzy, ale też wartościowych ludzi. To, że było takie pokolenie, które zaszturmowało pierwszy skład nie ma nic do rzeczy, tylko idiota mógłby sądzić, że tak będzie cały czas... A to, że nieprzerwanie od bardzo dawna mamy tylu wychowanków w reprezentacjach młodzieżowych jest powodem do dumy i potwierdzeniem słuszności tego hasła. Twoja argumentacja to typowa retoryka kibiców Królewskich, których akademia ostatnio szału nie robi i dlatego chcieliby odnosić to stwierdzenie wyłącznie do pierwszej drużyny, a to absurd
Ale dlaczego go nazywacie hipokrytą ? :D Przecież nigdzie nie powiedział, że jest kibicem reprezentacji Polski, ba, nie wiadomo nawet czy jest Polakiem (jakby to miało jakieś znaczenie :D) Ludzie mnie spiny, wyjmijcie te kołki z tyłeczków i cieszcie się oglądaniem dobrej piłki
Kurde jak wy strasznie poważnie podchodzicie do tej piłki kopanej :D Co to ma wspólnego z patriotyzmem w ogóle haha :D Jak Ci się bardziej podoba jak gra Argentyna to co za problem kibicować właśnie tej reprezentacji ? Albo San Marino jak się ma takie życzenie, kogo to boli ? Przecież to ma być rozrywka.
Co kto lubi, ja raczej wśród znajomych nie mam sympatyków ani iOS ani Maców właśnie dlatego, że są nieintuicyjne i bez sensu muszą być we wszystkim inne od całej reszty, dla same inności. Ale mówię co to za różnica, jak komuś pasuje wydać tyle kasy na telefon i co najważniejsze, dla tej osoby jego funkcjonalność jest wygodna to o czym mowa, tylko kupować, po to są na rynku ;)
Chyba coś Ci się na głowę spadło jak dla Ciebie android jest mniej intuicyjny od iOS :D Nie no to oczywiście śmieszki, każdy ma swoje preferencje, ale to jest na pewno kwestia uznaniowa.
5
I wydawało się, że to w miarę rozsądny komentarz, dopóki na końcu nie odpłynąłeś w nacjonalizm eh, było tak blisko :D
4
Bo to tylko piłka nożna i kibicuję komu chce ;) Już było spokojnie przez parę minut po co od nowa zaczynasz ?
0
Absolutnie nie jestem pewien, ale może jest tak że czasami dają koszulki "odgórnie" na jakiś cel/akcję/zbiórkę czy cokolwiek innego, co akurat jest związane z danym meczem, danym przeciwnikiem, daną sytuacją albo datą/rocznicą. No nie wiem, taki strzał w ciemno
1
Niby KFC spoko, ale jak patrze na te ceny w dostawie to zawsze mnie coś jednak ściska
2
Bez kitu :D Głowa rodziny, po środku w garniaczku, brakuje tylko żeby reszta trzymała w rękach jakieś bejsbole albo gnaty :D
0
Wylosowaliśmy w tym nowym Pucharze Narodów Portugalię w grupie i dlatego
0
O sorry, pozwoliłem sobie wyedytować żeby nie bolało, faktycznie zrobiłem błąd.
No tak jasne nie każesz, po prostu powołujesz się na te produkcje, w dyskusji o piłce nożnej. Wybacz, że źle to ująłem. Czy to coś zmienia ?
0
No weź! Trzeba poczekać do dobranocki bo to będzie 18+ :D
0
Patrz komentarz wyżej. Patriotyzm nie ma nic wspólnego z kibicowaniem chłopakom którzy biegają za piłką
0
To może rozwinę. Wrzucając do tematu rozrywki jaką jest sport, filmy o takich tragediach jak Katyń plujesz na historię wielki patrioto. Więc tak mój komentarz z pustym śmiechem jest jedynym co jest odpowiednie
2
Komentarz usunięty
2
Otóż nie
1
Kurnia dobre :D A co jeśli nie interesował by się piłką ? Na tej stronie nie miałby życia
7
Komentarz usunięty
1
Dlaczego ? :D Ja tam dumnie daję Kacperoo5 "lajka". Ale ja już zostałem "przezwany" "obywatelem świata" także co mi tam zależy :D
1
Nie zastanawiasz się po prostu chcesz oglądać dobrą piłkę i się przy tym świetnie bawić i nie filozofujesz na ten temat ;) Trudne ?
