Co Wy się tak oburzacie. Przecież Xavi powiedział tylko że Neymar zagrał w tym meczu lepiej od Ronaldo. No to jest chyba bezsporne... Przecież nikt mu tych bramek nie zabiera, ale mówienie że zagrał całościowo lepiej od Neymara jest bzdurą
Czy ja wiem czy ten mecz tak dużo pokaże. Zakładając oczywiście, że przejdziemy dalej to z "murarzy" zostanie Manchester Murinho no i ewentualnie Juventus chociaż mają słaby pierwszy wynik. Tak to wyjątkowo w tym roku są zespoły raczej nie grające klasycznych autobusów więc nie wiem czy dwumecz z Chelsea będzie aż takim wyznacznikiem na dalsze etapy (o ile takie będą)
Dzisiaj jeszcze Real może być ciekawy do oglądania. No i na Atleti warto popatrzeć chociaż to raczej będzie mecz który wpisze się w ocenę "nudny weekend"
To strasznie wolno piszesz :D Nie no żart na prawdę wielka trójka. Jeszcze by tu dołożyć hmm Korzeniowskiego, Kowalczyk i Jędrzejczak to by było zdjęcie lol
Pewnie właśnie tak to będzie wyglądało chociaż ja bym jednak zagrał Vidalem zamiast Paulinho. Nie dość że da pewnie więcej z przodu to lepiej zabezpieczy prawą stronę
Dokładnie tak. Bardzo mnie bawią te teorie o oszczędzaniu się, jak musieli zachrzaniać cały mecz w obronie... Pierwsze słyszę, że to mniej męczy niż klepanie między sobą piłką. Z resztą po zbliżeniach pod koniec meczu np na Roberto doskonale było widać jaki jest wypoczęty po tym meczu
System nie jest idealnego bo mówimy o warunkach atmosferycznych i idealnego modelu nigdy nie stworzymy... Mogli z obiektywizacją skoków czekać do momentu aż będziemy w stanie panować nad naturą do tego stopnia, że na czas konkursu "wyłączymy" sobie wiatr albo stworzyć system chociaż trochę pomagający w dojściu do możliwie jak najuczciwszej rywalizacji. Wybrali to drugie, dość słusznie, biorąc pod uwagę niemożliwy do oszacowania czas dojścia do pierwszej opcji
Przykład z dupy. Gry nawet bez dodatków to dalej grywalne produkty, nikt nikogo nie zmusza do kupowania dodatkowego kontentu.
A FIFA nie jest jedyną grą piłkarską na rynku... Po co narzekać, wystarczy grać w co innego. Taki model sobie wybrali twórcy i już. Widać się sprawdza bo co chwilę ktoś tu pisze o tej grze
Coutinho bardzo dobra zmiana, ładny przerzut i dwie "prawie asysty" tylko Messi coś nie chciał współpracować :D (w sensie obie spartolił ;))
A jeśli chodzi o resztę to lepiej przemilczeć ;/ Najlepsi na boisku byli nasi zmiennicy, a tak poza tym to zawodnicy Eibar
No i wypada im życzyć tego samego (w sensie nie podróży akurat dzisiaj :D) ;) Zagrali naprawdę bardzo bardzo dobrze. To sztuka wypaść lepiej w grze piłką na tle Barcelony, szacun. Trochę muszą popracować nad temperamentem trenera i oby znaleźli sponsorów na nowy stadion i będzie bardzo fajny zespół.
A tak serio pewnie skończy się tak jak zwykle z jakimś fajnym przebudzeniem w La Liga, co lepszych rozkupią i tyle ;/
W skrócie bardzo ładnie. Rozbujał trochę drużynę. Po Jego przerzucie wpadła bramka na 0:2. Miał też kilka bardzo ładnych dograń z czego minimum 2 (oba do Messiego, pierwsze to klasa światowa) powinny się skończyć asystami
W taki sposób ? Pierwszy raz widziałem Barcelonę w tym sezonie zdominowaną przez przeciwnika w taki sposób. Bez brutalności tylko czystym zapieprzem i dobrą grą
To jest komentarz osoby która nie oglądała meczu ewidentnie... Myślisz że jakby się chcieli na maksa oszczędzać to nie woleli by samo sobie klepać piłką niż bezsensownie ją wybijać przed siebie i latać za przeciwnikami ?
Niby tak, ale jak Barca tak ciśnie autobusy a nie może stworzyć sytuacji to mówimy że zasługiwali itd. Przecież dzisiaj przy wyprowadzaniu piłki było ciężko wymienić 3 celne podania.
To tak jakbyś powiedział czy jest różnica czy zarabiasz 1.5 tysiąca czy 3.5... Na prawdę myślicie, że przy dodaniu kilku zer z tyłu cokolwiek się zmienia ? Nie zmienia się.
