9

Nie można. Trzeba by się jeszcze z Nimi dogadać.

0

Powiedział w wywiadzie, że w tamtym sezonie wygrywali mecze mimo że na to nie zasługiwali... Już tak nie wieszajcie na gościu psów po clickbaitowej okładce come on

1

Nie, nie zapomniał. W wywiadzie powiedział, że w tamtym sezonie wygrywali mecze, których nie powinni, a w tym sezonie jest na odwrót.

1

A ja myślę, że w Madrycie nie mieszkają jednak ameby i jak na okładce plotkarskiego brukowca pojawia się jakiś piłkarz to nikt nie sika po nogach ;)

1

Co nie zmienia faktu, że zabierze miejsce w linii pomocy no chyba że zagramy rewolucyjne 2-4-4 ale jakoś tego nie widzę ;)

5

A co jak przyjdzie Coutinho to On zagra na obronie a Roberto będzie mógł sobie latać w pomocy ?:D

34

I jeszcze Oblaka na zmiennika dla Ter Stegena i może dla pewności Lewego jakby Suarez zwichnął kostkę :D

1

A jak dla mnie nie ma się co kopać z koniem o tego Coutinho i Go bardzo żałować. Mamy do wypróbowania na rozegraniu wydaje się świetnych kreatorów tzn Rafinhę i Sergiego Roberto, nie wspominając o graczach Barcy B. Jak już mamy tyle kasy na wydanie to poszukajmy sobie perspektywicznego zmiennika dla Semedo, żeby Roberto mógł w końcu sprawdzać się w pomocy i luz.
Umówmy się, jeśli po nowym roku wrócimy w miarę stabilnie tzn nie utopimy dwóch-trzech pierwszych meczów to zagwarantowaliśmy sobie tak komfortową sytuację, że spokojnie możemy trochę mocniej poeksperymentować. Ja rozumiem, że seria meczów bez porażki, możliwość 100 punktów w lidze itd. ale sto razy bardziej od tych rekordów wolałbym ograć pomocników z DNA Barcelony i być ich w 100% pewnym na przyszły sezon

1

Głos rozsądku, łapka w górę :D Pieniądze nie grają to nie PSG ;)

1

A ja się jednak częściowo zgadzam, tzn nie żeby Go od razu sprzedawać, ale wiem chyba z czego wynika to niezadowolenie części kibiców, które nie ukrywam jest też obecne u mnie. Od razu zaznaczam, że w obecnym systemie 4-4-2 Ivan sprawdza się super i wyraźnie odżył. Po prostu wtedy w pomocy mamy miejsce dla dwóch DMów lub jeśli nie chcemy Go nazywać klasycznym DMem w stylu Busiego to powiedzmy na dwóch graczy nastawionych defensywnie. I wtedy Paulinho i Iniesta grają sobie ofensywnie, pomaga im Messi i jest gitarka. Busi i Ivan są odpowiedzialni za przechwyty i długie piłki. Ale już w klasycznym systemie 4-3-3 do którego chcąc nie chcąc chyba trzeba będzie wrócić, ja dla Ivana miejsca nie widzę. Tzn widzę z konieczności bo nie ma za bardzo kto grać, ale wtedy jeśli gramy - Busi, Ivan, Iniesta/Paulinho to ewidentnie brakuje kreacji i ta gra wygląda beznadziejnie.

0

A to nie powinno działać na odwrót ? Że to piłkarze grają dla kibiców i się angażują w swoją pracę ? Bo z Twojej wypowiedzi rozumiem, że powinni mieć wywalone bo im nie kibicują.. Dziecinada

2

To jest kunszt :D Po co strzelić setkę jak można jeszcze wyciągnąć czerwoną dla przeciwnika i tytuł najlepszego strzelca roku dla Messiego :D Geniusz Suarez!

2

Co za gnój.. Jeszcze się z sędzią bezczelnie kłóci

1

No Rakitica tak olali że kosmos :) Świetnie wreszcie Busi wyprowadził piłkę i wystarczyło. Super dojrzale znowu Roberto

0

Komentarz na poziomie komentatorów Eleven... Jeśli jakiś gracz ma "szczęście" za każdym razem, w taki sam sposób to znaczy, że nie ma szczęścia, tylko gra w taki sposób. Uwielbiam te durne komentarze, że Paulinho zawsze piłka spada pod nogi. No jakoś kur** nikomu innemu nie spada co za przypadek

4

Clasico w którym Ronaldo gra lepiej niż Messi, świat się kończy :D
No nic zobaczymy, w zasadzie bez zaskoczenia, nie mamy środka pola. Busi dzisiaj wyjątkowo słabo, nie ma jak na spokoju poklepać