0
O i tej pani też :D
0
Uczciwej i ciekawej rywalizacji ;)
3
Powiem szczerze, że nie słyszałem, mimo że się interesuję astronomią. Teraz szybko doczytałem, ale na pierwszy rzut oka w tym paradoksie nie ma żadnej sprzeczności. Tzn fragment wszechświata, który jesteśmy w chwili obecnej w stanie obserwować jest minimalny. A co za tym idzie brak stwierdzenia inteligentnych form życia (na razie jakichkolwiek form życia - choć prawdopodobnie już niedługo) w tym fragmencie zbadanego wszechświata, niczego nie dowodzi, ani niczemu nie zaprzecza ;) Równie dobrze we wszechświecie mogą być dziesiątki/setki/tysiące lub nawet miliony cywilizacji podobnych do naszej, a my po prostu jeszcze nie umiemy ich dostrzec. Wiemy natomiast na pewno, że raczej nie istnieje żadna cywilizacja zdolna kontrolować całe galaktyki bo taką pewnie już byśmy dostrzegli lub co bardziej prawdopodobne ona dostrzegła by nas
9
Inna bo tak zdecydowałeś na potrzebę swojej argumentacji ? :D
0
Ten tekst odnosił się zawsze do tego, że mamy najlepszą akademię sportową na świecie, która nie tylko wychowuje doskonałych piłkarzy, ale też wartościowych ludzi. To, że było takie pokolenie, które zaszturmowało pierwszy skład nie ma nic do rzeczy, tylko idiota mógłby sądzić, że tak będzie cały czas... A to, że nieprzerwanie od bardzo dawna mamy tylu wychowanków w reprezentacjach młodzieżowych jest powodem do dumy i potwierdzeniem słuszności tego hasła. Twoja argumentacja to typowa retoryka kibiców Królewskich, których akademia ostatnio szału nie robi i dlatego chcieliby odnosić to stwierdzenie wyłącznie do pierwszej drużyny, a to absurd
0
Ale dlaczego go nazywacie hipokrytą ? :D Przecież nigdzie nie powiedział, że jest kibicem reprezentacji Polski, ba, nie wiadomo nawet czy jest Polakiem (jakby to miało jakieś znaczenie :D) Ludzie mnie spiny, wyjmijcie te kołki z tyłeczków i cieszcie się oglądaniem dobrej piłki
1
Kurde jak wy strasznie poważnie podchodzicie do tej piłki kopanej :D Co to ma wspólnego z patriotyzmem w ogóle haha :D Jak Ci się bardziej podoba jak gra Argentyna to co za problem kibicować właśnie tej reprezentacji ? Albo San Marino jak się ma takie życzenie, kogo to boli ? Przecież to ma być rozrywka.
0
A rozumiesz co oznacza słowo wychowuje ?
0
Ale przecież Barca już nie wychowuje tylko kupuje ;)
1
W walce o najmocniejszy punkt nie mają co prawda żadnej konkurencji, ale to tylko taki side note :D
2
Haha w internetach nic nie ginie :D Można się potem pośmiać i dobrze, tylko krowa nie zmienia poglądów i nie ma ludzi nieomylnych
0
Jak znam życie to jest wersja "spadłem z tira" :D
0
Co kto lubi, ja raczej wśród znajomych nie mam sympatyków ani iOS ani Maców właśnie dlatego, że są nieintuicyjne i bez sensu muszą być we wszystkim inne od całej reszty, dla same inności. Ale mówię co to za różnica, jak komuś pasuje wydać tyle kasy na telefon i co najważniejsze, dla tej osoby jego funkcjonalność jest wygodna to o czym mowa, tylko kupować, po to są na rynku ;)
1
Chyba coś Ci się na głowę spadło jak dla Ciebie android jest mniej intuicyjny od iOS :D Nie no to oczywiście śmieszki, każdy ma swoje preferencje, ale to jest na pewno kwestia uznaniowa.