1
No nie cieszyć z bramki Espanyolu ... ;( Rozumiem że w grę wchodzą piniążki ale to jednak nie wypada :D
1
Kaszanka będzie na 100% chociażby przed meczem :D :D
0
Fajny ale tylko czekam aż Atletico strzeli bramkę i można wyłączyć
1
"Seria meczów bez porażki może przybliżyć drużynę do strefy spadkowej" :D
6
Co Wy się tak oburzacie. Przecież Xavi powiedział tylko że Neymar zagrał w tym meczu lepiej od Ronaldo. No to jest chyba bezsporne... Przecież nikt mu tych bramek nie zabiera, ale mówienie że zagrał całościowo lepiej od Neymara jest bzdurą
0
Czy ja wiem czy ten mecz tak dużo pokaże. Zakładając oczywiście, że przejdziemy dalej to z "murarzy" zostanie Manchester Murinho no i ewentualnie Juventus chociaż mają słaby pierwszy wynik. Tak to wyjątkowo w tym roku są zespoły raczej nie grające klasycznych autobusów więc nie wiem czy dwumecz z Chelsea będzie aż takim wyznacznikiem na dalsze etapy (o ile takie będą)
1
Dzisiaj jeszcze Real może być ciekawy do oglądania. No i na Atleti warto popatrzeć chociaż to raczej będzie mecz który wpisze się w ocenę "nudny weekend"
3
To strasznie wolno piszesz :D Nie no żart na prawdę wielka trójka. Jeszcze by tu dołożyć hmm Korzeniowskiego, Kowalczyk i Jędrzejczak to by było zdjęcie lol
0
Jak już parafrazujesz to parafrazuj oryginał a nie kopię
2
Pewnie właśnie tak to będzie wyglądało chociaż ja bym jednak zagrał Vidalem zamiast Paulinho. Nie dość że da pewnie więcej z przodu to lepiej zabezpieczy prawą stronę
5
Dokładnie tak. Bardzo mnie bawią te teorie o oszczędzaniu się, jak musieli zachrzaniać cały mecz w obronie... Pierwsze słyszę, że to mniej męczy niż klepanie między sobą piłką. Z resztą po zbliżeniach pod koniec meczu np na Roberto doskonale było widać jaki jest wypoczęty po tym meczu
1
System nie jest idealnego bo mówimy o warunkach atmosferycznych i idealnego modelu nigdy nie stworzymy... Mogli z obiektywizacją skoków czekać do momentu aż będziemy w stanie panować nad naturą do tego stopnia, że na czas konkursu "wyłączymy" sobie wiatr albo stworzyć system chociaż trochę pomagający w dojściu do możliwie jak najuczciwszej rywalizacji. Wybrali to drugie, dość słusznie, biorąc pod uwagę niemożliwy do oszacowania czas dojścia do pierwszej opcji
11
Ja dałem Umtitiego bo głupio mi było dawać Coutinho za 20min grania. Ale nie jestem przekonany co do słuszności swojego wyboru
0
Przykład z dupy. Gry nawet bez dodatków to dalej grywalne produkty, nikt nikogo nie zmusza do kupowania dodatkowego kontentu.
A FIFA nie jest jedyną grą piłkarską na rynku... Po co narzekać, wystarczy grać w co innego. Taki model sobie wybrali twórcy i już. Widać się sprawdza bo co chwilę ktoś tu pisze o tej grze
0
Świat taki straszny :( ktoś za swoją pracę chce zarabiać, skandal
8
Coutinho bardzo dobra zmiana, ładny przerzut i dwie "prawie asysty" tylko Messi coś nie chciał współpracować :D (w sensie obie spartolił ;))
A jeśli chodzi o resztę to lepiej przemilczeć ;/ Najlepsi na boisku byli nasi zmiennicy, a tak poza tym to zawodnicy Eibar
0
No i wypada im życzyć tego samego (w sensie nie podróży akurat dzisiaj :D) ;) Zagrali naprawdę bardzo bardzo dobrze. To sztuka wypaść lepiej w grze piłką na tle Barcelony, szacun. Trochę muszą popracować nad temperamentem trenera i oby znaleźli sponsorów na nowy stadion i będzie bardzo fajny zespół.
A tak serio pewnie skończy się tak jak zwykle z jakimś fajnym przebudzeniem w La Liga, co lepszych rozkupią i tyle ;/
14
W skrócie bardzo ładnie. Rozbujał trochę drużynę. Po Jego przerzucie wpadła bramka na 0:2. Miał też kilka bardzo ładnych dograń z czego minimum 2 (oba do Messiego, pierwsze to klasa światowa) powinny się skończyć asystami
0
W taki sposób ? Pierwszy raz widziałem Barcelonę w tym sezonie zdominowaną przez przeciwnika w taki sposób. Bez brutalności tylko czystym zapieprzem i dobrą grą
1
To jest komentarz osoby która nie oglądała meczu ewidentnie... Myślisz że jakby się chcieli na maksa oszczędzać to nie woleli by samo sobie klepać piłką niż bezsensownie ją wybijać przed siebie i latać za przeciwnikami ?
1
Właśnie sam wystawiałem oceny i o to samo chciałem zapytać :D
0
Chcemy żeby pomocnicy w najlepszym klubie świata nie grali jak amatorzy pod pressingiem ?
0
Niby tak, ale jak Barca tak ciśnie autobusy a nie może stworzyć sytuacji to mówimy że zasługiwali itd. Przecież dzisiaj przy wyprowadzaniu piłki było ciężko wymienić 3 celne podania.
1
Nie wiem kiedy ostatnio Barca tak bardzo nie zasłużyła na wygraną :(
Najlepsze: 3 punkty i trafione zmiany
Najgorsze: cała reszta
2
Ja wiem! Im się po prostu mylą stroje. Co podanie to do gracza w "naszych" koszulkach.. Wszystko jasne
1
Klepią sobie jakby grali z Barcą B
1
Hmm nie jestem w 100% pewien, ale na prawdę myślisz, że przyjaciele nie rozmawiają o takich sprawach, na długo przed tym jak napiszą o tym gazety ? :D
0
"powinien odejść", a "powinien odejść bo tak będzie lepiej dla Niego" to dwie różne kwestie ;)
0
To tak jakbyś powiedział czy jest różnica czy zarabiasz 1.5 tysiąca czy 3.5... Na prawdę myślicie, że przy dodaniu kilku zer z tyłu cokolwiek się zmienia ? Nie zmienia się.
0
Kompletnie nie rozumiem tego komentarza :D Brzmi jakbyś ulegał stereotypowi, że Chiny to jakiś trzeci świat