0

Został poprawiony ;)

0

Drobny błąd przy opisywaniu okładki L'esportiu, Atletico przecież nie wygrało meczu po bramce w 87 minucie ;)
Faktycznie okładka Mundo najfajniejsza, Sport trochę za bardzo ascetyczny, a madryckie dzienniki przekombinowane

0

Trochę szkoda, że sobie nie pojedzie poczuć atmosfery derbów, ale jeszcze będzie okazja. A branie Go do składu tylko z tego powodu oczywiście byłoby idiotyczne. Zdrowiej i odpalaj po nowym roku Ousmane

2

A moim zdaniem nie masz racji. 20 latek z Poznania różni się mniej od 20 latka z Seulu, niż od 40 latka z Poznania.

5

Kolejny piłkarski kibic, mówię tu o szanownej autorce tekstu, który uważa że Europa jest pempkiem świata. A ta insynuacja, że kibice z Azji nie czują emocji piłkarskiego święta jakim jest El Clasico, jest bardzo nieładna i zupełnie nie wiem czym podyktowana. Co do komercjalizacji świąt to jasne można sobie ponarzekać i nie zgadzać się z kierunkiem w jakim idzie świat, ale po co? Wystarczy po prostu nie brać w tym udziału. Jak widać większości ludzi pasuje jednak komercjalizacja wiec jak niby mamy z tym walczyć ?

5

Pieprzy jak potłuczony jeśli serio podobała mu się gra Realu w KMŚ...

0

Może redaktorom chodziło o najwyższe zwycięstwo w lidze ? Ciężko powiedzieć

1

No to muszę przyznać, że rzuciłeś trochę światła bo faktycznie bez kontekstu wygląda to jak ogłoszenie matrymonialne :D

9

I dlatego nie był na treningu ? :D

0

No i nawet ok, niech będzie że atmosfera jest inna. Ale dlaczego niby piłka nożna jest bardziej dla kibiców w Europie niż dla kibiców w Azji ? No kurde tak ciężko jest nam się zrozumieć ?.... Nie mówię, żeby Oni mieli mecz o 20 kosztem nas ale trzeba się spotkać w połowie drogi, żeby każdy mógł obejrzeć o w miarę komfortowej godzinie bez wstawania w środku nocy... Europa nie jest pępkiem świata, chociaż wiem że wiele osób właśnie tak nadal uważa

1

Strasznie merytorycznie :D

17

Żenuje mnie poziom komentarzy pod artykułami odnośnie tej sytuacji... Przedstawiciel naszego klubu zrobił ogromny błąd, zachował się jak totalny amator (z całym należnym szacunkiem dla pana Amora), a kibice wylewają tutaj wiadra pomyj na przedstawicieli Atletico za to, że zachowali się w jedyny możliwy sposób.. Dramat

0

Młodym gościem już nie jestem, chociaż to względne w sumie, prawdą jest natomiast że jeszcze z żoną nie musimy się zajmować dziećmi. I ok ten argument do mnie trafia, faktycznie jeśli ktoś ma dzieci w wieku, w którym musi się nimi bardzo intensywnie zajmować, to o 22 ten problem raczej nie występuje. Natomiast co ma on wspólnego z piciem piwa tego nie wiem. Jeśli ktoś pracuje w sobotę o 13 to równie dobrze może pracować o 22 i pewnie jest jednak trochę więcej ludzi, którzy będą w pracy w okolicach południa, ale niestety wszystkim się nie dogodzi.
Ja też wolę raczej oglądać mecze wieczorem, jest to w jakiś sposób naturalniejsze, do tego się przyzwyczailiśmy. Ale rozumiem, że łatwiej jest nam zrezygnować z odrobiny komfortu i "zmusić" się do obejrzenia meczu w południe niż Azjatom do wstawania w środku nocy. Dlatego uważam, że jeśli możemy zrobić tak niewiele żeby jeszcze bardziej rozpropagować to wielkie sportowe starcie na świecie, to to zróbmy

0

No dobrze tylko w takim razie trzeba się zastanowić czy dla sportu klubu ligi i ogólnie piłki nożnej lepsze jest ustawianie meczów pod kibiców, którzy chcą się przy okazji napić piwa, czy może pod takich, którzy w innym wypadku w ogóle meczu nie obejrzą, ze względu na godzinę jego rozgrywania. Nie bardzo rozumiem dlaczego akurat ta pierwsza grupa ma być uprzywilejowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?