9

Chłopaki w Madrycie nigdy nie grali w RTSy chyba... Zapomnieli, że do artylerii trzeba jakiegoś defa postawić bo tak to lipa

0

Przecież On nie wyszedł na boisku po przerwie o czym mowa ? :D

0

Miał lepiej zagrać nogami (sugerując się opisem :D). Ja dałem 8, ale rozumiem argumentację na tą ocenę

5

Nie zagrał meczu kompletnego to na pewno, ale przecież dostał od redakcji MotM i to całkowicie zasłużenie

1

Myślę że dojść do półfinału+. Ale nie wydaje mi się żeby Brazylia wygrała MŚ także chyba nam nie grozi ZP dla dzieciaczka

0

Jeśli Brazylia wygra MŚ to Neymar ma bardzo dużą szansę na ZP

1

Kurde chyba nie czepiam się żadnej oceny :D Wszystkie wystawiłem bardzo podobne, MotM ten sam no normalnie #piąteczkaredakcjo ;)

0

A to ciekawe czemu kibicujesz Barcelonie skoro liczą się tylko gole, a nie to jak się gra :) Przecież ja nigdzie nie napisałem, że to nie jest ważne że on strzela bramki, mam też głęboko w poważaniu czy to tylko dostawienia nogi czy piękne strzały. Ale jak mi ktoś będzie porównywał kapitana grzmota do Messiego to za każdym razem będę parskał śmiechem

0

Ja nie przeczę, bardzo ważne, szczególnie dla skrzydłowego. Po prostu Jego gry i tak nie da się oglądać ;/

22

Chryste obejrzyj sobie jeden mecz Realu i zobacz jak ten typ gra w tym sezonie. Może sobie strzelić tych bramek pierdyliard, a jeśli nadal będzie grał tak jak do tej pory będę się z niego śmiał

9

"Real prowadzi z niezłym rywalem 5 do 2" xDDD

10

"Jakby prowadzili 2:0 to na pewno nie wyglądało by w ten sposób" ... Chyba pan komentator ogląda pierwszy mecz Realu w tym sezonie

4

No nie byliby sobą jakby zagrali do 0 :D

1

Wow pierwszy raz od dawna w 100% sytuacji nie kopnął się w czoło tylko strzelił bramkę ;) Gdyby nie ten Asencio to znowu by wyglądali blado

0

Nie no nie można powiedzieć że zawiedli. Mnie tylko Kot martwi pod kątem drużynówki, no ale to jeszcze ponad tydzień.

0

No Amman jaki tam był biedny... Miałem wrażenie że chce już pieprznąć te narty i stamtąd zejść

0

Dodam tylko że za uczciwe określenie tych dziennikarzy z tvp1 rozdają tu bany więc się wstrzymam :D

0

Wszystko co piszesz to prawda, ale niedosyt pozostaje. Trochę jednak chłopaki dostali słabszy wiatr no ale cóż taki już jest ten sport, równie dobrze mogło trafić na kogo innego.

0

Weź się! Idź spać jeszcze raz i się popraw :D

0

Trochę tak :D Z drugiej strony niestety ostatnio doszedłem do wniosku że jak ktoś cały tydzień pracuje no to kiedy ma to robić ? ;/ #prozażycia

5

Było 150tysięcy razy. Polska wersja jest inaczej podzielona. Jak obejrzałeś 13 odcinków to obejrzałeś całość

2

Uważam że nie, ale nic nie jest pewne w tych popieprzonych czasach.

2

Ten Busi to taki niewidowiskowy :D

1

Jakie mebelki z klasą :D

0

Pewnie prawdziwi mężczyźni i nie zapominajmy prawdziwi Polacy powinni jechać gościa ukamienować. W końcu tak się załatwia sprawy jak się jest prawdziwym

0

Co Cię w nim kusi ? :D Las Palmas gra taki piach że to się patrzeć nie da

0

No ale jest dokładnie tak jak napisałeś na końcu - wybierają spośród klubów które zgodzą się udostępnić swój stadion ;) To że Barca chce czy nie, nie ma nic do rzeczy. Przecież Real nawet nie musi podawać powodu. Wystarczy że powiedzą - nie

0

Z realnych opcji Wanda jest najlepszym pomysłem. Camp Nou, Santiago i Sanchez Pizjuan odpadają z oczywistych względów. A jeśli faktycznie nie udało by się przełożyć meczu Atletico (no bo niby czemu mieliby przekładać, skoro im mecz nie koliduje z innymi rozgrywkami) to chciałbym zagrać na dowolnym stadionie w Kraju Basków

0

Zasadniczo się zgadzam że nic nie jest pewne, ale w tym wypadku to raczej nie ma innej opcji. Chociaż pozostaje kwestia z kim miałby zagrać bo jest Costas jest Digne, jest ewentualnie Busi. Pewne jest też że trzeba będzie grać ofensywnie bo obrona będzie eksperymentalna

11

Tzn wszystko spoko, do ostatniego zdania... Bo jeśli nie przyswoi sobie przez lato stylu Barcy to jakim cudem ma to zrobić na wypożyczeniu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?